Opinie o FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. w Wrocław

Sh

Skrajnie nieprzyjemnie i nieprofesjonalne doświadczenie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Pracownica tego zespołu obraża kandydatów gdy ich oczekiwania finansowe są na poziomie odpowiadającym obecnej sytuacji ekonomicznej i atakuje personalnie nieprzyjemnymi komentarzami.

@Keira

Piszesz, że są niezbyt chętni płacić nadgodziny a są przypadki, że jednak je wypłacają? Jak one wtedy są płatne? Lepiej niż przeciętna godzina?

Paulina

Zastanawia mnie brak odpowiedzi na zapytanie w kontekście atmosfery na forum, czy jest ona zależna od działu? Gdy przeglądałam teraz stronę jest zaproszenie do kontaktu z lokalnym działem HR. Czy o pracy w nim coś więcej wiadomo? Ile osób liczy i jak rozmowa rekrutacyjna teraz przebiega? Na jakie pytania się przygotować?

Jula
@Olo

Dzięki za opinie, zawsze to jakiś pierwszy obraz. Mimo wszystko ciekawi mnie to co u nas w kraju, piszesz ze występuje brak decyzyjności w jakim kontekście? Jakie są w razie czego najczęstsze problemy, z którymi można się tu spotkać w trakcie pracy? mimo wszystko widzę dwuletni staż, czym był spowodowany? Są osoby, które pracują jeszcze dłużej?

Luiza Nowy wpis

witam serdecznie. Rozważam swoją aplikację na specjalistę ds. kadr i płac. Jak widać po opisie 2 / 3 lata doświadczenia to wymóg. Proszę mi napisać jakiej podstawy można się spodziewać na samym początku. Im więcej lat tym będzie ona wyższa?

Yt Nowy wpis
@Luiza

Wezmą i z mniejszym doświasczeniem. A na wzrosty płac raczej nie ma co liczyć

@fresenius

Mam pytanie ile wynoszą co roczne podwyżki, ile procent ?

? Nowy wpis
@@fresenius

Dlaczego firma po raz kolejny usuwa komentarze dotyczące tematu podwyżek??

cze, zauważyłam, że dodano niedawno ofertę dla HR Contact Center Agent’a. było tam napisane, że akurat z językiem niemieckim kogoś chcą. Chciałem sobie sprawdzić jak się zarabia, bo nie piszą wprost a tutaj we wpisach ktoś zaznaczył, że podobno rotacja jest ogromna. Czy to prawda? jeśli tak to z jakiego powodu?

Tiru Nowy wpis

Rotacja czemu? A no brak podwyżek, pensja mało konkurencyjna, nadgo.. (najlepiej do odbioru, bo nie chca placic) coraz więcej zadań, nowe procesy, a ogólnie same zadania mało rozwojowe. Taka typowa klepaczownia

Nowy pracownik

Hej, zaczynam od maja. Zapomniałem zapytać HR którego dnia miesiąca wpływają wynagrodzenia potrzebuje do kredytów. Możecie podzielić się tą wiedza? Pozdrawiam

Ozi
@Nowy pracownik

Do 10ego dnia kolejnego mca

Aplikowałeś do FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. na stanowisko OTC Specialist with French? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Hej, widzę wzmiankę o tej umowie o pracę na okres próbny, taka jej forma też jest wpisana w tym aktualnym ogłoszeniu dla specjalisty ds. kadr i płac. Zastanawiam się jednak po jakim czasie już gwarantowana jest ta na czas nieokreślony? czy możliwe, że po tym próbnym?

Ypr

Tak, po 3 mcach masz na czas nieokreślony. Ale rotacja w HR ogromna

Krysia

Hej, spytano teraz niedawno o typ umowy na okresie próbnym, zastanawiam się w jaki sposób praca na nim obecnie wygląda. mam na myśli P2P Accountanta, którego teraz z językiem niemieckim szukają. Czy można w ogóle powiedzieć by ten okres próbny różnił się czymkolwiek od normalnej już samodzielnej pracy?

Jaka umowa obowiązuje w FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. podczas okresu próbnego?

Ertus

Umowa o pracę

Sh

Justa
@Sh

Co masz na myśli poprzez obrażanie kogoś? Zastanawiam się przy tym o jakie stanowisko mogło chodzić oraz ewentualną lokalizacje czy też stawkę, że mogło się cos nie zgrać z oczekiwaniami pracodawcy? czy stawka nie może być ustalona już w rozmowie telefonicznej przed przyjściem na rozmowę? nikt nie próbował ustalić tego wcześniej?

Keira
@Sh

Niestety, w tej firmie temat podwyżek i rynkowego wynagrodzenia nie istnieje.. to SSC stanęło w tyle, ceny ciągle idą w górę, a pensja stoi w miejscu.. no i to nagabywanie do odbiorów multum nadgodzin - niezbyt chętni płacić. słabo w porównaniu do konkurecji

@Keira

Czemu jest tak, że wystawione zostało ogłoszenie dla koordynatora od SAPa z językiem niemieckim a jednak treść została opisania po angielsku? :D jasne wiadomo, że od tez jest wymagany, ale mnie to zaciekawiło. Swoją drogą w jakim języku w takim razie mogę się spodziewać samej rozmowy? i jak wiedza techniczna jest obecnie sprawdzana?

Franek

Hej.Jak wygląda proces rekrutacyjny? Jestem dopiero po rozmowie telefonicznej - ile jest ogólnie etapów? Jak wygląda proces onboardingu? Czy mocno zwracają uwagę na język angielski?

Marieta

Przepracowałam 1,5 roku w dziale rtr, bardzo spoko praca, firma daje czas na wdrożenie, całą technologia jest zapewniona, spokojne tempo na początku i stopniowe przejmowanie większej ilości obowiązków.

Mery
@Marieta

Hej mnie tez interesuje to o co ktoś pytał Ciebie w osobnym wątku, może powiadomienia nie otrzymałaś o odpowiedzi? Tez właśnie zastanawiam się czemu akurat 1,5 roku? tutaj padło pytanie czy próbny do 3 miesiące. A mnie ciekawi czy może nie 6 przepadkiem i potem umowa na rok? I czemu nie zostałaś?

Beti
@Mery

Najpierw umowa na okres próbny 3 mce, potem na czas nieokreślony

Dominika
@Beti

i to każdy tak ma bez wyjątku? Ciekawi mnie jak po tym próbnym sytuacja wygląda. czy pracodawca chętnie nawiązuje dalsza współpracę czy to jednak zależy? Ludzie zazwyczaj podejmują się jej przedłużenia? Negocjujesz wtedy dalsze warunki, takie jak stawki i tym podobne?

Witam Marieta czy możesz napisać coś więcej o tej pracy w tym dziale, w którym pracowałaś. Chodzi o to co konkretnie robiłaś i jaki miałaś czas na to by się wdrożyć. Czy standardowo trzy miesiące tak jak wypada to na okres próbny? Jeśli możesz to napisz dlaczego zrezygnowałaś z pracy.

Olo
@Paulina

Cześć, pracowałem tam przez 2 lata. Praca klikacza jak w większości SSC. Jeśli chodzi o atmosferę to najgorszy jest Managment. Ten niemiecki wszystko obsesyjnie kontroluje a ten lokalny nic nie potrafi załatwić. Head to chodzące nieporozumienie, głupawy wyraz twarzy i zero decyzyjności. Po prostu jest. Jego "deputy" to kolejny bezjajeczny Manager. Atmosfera skostniała, wszystko pod butem Niemiec. We Wrocławiu można znaleźć SSC z lepszą atmosferą i za lepszą kasę. Tego nie polecam.

Jula
@Olo

Idia

Jak atmosfera w firmie i godziny pracy? Czy firma oferuje szkolenia? Na jakie benefity mozna liczyc?

Paulina

Niby pisali kiedyś, że nie trzeba mieć dużo intelektu, żeby się tu dostać, bo praca jest mechaniczna... Jest ktoś na bieżąco i się odniesie? Mają obecnie sporo ofert. Powie mi ktoś jak pracuje się jako koordynator biura? Widziałam, że jest opcja na hybrydę, jak więc praca jest zorganizowana i jak płatna? Nie podali stawki

O pracę w mieście Wrocław nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.?

Że co

O pracę we Wrocławiu nie jest łatwo? XD Że co?! Można znaleźć i pracę dla fizycznych i w korpo dla tych fizycznie leniwych (np ja :D)

Kamila

Patrząc na informacje o tej firmie w internecie to jest ona potężna firmą, nie tylko w Polsce... Zastanawia mnie jakie trzeba mieć wykształcenie i doświadczenie żeby móc tam pracować? Bo wydaje mi się że łatwo nie jest się tam dostać.

Nibenben
@Kamila

Wystarczy mieć IQ ~100, umiejętność bezmyślnego klikania w klawiaturę wg. instrukcji, odporność na (usunięte przez administratora) oraz gen (usunięte przez administratora) we krwi. Fakt, wymagania są duże.

Zostaw merytoryczną opinię o FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.?

FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Białoskórnicza 1
    50-134 Wrocław

FRESENIUS MEDICAL CARE SSC SP. Z O.O.