Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

Senior

Kolego Dafikidwa jest świetnym przykładem WIELKIEGO NIKOGO zazdrościć obrażać obsmarowywać to twoje motto życiowe ty tez miałeś szanse w życiu jak wszyscy inni o napewno ja spiepszyles bo napewno jesteś leniem śmierdzącym który myśli ze jak się spuści pare litrów paliwa to można być bogaty.Co nic tobie w życiu nie wychodzi ?napewno jesteś niezła FAJTŁAPA naprawdę mi ciebie żal . A czego ci SYNKU życzę żeby ci w życiu tez udało się zrobić biznes i żebyś miał takich samych takich ułomnych pracownikow jak ty

@Senior

No to ładnie pojechałes SENIOR tylko zastanawia czemu tak obrazasz dafiki dwa ? Przecież z tego co czytam to gościu nikogo nie obraził ani raczej nie obsmarowal. Dziwna reakcja no chyba że prawdę opisał. Ale żeby aż tak to bolało ?

Dafiki dwa......
@Senior

SENIOR ohu.jales??? Do mnie synku? Z czego wnioskujesz że jestem fajtlapa czy len smierdzacy? Czemu jest ci mnie żal? Po prostu opisałem prawdę ale tobie chyba się to nie spodobało. Skąd takie założenie że paliwo spuszczalem przecież okradalbym sam siebie? Co do szans w życiu to nigdy nie phalem się do biznesu każdy podaża swoja droga. Ale jakby kiedyś mi przyszlo miec pracownika to docenial bym go i płacił tak żeby była kolejka na jego miejsce. Przecież to takie proste i wcale nie musiałbym zatrudniać takich ulomnych jak ja.

Kiciuś

Potwierdzam opinie wielu poprzedników firma jest spoko nie ma kolesiostwa ,robota poukładana i co wazne można sie dogadać z systemem pracy chcesz zarobić więcej możesz więcej pojeździć chcesz mniej tez twój wybór ,dla mnie pierwyj zort hehe

Ciekawy
@Kiciuś

Elo kicius co masz na myśli że można się dogadać z system pracy ? Bo mnie gonią i ciężko zjechac w trzech tygodniach. Czyżby byli równi i równie si ?

popek

Panie nasz spraw w kacu żeby nasza Pani Menedżer byla w stanie błogosławionym...tego jej życzymy kierowcy

Fujarka
@popek

Życzyć to sobie możecie. Do tego potrzebny jest facet i to z jajami. Ale idzie Wielkanoc to i pewnie jakieś jajka się znajdą oby nie wydmuszki

Polak

Czyli Polak lepszy od Ukrainca , Niemec lepszy od Polaka .Francuz lepszy od Anglika cZy tak myślisz ? gratulacje

DjAbeł
@Polak

I czego gratulujesz ? W pierwszym się z tobą zgodzę, w drugim już niekoniecznie a w trzecim pojęcia nie mam to już twoje zdanie. Jakbyś był kierowca to bys wiedział o co chodzi. Ale i tak ukrainki są najlepsze

kiero

ja nie nie mam na imię Grzegorz pomyliłeś się

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nick dwa

Jak szefostwo zatrudnili P.menadżer i pseudo spedytorow to po pół rocz można było zaliczyć tą firmę do Janusze kolejny drugi rok można juz do dziad transu a do trzeciego roku a został miesiąc to juz chyba kierowcy zalicza do czarnej listy. Ta firmę jeszcze trzyma to ze jeszcze są wyplacalni na czas ale zero tolerancji do kierunków którzy ta firmę utrzymują taka prawda Lew Transport.

belzebub
@Nick dwa

dokładnie kolego, dobra firma zniszczyli niekompetentni ludzie na wysokich stanowiskach, aż odechciewa się tam pracować, dlatego już mnie tam nie ma.

Szofer
@Nick dwa

Dobrze napisane, większość starych i doświadczonych kierowców już odeszła, teraz czas Ukraińców co świadczy już samo za siebie. Dobra i uczciwa firma nie szuka kierowców, a już napewno nie zatrudnia fachowców że wschodu. Szkoda że szefostwo ma złotówki na oczach i nie widza co się dzieje. Aż przykro czasem słuchać co mówią inni na temat LEW TRANSPORT.....

Truckstar

Zyczylbym sobie zeby tak jak w Lwie pracowali sie w każdej firmie, trzeba mieć naprawdę malutkie jaja zeby wymyślać historie jak poniżej ,pieniądze zawsze sa przed czasem a atmosfera bardzo poprawna

@Truckstar

Powiedz o jakich "historiach" piszesz ? Nie zauważyłem żeby ktoś pisał że są jakieś poślizgi z kasą......

Dafiki dwa......

No to czekamy na kolejne kłamliwe opinie pani menager na temat firmy. Teraz ile będziesz pracować ? 2lata, 5lat a może 10 już ? I dalej będziesz czarować jak to jest pięknie ? Zwalniają się już ludzie którzy pomagali budować ta firmę, którzy byli jej "ikoną". Jakby bylo wszystko w porządku pewnie nie byłoby tego forum. Ludzie jeździli na pstrykach i magnesach żeby firma była "konkurencyjna" i co ? Szefowie rozbijaja się beemkami za pół bańki, kupują apartamenty a kierowców maja gdzieś. Zatrudnią małolate żeby kierowała firmą. Najważniejsze że się system sprawdza i statystycznie pewnie te zwolnienia są do przyjęcia. Gratulacje.

Sałata

Wszystko powoli zmierza w tym kierunku żeby firma zmieniła nazwę z Lew transport na Lwów transport. Pozdrawiam

@Sałata

No koledzy niestety, jest kryzys w transporcie, giełda szaleje, trzeba szukać oszczędności. "wysyłacza adresu" też trzeba zapłacić a wakacje za darmo nie są......

Zenek

Niestety każda firma ma swoich maruderów. Nie lubią pracować ale lubią pisać, koniecznie negatywnie!!!

Żwirek

Kolego a czego sie można dowiedzieć na forum gdzie wszyscy sa anonimowi ,forum jest jak toaleta najbardziej czuć fekalia , zepsują nawet najpiękniejszy zapach hehe Poczytasz zgłupiejesz

Kiero3

Żenujące sa te posty nic tu nie można sie dowiedzieć rozmowa gówniarzy których już już nikt nie chce słuchać do tego dawno już niepracujących tutaj. I wkoło to samo ten sam gość sie użala . Wyrazy współczucia kolego

@Kiero3

A czego chcesz się dowiedzieć ? Pytaj to uzyskasz odpowiedzi. W kółko to jedna osoba próbuje polepszyć wizerunek firmy, który straciła przez głupie decyzje nieodpowiedzialnych ludzi.

Bolas
@Francuz

Mam inne wrażenie Francuzie wydaje mi sie ze jeden Kał-Boj w wielki sposób próbuje pokazac jaki to z niego ważniak

Nie płacz kiedy odjadę

No to Panowie już po piętnastym, czas zacząć prosić się i umawiać do "pani menager", ta doświadczona dziewczynka powie wam co zrobiliście źle. Już niedługo trzeba będzie stanąć w kolejkę żeby sygnet sylwkowi wylizać żeby pensja przyszła. Pozdrawiam i nie zazdroszczę.

Szabelka

Szykujcie się, już niedługo strajk! Jo jo jo! Zobaczycie!

rafaello064

widac ze pani magda stara sie z anonimowych profili podreperowac jakos opinie na temat firmy i zatuszowac kombinatorstwo na kazdym kroku, szkoda tylko ze kazdy kto pracowal i nie byl czlonkiem rodziny jak to jest, a poza tym juz nawet starzy kierowcy zaczeli uciekac/

Lorek

Napisze jak to u mnie było jak sie zatrudniłem wszystko było Ok aż do pierwszego kwartalnego spotkania gdzie pani manager najpierw pochwaliła mnie za kilka rzeczy a potem wyjęła mi zdjęcia obtartej naczepy syfu w środku pękniętego klosza i brudnej kabiny mojego auta wewnątrz (fakt ze na zdjęciu wyglądało masakra) i tu moja duma ucierpiała wkurzyłem sie i gdybym sie zwolnił wtedy może tez bym bruździł na forum ale jakoś wyszło ze zostałem (może dlatego ze pomimo tego dostałem cała premia) ale po czasie pomyślałem ze tak naprawdę to właśnie tak powinno byc ze jak coś rozwalisz powinno sie zgłosić zeby jak wrócisz mechanior mógłbyc przygotowany do naprawy.Ogolnie polecam firma jest w porządku i szanuje kierowców No chyba ze ktos próbuje przekombinował wiemy jak to jest .

Stary

Masz racje kiero do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć a tu niektórzy byli driverzy zachowują sie jak panowie po rozwodzie którzy wyzywając swoją była żonę usprawiedliwiają swoje ułomności ,bez komentarza to zostawię.

Nick3

Kolego załóż wątek albo pisz o konkretach które Cie spotkały bo wyglada to forum jak kącik złamanego serca (Twojego) w kółko to samo jakieś żale jako ”kierowcy i nick dwa “,r bądź mężczyzną ze Sławkiem zjeździłem kupę lat mógł iść gdzie indziej a wrócił tu bo chciał a nie bo miał wyrok i musiał wrócić.

Były kotek
@Nick3

Normalnie ciekaw jestem ile tych lat przejeździłeś........??? A może jeszcze powiesz ile to butelek razem "zrobiliście"........ Wrócił tu bo pewnie chciał być lojalny i uczciwy, znał robotę i szefów. Wiadomo zawsze mniejszy stres..... Napewno nie liczył na takie zakończenie kariery w tej firmie. Ale przecież miał tylko pomóc wzbogacić się szefom. "Materiał się zmeczyl" można wymienić. Przykład dla tych kierowców którzy jeszcze myślą że w tej firmie cię docenią, jesteś tylko elementem który najłatwiej wymienić, wykorzystać na maxa i wyrzucić. Zastanawiam się po co wogole kierowców zatrudniają, przecież to sami (usunięte przez administratora) i jeszcze koszty im robią. Gdyby nie oni to firma całkiem nieźle bo prosperowala.

Janusz...

Do Nick dwa jak tobie tak zle to może jak będziesz w firmie to powiedz co o nich myślisz spedytorom ze sa pseudo a manager ze jest słaba to proste po co to trzymasz w sobie ? Chyba ze to ty jesteś Januszem i jak tam wchodzisz to sie głupkowato uśmiechasz i przytakujesz jak jest super a potem w internecie swoją niedojrzałość i ułomność pokazujesz to jest słabe

Kierowcy

Każdy z kierowców wie ile osób sie przewinęło w tym roku w tej firmie po Co wymieniać imiona żeby dalej was pogrążyć?! A jak firma Lew postawiła z kierowcą który pracował tu prawie od początku kariery tej firmy? Był taki starszy Pan nie będę wymieniać imię robotę robil i to dobrze był praktycznie na tel szefostwo zadzwoniła jechał w trasę ale jak się zwolnił z przyczyn rodzinnych itd.bo chciał wszystko z dziećmi otrząsnąć się po stracie sp.żony i po trzech /czterech miejscach wrócił to jaką daliście mu stawkę jako staremu pracownikowi taka jak młodemu który dopiero przyszedł do tej firmy i pracował do kaca swoich ważnych dokumentów i co nawet szefostwo nie podziekowalo jemu za tyle lat współpracy nawet na dobrą butelkę nie stać ich nie mówiąc o jakieś kopercie.Tak w tej firmie podchodzą do ludzi kierowców. ..

Borys

Koledzy mam pytanko o te systemy jazdy czy jest tylko 3/1 bo chciałbym byc częściej w domu i słyszałem ze ba skoczka u nich można jeździć

Dafik
@Borys

Tak czy siak minimum 21 dni w trasie. W realny sposób liczenia z 23 dni zrobią ci 21 i kilka godzin. 3 /1 to w Realu 3 tygodnie w trasie +-1.2 dni i wówczas 6 dni wolne.

Dafik
@Dafik

Chodzi oczywiście o ilość dni w miesiącu.

Kriss
@Dafik

Dafik gdyby mnie oszukiwali to bym sie zwolnił ,nie rozumiem Ciebie od kwietnia opisujesz jak Cie oszukują i ciagle w tym trwasz.?

Piter..
@Borys

Tak możesz na skoczka, jeżdzisz 5-10 dni i powrót chyba że samemu chcesz na więcej problem w tym że nie masz własnego auta czyli każdy wyjazd innym autkiem

Tirek..
@Borys

Ja jeżdżę na skoczka dwa trzy wyjazdy w miesiącu 15-18 dni łącznie w drodze,12-15 dni mam dla siebie mi to pasuje,a wychodzi finansowo zdecydowanie lepiej niż jak to mówią weekendy w domu na krajówce

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia