Opinie o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji w Łuków

Ala

Internet pod psem zawiesza się słaby zasięg drogo u konkurencji taniej obsługa mało kompetentna łapanka klientów nie zapłacone za internet chodzby jeden dzień natychmiast SMS przypominający zapłać nie polecam szkoda kasy i nerwów

@Ala

no lipa w (usunięte przez administratora) chinski swiatlowod

coolo

smieszna firma w sensie pozytywnym nie jest nie Fajnie.

Piotrula

Witam, proszę was jako firme o dostarczanie internetu w dobrej jakosci bo wasz światłowód to (usunięte przez administratora) na kiju 0.98 pobierania przypominam ze to światłowód nie da sie kompletnie nic zrobić pingu po 2 tysiące w grach filmiki na (usunięte przez administratora) ładują sie po 2 minuty odcinek 30 sekund. Prosze to naprawic bo to nie do zneisienia a to umowa o dostarczaniu internetu o danym przesyłaniu i pobeiraniu to smeic mozna sobei tym (usunięte przez administratora) wytrzec

Kamil

Mimo niezachęcającej opinii z google jest wszystko ok. Mili handlowcy i bardzo kompetentni technicy. Jestem zadowolony

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Piotr K

Dla mnie firma spoko. Ja nie mam żadnych problemów. Mam symetrycznie 200/200 w Warszawie. Nie wiem, skąd te złe opinie? Konkurencja?

@Piotr K

A jest jakaś większa, że mogliby tak pisać?

Olx

Nie polecam !!! Masz problem to ty nikt nie odbiera nikt nie pomoże

@Olx

No ale chyba w końcu udaje się jakoś kontakt nawiązać? Z czym był u was problem? :(

Nie polecam tv obraz się zatrzymuje co jakiś czas i wtedy brak fonii

Emilia
@Tomek

A nie można do nich zadzwonić żeby przyjechali i sprawdzili co jest nie tak?

Tomasz
@Tomek

Można trzeci dzień czekam na odpowidz

@Tomasz

I co doczekałeś się w końcu?

Skoro internet alby to i dlatego tv coraz się zacina obraz zatrzymuje się i trzeba czekać aż się namyślił i ruszy do przodu

Umowę szybko podpisują ale na montaż trzeba zejść miało byc2 dni ale będzie dłużej nie wiem kiedy bo ciężko się dodzwonic

bar

Najgorszy jaki kiedykolwiek mialam , nie ma lacznosci , ginie przekaz , zawiesza sie i trudno opowiedziec wszystkie mankamenty

Iza
@bar

zgłaszałaś te problemy do serwisu? tutaj Ci nie pomożemy, my szukamy pracy :D

Basia

Nie polecam internetu w Lukman

Filma lukmam swoje problemy finansowe rozwiązuje ściągając pieniążki od ludzi jak pijawka aby tylko złapać klienta tanim kosztem Internet do kitu i obsługa do kolekcji

Helena

Na jakie zarobki może liczyć osoba bez doświadczenia, chcąca podjąć pracę w Lukman Multimedia? Nie pytam tutaj o konkretne kwoty, bo wiadomo, że to może zależeć od różnych, indywidualnych czynników, ale może chociaż jakieś widełki by się pojawiły?

Mietek
@Helena

Heleno, unikaj jak ognia. To najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Januszarstwo i (usunięte przez administratora)

Jacek

Polecam. Szybko, sprawnie i co najważniejsze mają łącze stabilne!

Klient

Jest to najgorszy internet jaki miałem okazje posiadać. Internet nie nadaje się nawet do zwykłego użytkowania, nie wspominając o grach i komunikatorach. Prędkość pobieranie nie wyciąga więcej niż 2 mbps. Od ponad roku zero skutecznej pomocy od strony Lukmana. Nie polecam.

Kam

Najmniejszy zanik napięcia powoduje brak internet , czasami aż na dobę , co za urządzenia sieciowe oni tam mają .

Krzysztof

Posiadam od nich usługi światłowodowe na Rembertowie i jestem bardzo zadowolony. Nie miałem do tej pory lepszego Internetu

...

Jeżeli ktoś lubi sobie pograć na 2000 ping to polecam. Internet traci pakiety, wyrzuca cały czas. Internet jest bardzo słaby nawet do załadowania karty w przeglądarce czy włączenia (usunięte przez administratora) w 480p. Serdecznie nie polecam dziękuję

tomaszo100
@...

wszyscy narzekacie a ja nigdy nie mialem pingu wiekszego niz 70 a jestem u nich juz 2 lata

Zack
@...

Ping straszny ponad 2000 a abonament 10mb/s rozłącza co chwila ani coś obejrzeć ani zagrać...

Miro
@...

Potwierdzam ,cały czas uciekają Pingi nie da się pracować zdalnie ...

Janek

ile pingu w grach rembertów??

@Janek

3-5 ms

Dąbie/Zdzary

Beznadziejna jakość połączenia, powtarzające sie kilka razy w tygodniu awarie, zwłaszcza wieczorem Dzisiaj brak internetu przez cały dzień u wielu użytkowników lukmana w okolicy, Ostatnia umowa

Bronisław
@Dąbie/Zdzary

Skoro masz tak duże problemy z internetem dostarczanym przez firmę Lukman Multimedia to zastanawiam się, czy robiłeś coś w kierunku tego, aby zgłaszać ten fakt i poprosić z tego tytułu o jakąś rekompensatę ze strony firmy? Napisz, proszę, czy coś robiłeś bo nie ukrywam, że fakt ten mnie ciekawi. Mogę na Ciebie liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji - Łuków

• Jak się pracuje w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji?

Kandydaci do pracy w Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lukman Multimedia Sp. z o.o. w Organizacji
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Leszno 14
    01-192 Łuków