Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Lkj

Ciekaw jeste ile osób będących na emeryturach z grupą podpisało kwit na badaniach że owej grupy nie posiada. Nic tylko ruszyć temat na komedzie i w miejscu gdzie sie ów ozdrowiony inwalida badał.

PKS

No to stary autobusy kursują jak sie komuś nie podoba droga wolna. Paliwo jedno utrzymanie auta drugie a jak sie lata po 15 razy w miesiącu to mozna sobie wykalkulować.

Kol

No to jeżeli mowa tu o ekipie ze Świebodzina to wszyscy na zleceniu co do informacji jakie masz to jesteś w błędzie akurat w Inpelu nikt nic sobie nie załatwi. Co do płac w wedrzynie to ciekawe żeczy piszecie, bo ponoć ludzie jedno usłyszeli ile dostaną a co innego dostali. A jak już chcecie sobie załatwiać umowy o prace to ponoć menager Konsalnetu na wedrzynie ma umowy jak to mówi dla swoich.

kol

to PGNIG próbuje przyoszczędzić na kosztach -przedłuża umowe na kolejne 3 miesiące ,robi przetarg na ochronę na 1 rok,a dopiero kolejny na 3 lat,swoim pracownikom dokłada pracy-bo za coś płacić im musi.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POSADZKARZ LUB POMOCNIK?
sufo m-cz

Ciekawe ilu było tych "uprzywilejowanych" z wyższymi stawkami, dodatkami za dojazdy i innymi ekwiwalentami. Znam takich, którzy nie tylko dostawali dodatek czyt. ekwiwalent za dojazdy ale jeszcze kasowali od tych, których zabierali po drodze do pracy. Czyli zarabiali podwójnie.

kol

korespondencja nie odebrana po ustawowym terminie uważa się za doręczoną i tak interpretuje to sąd/pytałam/

quard7

Na razie na Wędrzynie wypłacają cały czas taką stawkę na jaką się umawialiśmy. Czego nie można powiedzieć o stawkach jakie mieliśmy dostawać na PGNiG. Tu obniżono nam stawki w trakcie pracy wcześniej nie wspominając o takiej możliwości. Po prostu pracowaliśmy za wyższą a dostaliśmy niższą iż umówiona stawka. Teraz kolej na Międzyrzecz. Czy z kimś na Międzyrzeczu już rozmawiano o stawce i warunkach na nowym kontrakcie od marca?

poinformowany

Właśnie. Bracia syjamscy - Panowie MB i PM już znaleźli prace w IMPELU na JW Międzyrzecz. Ciekawe czy tak jak w C-T załatwili sobie umowę o pracę, wyższe stawki niż inni i jeszcze dodatek za dojazdy. Chyba tak bo przecież wystarczy się przyjrzeć "who is who" na Międzyrzeczu. Pytanie dlaczego im się to udało a innym nie. Przejrzyjcie na oczy. Zobaczcie co IMPEL wyprawia na obiektach, które przejął po C-T a zwłaszcza na obiektach PGNiG.Gdzie obiecane stawki, gdzie umowy o pracę, gdzie gwarancja zatrudnienia. A co z Żaganiem i Świętoszowem?

Hwwd

I co dadzą te pozwy w SP czy tak samo pozwy cywilne tyle że kwit będzie. A nie chce brzydko się wyrazić co tym kwitem bedzie można zrobić. oni nic nie mają i w dodatku tak się poustawiali że aż śmiech.

bolek

Nie gloryfikuj się ze swoimi zasługami i nie obrażaj znajomych i nieznajomych tak samo jak Ty poszkodowanych, za co mamy Ci dziękować skoro sami też składaliśmy pozwy w Sądzie Pracy i pozwy cywilne(z tymi nie każdy się odważył). Sprawy w SP już się odbyły - wyroki pozytywne bez obecności pozwanych, na sprawy cywilne czekamy. Prawdą jest, że pozwani nie przyjmują już korespondencji z sądów

lp

Co prawda to prawda ale ni przesadzajmy z tym wysiłkiem . Sam skladalem wnioski i nie uważam tego za jakiś wyjątkowy fakt.czekajmy na należne nam pieniazki

Hwwd 5701

A ciekawe czy ktokolwiek z was podziękował tym co założyli sprawę w sadzie bo jest mi was żal jak czytam te wasze żygowiny. A może wy dalej myślicie ze wam to Kucy wraz z panem Szczurem załatwili. Jeżeli tak to jesteście w błędzie. Podejrzewam ze każdy z was miał nadzieje ze sie z wami rozlicza i bal sie iść do sądu. No ale cóż ktoś sie nawkorwi.ł w sadzie stracił czas i kasę by to pociągnąć a wy co tylko wnioski załatwić i heja do funduszu. Żałosne buraczyska z jw 5701 pozdrawiam.

anpilar

Ja wysłałem prośbę na adres AKU listem poleconym za potwierdzeniem odbioru i otrzymałem potrzebny dokument ( potwierdzenie niewypłacenia świadczeń ). Pozdrawiam "towarzyszy niedoli". Andrzej P.

DRON

Spytaj miłościwie panującemu na JW Wędrzyn on na pewno ma numer. A w ogóle to słyszałem od jednego Pana z Konsalnetu, że od marca szykuje się obniżka stawki na Wędrzynie. Praktyka ta sama co w Care Transie.

kol

Czy ktoś ma kontakt telefoniczny do firmy AKU pana Arkadiusza Kucego -do tej pory był taki jak CARE-TRANSU .Chciałabym uzyskać ksero zagubionego dokumentu.

ROSOMAK

Co do FGŚP to na umowę o zlecenie:trzeba wysłać lub dostarczyć umowę zlecenie,wypowiedzenie umowy zlecenia,zaświadczenie{te o urlopach i zwolnieniu lekarskim,potwierdzające okres zatrudnienia} oryginał zaświadczenia o niewypłaconym wynagrodzeniu plus wniosek indywidualny oraz załącznik do wniosku indywidualnego które należ poprać z strony FGŚP należy również przedstawić jakiś dokument że odprowadzany był ZUS{na przykład:że firma zgłosiła cię jako płatnik ZUS itp.}

ROSOMAK

Co do FGŚP to na umowę o pracę: trzeba wysłać lub dostarczyć świadectwo pracy może być kopia i oryginał zaświadczenia o niewypłaconym wynagrodzeniu plus wniosek indywidualny oraz załącznik do wniosku indywidualnego które należ poprać z strony FGŚP,można również umowę zlecenie ale musi być płacony ZUS i składka emerytalno/rentowa

ROSOMAK

Pity prawdopodobnie do końca lutego będą wysyłać pocztą my mamy termin do końca Kwietnia

l.p

W internecie są wszystkie informacje na temat FGŚP. I dodatkowe komentarze typu- ,,Bo specjalistów inwalidów tu raczej nie brakuje." są nie na miejscu. Pozdrawiam

kol

FGSP ZACZNIE WYPŁACAĆ po 16 lutego, z umowy zlecenia na pewno nie przysługuje osobą uczącym się i pracującym ,inni jeśli maja odprowadzone składki na FGSP z umów zleceń

Zostaw merytoryczną opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin

Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia
  • Sielska 17 lok. A