Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia

Świebodzin

Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia

jacky 2015-02-15 18:35
Impel tyle oferuje a Ty dalej wierz w swego menagera. Dostaniesz zlecenie z kwotą 4.50/h
emeryt z grupą 2015-02-16 09:37
Przytaczam treść art. 33.1 pkt 2 Ustawy:osoba ubiegająca się o wpis na
listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadająca taki wpis jest obowiązana dołączyć oświadczenie, złożone pod rygorem
odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, że
nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z
dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz
zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz.
721, z późn. zm. lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności
do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty
potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa
lub niezdolności do pracy. Taki zapis wcale nie oznacza, że nie możesz posiadać orzeczenia o niepełnosprawności lub grupy inwalidzkiej. Jeśli jednak ją posiadasz, to masz obowiązek ten fakt ujawnić. Faktem jest jedno. Jeśli posiadasz orzeczeniu lub grupę związaną z chorobą psychiczną (znaczny odsetek emerytowanych policjantów) to masz małe szanse na to, że zostaniesz dopuszczony do posiadania broni i środków przymusu bezpośredniego a co za tym idzie że pozytywnie przejdziesz badania lekarskie. UWAGA - neuroza i neurastenia nie jest chorobą psychiczną dyskwalifikującą do uzyskania pozwolenia na broń.
Polecam Tobie kolego emerycie bez grupy żebyś się dokształcił i nauczył czytać ustawy a nie pieprzył bzdury.
Szczecin 2015-02-16 09:48
Nam proponowano po 11.50 oraz dojazd, zakwaterowanie i wyrzywienie w rejonie Międzyrzecza w jakimś ośrodku wczasowym od marca. Mielibyśmy pracować na Międzyrzeczu i Skwierzynie.Już raz się daliśmy na to nabrać. Jak przyszło do wypłaty to okazało się, ze dostaliśmy po 6.50 - inny obiekt. Już się nie dam nabrać. Na szczęście mam zlecenie a nie umowe bo ci z umową mogą zostać oddelegowani i wtedy dupa.
hwdbp 2015-02-16 11:38
Nie ma hu.a że to napisał jakiś byly policjant który wielce się leczył by tylko chapnąć dodatkowe 15% emerytury bo przecież walenie w hu.ja w MO tak go zniszczyło że zwariował. i taraz robi za wielkiego ochroniarza który jak tylko by przyszło do jakiejś konfrontacji to sfajdał by się w kalesony.
Nie rozumiem dlaczego wogi dopuszczają takich dziadków do ochrony swoich obiektów.
gość 2015-02-16 13:26
Międzyrzecz - 9 zł netto od marca, takie info poszło od menagera z impla
A jak na wedrzynie???
emeryt z grupą 2015-02-16 14:28
Masz rację. Emerytowani mundurowi są beznadziejni. Stare ramole 35 letnie (tyle można mieć lat odchodząc na emeryturę mundurową). Nie ma to jak niewykształceni nieudacznicy, ktorzy do niczego się nie nadawali i ostatecznie znaleźli pracę w ochronie za marną kasę i teraz odkladają na emeryturę.Ci to z pewnością są nadzieją wojska że ich ochronią jakby taka potrzeba była. Wystarczy popatrzeć kto po przyjściu do pracy wali się na wyro i śpi lejąc na obowiązki. Kto odkręcał czytniki od pastuchów, kto w nocy z obiektow spierdalał do domu. Z tego co pamiętam to nie byli emeryci.
obiektywny 2015-02-16 15:28
No cóż. Cel został osiągnięty. Skłócono wszystkich pracownikow i to przed rozpoczęciem nowej umowy a tym samym nowym naborem pracowników ochrony. Najlatwiej wpływa się na ludzi skłóconych a nie zgranych. Jaką teraz mamy szansę na to, żeby wspólnie postawic nasze warunki firmie, ktora nas zatrudni. I to nie zależnie od obiektu i firmy. Myślicie, że teraz stanowimy tak zgrany zespół jak jeszcze 3 miesiace temu? nigdy. I tylko żal tego, że znowu dostaniemy po dupie. Wszyscy. I ci ktorzy nawet nie wiedzą, że ta stronka istnieje i ci, ktorzy tutaj się tak uaktywnili. Szkoda.
wpct 2015-02-16 17:27
Dziś listonosz doręczył mi pit 11 z Aku!
bolek 2015-02-16 18:53
I znowu wbrew temu co sobie postanowiłem nie mogę nie zareagować - masz rację, skłócenie nas "ktoś" osiągnął, obrzucamy się wzajemnie (przepraszam, ale ja nie biorę w tym udziału) inwektywami tylko czy słusznie - tu trzeba się mocno zastanowić aby nie zrugać samego siebie. Co niektórzy powinni się naprawdę zastanowić nad swoimi wypowiedziami, czy "ci wszyscy święci" są naprawdę w porządku wobec swoich kolegów z pracy, czy sami też po przyjściu do pracy nie walą się na wyro, czy może nie są bardziej durni od głupich policjantów, czy każdy "cywilny kwalifikowany pracownik ochrony" jest tylko ON dobry i zasługujący na szacunek?????????????????????Wasze indywidualne wypowiedzi świadczą o czymś zupełnie innym, chyba nie macie szacunku nawet dla samych siebie.Pozdrawiam z pełnym szacunkiem dla Was.!!!!!!!!!!!!!
Emeryt bez grupy 2015-02-17 10:37
Kolega dalej, z uporem maniaka zaklina rzeczywistość. Sam przytaczasz Pan fragment ustawy, i pokazujesz legalną ścieżkę ominięcia tego zapisu. Zwalasz decyzje na lekarza, który bierze na siebie odpowiedzialność, że cię dopuszcza. A dopuszcza cię bo bierze 350 zł. od ciebie. To jest właśnie ta patologia o której pisałem, i przytoczę jeszcze raz ten fragment, który jest tak jasny jak słońce o 12.00 w południe:

"nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z
dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz
zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz.
721, z późn. zm. lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności
do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty
potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa
lub niezdolności do pracy.".

Zapis jest zapisem, Panie kolego. I Pan tego nie mienisz !!!
Emeryt bez grupy 2015-02-17 11:24
Dlaczego wszyscy szukają swojej interpretacji przepisów ? Dlatego, bo są różne grupy interesu. Każdy interpretuje - czytaj - rozumie zapis w ustawie po swojemu, czyli tak aby zapis był zgodny z jego zapatrywaniami. Policja ma problem z głowy: " kwalifikowany zgodnie z ustawą nie może posiadać grupy inwalidzkiej, czego dowodem są badania lekarskie.". Lekarz, kierując się naturalnym instynktem zysku, robi pro formę, niby grupa, jest, ale lekka, nie wadzi. 350 jest. W ten sposób jest to załatwiane. Nie dziwiłbym się gdyby to było na Białorusi, czy w Rosji. Ale tutaj ? To wina liberalizmu, każdy na kimś, i na czymś musi zarobić. No ale temat raczej z Care Trans nie mający nic wspólnego. hi hi.
Emeryt bez grupy 2015-02-17 12:58
Każdego inwalidę posiadającego zapis kwalifikowanego pracownika ochrony,melduję natychmiast do Komendanta Wojewódzkiego Policji, z adnotacją, że zgodnie z art. nr ...... nie chce mi się szukać, nie spełnia wymogów Ustawy. Koniec.
Emeryt bez grupy 2015-02-17 13:45
Durnota, zaczepia durnotę,bawmy się !!!
skłócony 2015-02-17 15:50
Oczywiście że skłócili. Tylko jedno mnie boli najbardziej. Po co podejmuje się rozmowy z firmą która oferuje niższą stawkę. Wszyscy wiemy za ile Konsalnet wygrał Wędrzyn a ile dał drugi w kolejce Impel. Gdybyśmy się postawili byłaby 10 wyrwana od Impla a tak będziemy dymani przez konsalnet od marca pewnie za 7,5 . Trzeba szukać innej roboty. Może na Międzyrzeczu. Jest 9 zł
Pozdrawiam wszystkim skłóconych
Xxx 2015-02-18 08:33
Hej. Wiecie może jak lub z kim kontaktować się w sprawie wypowiedzenia umowy zlecenia? Kur...nie doszedł mi ten świstek i nie mogę odzyskać kasy. Pozostałe dokumenty mam. Proszę Was o pomoc. Pozdrawiam.
jeden z wielu 2015-02-18 13:14
Pracowalem w Care Transie tak jak wielu z Was przez lat wiele. Prawe 10. Bywalo różnie. W niektórych okresach płace były wyższe lub niższe, zależy od tego na jakim obiekcie. Zawsze jasno były stawiane warunki w jakich miałem pracować. Stawka była znana, w trakcie realizacji kontraktu na obiekcie nie byla zmniejszana. Z jednym wyjątkiem - ostatni kontrakt w Świetoszowie. Ale w konsekwencji z uwagi na długość kontraktu okazało się, że i tak nie było najgorzej w porównaniu z kontraktami na innych obiektach, ktore rozpoczynaly się w okresie naszego kontraktu. Od początku wiedzieliśmy w jaki sposob będziemy mieli naliczane nasze wynagrodzenie i chociaż nie bylo ono liczone tak jak powinno byc, to nam to z różnych względów pasowało. Tak samo zresztą postępowały i nadal postępują inne formy w tej branży. Niestety, taka praktyka jest przez nas przyjmowana jako coś normalnego a z braku innych możliwości zatrudnienia przyjmujemy to bo nie mamy wyjścia. Faktem jest, że od ponad 2 lat wszyscy wiedzieliśmy, że firma ma problemy finansowe, bo płaciłą z opóźnieniem, bo nie odprowadzała skłądek na ZUS. I my nadal pracowaliśmy w tej firmie, chociaż mogliśmy odejść. Z własnego wybory ponosiliśmy ryzyko tego, że moze zaistnieć kiedyś taka sytuacja, jaka zaistniała. Firma padła. Ale czy dla nas było to zaskoczenie? Chyba nie tak do końca. Uważam, że większość ludzi pracujących w administracji firmy zachowało sie wobec nas pozytywnie. Od początku problemów wskazywali kierunek jaki powinniśmy obrać, aby dochodzic swoich roszczeń. Dziewczyny stawały na głowie, żeby jak najszybciej wystawic nam dokumenty. Zresztą z tego co tu przeczytałem, to i teraz jak coś potrzeba, to te ktore jeszcze pracują załatwiają wzystko od ręki. Oni też stracili kupę kasy i docenic należy jedno, że pomimo tego dalej są do naszej dyspozycji i dzięki nim mamy potrzebne nam dokumenty. A przecież mogły odejść z firmy tak jak my i wtedy wszyscy byśmy cieńko piszczeli. Myślę, że w pewien sposób sami przyspieszyliśmy r
KOL 2015-02-18 18:32
DOSTAŁAM dzisiaj z CARE -TRANS z datą 28 listopada 2014 zaświadczenie o niewypłaconym wynagrodzeniu /podpisane przez pana (usunięte przez administratora)- zawiera wynagrodzenie za wrzesień ,pażdziernik,listopad ,urlop i odprawe.Szkoda że nie wysyłali po tej dacie wielu z nas nie poszłoby do sądów.Wyliczenie jest korzystne bo ma ekwiwalent za 10 dni listopada.
kol 2015-02-20 08:54
wiadomość...dla tych co złożyli jako pierwsi wnioski do FGŚP dzisiaj są na kontach pierwsze zwroty....
l.p 2015-02-20 11:46
Przed chwilą dostałem pismo z FGŚP z informacją o wypłacie świadczenia .Przesłano także PIT 11 od wypłaty świadczenia
lp 2015-02-20 11:49
Potwierdzam kasa jest wypłacona
hugo 2015-02-20 12:46
Płacą tyle ile pracodawca był winien ? ( odejmując potrącenia na składki)
kol 2015-02-20 14:04
tak ,płacą wynagrodzenia netto,kolejni dostaną w następnym tygodniu,bo listy są przekazane do księgowości.
Daga 2015-02-20 14:41
hej znalazłam takie coś na blogu (usunięte przez administratora) korzystał ktoś już z tego?
Emeryt bez grupy 2015-02-21 14:16
Dziś 21.02, czy ktoś już dostał Pit za 2014, z umowy zlecenia ?
xxx 2015-02-21 19:17
pity z umowy-zlecenia care-tarnsu są rozsyłane ...potwierdzam
nn 2015-02-23 19:45
witam...prośba do tych co już dostali kase z FGŚP,podajcie datę złożenia wniosku,chcę w przybliżeniu ustalić jak długo czeka się na wypłate.dzięki.pozdrawiam.
GA 2015-02-24 15:27
Może dla odmiany, w końcu kopalnia Dębno postawi się i wywalczy lepsze pieniądze, nie długo przetarg i pora zmobilizować się. Zaraz do gry, wejdzie firma która wygra przez zaniżoną stawkę, powiedzmy w końcu NIE. Mamy przykład Wędrzyna, jak nie powinno załatwiać się takich spraw.
Sprawiedliwy 2015-02-24 18:30
Dajcie spokój tym przetargom. Jak chcesz pracować to pracuj a jak nie to odpoczywaj. Ta strona jest o Care trans. Otrzymałem pit a niedługo wyrównanie z GFŚP i tak się pożegnam z firmą. Firma już działa pod innym adresem. Ja swoje odzyskałem a nawet jeszcze zyskałem.
Emeryt bez grupy 2015-02-25 12:22
Wczoraj dostałem PIT. I to już dla mnie koniec przygody z firmą Care Trans.
KULIS z Zielonej 2015-02-26 13:35
Dla zainteresowanych. Przetarg na PGNiG wygrał IMPEL. Dla przypomnienia. W poprzednim przetargu CARE-TRANS na 3 lata zaoferował do przetargu kwotę ponad 13 mln. zł brutto a IMPEL ponad 21 mln. zł. Gdyby tą wartość podzielić na 3 to należałoby się spodziewać, że na jeden rok IMPEL zaproponuje kwotę podobną do tej którą dał w ubiegłym roku czyli ok. 7 mln. zł. Kwota jaką oferował wtedy CARE -TRANS w przeliczeniu na 1 rok wyniosłaby ok. 4,5 mln. zł. A jak się Wam wydaje, ile zaoferował IMPEL? I jeszcze jedno. Przy stawce jaką zaproponował CARE stawki za 1 rbg w różnych obiektach wahały sie jak wiemy od 5 do 7 zł na rękę, przy czym nie mieliśmy odprowadzanego ZUS, o reszcie nie będę pisał bo wszyscy wiemy jak było. Na więcej pieniędzy z PGNiG nie starczyło kasy. Jak ktoś będzie wiedział jaką stawkę zaoferował IMPEL niech napisze. Wtedy będziemy mogli sobie przeliczyć ile możemy dostać na rękę. Na cuda jednak nie liczę.
Edyta 2015-02-26 16:57
Proszę o pomoc. Jakie dokumenty należy złożyć do FGŚP i gdzie się znajduje ten fundusz przy urzędach pracy czy gdzie? Pracowałam na umowę zlecenie do października. Wyprowadziłam się ze Świętoszowa i nie mam kontaktu z byłymi ochroniarzami, aby się dowiedzieć o składanie tych dokumentów. Wszystkiego dziś się dowiedziałam z forum. Prosze o pomoc i dziękuję.
kol 2015-02-26 20:25
...po pierwsze należy sprawdzić w ZUS czy firma zgłosiła pana do ubezpieczenia społecznego-taką informacje można na piśmie uzyskać od razu....to jest podstawa,potem można resztę zbierać ,sprawdz czy otrzymałes z firmy zaświadczenie o niewypłaconym wynagrodzeniu
dick 2015-02-26 20:49
na PGNiG WYGRAŁ IMPEL DO KONCA ROKU CIEKAWE CO ZAPROPONUJE
mazik 2015-02-26 21:14
Pewnie 6-6,5 na godzinę...
KOL 2015-02-26 23:07
ja pamiętam że 21 to chciał SOID,IMPEL dawał wtedy 16 ,CARE -TRANS wygrał za 11,mimo ze PGNiG szacowało swoją wycenę na 13 milionów....nowe stawki na obiektach to 6 zł, dla tych z licencją 7.50 netto....
kul 2015-02-28 15:54
Akurat dysponuję wynikami poprzedniego przetargu. PGNiG ustalił wartość na 13 187 860,00 zł netto 16 221 067,80 zł brutto. Oferty uczestników przetargu: Care Trans 10 592 531,64 zł netto 13 028 813,91 zł brutto, IMPEL 17 410 070,16 zł netto 21 414 386,30 zł brutto, NAFTOR 20 580 550,92 zł netto 314 077,63 zł brutto, SOLID 21 197 757,60 zł netto 26 073 241,85 zł brutto. Na obecnym przetargu oferta wygrywająca wyniosła niewiele ponad 3 mln.zł. Zamawiający ustalił wartość zamówienia na kwotę prawie dwukrotnie wyższą. Jeszcze nie znam szczegółów ale postępowanie jest jawne z chwilą otwarcia ofert dla uczestników a po wyborze wygrywającego każdy będzie mógł dowiedzieć się szczegółów na podstawie dostępu do informacji publicznej. Tak czy inaczej nie mamy z czego się cieszyć. Druga oferta była podobno zbliżona więc propozycje jakie tu ktoś rzucił, żeby nie podejmować pracy u wygrywającego i tak niczego nie da. Myślę że trzeba ten rok wytrzymac i pracować za te 5-6 zł licząc, ze w nowym przetargu będzie lepiej.
GA 2015-03-01 10:45
Nie pierwszy, nie drugi, to może trzeci
kol 2015-03-02 09:22
KOLEJNE PIENIĄDZE Z FUNDUSZU NA KONTACH..
kol 2015-03-02 10:52
ZAŚWIADCZENIE O NIEWYPŁACONYCH WYNAGRODZENIACH MOŻNA JESZCZE PRZEZ KILKA DNI UZYSKAĆ W SIEDZIBIE FIRMY W ŚWIEBODZINIE/WEJŚCIE OD TYŁU BUDYNKU/.ZNAJOMI BYLI W PIĄTEK I DZIŚ JUŻ ZŁOŻYLI WNIOSKI W FUNDUSZU....WAŻNE BY CARE-TRANS ZGŁOSIŁ CIĘ DO UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE Z UMÓW ZLECENIA -TEN WARUNEK JEST KONIECZNY .
zibi 2015-03-03 19:25
Informacja nieaktualna firma CT przeniosła się do Poznania,W Świebodzinie ch.. nocuje.Nie ma nikogo.
samarytanin 2015-03-04 10:34
Nie wiem dlaczego wprowadzasz wszystkich w błąd. Może chodziło Ci tylko o możliwość powiedzenia słowa ch... . Ale do tego nie trzeba kłamać. W siedzibie firmy do naszej dyspozycji pozostały: Głowna Księgowa (pani Kasia), dwie kadrowe (panie Renata i Ania) i Pani Beata. Jak ktoś potrzebuje dokumentów, które trzeba wystawić, zmienić czy poprawić to robią to najczęściej od ręki. Trzeba tylko przyjechać osobiście. Wejście jest faktycznie od tyłu ponieważ one siedzą tam, gdzie były wcześniej a że nie ma operatora to nie działają dzwonki.
Beretta 92 2015-03-09 16:27
Proponuję zamknąć już wątek firmy Care Trans. Ci co chcieli odzyskać many, to odzyskali, ci co nie chcieli to łzy połknęli. Nie ma już co dewagować. Mamy nowe firmy, z duzym potencjałem, doświadczone. Oferują lepsze stawki, dają wszystko co trzeba, oprócz umowy o pracę, więc jest ok. :-)
gosc 2015-03-10 21:45
a ja proponuje zebys ty sie zamknal berecie
gość 55 2015-03-20 09:19
na wędrzynie p. M. proponuje 6.50
ROSOMAK 2015-03-20 11:31
6,50 to było dla tych bez czerwonej książeczki ale ich już niema
nn 2015-03-20 13:00
Impel w żaganiu daje 10zł dla tych z czerwonymi książeczkami.a cos koło 8zł bez broni..także Wędrzyn...WALCZYĆ!!!!
Impel 2015-03-22 21:13
Na Miedzyrzeczu jest 9 Zł.
Prowadzi Pan B. były pracownik CT.
Ponoć maja pastucgy wszędzie i sa samochody na strzelnicach.
czytelnik 2015-03-23 08:36
Nie bardzo rozumiem związku Impel-Żagań z firma CT.
gość 55 2015-03-23 18:45
już pewne Consalnet wylatuje z Wędrzyna od 01 kwiecień za przekręty
SUFO Wędrzyn 2015-03-30 09:22
Nawet tutaj po numerze IP komputera można dojść do nadawcy każdego postu. Zamieszczając informację cyt."już pewne consalnet wylatuje z wędrzyna od 01 kwiecień za przekręty" narażasz się na zarzut o popełnienie przestępstwa za "szkalowanie". A tak gwoli informacji dla wszystkich. Na obiektach Wędrzyna na każdej zmianie jest wymagana ilość pracowników. Na każdym posterunku jest komplet sprzętu określonego w SIWZ. Jest tyle pojazdów ile miało być, sprzęt do monitoringu (kamery, rejestratory) zgodny z wymaganiami. Płace dla nas netto 8.5 tak jak ustalaliśmy na początku przed przetargiem. Nie ma problemów ze służbami. Każdy ma tyle ile deklaruje, że chce mieć. Podejrzewam, że na obiektach w Międzyrzecu jest podobnie. Jedynym problemem może być tam zabezpieczenie osobowe zwłaszcza od kwietnia, jak dojdą posterunki na terenie jednostki. Ale to problem IMPELA a nie nasz jako pracowników. Dokonaliśmy wyborów odnośnie miejsca pracy i firmy na której rzecz świadczymy pracę. I niech tak zostanie. Jeśli komuś nie podoba się miejsce pracy czy ludzie z którymi współpracuje, przecież może zawsze to zmienić. Dzisiaj jest taka sytuacja w branży, że ludzie z pozwoleniem na broń znajdą pracę bez najmniejszych problemów, więc zamiast narzekać na wszystko i wszystkich po prostu wystarczy zmienić miejsce pracy. To proponuję tym, którzy tutaj pokazują jak są gnębieni przez swoich przełożonych. I myślę, że ten wątek należałoby wreszcie skończyć. Firmy Care Trans Spółka z o.o. już nie ma na naszym rynku. Każdy z nas, kto chciał pracować, to pracę znalazł. Wracać ciągle do tego co było nie ma sensu. Swoje uwagi co do naszych obecnych pracodawców proponuję przenieść na wątki KONSALNET, IMPEL,bo to są firmy, które nas przejęły w większości i tam zamieszczać swoje uwagi na ich temat. Wszystkim zadowolonym ze swojej obecnej pracy życzę zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych. A tym niezadowolonym, sfrustrowanym życzę tego samego.
Zostaw swoją opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia