Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

bolek

To wszystkie ponoć to już mnie......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PAN (usunięte przez administratora) niech sobie nawet w g...nie grzebie o ile nasze powalone prawo mu na to pozwala, mnie to już naprawdę mało interesuje, istotnym dla mnie jest to aby w miarę "czystymi ręcyma" podpisał stosowne zaświadczenia, które pozwolą mi oraz moim poszkodowanym współtowarzyszom niedoli na odzyskanie należnej nam kasy. Naszym dalej zadaniem jest tak działać, aby jego nazwisko było skompromitowane a opinia nasza o nim i synusiu ciągnęła się smrodem długo i skutecznie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elo

Witam wszystkich ponoć pan Kucy otwiera jakaś firmę AO. W POZNANIU

bolek

INFORMACJA DLA WSPÓŁTOWARZYSZY NIEDOLI- po dzisiejszej wizycie w Świebodzinie i Zielonej Górze FGŚP to mogę potwierdzić - zaświadczenia potwierdzające niewypłacone wynagrodzenia najłatwiej jest jednak uzyskać po osobistej wizycie w siedzibie firmy, panie pracują lecz nie odbierają telefonów (dlaczego, już nie wnikam - to w domyśle) - może jednak lepiej jest odżałować kasę na wycieczkę do Świebodzina, najlepiej grupowo. PIT-y są przygotowywane i mają być sukcesywnie rozsyłane na adresy, z tego co się dowiedzieliśmy już są rozsyłane. Jeżeli chodzi o FGŚP Zielona Góra to dla osób z umów zlecenie potrzebne są nastdokumenty - 1.wniosek w 2 egz., 2.załącznik do wniosku w 1 egz. (wzory tych dokumentów dostępne są na stronach internetowych FGŚP lub bezpośrednio w FGŚP ), 3.umowa zlecenie, 4.wypowiedzenie umowy zlecenia, 5.zaświadczenie z firmy z klauzulą, że były oprowadzane składki na ubezpieczenia społeczne do ZUS (NIE, JAK MÓWI KOL. UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE),6.zaświadczenie z firmy potwierdzające wysokość nie wypłaconego wynagrodzenia. POWODZENIA W PROWADZONYCH POSTĘPOWANIACH.

kol

mam informacje że firma rozsyła pisma z potwierdzające niewypłacone wynagrodzenia na adresy domowe, do znajomego dzwoniła pani pytając na jaki adres wysłać-zameldowania czy zamieszkania...pismo ważne dla osób które nie mają sądowych nakazów zapłaty...dla FPŚG są równoważne.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POSADZKARZ LUB POMOCNIK?
L.P

Na razie nic nie dostałem. Ale dobra wiadomość z FGŚP od poniedziałku będĄ wysyłane pisma z informacją O naliczonej wielkości wypłat i ma rozpocząć się wypłata należności Byłem wczoraj w ZG donieść dodatkowy dokument i uzyskałem taką informacje. A co z PIT-ami ???????

Ej

Czy ktoś otrzymał już może PIT czy z ct czy z aku.?

zdziwiony

Łatwo rzucać na innych podejrzenia. Skoro piszesz, że pod Ciebie podszył się "pan manager z konsalnetu" to chyba sam z nim uzgadniałeś to co on napisał. Tylko wtedy móglbys powiedzieć z pewnością kto co napisał

Nie miej nadziei na wybranie wyższej oferty. Ustawa o zamówieniach publicznych jasno określa, że wygrywa najkorzystniejsza oferta. A jeśli są punkty za inne rzeczy ( w tym przypadku chyba wszyscy będą mieli maksymalną ilość punktów), to wygra ta z najniższą ceną. A co do umów o pracę na PGNiG. Taki warunek postawiło PGNiG na te kilka miesięcy dla firm ktorym zleciło na drodze negocjacji tą usługę. Dlatego macie te umowy. W nowym przetargu może być różnie. Zależy czy PGNiG zażąda takich umów w specyfikacji. Jeśli nie to zapomnijmy o umowach o pracę. A jak będzie - czas pokaże.

kol

Pisałam ostatnio wniosek do FUNDUSZU osobie pracującej na zlecenie. Odwagi ZEBRAC TRZEBA DOKUMENTY 1. wniosek x 2, 2. umowa zlecenia 3. wypowiedzenie umowy zlecenia 4. zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego do ZUS 5. zaświadczenie o niekorzystaniu z urlopów i zwolnień lekarskich oraz 6. nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym z klauzulą wykonalności /uzyskaną z pozwu do sądu cywilnego/ do pozwu można złożyć wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych z wypełnionym oświadczeniem o stanie rodzinnym,majątku,dochodach i żródłach utrzymania . Jeśli ktoś uzyskał zaświadczenie o wysokościach niewypłaconych wynagrodzeń podpisany przez któregoś z panów KUCYCH to zastąpi to drogę sądową.Wiem że trochę tego dużo ale 4 z tych dokumentów można mieć w domu ,bo je nam doręczano .

kol

Fakty są takie że od SOLIDU to umowy o prace mogą dostać tylko ludzie z pierwszą grupą i to mile widziana ze schorzeniem specjalnym za które PFRON dokłada 600 zł zwrotu ,osoby z drugą grupą mają umowy zlecenia mogą dostać umowę o prace jak się góra zgodzi a pracownik wyrazi zgodę na prace po 200 godzin w miesiącu w ramach etatu .Nie interesują się pracownikami,nie układaja grafików,brak mundurów....LUBIĘ swoje miejsce pracy i ludzi ze mną pracujących i poczekam na efekty przetargu i tym razem trzeba mieć nadzieje ze nie wybiorą tą najtańszą

DRON

"Na razie na Wędrzynie wypłacają cały czas taką stawkę na jaką się umawialiśmy. Czego nie można powiedzieć o stawkach jakie mieliśmy dostawać na PGNiG. Tu obniżono nam stawki w trakcie pracy wcześniej nie wspominając o takiej możliwości. Po prostu pracowaliśmy za wyższą a dostaliśmy niższą iż umówiona stawka. Teraz kolej na Międzyrzecz. Czy z kimś na Międzyrzeczu już rozmawiano o stawce i warunkach na nowym kontrakcie od marca? " Ktoś podszył sie pod moja osobę. pewnie Pan Menager z Konsalnetu który tu bzdury wypisuje o PGNiG. Impel dał ludziom umowy o prace na kopalniach wszystkim którzy chcieli je mieć. Sam tez dostałem.Każdemu mogę wysłać na maila jak chce. Stawki na zleceniu też są wyższe niz mieliśmy w care transie. Więc przestań robić szczurzą robotę i nie okłamuj ludzi. Na Dębno i tak już nie wrócisz. Gdybyś był taki zajebisty to dzisiaj nie chodziłbym po sąsiadach i rodzinie pieniądze pożyczać.

ET

A co z ludżmi na umowy śmieciowe?

kol

FUNDUSZ zaczyna wypłacać od 16 lutego a kadrowa pana Kusego potwierdziła że już zajmuje się PITAMI,po prostu nie panikujcie ..nie odpuszczajcie jeśli ktoś nie ma nakazu zapłaty z klauzulą wykonalności to można się zwrócić do pana Arkadiusza Kucego o przysłanie dokumentu potwierdzającego niewypłacone wynagrodzenia........oni tłumaczą że wszystkim będą rozsyłać takie zaświadczenia o zaleganiu,tylko to potrwać może bo ludzi dużo.

ROSOMAK

Pity musisz dostać do końca lutego to jest ich obowiązek

Beretta 9 mm

Jakie pieniądze. Ja się martwię, czy PIT za 2014 r. od nich dostanę. Na pieniądze już żadne nie liczę.

GA

Skoro jest to wątek o C-T, należałoby podziękować pani Anecie S. (aktualnie Konsalnet), za donos na byłych kolegów z kopalni Dębno, wysłany do PGNIG, Komendy Policji w Szczecinie. Dziękujemy Pani za kontrole które teraz mamy, napewno tego nie zapomnimy. Jednocześnie mamy nadzieję, że ktoś odważy się wytoczyć Pani pozew sądowy, za fałszywe informacje zawarte w donosie. Pozdrawiamy

Grab

A teraz takie pytanie, czy już cos konkretnego wiadomo co z tym funduszem. Kiedy zaczną wypłacać pieniądze? Czy ktoś już cos wie?

bolek

W całości popieram Twoją wypowiedź, sam dałem się wmanewrować w niepotrzebne polemiki. Pamiętajmy jeszcze o aktualnych praktykach firm - organizacja pseudo-kursów na pracowników kwalifikowanych i dopuszczenia do broni obiektowej,sic.- kolejne przekręty potentatów na rynku ochrony. Przyglądam się potencjalnym "kandydatom" na kwalifikowanych i zgroza mnie ogarnia, przynajmniej w środowisku, które jest mi znane w dużej części to osoby mające predyspozycje tylko na placówki gdzie mogą "czuwać śpiąc"- nie chcę tutaj nikogo obrazić ale niestety, z moim doświadczeniem mogę sobie pozwolić na taką ocenę i nie mogę się nadziwić decyzjom podejmowanym przez "decydentów ochroniarskich" akceptujących takie kandydatury. Pseudo-wyszkolić, dać pseudo-kwalifikacje ale to chyba na krótko, do pierwszej naprawdę poważnej "wtopy" gdy niedoświadczony "świeżak" narobi bigosu nie wiedząc jak postąpić w nieznanej dla niego sytuacji- i wtedy co, ukarać "świeżaka"!!!!!!!!!!!!?????????? To będzie dla funkcyjnych najłatwiejsze!!!!!!!!!!! I znowu pytanie jakie już padło w moich wcześniejszych wypowiedziach - co robią osoby precyzujące SIWZ(czasami wymagania wyjęte z kosmosu), dopuszczające firmy do przetargu a później kontrolujące realizację kontraktów?????????? Realia wzbudzają uśmiech politowania!!!!!!!!!!!!!

smutny

Czytam te wszystkie wypowiedzi i ogarnia mnie przerażenie, ile jest w Was wszystkich nienawiści. Rozumialbym, gdyby byla ona skierowna przeciwko Care-Trans i prezesowi za to co nas spotkało ale nie przypuszczałem, że tyle jej jest przeciwko samym sobie. Przecież wszyscy dostalismy po dupie niezależnie od tego, gdzie kto pracował. Na Wędrzynie, Międzyrzeczu, Świetoszowie czy PGNiG. Jak kiedyś ktoś powiedział my zatrudniamy się nie tyle w jakiejś firmie ale na konkretnym obiekcie. Jeszcze nie tak dawno ci którzy teraz tak zachwalaja IMPEL czy KONSALNET czy też Solid już zapomnieli, jak jeszcze nie tak dawno wieszali psy na tych firmach. Zarzekali się, że nigdy w takiej czy innej firmy nie bedą pracowali i co? Pamietam jak niedawno IMPEL oddawal Skwierzynę. Jak potraqktował wtedy ludzi. A Solid - jak traktuje swoich pracowników. Gorzej niż psy. A Konsalnet niby lepszy? Ale każdy z nas chce pracować. Niektórym pasuje Międzyrzecz bo mniejsze koszty dojazdu, bo pasuje im sam obiekt. Inni tak samo na Wedrzynie. Inni w Lubiatowie, Dębnie, Zielonej Górze, Świetoszowie czy na innym obiekcie. Czy z tego powodu, że taki czy inni obiekt obsługuje taka czy inna firma to my mamy sie z tego powodu nienawidzieć? Za rok czy dwa może byc odwrotnie. To na rękę managerom tych firm jest skłócenie nas bo wtedy łatwiej pozyskać ludzi na swoje obiekty. A o ludzi z naszymi uprawnieniami jest coraz trudniej. Dla tych firm największe niebezpieczeńśtwo jest w zorganizowanej grupie SUFO, która na każdym z obiektow mogłaby dyktować warunki placowe i doprowadzic do zerwania kontraktu przez firmę która nas wynajęła. Myślę, że część tych posto napisali sami ci manageży z Impela, Konsalnetu czy Solidu, żeby nie dopuścic do powtórzenia się sytyacji ze Świetoszowa (Żagań) czy Wrocławia gdZie nie zebrano wystarczajacej ilości pracowników i wojsko zerwalo umowy lub ich nie podpisało kasując wielomilionowe kary. Dziwi mnie tylko, że tak wielu nas dało się w tą grę wmanewrować. Pomyślcie o tym wszystkim za

bolek

Weź się zdecyduj - chcesz chodzić w glorii a sam negujesz swoje postępowanie - jeśli faktycznie występowałeś z pozwami to po co i "co z tymi kwitami, wyrokami zrobisz"? Gdzie Twoja logika?????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin

Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia
  • Sielska 17 lok. A