Opinie o Andrzej Milewski Igor-Car w Ozimek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Milewski Igor-Car. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Milewski Igor-Car na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Milewski Igor-Car w Ozimek

Reniulka Nowy wpis

Polecam firmę , bardzo rzetelni, odebrane autko przed świętami !!!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Andrzej Milewski Igor-Car? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Merc Nowy wpis

Właśnie odebrałem pięknego AMG z tej firmy , bardzo polecam pana Andrzeja , mega gość :)

Mercedes

Polecam ????????

Beata Nowy wpis
@Mercedes

Jako klient? A wiadomo ile osób tu obecnie pracuje i na jakich warunkach? Ile kobiet tu jest?

Firma Andrzej Milewski Igor-Car prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnie kucharkę. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy firma Andrzej Milewski Igor-Car w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bmw

Zamówione auto nie dotarło w terminie , trochę się wystraszyłem ale nie dawałem im żadnej zaliczki , a okazało się iż po tygodniu dodatkowym oczekiwania wszystko załatwili ,( celnicy przetrzymali auto ). :(. Jestem bardzo zadowolony polecam

Aneta
@Bmw

To ostatecznie ile czekałeś na to zamówione auto ?

Bmw
@Aneta

Tydzień dłużej niż mówili

Beata
@Bmw

A to nie napisałeś tego? Bo nie rozumiem czemu spytała. I oni nie wymagają żadnej zaliczki czy jakoś tak się dogadaliście po prostu?

Fordzik

Dość profesjonalna obsługa , ogarneli zamówienie i kredyt załatwili w miarę szybko , dwie inne firmy do których pojechałem nie dały rady ????

Grażyna
@Fordzik

To ile trwało to załatwianie kredytu?

Ignacy

Zakup świetny , szukaliśmy z żona prawie trzy miesiące auta , wiele km na darmo aż trafiliśmy do tej firmy !!!! Naprawdę polecamy

Kala

Firma ta ma nowy oddział we Wrocławiu od ponad roku , jak na razie bardzo ich chwalą, ale różnie to jest czas pokaże

Danuta
@Kala

A co konkretnie chwalą, wiesz może?

Alfa

Znam firmę od podszewki firma do polecenia długo działają na rynku i nawet dobrze ogarniają auta z usa , wszystko załatwili , papiery , rejestracje ????

Merc

Jestem właśnie po odbiorze auta ,bardzo porządna firma ciężko w tych czasach o takich profesjonalistów a wiem co pisze gdyż już trzy razy zmieniałem firmy , naprawdę polecam i pozdrawiam

Rambo

Ale gość :) ten gryt !! Jakim cudem firma z tego co widzę jest w jednym miejscu od prawie 20 lat ma się wynieść !!jesli by coś lewego robili to od dawna już by byli na Seszelach :) no ale cóż zawsze sos znajdzie ktoś zazdrosny z dużym ego .Pozdrowionka ludziska

@Rambo

Jakim cudem piszesz o kimś jeśli nie znasz przekrętów Milewskich i ich rodzin? Jeszcze jeden wpis pozytywny bez numeru telefonu i bedą dokładniej na tym portalu te rodziny przedstawione. Pozdrawiam Gryt 0041767907619 Proszę dzwonić chętnie udowodnię

Manka

Ciekawe autka maja i dość duża rotacje wiec nie mogą być źli

Boski

Wczoraj odebrałem autko , rewelacja , jak narazie :),ale bardzo fajna firma pomocna, polecam

Casablanca

Firmę bardzo dobrze znam od prawie 15 lat !!! Tylko tam zakupuje pojazdy ja i moja rodzina i nigdy jeszcze jie mieliśmy problemów a wręcz na odwrót , zawsze pomogą!!!! Pozdrawiam i polecam

jan gryt
@Casablanca

Gratuluję, jeszcze nie poznałem żadneij zadowolonej osoby, a co do (usunięte przez administratora)Milewskiego i wcześniej igor car powiedziałem że z kżdym postem będzie więcej wiadomości o nie tylko milewskim WUTATUŁOWNĄ (usunięte przez administratora) Z OPOLA, podobno z Opola jak i jego żonie z Ozimka której strasze generacje rodzinę wszyscy dobrze znali. To była ucziwa rodzina. A teraz młodzi Milewski i żona połączyli sie i klamią na lewo i prawo. Kto z nich DWOJGA MOŻE SIĘ POCHWALIĆ UCZIWYMI RODZICAMI I ZAROBIONYMI UCZCIWIE PIENIĘDZMI, NP. PIERWSZE 500000 PLN w kraju, czarno na białym NIESTETY UCZCIWiE NIKT... Nawet policja tym dnem się nie zajmuje, ponieważ dobrze to robią, I mają chody, twarde dowody nie pomagały nic ale teraz sie skonczyło.. Jesli znikną z okolic Ozimka to chyba potwieRdzi ich uczciwośc. Powtarzam kolejny raz jak długo zakłamane osobe jak te 2 będą pisały o osobie że są uczciwe? żADNA OSOBA PISZĄCA POZYTYWNE OPINIE NIGDY SIĘ NIE YGŁOSIŁA OSOBIŚCIE, PONIEWAŻ ICH NIE MA

Obserwator

Ale chłop jakiś zakompleksiony :),pisze ze sprzedają auta w komisie jako swoje a okazuje się ze nie są ich , to pytanie jaki debil to kupuje ?,chyba czytać potrafi,a jak sama nazwa wskazuje to KOMIS wiec zawsze sprzedaje nie swoje auta tylko klientów !!.Ale cóż takich mamy zazdrosnych ludzi w tym kraju. Kiedy to się zmieni ?Na kilku portalach same pozytywne opinie o firmie o jeden coś pisze to znaczy ze reszta się nie zna ?:)Pozdrawiam was ludziska !!! Życzę miłego weekendu

@Obserwator

Posłuchaj (usunięte przez administratora)pisze jak nie wie, Milewski sprzedał samochód właściciela. Mustang pl w swoim komisie więc czyj miał być według twoich mądrości, tacy idioci odpisują jak ty na ten temat nic nie wiedząc o tym, mój samochód również sprzedał jako własny, tylko klient nie mógł zarejestrować i wyszło to na jaw. Poczytaj na necie o Igorcar. Poprzednia nazwa i później obrażaj innych. Chyba że Milewski sam sobie pisze odpowiedzi. Dlaczego przez 3 lata noe było tyle dobrych opinii, można je pisać z różnych komputerów przez tą samą osobę. Motonaiwniaku. O co być zazdrosnym o (usunięte przez administratora)?

Romeo

Krótko pracowałem w tej firmie ale musiałem emigrować do rodzimy za granice ale jak bym mógł wrócić to napewno znów do tej firmy , bardzo ugodowy właściciel .

Pedro

Firma dość znana w świecie motomaniakow ,i nawet dużo dobrego o nich słychać chodź już tak długo na rynku są ,a to rzadkość

Radek

Kiedyś miałem problem z rejestracja auta który zakupiłem w innej firmie a pan z mustangpl rozwiązał ten problem wiec jestem jak najbardziej za ta firma , uczciwi

jangryt
@Radek

Jedno pytanie, jeśli ktoś sprzedaje w komisie samochjody jako swoje a póniej się okazuje że nie jego więc jest oszustem czy nie_ ale to rodzinne jak widać, ciekawe że wraz tyle pozytynych opini wyszło.. więc chyba widać o co chodzi, może jeśli nadal za mało to warto zadać sobie pytanie jeśli z obu stron (mąz i żona) rodzinne oszustwa wychodza na jaw, to tylko przypadek ... lub tak po prostu jest? Więc jeśli nadal się nie skończy to pozytywne pisanie ,wyjdzie coraz więcej detali tej rodzinnej spółki na jaw.

Morgan

Ja zakupiłem w tej firmie dwa samochody i oba na leasing wiec wszystko musiało być ok ponieważ getinbank przyznał mi kredyt ,jestem zadowolony a już jeżdżę nimi prawie 3 lata

Morgan
@Morgan

Dziwne , ja mam pozytywne oponie o tym sprzedawcy , i z tego co się orientuje a tez sprawdzałem u źródła w USA to jest firma godna polecenia

Czy pracownicy w Andrzej Milewski Igor-Car dogadują się między sobą?

Poszkodowany

Nie ma pracowników tylko słupy, policja i sąd, a urząd skarbowy patrzy i nic nie robi

Roman
@Poszkodowany

Chciałem kupić samochód, czy zakup w tej firmie jest bezpieczny ?

@Roman

nie warto, sprawdź dowód osobisty, ponieważ sprzedaje czyjeś samochody i twierdzi że to jego, sprawa na policji i wsadzie nie przyniosła skutku wiec sprawą zajmie się Bruksela, o prawach obywatelskich nie ma co pisać była krótka odpowiedź mailem że dostane odpowiedz i nic , to jest Polska, zażalenie na sądy w Opolu nie przyniosła skutku, dostałem odpowiedź że zażalenie można złożyć ale nie będzie rozpatrywane ponieważ sady polskie są niezawistne..... po prostu mały (usunięte przez administratora) nie jednego tak okłamał, mój samochód również sprzedał jako swój.. prześlij numer telefonu pogadamy

napisz maila jangryt@gmail.com

Kristof
@Roman

Ja kupiłem i jestem bardzo zadowolony mega sympatyczna obsługa i nawet pomogli w innej sprawie

Iglo
@Poszkodowany

Ale bzdury wypisuje ktoś , bardzo pozytywna firma gorąco polecam

Jangryt

No chyba że Milewski został uczciwy po 4 latach w co wątpię, jak do tej pory są 2 osoby zadowolone. Jeśli taki miły i uczciwy to czy cena kupna i na fakturze były takie same? Zapewne nie.

Jangryt

Wystarczy zobaczyć że jakiś i...... tego samoga dnia w ciągu 7 minut wystawił 2 pozytywne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Milewski Igor-Car - Ozimek

• Jak się pracuje w Andrzej Milewski Igor-Car?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Milewski Igor-Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Milewski Igor-Car?

Andrzej Milewski Igor-Car
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Hutnicza 2
    46-040 Ozimek