Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Amarok

Chłopie nie jedź tam ! Znajdź inna agencje lub pracuj w Polsce jak masz chęci, ta firma to dno i wyzysk człowieka . Co innego opowiadają w biurze a co innego na miejscu.

cd

Tak też myślę że tak jest , czasem lepiej czasem gorzej pewnie . A pozytywne opinie wcześniej widać od razu że pisze bezczelnie jakiś gów.nojad lub dupowłazka z biura, lub ktoś komu zależy na nowych pracownikach. Nie oczekuję super warunków lecz w miarę ludzkich jak np. czy w zimę/wiosnę jest ciepło w mieszkaniu, czy trzeba spać w kurtkach, a jak ktoś tu pisze że gorzej jest w NL bo śpią w kempingach i żeby się cieszyć to ta opinia mi nic nie daje i jest żenująca. Swoją droga 200 godzin przy stawce 5.8e netto to tez szał nie jest, a zjeść też trzeba coś .

Tede

Jakia wymiana zdań hehe czytać się naucz on pisze że był u kuzyna a nie że pracował w TML ja sądzę że prawda leży gdzieś po środku

Popo

Kuzyn ci mówił i ty tam byłaś juz tam nie pracujesz i tak od razu odpisujesz że jest tam tak piękne bzdyra jaki kuzym i ty też pewnie tam nie byłeś wyszystkie pozytywne opinię pisze tylko jedna osoba a dlatego bo jak jest jakaś zla opinia to od razu ktoś pisze jak tam jest super

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dokładnie średnia max to 10 h. Chyba że są jakieś akcję u tasmana to trochę więcej ale tych akcji nie ma co tydzień to jest tak sezonowo. Więc jak ktoś pisze że po 14 to bzdura. Mieszkania jak mieszkania lepsze i gorsze ale to zależy od lokatorów. Co do samochodów to sami pracownicy je niszczą kilka starych może jest ale reszta normalne pisanie ze szroty to trochę przesada większość pracowników by marzyła o takich bo mają dużo gorsze. Jak ktoś chce jechać to niech sam jedzie to będzie miał własną ocenę. Pisanie większość bzdur nie ma sensu bo to co wyżej ktoś napisał są miejsca gorsze.

Antttoonng

Jak wiesz to wszędzie trzeba pracować lepiej chyba po 12 ale z tego co wiem bo kuzyn tam pracuje to praca jest po 10 godzin więc głupot nie pisz co do ilości dni pracy to średnio około 200 godzin. I że ktoś taki jest to w każdej takiej firmie ktoś musi tego syfu pilnować i od kuzyna wiem że on jeszcze nie widział osobiście żeby pan szopa kogoś poganoal to więc też blew mieszkania zeczywiscie różne ale możesz iść na hotel w Holandii w. Większości w kempingach śpią i jest jeszcze gorzej to jak nigdzie indziej nie pracowałeś to nie oceniaj. Samochody to OC mają bo z automatu muszą mieć więc też głupoty piszesz że fizycznie nie ma ich w autach to dlatego że ludzie je non-stop gubią ale jak jest jakieś zdarzenie to je doworza więc następna bzdura. I możesz pisać co chcesz lecz ja pracuję teraz w Belgii a wcześniej byłem parę razy u kuzyna w TML i wcale źle nie miał więc jak pojechałeś do pracy to zapierdalaj

pracowala

czesc max wiec tak praca jak jest to robisz jak maszyna po 12 .14 h a jak trafisz ze nie ma pracy to bedziesz mial kilka dobrych dni wolne i nic nie zrobisz bo tam jest taki polsko niemiecki poganiacz pan SZOPA ktory ludzi ma w dupie masz zapierdalac i sie nie odzywac mieszkania male 2 pokoje po 3 albo 4 osoby w pokoju samochody co ludzie do pracy jezdza to szroty zero sprawne czesto bez ubezpieczenia przeglad jest robiony w polsce a auta sa tam caly czas rotacja bardzo wielka lepiej omijac takie agencje wycisna cie jak cytryne a potem kop w dupe i do polski jak sie postawisz albo nie dasz rady w jakiejs pracy ich motto to brzmi tak bendzie nastepny

cb

Miło by było jakby ktoś choć w miarę opisał najważniejsze rzeczy . I to jak dokładnie wyglada ta praca . POzdr

Max

Witam, myślę o wyjeździe z tej firmy do pracy na okres ok 3 miesięcy. Co trzeba ze sobą zabrać oprócz podstawowych rzeczy osobistych ? Jak mniej więcej wygląda tydzień pracy, po ile godzin i czy wszystko jest prawidłowo rozliczane ? Lepiej na sortowanie odzieży czy na roślinki ? Po ile osób w pokojach i czy rzeczywiscie są aż takie słabe warunki ? Jak z dojazdem do pracy z mieszkania ? No i jak atmosfera - idzie być normalnym i jechać poprostu zarobić czy trzeba iść w taniec zgrywając się z resztą. Byłbym wdzięczny za odpowiedź kogoś kto miał lub ma do czynienia z tą firmą . A może ktoś wyjeżdżał z innych agencji i może polecić ? Pozdr .

Berrnna

Dokładnie ją już nie pracune, i zgadzam się towarzystwo różne i syf to sami ludzie tworzą nawet śmieci nie potrafią sortować o to zawsze był problem. Nie mówiąc o czystości na mieszkaniach my na swoim mieszkaniu mieliśmy zawsze czysciutko lecz zgrane kobiety byłyśmy większość dalej tam jest ale jak trafisz na brudasa to masz później problem i że ktoś chodzi i zwraca uwagę Toma rację bo to dla dobra ogółu a nie jednej jednostki. Nie wiem czego się czepiają niektórzy praca jak praca płacą jak wszędzie i niech nikt nie mówi że gdzie indziej za taką samą pracę dostanie więcej może w Holandii ale jak odlicza noclegi itp.to zostanie jeszcze mniej mój brat tak pracował kilka lat i masakre miał. Więc jak komuś nie pasuje to niech siedzi na dupie w domu i się niech nigdzie nie wybiera jak ma tworzyć nie przyjazna atmosferę.

Ada92

Witam ja tam pracuje cały czas znaczy dość długo żeby cos powiedzieć, chłopaki rzeczywiście byli ok Robson i Łukasz lecz trochę prawdy w tym co piszą jest ale ogólnie szło z nimi dużo załatwić i nie byli konfliktowi. o do TML to wcale nie jest źle mam dużo znajomych co pracują w różnych firmach i niektórzy mają jeszcze gorzej, nawet byli pracownicy co odeszli gdzie indziej ci np. na UGA lub do RUBY a mają jeszcze z nami kontakt to wyzywają że tam to dopiero hujówka tak więc jak ktoś nowy pisze że tu jest tak źle a nie był nigdzie wcześniej na innej pracy w innej firmie to lepiej niech się nie wypowiada tylko się zwolni na jego miejsce pewnie jest więcej normalnych chętnych. Były i są różne zdarzenia na w TML ale jak na to popatrzysz to zrozumiesz dlaczego tacy są, bo by im na głowy weszli. np. wczoraj w Tasmana było zebranie krótkie ale znów ostrzegawcze bo pracownicy niektórzy po prostu nie myślą. A na mieszkaniach w Krefeld to ok tam gdzie mają syf to sami lokatorzy powiedzą że jak ktoś z domu jest syfiarzem i fleją to tu lepszy nie będzie i inni na tym cieroią ale TML nie jest wstanie się dowiedzieć wszystkiego co tu się dzieje , więc się nie dziwie że zwracają uwagę itp. Bo po paru tygodniach te mieszkania by byly jak slamsy. Tak wiec pozdrawiam wszystkich obecnych i nie obecnych pracowników.

Adamkol

Dokładnie jak pisze KP wszystko poprawnie

Hgjhh

Popieram dokładnie tak jest trafiło się kilku takich i pierdolą od rzeczy ogólnie jest ok tylko zawsze się znajdą idioci co narzekać beda

KP

ja tam też jestem od paru miesięcy ,nie narzekam narzekają ci co nic im się nie podoba ,na mieszkaniach mają smród który sami tworzą ,ja osobiście popieram panią tereske że zwraca uwagę niech napiszą o sobie jacy są ,wóda sex pierdolą się jak króliki na przykład taki prowincjonalny niby policjant tomek totalne dno .niech napisze o sobie jak śpi i bzyka swoją kochasie Jwonke a najwięcej ma do powiedzenia,inni dla niego się nie liczą ustawiał by wszystkich,takich jest więcej osób jak on i z takim zachowaniem ja nikomu nie wchodzę w dupę tylko się przyglądam i brak słów na niektórych i nie dziwię się firmie że od czasu do czasu zwracają uwagę ,bo jak by mogli to srali by w mieszkaniach ,niech się lepiej biorą do pracy ,to nie będzie problemów i stękania nie lubię kłamców POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH

nowy

ty nowy ja tez jestem nowy i to co pisza o szopie to prawda to jest kat do ludzi co do teresy i tomeczka to tez prawda panstwo pelna geba trzech muszkieterow a szefostwo na to pozwala krefeld zimno ciasno te pozytywne opinie to jakas kpina a jeszcze jedno kapusi jest tam bardzo duzo

Arduk

Dokładnie nie jest źle ja jestem nowym i się nadychalem różnych rzeczy ale prawda jest taka że wcale nie jest źle. Popracuje jeszcze parę miesięcy i ocenie ale na te trzy miesiące mojej pracy całkiem nieźle.

Gryzli e

Jak odeszłaś to masz same wspaniałe informację Florę to informowali że rezygnują powody każdemu znane godziny do dupy. A Wilusia i Tasman to to samo widać jakim byłaś pracownikiem, że takich zeczy nie wiesz, ja potrafię się dopasować bez wazeliny a tobie widocznie już brakło i lizanie dupy na sucho przestało ci odpowiadac. ZUS to pewnie opóźniają tak myślę bo jak by nie płacili wogole to już dawno by TML nie bylo. A po drugie oni za to odpowiadaja i będą ścigani a nie my pracownicy więc szukanie dziwnych haków na TML to idiotyzm nie zadowolonych byłych pracowników. Się dziwię że za te niektóre zucanie pracy TML też nie pisze publicznie Nazwisk kto i jakim był pracownikiem to by co niektórym łopaty opadły. Ja tu pracuje i też szczerze powiem sporo pracowników odeszło rotacja lecz 20 procent sami z tego 10 procent i tak kretaczy a te 10 procent dobrych a resztę 80 procent wywalili. I nie wiem kto w większości odchodzi i po tej rotacji się tak jak by spokojniej się zrobiło. Z tego typu firm to Irma że jedni odchodzą inni przychodzą. Ja pracuję tu wiele lat i byli tu wcześniej dużo lepsi pracownicy niż ci z 2016 co odeszli i TML dalej działał i działa tak więc jak ktoś na wsi mieszka i ledwo zawodowke skończył to niech bzdur nie pisze. Pozdrawiam TML i obecnych pracowników

szczery

skoro ta firma taka wspaniał to czemu nie odprowadzają za ludzi ZUS-u?? Dla czego wielu pracowniku już odeszło?? Ja się zwolniłem sam a nie że oni mnie zwolnili. I powiedz jeszcze dla czego tml traci kontrachentów?? Bo stracili już Flore i teraz Wilusia nastepny pewnie będzie Tasman itd hahaha daruj sobie włazisz w dupe i to widać że masz wprawę i nawet wazelina ci nie potrzebna hahahahaha

Anna672

Widać jakim byłeś pracownikiem lub pewnie jesteś lecz się przyznac nie chcesz hehe. Co do chłopaków to Robert od dawna planował zmienić prace co do Łukasza to nie wiem, racja bzdury na nich piszą powyżej ale bez całkowitej winy nie są i każdy kto tu pracuje lub pracował w tym czasie to wie. A oczerniać innych to potrafisz przedstaw się i powiedz że cię tu już pewnie nie chcieli lub coś w tym stylu, ja tu pracuje tyle czasu i wiem jak jest w innych firmach i ludziom w głowie nie mieszaj, ponieważ na Holandii jest jeszcze gorzej tam jesteś dopiero psem. A co do godzin to jak ktoś wyżej napisał nikomu nie dogodzisz jak jest za mało godzin to źle jak za dużo to też źle. Ja pracuje od czasu Noclegów w Duisburgu jak ktoś pamięta to miejsce i wiedzę jak jest i jak było i nic na gorzej się nie zmieniło kiedyś nawet Niedziel nie było wolnych dla większości teraz są oczywiście nie zawsze ale są i traktowanie Kontrachentów wobec nas też się zmieniło na lepsze i nie wiem o co chodzi, jak poprostu nie potrafisz pracować to nie wyjeżdżaj za granicę do pracy zrób sobie 5 dzieci dostaniesz 500+ i będziesz żyć jak pączek w maśle.

ten sam co wyżej

Robert i Łukasz to byli wspaniali ludzie pomagali każdemu i nie za wódkę czy za dupe poznałem ich i bardzo dobrze wspominam a to że innym żal dupsko ściska że odeszli z firmy i firma straciła dwóch zajebistych pracowników to co?? chłopaki poszli po swoje i uciekli stamtąd bo widzieli że lipa się robi hahahaha tml upada i tyle jeszcze trochę i będą musieli nazwe zmienić bo z tmlu nikt nie wyjedzie hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.