Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Beretta 9 mm

Czy już ktoś dostał chociaż 1 zł ? Bo specjalistów inwalidów tu raczej nie brakuje.

gosc

wie ktos jak umowa zlecenie i FGSP?

l.p

No to procedura w FGŚP rusza miejmy nadzieję że nie potrwa to długo i kasa wpłynie na konto. Czy ktoś już dostał PIT za 2014 r z Care Trans.

W.K.U.R.W.I.O.N.Y

Wszystkie PARÓWY Kucego macie drogę otwartą do FGŚP teraz tylko wnioski składać i czekać aż ktoś dostarczy postanowienie. Wszyscy sraliście pod siebie żeby pójść do sądu bo przecież EL Kucy może mi wypłaci wy Pieprzo..e głębokie gardła, (mowa o pracownikach biura i pożal się Boże GI ). A cała reszta niedojeb.ów może wkońcu znajdziecie pracę gdzie nie trzeba będzie kolan zdzierać. Pan W już ponoć znalazł asz strach tam teraz auto prowadzić do naprawy. Pozdrawiam WKURWIO>Y

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POSADZKARZ LUB POMOCNIK?
L.P

Dzisiaj Sąd oddalił upadłość a to umożliwia składanie wniosków w FGŚP w wypłatę zaległych wynagrodzeń . Jest nadzieja że otrzymamy należne nam wynagrodzenia. Przy składaniu wniosków jeżeli nie był wykorzystany urlop zdrowotny potrzebne jest ksero orzeczenia o niepełnosprawności.

Zibi

Panowie ochroniarze z Wędrzyna stawka z przetargu to 8 zeta.Nie liczcie na jakieś umowy ze strony firmy Konsalnet.Pan Mirek ściemnia was.Przyjedzcie na sprawę 16

Wielkie JO

Prawda p. Sz. napewno wyliczy stawkę wraz z p. G.G Którego tak pieczołowicie ukrywa po obiektach gdzie papcie na nogach są na pierwszym miejscu Stawka 10 zł jest realną wystarczy sie postawić , i odciąć pępowinę jaką jest nasz kochany pan kierownik." Z którym nie zginiemy " ;)

l.p

Jak masz pewna wiadomość to w piątek na posiedzeniu Sadu należy o tym mówić i domagać się od sądu decyzji umożliwiającej nam wypłatę z FGŚP.

kol

w KRS Zielona Góra spółka CARE -TRANS nadal widnieje i żadnych zmian pan Kucy nie dokonał . To zbycie udziałów 1 grudnia i zmiana właściciela to były pewnie tylko słowa na potrzeby sądu.

nene

Zgadza sie, Konsalnet dal 8 zl- propaganda pana M. Obiecanki... Nic dodac ,nic ujac . Oferta impela 10zl/netto. Czas otworzyc oczy.

NK

Więc sprawa jest prosta, bojkot Konsalnetu, tj firmy która, wycenila naszą pracę najniżej, i czekamy na ofertę Impela, czyli 10 zł/h

ROSOMAK

Sprostowanie "Wędrzyn"

ROSOMAK

Impel wygrał JW Międzyrzecz a Konsalnet JW Węrzyn

jacky

Módlcie się wszyscy by Impel was przejął ,jedyna firma która płaci na czas i bez problemów, bez przekrętów wszystko na konto .

kol

nas do końca lutego przejął SOLID ,na tych stronach znalazłam taki wpis .....Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego w miesiącu styczniu wypłaty są nie na konta tylko wypłacane w kasach Oddziałów.Dlaczego nie ma daty wypłat.............czyżby historia zaczęła się powtarzać ,poczekam do piątku i sprawdzę konto aż strach się bać

o godzinie 11 w sali 113

L.P

Może ktoś odpowie? -16.01.2015 o której godzinie następne posiedzenie sądu

l.p

Rozumiem to rozgoryczenie ,ale zdaje mi się że wszędzie tam gdzie nas nie ma jest tak samo. Cóż pozostaje nadzieja że świat się zmieni!!!! Więcej optymizmy!!!! Szczęśliwego Nowego Roku.!!!!!

bolek

Aktualna sytuacja na JW Bolesławiec, "cudowne zrządzenie losu" - wszedł Dozorbud posiłkując się panem J.T.(wiecznie wyglądająca głowa z okienka biura przepustek, lawirant robiący w poprzek swoim kolegom z pracy i liżący każdą kolejną firmę wygrywającą przetarg - poprzednia zawsze jest "be") oraz ludźmi "niewiadomego pochodzenia i nie wiadomo skąd". Brawa dla dotychczas "chroniących" JW w B-cu - przeważająca większość wypięła się na nowego zleceniodawcę (umów o pracę brak)- jego przedstawiciel rzekł "wy jeszcze do nas wrócicie" - no i pytanie, za jaką stawkę i na jakich warunkach pracy. Aktualne szalone pomysły "dyrekcji" oddziału B-c nie do przyjęcia przez normalnie myślących - i znów pytanie, kto ze strony wojska akceptuje takie postępowanie naszych zleceniodawców - stawka dla pracowników oraz przedziwne konsultacje i ustalenia, przesunięcia terminów oraz listy pracowników gwarantujących stałą obsadę - przecież to jest chore od podstaw. Może mi się "zwoje mózgowe wyprostowały" i nie mogę zrozumieć postępowania zleceniodawców ze strony wojska - gdzie tu logika??????????????????????????????????

Beretta 9 mm

Nic nie wróci, nic się nie poprawi. Zmiana zawodu. System nie pozwoli na lepsze zarobki.Już obserwuję w ochronie naszych kolegów Ukraińców.Będą nas wypierać, posiadając KPO,+ czerwona książeczka. I to jest normalne. Szczęśliwego Nowego Roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin

Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia
  • Sielska 17 lok. A