Opinie o Holland Jobs Sp. z o.o. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Holland Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Holland Jobs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holland Jobs Sp. z o.o. w Konin

Jeździł ktoś już może do Sliedrechtu z nimi jako ten mechanik konserwator agregatów prądotwórczych? Potrzebuję potwierdzić jaka stawka na rękę między 2160 - 2600 eu jest płacona realnie. Oczywiście, to macie do powiedzenia o koordynacji i o noclegach, wszystko to ważne i za to dzięki z góry.

Dawid Nowy wpis

Fajna firma. Pani miała do mnie wysłać e-maila z ofertami pracy. Nie wysłała. Nie odpowiada też na wiadomość z pytaniem o nie.

Lindor Nowy wpis

Czy ktoś wybiera się do pracy przez to biuro? Ja zainteresowany wyjazdem na listopad

Dominik Nowy wpis

Witam wszystkich może ktoś sie wypowiedzieć kto pracuje obecnie przez JobHolland chodzi mi o warunki mieszkalne w domkach wolno stojących oraz w blokach dziekuje za odpowiedzi ☺️

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Holland Jobs Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Praca w Holandii na produkcji od zaraz! powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dawid

Witam, mam pytanie czy pracował ktoś jako kierowca autokaru w tej firmie lub zna kogoś kto tam pracuje i może napisać jakies informacja jak ta praca wygląda? , tutaj lub na emaila dawid59.1996@wp.pl

MatiRyd21

Dobry kontakt przynajmniej przez telefon z biurem w Pl, godzin ok.40 do 45 max. Nadgodziny trafily się ale na początku tylko. Trochę jezdziłem jako kierowca a trochę na sortowni.

MatiRyd21

AgaWa

Ja tam nie jestem zawiedziona. Pracowałam w różnych pseudo agencjach. Warunki są nienajgorsze, jechałam z Axidusa, tam to dopiero miałam jazdę. Godzin dużo, można zarobić. Nie ma cudów ale niektórzy to tu przesadzają.

Duch_sieci

Dzień dobry. Czy aktualnie pracuje ktoś w Venlo przy sortowaniu warzyw i owoców? Chodzi mi głównie o zarobki oraz tempo pracy,bo niby w ogłoszeniu jest napisane pomiędzy 350 a 400 euro netto tygodniowo. I druga kwestia to zakwaterowanie. Jeżeli ktoś coś wie proszę o odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Duch_sieci

XD

Moge zapytać gdzie i przy czym pracowałeś?

@XD

Tak pewnie, pakowanie owoców cytrusowych.

XD

Witam, zastanawiam się nad wyjazdem. Zaczęłam czytać opinie jednak szczerze mówiąc nic one nie pomagają gdyż są tak skrajnie różne i niewiadomo komu wierzyć. Chciałabym się jednak spytać prosto z mostu czy te przeprowadzki, płatna pralka czy "łaskawe wifi" i inne rzeczy których przez tel. nie mówią są rzeczywiste? Liczę na szczere odpowiedzi

@XD

WiFi jest bezpłatne ale pralka już tak plus oczywiście suszarka, jeżeli jedziesz busem możesz trafić na tragiczne warunki mieszkalne, także radzę uważać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Holland Jobs Sp. z o.o.?

Poszkodowany - zawiedziony

Nie warto jechać wszystko ładnie powiedziane przez telefon, zakwaterowanie na pokaz pierwsze 2 tygodnie, później szybką przeprowadzka, wszyscy myślą że to godzinówka a tak na prawdę akord, w pracy jesteś 12h płacone masz za 10 h, do pracy 45 km w je dną stronę i godzina średnio na dojazd wyjeżdżając 5:50 powrót około godziny 19:30, zdjęcia zakwaterowania na pokaz rzeczywistość zupełnie rozczarowuje na nie korzyść, forma zatrudnia, psełdo posrednicy pracy dorabiają się na młodych zdolnych ludzi. Atmosfera pozotawia wiele do życzenia.

dorota80

Czy warto jechać z tej firmy do pracy czy są wypłacalni ?

ada
@dorota80

halo halo czy ktos ma jakas informacje co z ta firma czy jest ok? podpisalam umowe i jade wiec chcialabym wiedziec jak z wyplacalnoscia czy cos sie zmienilo?

@dorota80

Nie warto jechać wszystko ładnie powiedziane przez telefon, zakwaterowanie na pokaz pierwsze 2 tygodnie, później szybką przeprowadzka, wszyscy myślą że to godzinówka a tak na prawdę akord, w pracy jesteś 12h płacone masz za 10 h, do pracy 45 km w je dną stronę i godzina średnio na dojazd wyjeżdżając 5:50 powrót około godziny 19:30, zdjęcia zakwaterowania na pokaz rzeczywistość zupełnie rozczarowuje na nie korzyść, forma zatrudnia, psełdo posrednicy pracy dorabiają się na młodych zdolnych osobach.

Pokrzywdzony

Firma nie rzetelna, nie płaci, jest bardzo nie kompetentna, masakra. Uśmiechają się, obiecują a i tak złotówki nie zobaczysz(usunięte przez administratora)

Powiedzcie czy firma wymaga od kandydata znajomości języka obcego?Jeśli tak to na jakim poziomie?

Poszkodowany

Firma z problemem wypłacalności, nierzetelna, niesłowna. Monity do zapłaty nie skutkują, nie polecam tej firmy.

Sosik

Jadę w październiku. Zobacze jak będzie. Kontakt z biurem dobry jak na razie. Dzwoniłem kilka razy żeby się dowiedzieć więcej i oddzwonili i odpowiedzieli na pytania moje.

@Sosik

To dziwne, że do tej pory nikt nie zareagował na Twój wpis. Wspomniałeś, że miałeś wyjechać w październiku. To byłoby dobrze, jakbyś trochę powiedział o warunkach, jakie Ci zapewniła agencja Holland Jobs. Jak tam warunki mieszkaniowe? Są na dobrym poziomie?

Elmer

Wlasnie w poniedzialek wybieram sie wyjasnic pare spraw do biura , chodzi o kwestie finansowe ktore zbyt jasne nie są , od wyniku rozmowy z panią ktora mnie zatrudniala czy kimkolwolwiek kompetentym by odpowiedziec na moje pytania, zalezy jaką opinie w poniedzialek umieszczę w tym miejscu . Dla pracujacych pracy bedzie duzo , ale jest kilka niuansów, ktore skutecznie zniechecaja do wyjazdu z tej pod agencji

Paty
@Elmer

I jak jaka opinia ?

Elmer
@Paty

Finansowo , póki co ... wszystko w porządku niejasnosci wyniknęły z mojego przeoczenia .jadąc tam do pracy mozna liczyć na rzetelnosc w wypłatach tygodniówek , kasy dużo sie nie zarobi , zależy gdzie sie trafi do pracy , ale prawie w wiekszosci miejsc jakie oferują, należy sie liczyc z krzykliwymi turkami i zawiscią naszych rodaków , warto byc ubezpieczonym czlowiekiem gdyz na lokacji mieszkaniowej rządzi nienormalny turek Hyro , obiecają Ci bezpłatne wifi , ale tylko od humorkow wspomnianego czlowieka zalezyczy ten internet bedzie , nalezy tez dodac ... ze mozna z dnia na dzien wyleciec z bungali , nalićzane sa tez nielegalne w NL karza co tez odpowiada ta osoba w asyscie swoich ,,polskich,, pomagierów .ksiazke mozna by napisac o tym co tam sie dzieje . Ale jesli atmosfera dookola nie przeszkadza nikomu , finansowo zapewniam nikt go nie (usunięte przez administratora), no chyba ze sie turkowi nie spodobacie to mozna nałapac kar i ,,-50Euro,, na salarisie

Zostaw merytoryczną opinię o Holland Jobs Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Holland Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holland Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holland Jobs Sp. z o.o.?

Holland Jobs Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Fryderyka Chopina 17A
    62-510 Konin