Opinie o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Alex

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Internet jest szybki zgodnie z umowa

Julia

Wszystkie opinie w tym wątku pochodzą od klientów firmy Lukman Multimedia. Ich zdanie jest bardzo ważne, ale forum służy do wymiany informacji o przedsiębiorstwach pod kątem tego, jakimi są pracodawcami. W związku z tym, zachęcam wszystkich zaglądających tu pracowników firmy, do dzielenia się z nami opiniami o warunkach zatrudnienia i codziennej atmosferze.

Nie polecam tego internetu

Najgorszy internet w polsce i tyle co tu wiecej mowic JL!!!!!

Lukman to zło!

Zero info o przedluzeniu umowy i naliczenie 154 zl x2 przez dwa miesiace. Zenujace. Dodatkowo 18mb/s gdzie w rzeczywistosci jest 5-8mb/s i czesto po prostu nie ma bo nic sie nie laduje. 91 zl za 18 mb/s ?! Kogos chyba pogielo w tej firmie. Nigdy wiecej nie podpisze z nimi umiwy. Odradzam wszystkim!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Julia

@Anonim, taką opinię dotyczącą usługi oferowanej przez Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji swoim klientom powinieneś przesłać bezpośrednio tej firmie. Z perspektywy tego forum jest ona niezgodna z jego tematem, ponieważ celem tego miejsca jest zbieranie rzetelnych opinii o tej firmie jako pracodawcy.

Niedawno przedłużane umowę i internet śmigła jak mażenie a 2 tygodnie później nic się nie ładuję oczywiście połączenie wie-fi są wszystkie kreski ale internet niema prędkości

HATFU!@

W umowie 18mb/s w realu 2.5 mb/s

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Bolo

Masakra ciąglme problem znetem. Dzwonie do nich to mnie zlewają. Mam nadzieje że firma upadnie.

Zawiedziona

Po każdej burzy resetuje mi się internet i trzeba go konfigurować od nowa... Ciągle tracę połączenie i w tym roku chyba z 5 razy do nich dzwoniłam, bo coś tam... Jestem zawiedziona, może coś poprawią albo sama nie wiem...

MM

Zamówiłem transmisję KSW 39 na PPV telefonicznie, po czym podpisałem papiery. A teraz siedzę w domu z zaproszonymi kolegami na "transmisję" i popijając piwo oglądamy czarny obraz... Nie ma nawet gdzie zadzwonić - jest po 19-ej. PORAŻKA!!!

okocyklonu

Normalnie działa u mnie w Międzyrzecu Podlaskim fiber 35/4 jak pisałem wcześniej raz tylko na początku ,ja mieszkam w bloku i mam też kablówke od nich ,to nie światłowód oczywiście ale nic sie nie psuje

@okocyklonu

teraz to nie wiem nie mam od lipca od nich neta mam od nich potwierdzenie z sierpnia a mi rachunki naliczają i straszą komornikiem jakieś jaja,owszem winien im jestem ale mi naliczyli 3 rachunki za darmo niech sie gonią bo jak tam zajde to moze być niewesoło dla nich jak korekty nie zrobią

okocyklonu

u mnie wszystko normalnie działa raz tylko cos mnie rozłaczało

Rade

Najgorszy Internet jaki tylko może być, ciągle lagi, bark internetu a jak jest to prędkość nie wynosi nawet połowy tego co jest napisane na umowie. W wielkim skrócie nie polecam dla ludzi o słabych nerwach

okocyklonu

co do tv to fakt jakieś awarie non stop od niedawna bo sie zmienił jakis dostawca czy operator internet mam od 3 dni czasami coś zrywało w dzień w środe ale chwilowo ale to wina niedokręconego koncentryka tak mi sie wydaje do modemu ale działa normalnie zobacze jak będzie dalej to sie wypowiem po jakimś czasie,najgorsze jest to jak cos załatwiasz przez neta a akurat połączenie zerwie to można sie wkurwić mam 35/4 i tyle mniej więcej jest ale nie zawsze WIFI nie sprawdzałem jeszcze ,mam jeszcze drugi światłowodowy FURORA LIQUID SYSTEMS tyle że akurat nie podłączony ten nawet polecam bo nic sie nie rozłączało chyba ze 2 razy ale to nie z winy mojej bo gdzieś swiatłowód sie zerwał ale to nie u nas

pawel

ten internet to dziadostwo jakich mało ,rozłącza co chwilę, żeby pobrać plik trzeba restartować łącze kilka razy.Nie wiem jak mogą takie dziadostwo ludziom sprzedawać

Xd lol

Z wszystkimi opiniami się zgadzam ten cały internet to ściema ,pokazuje niby 4 kreski internetu a ping jest taki że wylewa się z ekranu poprostu wyjebać ten ruter przez okno i ch**

Rafał okolice łukowa

Masakra nie polecam Wieczorami nic nie zdziałasz jak wszyscy siadają Mam 10 Mb a na testach wychodzi 2 lub 3 i cały czas zrywki

Relly

Porażka. Usługi na zerowym poziomie ciągłe problemy i przerzucanie winny na klienta, nie pozdrawiam i nie polecam.

zdesperowany_internauta

Lukmana po radiu mam od kilku lat - zaczynałem od 1 Mb, teraz 5 Mb - więcej nie potrafią zaoferować na moim zadupiu. Trzeba przyznać że od około roku nie miałem poważnego problemu z netem jak kiedyś - notoryczne utraty zasięg, brak neta - ale swego czasu serwisant był stałym gościem w domu. Prędkość nawet delikatnie większa od deklarowanej - ok 6.3 Mb, ale dosyć często zdarzają się spadki...okresy bardzo wysokiego pingu 2000+ ms - standardowo ok 60-70 ms. Infolinia poniżej krytyki - nie zdarzyło mi sie dodzwonić do nich i czekać mniej niż 5 min na konsultanta. Bywało ze po 10 min automatycznie byłem rozłączany bez uzyskania pomocy. Myślę o zmianie kiedy tylko skończy się umowa, ale chwilowo nie mam innej opcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji - Łuków

• Jak się pracuje w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Kandydaci do pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Łuków