Opinie o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia w Świebodzin

Edyta

Proszę o pomoc. Jakie dokumenty należy złożyć do FGŚP i gdzie się znajduje ten fundusz przy urzędach pracy czy gdzie? Pracowałam na umowę zlecenie do października. Wyprowadziłam się ze Świętoszowa i nie mam kontaktu z byłymi ochroniarzami, aby się dowiedzieć o składanie tych dokumentów. Wszystkiego dziś się dowiedziałam z forum. Prosze o pomoc i dziękuję.

KULIS z Zielonej

Dla zainteresowanych. Przetarg na PGNiG wygrał IMPEL. Dla przypomnienia. W poprzednim przetargu CARE-TRANS na 3 lata zaoferował do przetargu kwotę ponad 13 mln. zł brutto a IMPEL ponad 21 mln. zł. Gdyby tą wartość podzielić na 3 to należałoby się spodziewać, że na jeden rok IMPEL zaproponuje kwotę podobną do tej którą dał w ubiegłym roku czyli ok. 7 mln. zł. Kwota jaką oferował wtedy CARE -TRANS w przeliczeniu na 1 rok wyniosłaby ok. 4,5 mln. zł. A jak się Wam wydaje, ile zaoferował IMPEL? I jeszcze jedno. Przy stawce jaką zaproponował CARE stawki za 1 rbg w różnych obiektach wahały sie jak wiemy od 5 do 7 zł na rękę, przy czym nie mieliśmy odprowadzanego ZUS, o reszcie nie będę pisał bo wszyscy wiemy jak było. Na więcej pieniędzy z PGNiG nie starczyło kasy. Jak ktoś będzie wiedział jaką stawkę zaoferował IMPEL niech napisze. Wtedy będziemy mogli sobie przeliczyć ile możemy dostać na rękę. Na cuda jednak nie liczę.

Emeryt bez grupy

Wczoraj dostałem PIT. I to już dla mnie koniec przygody z firmą Care Trans.

Sprawiedliwy

Dajcie spokój tym przetargom. Jak chcesz pracować to pracuj a jak nie to odpoczywaj. Ta strona jest o Care trans. Otrzymałem pit a niedługo wyrównanie z GFŚP i tak się pożegnam z firmą. Firma już działa pod innym adresem. Ja swoje odzyskałem a nawet jeszcze zyskałem.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko POSADZKARZ LUB POMOCNIK?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
GA

Może dla odmiany, w końcu kopalnia Dębno postawi się i wywalczy lepsze pieniądze, nie długo przetarg i pora zmobilizować się. Zaraz do gry, wejdzie firma która wygra przez zaniżoną stawkę, powiedzmy w końcu NIE. Mamy przykład Wędrzyna, jak nie powinno załatwiać się takich spraw.

nn

witam...prośba do tych co już dostali kase z FGŚP,podajcie datę złożenia wniosku,chcę w przybliżeniu ustalić jak długo czeka się na wypłate.dzięki.pozdrawiam.

xxx

pity z umowy-zlecenia care-tarnsu są rozsyłane ...potwierdzam

Emeryt bez grupy

Dziś 21.02, czy ktoś już dostał Pit za 2014, z umowy zlecenia ?

Daga

hej znalazłam takie coś na blogu (usunięte przez administratora) korzystał ktoś już z tego?

kol

tak ,płacą wynagrodzenia netto,kolejni dostaną w następnym tygodniu,bo listy są przekazane do księgowości.

hugo

Płacą tyle ile pracodawca był winien ? ( odejmując potrącenia na składki)

lp

Potwierdzam kasa jest wypłacona

l.p

Przed chwilą dostałem pismo z FGŚP z informacją o wypłacie świadczenia .Przesłano także PIT 11 od wypłaty świadczenia

kol

wiadomość...dla tych co złożyli jako pierwsi wnioski do FGŚP dzisiaj są na kontach pierwsze zwroty....

KOL

DOSTAŁAM dzisiaj z CARE -TRANS z datą 28 listopada 2014 zaświadczenie o niewypłaconym wynagrodzeniu /podpisane przez pana (usunięte przez administratora)- zawiera wynagrodzenie za wrzesień ,pażdziernik,listopad ,urlop i odprawe.Szkoda że nie wysyłali po tej dacie wielu z nas nie poszłoby do sądów.Wyliczenie jest korzystne bo ma ekwiwalent za 10 dni listopada.

jeden z wielu

Pracowalem w Care Transie tak jak wielu z Was przez lat wiele. Prawe 10. Bywalo różnie. W niektórych okresach płace były wyższe lub niższe, zależy od tego na jakim obiekcie. Zawsze jasno były stawiane warunki w jakich miałem pracować. Stawka była znana, w trakcie realizacji kontraktu na obiekcie nie byla zmniejszana. Z jednym wyjątkiem - ostatni kontrakt w Świetoszowie. Ale w konsekwencji z uwagi na długość kontraktu okazało się, że i tak nie było najgorzej w porównaniu z kontraktami na innych obiektach, ktore rozpoczynaly się w okresie naszego kontraktu. Od początku wiedzieliśmy w jaki sposob będziemy mieli naliczane nasze wynagrodzenie i chociaż nie bylo ono liczone tak jak powinno byc, to nam to z różnych względów pasowało. Tak samo zresztą postępowały i nadal postępują inne formy w tej branży. Niestety, taka praktyka jest przez nas przyjmowana jako coś normalnego a z braku innych możliwości zatrudnienia przyjmujemy to bo nie mamy wyjścia. Faktem jest, że od ponad 2 lat wszyscy wiedzieliśmy, że firma ma problemy finansowe, bo płaciłą z opóźnieniem, bo nie odprowadzała skłądek na ZUS. I my nadal pracowaliśmy w tej firmie, chociaż mogliśmy odejść. Z własnego wybory ponosiliśmy ryzyko tego, że moze zaistnieć kiedyś taka sytuacja, jaka zaistniała. Firma padła. Ale czy dla nas było to zaskoczenie? Chyba nie tak do końca. Uważam, że większość ludzi pracujących w administracji firmy zachowało sie wobec nas pozytywnie. Od początku problemów wskazywali kierunek jaki powinniśmy obrać, aby dochodzic swoich roszczeń. Dziewczyny stawały na głowie, żeby jak najszybciej wystawic nam dokumenty. Zresztą z tego co tu przeczytałem, to i teraz jak coś potrzeba, to te ktore jeszcze pracują załatwiają wzystko od ręki. Oni też stracili kupę kasy i docenic należy jedno, że pomimo tego dalej są do naszej dyspozycji i dzięki nim mamy potrzebne nam dokumenty. A przecież mogły odejść z firmy tak jak my i wtedy wszyscy byśmy cieńko piszczeli. Myślę, że w pewien sposób sami przyspieszyliśmy r

Xxx

Hej. Wiecie może jak lub z kim kontaktować się w sprawie wypowiedzenia umowy zlecenia? Kur...nie doszedł mi ten świstek i nie mogę odzyskać kasy. Pozostałe dokumenty mam. Proszę Was o pomoc. Pozdrawiam.

skłócony

Oczywiście że skłócili. Tylko jedno mnie boli najbardziej. Po co podejmuje się rozmowy z firmą która oferuje niższą stawkę. Wszyscy wiemy za ile Konsalnet wygrał Wędrzyn a ile dał drugi w kolejce Impel. Gdybyśmy się postawili byłaby 10 wyrwana od Impla a tak będziemy dymani przez konsalnet od marca pewnie za 7,5 . Trzeba szukać innej roboty. Może na Międzyrzeczu. Jest 9 zł Pozdrawiam wszystkim skłóconych

Emeryt bez grupy

Durnota, zaczepia durnotę,bawmy się !!!

Emeryt bez grupy

Każdego inwalidę posiadającego zapis kwalifikowanego pracownika ochrony,melduję natychmiast do Komendanta Wojewódzkiego Policji, z adnotacją, że zgodnie z art. nr ...... nie chce mi się szukać, nie spełnia wymogów Ustawy. Koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia - Świebodzin

Care-Trans Stanisław Kucy Agencja Ochrony Osób i Mienia
  • Sielska 17 lok. A