Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Gfh

Nie firma tylko co nie które pracownice powinny dostać honorowe obywatelstwo Tureckie za poświęcenie się na potrzeby sexualne ciapatych. Firma chyba ich do łóżka na siłę nie zaciąga hehe.

Hhhhhhh

Ta firma nie powinna nazywać sie TML tylko ciapata Professional

Aaar

A co mają zrobić to co pracownicy robią po pracy to jest indywidualna sprawa póki coś ktoś komuś nie zrobi to w życie prywatne się niech nie mieszaja. Piszecie takie głupoty że masakra jak kontrolują to źle jak nie to jeszcze gorzej. Zastanówcie się nad swoimi wypowiedziami.

DOROTA

ale tam jest kurestwo i pijanstwo szefostwo nic nie zrobi oni maja to w dupie wazne ze do roboty ida i kasa sie zgadza

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
obserwator

„kierowco” z tego co piszesz widzę, że rzadko bywasz w Krefeld. Panie, które wymieniasz z inicjałów czyli Sylwia i Małgosia w pracy w TML są nowicjuszkami ale w szlajaniu się z ciapatymi brudasami wiodą prym nad wszystkimi. Myślę, ze już dawno ktoś z kierownictwa firmy dla dobra jej imienia powinien położyć temu kres.

kierowca

Do S. i M. z 2L Urody nie było koniec też młodości, panie w desperacji szukają miłości. Sam nie jestem wzorem ludzkiej moralności. Sprowadzenie ciapatych poniżej godności.

Annnttsh

Brednie hehe bagno to może było jak większość starszych było Oczywiście wielu wspaniałych ale większość to chciwych i nowym tylko problemy robili i co niektórzy do tej pory robią więc jak masz na myśli bagno to chyba u siebie w domu ja tu pracuję i nie jest tragicznie wcześniej pracowałem gdzie indziej i miałem gorzej więc jak nieroby nie potraficie pracować to bagno bedzoecie mieć wszędzie

rrrrrr

brednie teraz juz niema tam zbyt wiele osob ktore dlugo pracuja wszyscy co madrzejsi to uciekli z tego bagna i dobrze zrobili

Trtffv

Co za brednie stary pracownik większość myśli że tu jak pracuje długo to już nic nie musi robić

Hhhhhhh

Ludzie ja tak powiem pracowałam tam długo robiłam co chcieli byłam dobra da czasu ten cały szef pan Marcin jest dobry jak czegoś chcę nie pamięta o starych bardzo starych pracownikach z którymi zaczynał z tą firmą teraz ma pieska pana F D i ma innych w dupie o starych byłych kolegach nie pamięta nie ładnie ale wszystko do czasu oni też nie zapomną jak ich potraktowana

Antonnjj

Jakie walki idioci ja tu pracuję sporo czasu i nie wiem co za walki. Określ się o co ci chodzi a nie pomawiaj

byly

zgadzan sie ta firma to mafia same walki na ludziach robia nie polecam

kar..........

no ja tez nie polecam tmlu

kkkkkk

ale glupoty ja nie polecam tml nie nie nie

Annanahala

Dziś dzień kobiet więc pozdrawiam wszystkie pracujące koleżanki w TML ja jestem obecnie na urlopie lecz polecam innym , dla pracującego nic trudnego tzn. Jak ktoś zna realia pracy za granicą to z pewnością da radę i nie będzie narzekał.POLECAM

Socha 12

Czego ci ludzie chcą ja byłam w tamtym roku na kilku akcjach i nie narzekam zarobilam tyle ile było mówione i i co chodzi , przestańcie co nie którzy pić i przepisać co zrobicie to nie będziecie mieć powodów do narzekań , nie obrażając reszty normalnej bo jest ich wielu pozdrawiam Krefeld.

Eminem 111

Ja też pracuję w TML I nie narzekam. Ci co narzekają to jacyś paranoicy chyba praca w ogrodnictwie jak wszędzie place jak to jest w tej branży więc nie kumam tych małych mózgów paranoicow.

Zwykle ludzie, ktorzy pierwszy raz wyjezdzaja oczekuja niewiadomo czego. Wedlug was lepiej w ciemno wyjechac? Wyjezdzalam z tml nie raz, mam ubezpieczenie, zwrot podatku, a w Polsce nawet ubezpieczenia nie mam. Dla mnie to ogromna roznica. Zarabiam wiecej, mi sie podobaja te wyjazdy.

oooooo

ja tu robie nie dlugo jade do polski i juz tu nie wracam

Moniayddh

Dokładnie praca dla normalnych a nie lewusow

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.