Opinie o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TML Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TML Plus Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TML Plus Sp. z o.o. w Konin

ksdnladn

Jak za dużo wolnego jak cały czas nas gdzieś wysyłajają flory już dawno nie ma ale i dobrze bo godziny terazprzynajmniej sa

mmmmmm

flory niema tasman jest ale cieko roboty niema za duzo duzo jest wolnego

nowa

A co z florą i Tasmanem pracujecie tam czy nie

Karollle

Jakie słówka robota to robota jak ktoś chce to pracuję jak nie to nie i nie musisz żalów wylewać jak jesteś nieudacznikiem ja tam pracowałam i nie było źle.

Firma TML Plus Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Oferujemy stałą pracę w Niemczech. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Nowa

TML szuka ludzi do praca nie dajcie sie nabrać na ciepłe słówka jak biurze bo w rzeczywistości jest dużo gorzej

Krefeld

Ja też tu pracuję i mieszkam na Krefeld i co nie którzy mają rację jak chodzi o ciapatych , i się nie dziwię szopie ze nie pozwala na odwiedziny takich elementów tak było na Kamp lintfort a później włamania i kradzieże. To się nie dziwcie że tak do nas podchodzą a pijaństwo to odrębna sprawa i nie na każdym mieszkaniu więc kto pije i narzeka na wszystko to jego sprawa. A jeśli nie podoba się firma to zmień pracę proste ja tu znam dużo pożarnych ludzi lecz przykre ale są i menele

wredna suka
@Krefeld

Niektóre klientki tak im szajba bije ze zrywają zaręczyny z chłopakiem i odwołują wesela w Polsce zeby rzucić się w wir nowej miłości pseudo jebasom bo myślom ze odmieniona swoje życie ze starą miłością

wredna suka
@Krefeld

tak zgadza się są panie które bardzo lubią ciapoli ale są też takie które zostawiają przyszłych mężów w polsce albo odwołują śluby bo tu znalazły starą miłóść która potem i tak kopła w dupe

Hddh

Hehe jaki z biura biuro to omijam łukiem a ciapatych mają rację chyba że jedna z tych lub jednym z tych co lubi kutasy ciapate to super życzę syfa

Hhhhhhh

Nie denerwuj sie pracowniku biura bo żaden pracownik co pracuję fizycznie tak nie broni tej śmieszne firmy a pijaństwo jest kurestwo jest i ty tego nie zmienisz a ja tam jestem na miejscu i widze co sie dzieje przykład że tu jestem ostatni komunikat z biura o ciapatych fajny szopa był dobry teraz ja jak zobacze jakis obcokrajowców i tak dalej hahahaha

Anna94

A jak można do pijaków podchodzić na łeb wywalić bo tylko innym opinie w ten sposób wypracowują.

Hgggggg

To masz fajnie ale może zapytaj czy nie mają etatu w burdelu to byś mógł poruchac i sam byś był ruchany pewnie beeee a jak byś coś wypił to nikt by uwagi nie zwracał , bo jak cwella ruchają za darmo bo to lubi to nikt na zawartość podchmieleni a nie będzie zwracał uwagi. A po drugie atmosferę i całe podejście do ludzi z strony przełożonych itd. generują pracownicy to więc sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest źle jak ty jesteś jednym z najgorszych sortów jakie mogły się tam trafić. Bez obrazy dla normalnych pracowników bo takich jest całkiem spora ilość. PS. Urlopowicz.

Hhhhhhh

Nie zwolnie sie bo tu jest takie pijaństwo a ja lubie wypić i kurestwo też jest i poruchac można jeszcze zostanie choć szczerze nie podoba mi sie ich podejście do ludzi

jkhdqkjdgkjsah

To jak placisz i ci nie pasuje to czemu sie nie zwolnisz tylko dalej jezdzisz. Temat stary jak rzeka ktos wyżej opisywał czemu jest tak z tym busem. Mój brat tam jeździ i jakoś sobie radzi wiec wolność każdy jakąś ma i może pracę zmienić , CHYBA ŻE DO ŻADNEJ INNEJ SIĘ NIE NADAJE Beeeeeeee

xxxxx

urlopy prawda i busy tez prawda ja za busa place nie oni lepiej tam nie jechac

Hhhhhhh

Prawda za urlopy to musisz się prosić że wypłacił i busy narzucają a my za nie płacimy czy to sprawiedliwe ocencie sami

kama

bujda

Słyszałem że za urlopy wszystkim nie wypłacili bujda czy prawda

KHJJHJH

Nie wiem czy tu pracujesz czy pracowałeś ale tak było teraz w piątek i dzieje sie chyba z dwa miesiące że większość dostała kasę już czy godziny sie zgadzają tego jeszcze nie sprawdzałem ale jak co to te dwa dni nadpłacą bo była sobota i niedziela a inni np. w marcu dostali za wszystkie godziny 31.03.2017 czyli w piątek i Marek do nas wydzwaniał do której tego dnia pracujemy. Więc jak nie wiesz to głupot nie pisz bo jak podkreślam tak chyba dzieje sie od dwóch miesięcy. Ja dostałem 28.04. Piątek i sobie to policzę i sprawdzę a ci co dostali w Marcu to mówili że było ok. Tak więc co szkoda że fotek nie można tu wrzucać to bym wydruk z datami wrzucił. Niedowiarki i Heiterzy.

Hhhhhhh

Ty pierdolisz jak ostadniego dnia miesiąca to na przykład za cały przepracowany kwiecień to od razu ostadniego kwietnia dostałeś kase ale brednie przecież nawet by ci nie zdążyli naliczyc Wszystkich godzin hahahaha

Enny

Co ty pierdolisz że kilka tygodni kilka razy może około 10 dni ale obecnie jest ok nawet dziwne bo ostatnio większość ja też :) dostalem kasę już ostatniego dnia miesiaca.

euro

to jest roznie byl czas ze kasa byla na czas i taz tak bylo ze spuzniali sie nawet kilka tygodni twierdzac ze katrachenci nie placa wiec jakies ryzyko jest

Zostaw merytoryczną opinię o TML Plus Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w TML Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TML Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TML Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TML Plus Sp. z o.o.