Opinie o Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda w -

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda w -

Saczi

sprzedawca samochodów używanych. Rekrutacja : 3 pseudo-mądrych buców siedzi za biurkiem i zadają pytania jakby rekrutacja dotyczyła stanowiska dyrektora generalnego tego Carsedu. Prosze Pana odezwiemy sie nawet jesli nie wybierzemy danego kandydata to i tak poinformujemy. Człowiek czeka na odpowiedz rezygnuje z innych ofert i na koncu zostaje bez pracy. Nie polecam tej Firmy.

Leon Nowy wpis

Obsługa przy zakupie samochodu super. Polecam

Marzena Nowy wpis

Teraz dodali nowe ogłoszenie pracy dla zbrojarza samochodowego i wysokość stawki podali jako 55-60 brutto na godzinę. Czy jeśli mąż ma spore doświadczenie to mógłby delikatnie negocjować tą stawkę? Wpisano w ogłoszenie, ze możliwe są nadgodziny. Ile ich tak mniej więcej przypada w miesiącu?

Saczi Nowy wpis

Wera Nowy wpis

Asystentka serwisu, interesuje mnie praca na tym stanowisku. Aktualnie trwa nabór w Warszawie. Przedstawiciel widełki? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat zarobków a to mój główny motywator :) Oprócz wynagrodzenia pracownicy są motywowani np premiami?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
qwerty

Zarobki słabe, o jakiej kolejek podwyżce można zapomnieć. Nieliczni na umowę o pracę. W sezonie zimowym trzeba siedzieć w kurtkach bo góra przechadzajac się po salonie każe wyłączać ogrzewanie, czy latem klimatyzacje bo za duzo pradu. Atmosfera super, ale to tworzą ludzie zatrudnieni.

@qwerty

Chciałabym dopytać jeszcze o kwestię związaną z warunkami zatrudnienia w Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda. Wspominasz, że nie każda osoba ma umowę o pracę. A na jaki okres czasu firma obecnie podpisuje z pracownikami umowę zlecenie, bądź o dzieło? Użytkownicy, którzy planują wysłać tam CV, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać.

SARUMAN
@qwerty

qwerty czy możesz sprecyzować co oznaczają słabe zarobki?? Jesteś w stanie podać przybliżone zarobki dla kilku stanowisk pracy w tej firmie???

Marzena

@SARUMAN chciał po prostu poznać konkrety na temat zarobków w Carsed - stąd też zapewne dopytywał. Wnioskuję, iż pracujesz w tej firmie, a więc byłoby dobrze, jakbyś to Ty powiedział coś więcej o tamtejszym wynagrodzeniu. Można na Ciebie liczyć?

@Marzena

A czyje zarobki was interesują? Sprzątaczki, myjkowego, mechanika, lakiernika, blacharza, asystentki serwisu, doradcy serwisu, handlowca , księgowej,kierownika, dyrektora? Lokalizacja Warszawa, Mińsk, Siedlce, Biała Podl.?. W firmie pracuje prawie 300 osób. W niektorych lokalizacjach od kilku lat nikogo nie zwolniono ani nikt sam się nie zwolnił. Atmosfera pomiędzy samymi pracownikami jest spoko. Na pewno nie jest to korpo, 3 właścicieli i chcą wszystko wiedzieć tak więc nie siedzą tylko w gabinetach ale doglądają biznesu od dołu.

Antoni
@DESRAC

A może odpowiesz na pytanie @Marzena z perspektywy swojego stanowiska? Też chciałbym poznać szczegóły dotyczące wynagrodzenia. Dostępne są dodatki poza pensją?

Asystentka
@DESRAC

Chciałabym dowiedzieć się jakie są zarobki jako np asystentka działu serwisu ????

@Antoni

Wszystko jest uzależnione od stanowiska. Wiadomo że jak ktoś ma stanowisko powiedzmy administracyjne/księgowe/biurowe to musi negocjować podstawę. Dla stanowisk typu mechanik/doradca serwisowy wiadomo - podstawa + prowizja od przerobu, dla stanowisk handlowych podstawa + prowizja od marży. Podstawa też w zależności kto co wynegocjuje ale nie jest wysoka bo musi motywować do generowania dodatkowych przychodów. Nierzadko prowizja jest wyższa od podstawy. Podstawy też nie należy porównywać do loco Siedlce/Mińsk czy Warszawy - wiadomo koszty życia itp. Inne dodatki - też , w zależności od stanowiska i działu. Co jakiś czas imprezy/wyjazdy integracyjne, jakieś vouchery do kina, paczki świąteczne, minus - wczasy pod gruszą - śmieszna kwota Jedno jest pewne . Z doświadczenia - kto pracował w Carsedzie , w każdej firmie o tym samym profilu działalności będzie przyjęty z otwartymi rękoma. Pozycja firmy w branży motoryzacyjnej jest top. Firma z zadupia a od lat jest w 10 największych delerów w Polsce . Skoda i VW kilka razy zdobywały tytuły Dealera Roku.

@Asystentka

Co ustalisz i będzie do zaakceptowania to będziesz miała. Zależy jaka lokalizacja. Załóżmy przychodzisz i mówisz 3000 zł, po Tobie przychodzi lady po szkole , pierwsza praca i powie że 1500 ją urządza. Jak myślisz kogo wybiorą przy założeniu że nie trzeba mieć fakultetów aby dobrze umówić na serwis, być serdecznym i miłym dla klienta oraz dokładnym przy wypełnianiu papierów?

@qwerty

Co rozumiesz przez pojęcie nieliczni na umowę o pracę? Firma zatrudnia prawie 300. Ponad 200 jest na umowę o pracę. To jak mam problem z matematyką?

Honorata
@DESRAC

Wcześniej napisałeś, że Carsed to uznana firma i gwarantuje szanse na rynku pracy w tej branży, to świetnie. Chciałabym dowiedzieć się jeszcze czegoś. Czy rozwijają jakoś kompetencje pracowników, np. poprzez szkolenia?

Desrac
@Honorata

Szkoleń jest mnóstwo, które narzuca importer Skoda, Seat czy Vw. Różne, zależne od stanowiska: techniczne, handlowe, finansowe itp. W zasadzie rolą pracodawcy jest jedynie zapisanie pracownika na konkretny cykl szkoleń i dokonanie opłat.

Krystian
@qwerty

Mam całkiem inne doświadczenia związane z tą firmą. Podwyżki są, jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę i chcesz się rozwijać pracownik jest doceniany. Atmosfera super, potwierdzam :)

Abc
@qwerty

A jak jest na dziale samochodów używanych, bo szukają?

Kacper

Ile oddziałów ma firma?

@Kacper

CARSED znajduję się w Warszawie, Mińsku Mazowieckim, Siedlcach i w Białej Podlaskiej :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Desrac

Jakie stanowisko?

Barnaba

Żeby mieć dobre zarobki trzeba pokazać dobra pracę!!

zwrort
@Barnaba

a ty to (usunięte przez administratora) chyba kierownik i do tego idealny pracownik

Leon

Co jest powodem, że nikt nie pisze?

Klara

Czy są jakieś szanse na poprawę zarobków?

Wynagrodzenia słabe, nawet Ukraińcy się zwalniają.

Marzena

Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda ? Wiecie może jak wygląda rekrutacja? @Anonim, jak długo trwa okres próbny w firmie?

Pracodawca słaby nie dba o pracownika, muszą się tylko zgadzać słupki, socjal prawie zerowy,atmosfera zależy od ludzi. Ja osobiście nie polecam.

Marzena

Czy macie opinie o samym pracodawcy? Jaka panuje atmosfera a Carsed? Koś może podzielić się opinią? Polecacie tego pracodawcę?

Uwaga na auta które ten dealer sprzedaje

Quatro

Firma z polskim kapitałem, dla ludzi nie bojacych się pracy. Atmosfera której nie można odnaleźć w wszechobecnych korporacjach niszczących młodych zmotywowanych pracowników. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda - -

• Jak się pracuje w Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda?

Zobacz opinie na temat firmy Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carsed Autoryzowany Serwis Volkswagen/SEAT/Skoda
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Brzeska 181
    08-110 -