Opinie o ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. w Kraków

Kamila

Zostalam skontaktowana przez LinkeIna przez rekruterke na stanowisko MSP. Proces rekrutacji sprawny, jasny, doszłam, aż do finału choć nie dostałam oferty pracy, otrzymałam informację wyczerpującą dlaczego moja kandydatura nie została zaakceptowana. Potem rekruterka skontaktowala sie ze mna ponownie aby przekaząć wskazówki nad jakimi umiejętnościami powinnam popracować. Oceniam pozytywnie firmę, ludzi jak i cały proces. Czas który poświęciłam, a było go nie mało nie poszedł na marne, Ogólnie polecam.

Hej, dostajemy bonusy na święta, różnego rodzaju benefity, ale nie premie, jeśli o to chodzi. Przynajmniej mnie nikt się nie chwalił. Coś jest jeszcze zapowiadane na ten rok, ale nie znamy póki co szczegółów.

Pracownik Nowy wpis
@Ania

Bonusy na święta? To chyba wybrańcy, bo mi nic o tym nie wiadomo, a pracuję kilka lat w firmie :)

Kamila Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.?

Karolina Nowy wpis

Pracę zaczynamy 8:00-10:00.

Renata Nowy wpis
@Karolina

Czy osoby pracujące zdalnie również mają takie godziny rozpoczęcia pracy? Od czego zależy czy zaczynają od 8 czy od 10 - wedle grafiku czy raczej upodobań pracownika?

Magda

Dołączyłam do Agile1 już jakiś czas temu, nie jest to moje pierwsze doświadczenie związane z korporacją. Jeżeli chodzi o sam proces rekrutacji przebiegał on bardzo sprawnie, na każdym etapie mogłam liczyć na treściwy feedback, wiedziałam dokładnie na jakim etapie procesu w chwili obecnej się znajduję. Jeśli chodzi o kontakt z rekruterem, przebiegał on bezproblemowo. Pierwszy dzień pracy został zaplanowany od początku do końca. Oczywiście firma ze swojej strony udostępnia bardzo dobrej jakości sprzęt, dodatkowo krok po kroku wprowadza w życie organizacji. Na samym początku każdy z nowo zatrudnionych pracowników otrzymuje pełen pakiet szkoleń. Na każdym szkoleniu zawsze można zadać pytania, by dopytać o kwestie, które pozostawiają jakieś wątpliwości. Ogólna atmosfera, jaka panuje w firmie jest bardzo przyjazna. Wszyscy pracownicy traktowani są na równi, wymieniają się swoimi doświadczeniami i chętnie służą pomocą. Firma przywiązuje wagę do utrzymania balansu między życiem zawodowym, a życiem prywatnym. Z czystym smieniem mogę polecić pracę w Agile1.

Brałeś udział w rekrutacji do ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Co wchodzi w socjal ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.?

HR

- prywatna opieka medyczna - prywatne ubezpieczenie na życie - MyBenefit/Mutlisport - dofinansowanie do okularów - wsparcie psychologiczne

Mikołaj
@HR

Jak obecnie z możliwością zatrudnienia w firmie, czy są jakieś otwarte rekrutacje?

@Mikołaj

Dzień dobry, aktualnie mamy otwartych kilka stanowisk. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://suite.agile1.com/JBCorpJobs/Client/Skins/CorpJobs/default.aspx Tam znajdzie Pan listę oraz opis otwartych wakatów w Polsce.

Mateusz

Praca w Agile1 jak na korporację jest bardzo spokojna i niestresująca. Nie mogę narzekać na atmosferę w pracy, firma stara się, aby pracownikom dobrze się pracowało czy to z domu, czy z biura. Można powiedzieć, że atmosfera jest bardziej rodzinna. Jeśli chodzi o przyrządy do pracy, firma udostępnia pracownikom laptopy z wysokiej półki oraz dba o to żeby nikt nie pracował na starym sprzęcie. Management oraz HR zawsze są otwarci na propozycję oraz rozmowy. Zdecydowanie Agile1 jest firmą, którą mogę polecić jako pracodawcę.

Czy nowo zatrudnione osoby w ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Na początek oferujemy umowę na okres próbny 3 miesięcy. Po okresie próbnym jest przejście na umowę o pracę na czas nieokreślony.

Szymon
@Karolina

Studenci też są mile widziani? Można pracować na część etatu i się jakoś dostosować?

free
@Szymon

Dzienny student?

Wiecie, czy ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, firma udostępnia laptopa, telefon (Ciscophone lub smartfon, jeśli jest potrzebny na stanowisku), myszkę, słuchawki z mikrofonem, plecak itp. Jeśli potrzebujesz, możesz też poprosić o monitor i inne sprzęty.

Natasza

Dla kogoś z ambicjami strata czasu. Przestarzałe systemy. Brak szans rozwoju. Mała firma zajmująca się outsourcingiem

Szymon
@Natasza

Jaka atmosfera panuje w ACT1 Group Agile1 Poland? Piszesz o braku szans na rozwój, czy Twoim zdaniem jest jakaś szansa na zmianę tej sytuacji w najbliższym czasie w tej firmie? Czekam na to co mi powiesz.

@Szymon

Czesc Szymon, Pozwol, ze odpowiem na twoje pytanie. Pracuje juz ponad 2.5 roku w Agile i od podstaw budowalem dzial, ktory w ostatnich kilku miesiacach rosnie bardzo w sile zatrudniajac nowych pracownikow. Jesli mam byc szczery to taka sytuacja panuje w wiekszosci naszych zespolow i moge zapewnic, ze trend jest rosnacy. Nie jest to tylko spowodowane wiekszym ''workloadem'', ale tez tym, ze nasze centrum zyskalo ogolne zaufanie w oczach naszych szefow. Kazdy ma prawo do swojej oceny sytuacji, ale nie uwazam siebie czy moich kolegow jak osoby z brakiem ambicji, a wrecz przeciwnie. Fakt, ze jestesmy Shared Services Center nie odzwierciedla typowej dla kazdej ''korpo'' atmosfery, gdyz ludzie tutaj sie po prostu lubia i moga na sobie polegac. Nie ma tez tutaj niezdrowej rywalizacji, gdyz kazdy na poczatku swojej przygody jasno okresla na czym mu zalezy i wraz ze swoim manadzerem wytycza sciezke, ktora pozniej podaza. Mam nadzieje, ze chociaz troche rozjasnilem twoje watpliwosci. W razie czego sluze pomoca. Pozdrawiam, Matt

Pani zawsze ma racje
@Matt

Cześć Matt. To ja sztuczna inteligencja. Wyjaśnię twoją opinię innym wizytorom tego portalu. Tak zespól :D 2 osoby czyli ty i młodszy kolega, który na dzień dobry jak spojrzał w twój ekran siedząc obok to mu powiedziałeś na "na co się gapisz? patrz na swój i więcej tego nie rób". Kurde praca z tak miłym kolegą Mattem to zaszczyt.

@Pani zawsze ma racje

Czesc Przemek, dziekuje za podzielenie sie opinia o naszej firmie, a szczegolnie o mnie po prawie roku absencji i braku kontaktu. Mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie gra i osiagasz zamierzone cele, w ktorych realizacje mocno wierze i trzymam za Ciebie kciuki. Gdybys mial ochote to zapraszam do osobistego kontaktu. Pozdrawiam, Matt

Pani ma zawsze racje
@Matt

Niestety źle strzeliłeś. Teraz już wiesz dlaczego ja jestem teraz Team Leaderem z niemieckim, a ty dalej klepiesz to samo.

Helena

Widzę, że raczej chętnie dzielicie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. Fajnie by było zaktualizować kilka informacji na temat panujących tam warunków. Czy prowadzona jest obecnie rekrutacja na jakiekolwiek stanowisko? Na co firma stawia, przy zatrudnianiu nowych pracowników, czy jest to raczej doświadczenie zawodowe, czy umiejętności interpersonalne?

@Helena

Witam serdecznie, pozwolę sobie odpowiedzieć na Pani pytania. Aktualnie mamy otwarte 2 role: Payroll Professional with English i Billing Analyst with English. W czasach pandemii nadal się rozwijamy i rośniemy. Na równi ważne jest dla nas doświadcznie jak i umiejętności interpersonalne. Jesteśmy osobami, które nawzajem się wspierają i dzielą swoim doświadczeniem. Zapraszam do śledzenia naszych ogłoszeń na portalu pracuj.pl lub na Linkedin.

Mig1299

Hej, dostałem propozycję pracy u Agile1 pod nazwą "Client Services Professional". Czy ktoś może pracował/zna kogoś kto pracuje w tym obszarze i mógłby się wypowiedzieć? Z tego co widzę jest bardzo wiele obowiązków i zadań odnośnie tego stanowiska jednak kluczowa jest perfekcyjna znajomość j. niem i dobra j. ang + zdolności analityczne. Przyznam że znam oba języki na poziomie b2 i mam wątpliwości co do poziomu, którego oni oczekują, prawdopodobnie chodzi im o b2+/c1, jednak największą obawą w moim przypadku stanowi masa oczekiwań w kierunku przyszło zatrudnionej osoby. Czy rzeczywiście praca w tej firmie to "harówka" bez większego doceniania pracownika mimo starań ?

@Mig1299

Hej Mig1299, pozwol, ze odpowiem na twoje pytania oraz rozwieje watpliwosci zwiazane z ta rola. Jestem pierwsza osoba, ktora zostala zatrudniona na to stanowisko blisko 3 lata temu i z perspektywy czasu moge Cie zapewnic, ze mozliwosci rozwoju oraz poznania nowych rynkow, klientow sa naprawde spore. To co na pewno jest cenione oraz potrzebne w tej roli to duze poczucie odpowiedzialnosci za zadania, ktore sa nam zlecone. Kazdy nowy oraz obecny pracownik dzialu CSP jest w stanie tak zorganizowac swoja prace oraz tak ustalic priorytety, zeby wspomniana ''harowka'' nie zaburzala codziennych obowiazkow. Jesli chodzi o znajomosc jezykow to wszystko zalezy od rynku, klienta z ktorym bedziesz wspolpracowac. Moim zdaniem znajomosc jezykow obcnych na solidnym poziomie B2 poparta doswiadczeniem powinna byc wystarczajaca, aby odpowiednio wykonywac swoje obowiazki. Jako, ze firma z miesiaca na miesiac sie rozrasta (tworza sie nowe stanowiska rowniez w dziale CSP) zalezy nam na tym, aby zespol byl zgrany oraz zmotywowany do wspolnego dzialania. Jesli bedziesz mial jeszcze jakies pytania to chetnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Matt

Czy pracodawca ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Staszka

Jest standard czyli multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, owoce i słodkości w biurze. Mamy dostęp do platformy ze szkoleniami online, uczestniczymy w akcjach charytatywnych, są imprezy firmowe (chwilowo wstrzymane ze względu na pandemię), huczne imprezy świąteczne. Dodatkowo można próbować swoich sił w teamach zadaniowych spoza własnej działki, żeby się czegoś nowego nauczyć.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W większości przypadków odbiera się nadgodziny.

Praca: za dużo obowiązków na każdym stanowisku jak na jednego pracownika, brak back up-ów, praca do wieczora, brak wypłacania nadgodzin. Team: zamknięty krąg, obgadywanie, hipokryzja, u niektórych chora ambicja. Manager: pogardliwy śmiech to codzienność (nawet przy zwalnianiu ludzi). Benefity: opieka medyczna płatna około 100 z własnej kieszeni czytaj odciągane z pensji. Na okresie próbnym brak benefitów. Tyle w temacie. Sami zdecydujcie

@Piotr

Nie zgodzę się do końca z tą wypowiedzią. Pracuję w AgileOne od dwóch lat. Rzeczywiście na początku nie ma benefitów, co jest jasno powiedziane podczas rozmów. Jest to zasada, która niestety obowiązuje w całej Europie, ale nowy manager stara się to zmienić. Dlatego dziwi mnie, skąd Piotr wytrzasnął informację, iż za Medicover dopłaca się 100 zł, skoro nie przepracował nawet pełnego okresu próbnego. Za wszystkie benefity płacimy tylko podatek. Wszystko jest rozpisane na pasku płacowym, można sobie policzyć. Jesteśmy małym zespołem i, rzeczywiście, mało kto ma zastępstwo na miejscu. Jednak przez dwa lata brałam zawsze 100% urlopu i nie miałam nigdy z tym problemu. Część rzeczy jestem w stanie załatwić przed wyjazdem, część przejmuje osoba, która robi podobne rzeczy w USA (niemal każdy z nas ma gdzieś za granicą kogoś takiego). Ale wiem, że były osoby, które miały problem z urlopem - nie dlatego, że by go nie dostały, ale bały się, że po powrocie będzie bardzo dużo pracy. Nadgodziny faktycznie niepłatne. Można je odebrać po uprzednim powiadomieniu managera mailem. Można wtedy ten odzyskany czas wykorzystać na wizytę w urzędzie czy u fryzjera, co dla mnie osobiście jest plusem. Team: jemy razem lunch przy wspólnym stole, jeździmy razem na wypady w góry, wychodzimy razem w weekendy, trzymamy się nawet z osobami, które odeszły z firmy jakiś czas temu. Panuje zasada: nie mów na korytarzu tego, czego nie powiedziałbyś przy stole. Chorej ambicji nie zauważyłam. Najbardziej nie fair w tej wypowiedzi jest mówienie o "pogardliwym uśmiechu" managera. Fakt, że ten człowiek uśmiecha się niemal non-stop, bo ma pozytywne nastawienie do życia. Wiem też, że w tej sytuacji zachował się bardzo po gentelmańsku. Dawał jedną, drugą, trzecią szansę, nie oceniał. Nie wiem więc, skąd ten jad :/

Zostaw merytoryczną opinię o ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.?

ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Armii Krajowej 18
    30-150 Kraków

ACT1 Group Agile1 Poland Sp. z o.o.