Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

TML Krefeld

Odpierdol się do Teściowej! To bardzo wporzadku kobieta i poważna . Jak jesteś pijaczką /kiem to oceniaj siebie . I nie przyjeżdżaj jak chorujesz, bo tu się pracuje a nie po lekarzach biegać! !!!!

Aarnnrd

Poduszki i kołdry hehe żeby ludzie pokradli sam tu pracuje i nie chciał bym po kimś w pościeli spac. Wolę swoją , a place to jak wszędzie jak pracuje na polu i są tam inni Polacy z tych firm to wszędzie podobnie płacą efekt taki sam a na florystyczne to jeszcze mnie im zostawało tym z band przy takich godzinach czyli podsumowując wolę tu. Może nie wszystko jest super to racja ale tu nikt prawie i nic nie dba nie nasze to to pierdolimy taki chyba mamy naród picie jak picie ale nie wszędzie zależy od ekipy na mieszkaniach. Jak kontrolują to źle jak olewają i nie kontrolują to też źle żadnemu tu nie dogodzisz 100 ludzi i 100 charakterów każdy inny masakra , ale atmosferę budują tu ludzie a nie sama firma więc wnioski samemu można wyciągnąć Pozdrawiam Krefeld i Lulingen

POJEBANI TML

bylam rok temu w KREFELD , pijanstwa szczegolnie taka babka co ma ksywke TESIOWA ona i chlopacy non stop pija kiedy chcesz spac to pija i ty czujesz sie nie komfortowo co do pokoji nie bylo zle , samochody faktycznie pierdola sie a ta cala kierowniczka w krefeld spoko ( w kamienicy przez TML) .Co do ubezpieczenia nie radze chorowac bo przez 2tygodnie nie masz takiej karty do lekarza EKUZ chyba ze sam/sama sobie wyrobisz bezplatnie NFZ , ale odrazu po wyjzdzie powinni dac te KARTE a nie czekac az ktos pojdzie do lekarza (szpitala oni KOSZTY PONOSZA) PRACA NA POLU OK gorzej na hali tam to CHAOS . ONI POWINNI ZAINWESTOWAĆ w poduszki i kołdry . Place podniesc . POZDRAWIAM OSOBY PRACUJACE i odradzam!! BAJKI MÓWIĄ W TML A NA MIEJSCU SAM/SAMA ZOBACZYSZ

Andrzejhsh

Ja pracowałem i nie było źle

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hhhhhhh

Ja tam byłem w tym roku nie polecam te agecje sa jak chieny zjedzą cie całego i wysraja

Xoxo

Pracuje ktoś w Geldern lub się tam wybiera? Jakie warunki?

Ghj

Praca różna jesteś jak ta kura jak zadzwonia ze potrzeba ludzi to jedziesz i robisz wszystko za gorsze nie polecam

Szuk

Na czym polega praca i w jakiej to miejscowości??

DOROTA

ja tez nie jade tam szkoda zdrowia szukam dalej TML NIE

piotr

Powiem wam jedno, wiem że ludzie są różni , ale negatywów nikt też nie wymyśla.. po takich opiniach raczej nie zdecyduje się na pracę w TML.

Hdjdjjd

Co ty pierdolisz jakie kary ja tu pracuję i żadnych karach nie słyszałem tzn. Żeby ktoś miał coś zeczywiscie odciagane. A co drugiej pracy to zdarza się to tak zadko

nie tylko praca sie liczy po pracy chce odpaczac a nie ciagle chalasy i jakies kontrole a naigorsze jest jak konczysz jedna prace i dzwoni pan szop albo pani edyta ze masz jechac na druga prace i co jedziemy i nie wiemy kiedy skonczymy to jest masakra z pracy do pracy a jak sie nie zgodzisz to kara pieniezna

Fill

Przyjechałas pracować czy mieć dobrą atmosferę tam jest praca a nie Majorka hahahahaha

Hahahaha

Super haha haha haha haha haha haha jss tam robiłam miesiąc i już tam nie wrócę nigdy czułam się jak obca atmosfera do dupu nie polecam

Gosia1962

Dokładnie TML jest ok

Mateusz2000

Dokładnie popieram 5.8 czy nawet troszkę mniej ale jak z 200 h to jest ok przy zero kwalyfikacji. Nie wiem nie pracowałem tu ale gdzie indziej w ogrodnictwie i logistyce są te same stawki 9 EUR brutto. I sam musisz mieszkanie wynająć umeblować jakoś i dojechać do pracy i zostanie ile żeby średnia to było 5 to będzie cud. A jak coś pójdzie nie tak to lipa a mieszkanie trzeba płacić ja już przerabiałem takie cos i powiem chyba lepszy pośrednicy za troszkę mniej bo w większości o nic się nie martwisz i nic nie organizujesz. Ale każdy do własnego życia ma różne i odrębne podejście i czy 5,80 netto po wszystkim to dużo czy mało pozostawiam do oceny zainteresowanych.

Kaol1974

No dokładnie ale jest jedno ale za 150 godzin w PL na kasie lub na jakimś magazynie przy najprostszym i najmniej płatnych pracach masz zarobić około 3000 do 4000 tys zł bo tak napisałeś to fajnie lecz gdzie podaj adresy to nikt nie będzie wyjeżdżał do De Lub NL. Pamiętaj 150 h max i koniec. To jak z matematyki byłeś leniem to nie pisz bzdur. Te stawki tak ale w budowlance lub innych ale nie przy nie wykwalifikowanych i jeszcze na czarno lub pół czarno.

ka

150 godzin po 5 euro to w Polsce tyle zarobisz jak chcesz pracować przez ten czas co Cię nie ma. Na taki biznes wyjeżdżacie ..

Ania123

Sam chyba jesteś debil jak nie potrafisz się dostosowac. Nie wiem co ludzie oczekują ja byłam tam w tamtym roku i nie było źle a pana Skope może widziałam z raz i się do nikogo nie odzywał to nie rozumiem ale. Teraz jestem w PL a pracuję w Holandii i powiem że stawka wyższa ale max 140-150 godzin i po odciagniemy mam raz więcej niż te 5,8 a raz mniej nawet raz jak mi wyszło to coś koło 5 euro warunki może noclegoee lepsze ale zależy jak kto się dostosuje.

Hhhhhhh

Prawda w biurze mówią jak tam jest piękne ze warunki są piękne a na miejscu masz ochotę wsiąść w tego samego busa i wracac do polski biuro robi z ludzi debili kłamią po całej lini żeby tylko ktoś jechał i robił ludzie nie dajcie sie nabrać

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.