Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Emeryt bez grupy

Dlaczego wszyscy szukają swojej interpretacji przepisów ? Dlatego, bo są różne grupy interesu. Każdy interpretuje - czytaj - rozumie zapis w ustawie po swojemu, czyli tak aby zapis był zgodny z jego zapatrywaniami. Policja ma problem z głowy: " kwalifikowany zgodnie z ustawą nie może posiadać grupy inwalidzkiej, czego dowodem są badania lekarskie.". Lekarz, kierując się naturalnym instynktem zysku, robi pro formę, niby grupa, jest, ale lekka, nie wadzi. 350 jest. W ten sposób jest to załatwiane. Nie dziwiłbym się gdyby to było na Białorusi, czy w Rosji. Ale tutaj ? To wina liberalizmu, każdy na kimś, i na czymś musi zarobić. No ale temat raczej z Care Trans nie mający nic wspólnego. hi hi.

Emeryt bez grupy

Kolega dalej, z uporem maniaka zaklina rzeczywistość. Sam przytaczasz Pan fragment ustawy, i pokazujesz legalną ścieżkę ominięcia tego zapisu. Zwalasz decyzje na lekarza, który bierze na siebie odpowiedzialność, że cię dopuszcza. A dopuszcza cię bo bierze 350 zł. od ciebie. To jest właśnie ta patologia o której pisałem, i przytoczę jeszcze raz ten fragment, który jest tak jasny jak słońce o 12.00 w południe: "nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm. lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa lub niezdolności do pracy.". Zapis jest zapisem, Panie kolego. I Pan tego nie mienisz !!!

bolek

I znowu wbrew temu co sobie postanowiłem nie mogę nie zareagować - masz rację, skłócenie nas "ktoś" osiągnął, obrzucamy się wzajemnie (przepraszam, ale ja nie biorę w tym udziału) inwektywami tylko czy słusznie - tu trzeba się mocno zastanowić aby nie zrugać samego siebie. Co niektórzy powinni się naprawdę zastanowić nad swoimi wypowiedziami, czy "ci wszyscy święci" są naprawdę w porządku wobec swoich kolegów z pracy, czy sami też po przyjściu do pracy nie walą się na wyro, czy może nie są bardziej durni od głupich policjantów, czy każdy "cywilny kwalifikowany pracownik ochrony" jest tylko ON dobry i zasługujący na szacunek?????????????????????Wasze indywidualne wypowiedzi świadczą o czymś zupełnie innym, chyba nie macie szacunku nawet dla samych siebie.Pozdrawiam z pełnym szacunkiem dla Was.!!!!!!!!!!!!!

wpct

Dziś listonosz doręczył mi pit 11 z Aku!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POSADZKARZ LUB POMOCNIK?
obiektywny

No cóż. Cel został osiągnięty. Skłócono wszystkich pracownikow i to przed rozpoczęciem nowej umowy a tym samym nowym naborem pracowników ochrony. Najlatwiej wpływa się na ludzi skłóconych a nie zgranych. Jaką teraz mamy szansę na to, żeby wspólnie postawic nasze warunki firmie, ktora nas zatrudni. I to nie zależnie od obiektu i firmy. Myślicie, że teraz stanowimy tak zgrany zespół jak jeszcze 3 miesiace temu? nigdy. I tylko żal tego, że znowu dostaniemy po dupie. Wszyscy. I ci ktorzy nawet nie wiedzą, że ta stronka istnieje i ci, ktorzy tutaj się tak uaktywnili. Szkoda.

emeryt z grupą

Masz rację. Emerytowani mundurowi są beznadziejni. Stare ramole 35 letnie (tyle można mieć lat odchodząc na emeryturę mundurową). Nie ma to jak niewykształceni nieudacznicy, ktorzy do niczego się nie nadawali i ostatecznie znaleźli pracę w ochronie za marną kasę i teraz odkladają na emeryturę.Ci to z pewnością są nadzieją wojska że ich ochronią jakby taka potrzeba była. Wystarczy popatrzeć kto po przyjściu do pracy wali się na wyro i śpi lejąc na obowiązki. Kto odkręcał czytniki od pastuchów, kto w nocy z obiektow spierdalał do domu. Z tego co pamiętam to nie byli emeryci.

gość

Międzyrzecz - 9 zł netto od marca, takie info poszło od menagera z impla A jak na wedrzynie???

hwdbp

Nie ma hu.a że to napisał jakiś byly policjant który wielce się leczył by tylko chapnąć dodatkowe 15% emerytury bo przecież walenie w hu.ja w MO tak go zniszczyło że zwariował. i taraz robi za wielkiego ochroniarza który jak tylko by przyszło do jakiejś konfrontacji to sfajdał by się w kalesony. Nie rozumiem dlaczego wogi dopuszczają takich dziadków do ochrony swoich obiektów.

Szczecin

Nam proponowano po 11.50 oraz dojazd, zakwaterowanie i wyrzywienie w rejonie Międzyrzecza w jakimś ośrodku wczasowym od marca. Mielibyśmy pracować na Międzyrzeczu i Skwierzynie.Już raz się daliśmy na to nabrać. Jak przyszło do wypłaty to okazało się, ze dostaliśmy po 6.50 - inny obiekt. Już się nie dam nabrać. Na szczęście mam zlecenie a nie umowe bo ci z umową mogą zostać oddelegowani i wtedy dupa.

emeryt z grupą

Przytaczam treść art. 33.1 pkt 2 Ustawy:osoba ubiegająca się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadająca taki wpis jest obowiązana dołączyć oświadczenie, złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, że nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721, z późn. zm. lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa lub niezdolności do pracy. Taki zapis wcale nie oznacza, że nie możesz posiadać orzeczenia o niepełnosprawności lub grupy inwalidzkiej. Jeśli jednak ją posiadasz, to masz obowiązek ten fakt ujawnić. Faktem jest jedno. Jeśli posiadasz orzeczeniu lub grupę związaną z chorobą psychiczną (znaczny odsetek emerytowanych policjantów) to masz małe szanse na to, że zostaniesz dopuszczony do posiadania broni i środków przymusu bezpośredniego a co za tym idzie że pozytywnie przejdziesz badania lekarskie. UWAGA - neuroza i neurastenia nie jest chorobą psychiczną dyskwalifikującą do uzyskania pozwolenia na broń. Polecam Tobie kolego emerycie bez grupy żebyś się dokształcił i nauczył czytać ustawy a nie pieprzył bzdury.

jacky

Impel tyle oferuje a Ty dalej wierz w swego menagera. Dostaniesz zlecenie z kwotą 4.50/h

T

No w to już nie uwierzę jeżeli impel tyle oferuje to mi na dłoni kaktus wyrośnie.

Emeryt bez grupy

Co kolega za bzdury wypisuje. W nowej ustawie jest wyraźnie napisane, że kwalifikowanym pracownikiem ochrony nie może być pracownik z grupa inwalidzką. Koniec i Amen. A że jest brak organu kontrolnego w tym zakresie, to istnieje dalej ta patologia. Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest "donos"do Komendy Wojewódzkiej Policji, ze dany klient,posiada grupę i wpis na listę. Policja, sprawdza doniesienie, i jeżeli to się sprawdza, skreśla inwalidę z listy.

lolo

miedzyrzecz -9,50, wędrzyn -7,50

kasa

Czy znane są już stawki na Międzyrzeczu i na Wędrzynie?

młody

dlaczego na PGNiG przetarg tylko na rok? otóż dlatego, że gdyby okres usługi był dłuższy choćby o jeden tylko dzień, w umowie musiałby znaleźć się zapis o waloryzacji wartości umowy o wzrost wynikający z podniesienia płacy minimalnej oraz to co nas czeka od 2016r oskładkowania i ozusowania umów zleceń.Teraz tego nie muszą robić. I nie licz na to, że jak trzeba będzie zaplacić składkę za Twoje wynagrodzenie do zusu to firma Ci dołoży. Jak wskazuje praktyka, wszystkie sklądki jakie firma odprowadza zabiera z Twojego wynagrodzenia. Dlatego jeśli teraz masz 7 zl netto to z tego odlicz sobie 36% i będziesz miał swoje wynagrodzenie netto od stycznia 2016r. Nowy prztarg będzie już się odbywał na innych zasadach i znane będą przepisy i ktorych wyżej. Dlatego wtedy łatwo będzie wyliczyć kwoty do oferty czego teraz zrobić ne można. Cieszmy się, że na Międzyrzeczu i Wędrzynie mamy ten zapis w umowie (znaleźć można na stronach WOG caly przetarg). Gorzej mają Ci na Świętoszowie, bo przetarg był kilka dni przez nową ustawą.

emeryt z grupą

Na badaniach do licencji podpisuje się oświadczenie o posiadaniu grupy lub orzeczenia o niepełnosprawności. Jeśli się takową posiada to trzeba pokazać orzeczeniu lub ksero orzeczenia. Jeśli to orzeczenie nie jest związane z chorobą psychiczną, to nie ma to wpływu na uzyskanie ważnych badań. Nie zawsze na trzy lata ale grupa w niczym nie przeszkadza. Dlatego Twoje uwagi świadczą o złośliwości ale i o braku znajomości przepisów.

bolek

Obiecywałem sobie, że nie będę reagował na dziwne posty ale....Faktem jest, że to Kucowie są nam winni pieniądze tylko spróbuj wyegzekwować od nich jakąkolwiek kasę, masz rację, że ustawili się mądrze. Żadne postępowanie sądowe nie będzie skutkowało skuteczną egzekucją komorniczą a media już się tym interesowały - i co z tego wynikło?????? Nic!!!!!!!!!! Mamy szansę odzyskania kasy i z tego korzystamy a ból pozostanie bólem - Kucowie się z tego skutecznie wykpili i niewiele możesz na to poradzić, jeżeli uważasz inaczej - próbuj. organizuj!!!!!!!!!!!!!!! Na tym na razie kończę mój udział w tym forum. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!

Kół

Jeżeli jestesmy wszyscy tacy poszkodowani to dlaczego nie chcemy wyegzekwować naszych pieniędzy od Kucego i jego syna. Przecież to oni nam sa winni te pieniadze a nie jakis fundusz. Widzę ze przezucenie odpowiedzialności na fundusz poszło panu Kucemu bardzo łatwo. Czemu nie zjedziemy sie tam pod firmę wszyscy niech to będzie pare set osób. Napewno jakieś media by sie tym zainteresowały to by było dopiero zagranie mu na nosie i puszczenie smrodu o nim w Polskę. Dlaczego mu ma to ujść na sucho.

l.p

Popieram to całe stwierdzenie najważniejsze ze FGŚP wypłaci nam zeległości.A rzeczywistośc jest przerażająca że takie firmy i takie prawo jeszcze funkcjonuje . Pozdrawiam i tym akcentem kończę udział w tym forum

Zostaw merytoryczną opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin

Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia
  • Sielska 17 lok. A