Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

Jerry

Ku...wa co to za sztuka ma byc ? Nie wiadomo który ma więcej oleju w głowie

Motoderator

Poniżej znajduje się zbiorcza lista wszystkich synonimów do słowa maruda. baba, cherlak, cherlawiec, chuchrak, chuchro, ciamajda, ciapa, ciapciak, cielę, ciemięga, ciemna masa, ciemny żłób, ciepłe kluchy, ciepłe kluski, cztery litery, ecie-pecie, faja, fajtłapa, fujara, gamajda, gamoń, gapa, grzebała, grzebuła, guzdralski, guzdrała, kaleka życiowa, kapcan, lebiega, łamaga, mameja, marnota, mięczak, mimoza, mizerak, mizerota, mydłek, niedojda, niedołęga, niedorajda, niemota, nieudacznik, niezdara, niezgraba, niezgrabiasz, niezguła, noga, oferma, ofiara losu, osioł, patafian, patałach, pierdoła, platfus, safanduła, sierota, słabeusz, ślamazara, trąba, wymoczek, wypierdek, wyskrobek, zdechlak, zgniłek, boże cielę, cielę na niedzielę, flegmatyk, maruder, niemrawiec, brękot, gbur, gderacz, ględa, ględziarz, grubianin, grymaśnik, kwękacz, malkontent, mantyka, męczydusza, mrukot, narzekacz, roszczeniowiec, tetryk, upierdliwiec, utyskiwacz, wyrzekacz, zrzęda, zrzędliwiec, burczymucha, chimeryk, czarnowidz, defetysta, fatalista, frustrat, kapryśnik, krytykant, pesymista, śledziennik, gaduła, gawędziarz, jęczydusza, klepak, klituś-bajduś, papla, pleciuch, pleciuga, plociuch, trzepak, wodolejca, wybredniś, wybrzydzacz, starzec, ciućma, dziumdzia, flegmatyczka, guzdraliński, mumia, spóźnialski, hipochondryk, namolniak, natręt, piła, zgorzknialec, chimeryczka, grymaśnica, kapryśnica, krytykantka, malkontentka, tetryczka, krytyk, nudziarz, gdera, nudziara, guzdralska, lelum polelum, spóźnialska, powolny,

Bronek

Zoo Matołek raz zwiedzał zoo I wołał co chwila: "O-o!" "Jaka brzydka papuga!" "Żyrafa jest za długa!" "Słoń za wysoki!" "A po co komu te foki?" "Zebra ma farbowane żebra!" "Tygrys Chętnie by mnie stąd wygryzł!" "Na, a zajrzyjmy pod daszek: Żółw - tuś, bratku, tuś!" "A to? Ptaszek. Niezły ptaszek - Struś!" Wreszcie zbliża się do wielbłąda, Uważnie mu się przygląda I powiada wskazując na niego przez kraty: "Owszem, niezły. Niczego! Szkoda tylko, że garbaty!" TYGRYS "Co słychać, panie tygrysie?" "A nic. Nudzi mi się." "Czy chciałby pan wyjść zza tych krat?" "Pewnie. Przynajmniej bym pana zjadł." STRUŚ Struś ze strachu Ciągle głowę chowa w piachu, Więc ma opinię mazgaja. A nadto znosi jaja wielkości strusiego jaja. PAPUGA "Papużko, papużko, Powiedz mi coś na uszko." "Nic nie powiem, boś ty plotkarz, Powtórzysz każdemu, kogo spotkasz." LIS Rudy ojciec, rudy dziadek, Rudy ogon - to mój spadek, A ja jestem rudy lis. Ruszaj stąd, bo będę gryzł. WILK Powiem ci w słowach kilku, Co myślę o tym wilku: Gdyby nie był na obrazku, Zaraz by cię zjadł, głuptasku. ŻÓŁW Żółw chciał pojechać koleją, Lecz koleje nie tanieją. Żółwiowi szkoda pieniędzy: "Pójdę pieszo, będę prędzej." ZEBRA Czy ta zebra jest prawdziwa? Czy to tak naprawdę bywa? Czy też malarz z bożej łaski Pomalował osła w paski? KANGUR "Jakie pan ma stopy duże, Panie kangurze!" "Wiadomo, dlatego kangury W skarpetkach robią dziury." ŻUBR Pozwólcie przedstawić sobie: Pan żubr we własnej osobie. No, pokaż się, żubrze. Zróbże Minę uprzejmą, żubrze. DZIK Dzik jest dziki, dzik jest zły, Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika, Ten na drzewo szybko zmyka. RENIFER Przyszły dwie panie do renifera. Renifer na nie spoziera I rzecze z galanterią: "Bardzo mi przyjemnie, Że będą panie miały rękawiczki ze mnie." MAŁPA Małpy skaczą niedościgle, Małpy robią małpie figle, Niech pan spojrzy na pawiana: Co za małpa, proszę pana! KROKODYL "Skąd ty jesteś, krokodylu?" "Ja? Znad Nilu. Wypuść mnie na kilka chwil, To zawiozę cię nad Nil." ŻYRAFA Żyrafa tym głównie żyje, Że w górę wyciąga szyję. A ja zazdroszczę żyrafie, Ja nie potrafię. LEW Lew ma, wiadomo, pazur lwi, Lew sobie z wszystkich wrogów drwi. Bo jak lew tylko ryknie, To wróg natychmiast zniknie. NIEDŹWIEDŹ Proszę państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś, Chętnie państwu łapę poda. Nie chce podać? A to szkoda. PANTERA Pantera jest cała w cętki, A przy tym ma bieg taki prędki, Że chociaż tego nie lubi, Biegnąc - własne cętki gubi. SŁOŃ Ten słoń nazywa się Bombi. Ma trąbę, lecz na niej nie trąbi. Dlaczego? Nie bądź ciekawy - To jego prywatne sprawy. WIELBŁĄD Wielbłąd dźwiga swe dwa garby Niczym dwa największe skarby I jest w bardzo złym humorze, Że trzeciego mieć nie może.

Zobaczyłem

Jak chcesz pracować u lwa to powodzenia pierwsze miesiące ok puki pani menadżer nie zaczyna wymyślać głupot co do paliwa i premi na korzyść firmy !!Bardzo dużo kierowców w ostatnim miesiącu się zwolniło nawet ci którzy od lat pracowali jeszcze miesiąc i zostaną tam tylko Ukraińcy i zobaczymy czy warto było pani menadżer pożałować paru złotych do wypłaty skoro Ukrainiec do Anglii nie pojedzie !!!!!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
CP Consulting Engineering Services
Gonzo

Człowieku czego Ty sie najarales , Blanty dzieciom nie sluza

Witek

Dobre dobre, w firmie wiosna jest przez cały rok

Leszek

@Franek Z tego co opisujesz, można wywnioskować, że to dobre miejsce pracy dla kierowców. Czy możesz napisać jak wygląda grafik pracy? Czy zdarzają się dni spokojniejsze, czy na co dzień jest dużo pracy? Jak układają się relacje między pracownikami, czy w firmie Lew transport panuje dobra atmosfera?

@Leszek

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Leszek

@prawdziwy męszczyzna Z Twojego wpisu wynika, że nie zgadzasz się z negatywny wpisami na temat firmy Lew transport. Czy mógłbyś napisać coś więcej o firmie? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników, czy także osoby bez doświadczenia? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy kierowcy pracują na komfortowej flocie pojazdów?

Autopilot
@Leszek

Leszku nie wiem czy szukają kierowców, ale moja to pierwsza firma gdzie nie próbują mnie naciskać żebym coś po czasie pracy zrobił czy żebym kombinował , co do sprzętów jest Ok ostatnio wymienili sporo aut najstarsze maja dwa lata chyba

Bolo
@Autopilot

To prawda , śmieszą mnie frajerzy co za 20 zł dygaja na dwóch kartach ale cóż wiem ze w niektórych firmach to standard , szef poklepie po plecach i jazda

Franek
@Leszek

Lechu tyle co mogę Tobie powiedzieć firma w miarę uczciwa kogo i czy teraz wogole szukają nie wiem musisz sam dzwonić sie dowiedzieć , co do sprzętu spoko cis tam powymieniali prawdopodobnie dwulatki bedą najstarsze , robota napewno jest na tacho bez żadnych głupich kombinacji mi pasuje

driver

Dobrze , ze nie wysylalem do nich CV!!!! Przerabialem juz takie rodzinne interesy i pierd... w to lajno wchodzic raz jeszcze ! "Prym" w tych rodzinnych wiedzie firma Celtrans z Rumii - nie polacam!!! A wiadomo , ze jak czlowiek juz w cos wdepnie i posiedzi troszke to juz sie do kazdego gowna przyzwyczaji.

@driver

potwierdzam twoje zdanie kolego na temat tej firmy dziad trans-celtrans z rumi

gowork.pl
@driver

również się cieszę że nie wysłałeś do nas cv, jeżeli podjąłeś decyzję o tym na podstawie tego żenującego forum. Przecież jak widać administrator pozwala na szkalowanie firm anonimowo bez konsekwencji ,można pisać co chcesz nawet nie będąc pracownikiem danej firmy.

prawdziwy męszczyzna

Dobrze że napisałeś byli kierowcy. Prawda jest taka że jesteśmy zadowoleni z pracodawcy. Piszę w imieniu swoim i większości kolegów z którymi rozmawiam. Grupa niezadowolonych się zwolniła ponieważ nie akceptowała zmian które kierownictwo dokonało i mieli do tego prawo. Każdy ma prawo do tego. Jeżeli mi się nie podoba polityka firmy to zmieniam pracę i tyle, rynek pracownika jest przecież. Powinieneś się zwolnić pójść do pracy która będzie tobie odpowiadała i tyle, a nie wylewać żale i smarować na byłego pracodawcę na forum

Mlody

Typowe polaczki płaczki i wieśniaczki zamiast cieszyć sie z życia ciagle tylko narzekać i życzyć wszystkim zeby innym było zle albo zeby kogoś okradli albo jakaś inna cholera sie wydarzyła innym .ZENUJACE

misio

@Kaczorek

ty pisiorze nie dobry

misio
@joker2

kolego niestety jeszcze są takie firmy gdzie jest duże kolesiostwo biorą sobie trasy poukładane bez załadunku i rozładunku a tobie zostawiają najgorszą robote i wtedy oni szukają jeleni i sie cieszą z ludzkiego nieszczęścia i bogacą sie na uczciwych KIEROWCACH_PRACOWNIKACH i takie firmy trzeba poprostu likwidować (zakopać-zapomnieć)

Joker

Nareszcie zaczyna byc normalnie koniec KOLESIOSTWA ja sie cieszę wszyscy maja podobne robótki a nie jak kiedyś (STARY)ustawia sobie kierunki i co ładuje gdzie pauzuje a reszty czarna robota dostaje , skończyło sie to jeden z drugim jedzie na forum na firmę , wszystko co po układzie szybko sie kończy niestety i ta powinno byc .

uk

Ale teraz jak nowe auta i naczepy przyjdą to będą zmiany Nowe barwy floty żółte auta niebieskie naczepy i zamiast tej kozy z logo będzie godło Ukrainy haha

Arka Gdynia
@uk

godła ukrainy z tego co wiem nie planują ale barwy żółto niebieskie jak najbardziej pożądane

roki

nik Nie Polecam. Mam nadziej że już tam nie pracujesz. same zło tak piszesz, a na rynku tyle ofert pracy że można spokojnie wybrać odpowiednią firmę w której będą załadunki tylko od tyłu, pasów nie trzeba spinać, będą ciebie pytać o następny wyjazd 7 dni po powrocie żeby nie zawrać tobie głowy przy powrocie, będziesz tankował gdzie masz ochotę jeździł autostardami jak masz ochotę, koło wymieni serwis i nie będzie ukraińskich kierowców.

kozak

powinniście sie wszyscy spotkać w piaskownicy i ja wam dam zestaw grabki łopatke foremki i wiaderko i wtedy może będziecie grzeczni

Skręcik

Panowie ale siare tu robicie robota jak robota ja nie narzekam ale jak czytam te komentarze to najbardziej mi wstyd ze miedzy nami sa takie niezaradne buraki , płaczki i cioty. Ty redaktor z TV Trwam nie musisz w tym trwać . Zmień coś w swoim życiu w końcu

Kiero1234

Kolego nie szkoda Tobie wieczoru zaczynasz 22.40,kolejny 22.44 następny 23.00 post po poście wstyd mi za Ciebie ciagle to samo mógłbyś byc redaktorem w TV Trwam gdyby nie te błędy ortograficzne

@Kiero1234

kolego żle mnie zrozumiałeś ja jestem kierowcą tak jak ty ja szukam pracy i napisałem na forum że tam były panie które prezentowały tą firme ale nie zdążyłem porozmawiać z tymi paniami na temat tej pracy i nie jest mi wstyd to ty powinieneś sie wstydzić sam za siebie a to że pisze to pisze zawsze prawde a ty kłamiesz gorzej niż ustawa przewiduje nie powinieneś w ogóle sie wypowiadać i pisać na forach internetowych także sie nie odzywaj kiero1234 bo ja ciebie baardzo dobrze znam a jak nie masz co robić to sie rozbiesz i pilnuj swoich ubrań

Bursztyn

Kolego tu chodzi o co innego Jaro czy tam pod innymi nickami wykonuje zemstę osobista on tylko dostaje kasę na czas i tyle co umówione a powinien przecież za swoją praca jako premia beemka od prezesa dostać (No tak tu sie zle kierowców traktuje Hihi )

jaro

dzisiaj w urzędzie pracy w gdyni były targi pracy transportowej i firma lewtransport też tam była siedziały tam 2 panie blondynka i brunetka i było ogłoszenie pracy dla kierowcow c+e międzynarodówka ale już nie zdążyłem do nich usiąść żeby dowiedzieć sie coś o ofercie tej pracy może innym razem

k_acper

A ja sie właśnie zatrudniłem i osobiście zweryfikuje powyższe wpisy.

k_acper
@k_acper

Jak obiecałem sprawdziłem i mogę coś napisać :wciąż tu pracuje i powiem tak autka świeżutkie i czyste robota w miarę poukładana czasami komunikacja ze spedycja mogłaby byc szybsza, osoba z ktora zawsze można sie tu skontaktowac to pani manager (zawsze jest pod telefonem)może niektórzy źle Ją oceniają ja tego nie potwierdzę jest rzeczowa pomocna i skuteczna, wszystkie ustalenia finansowe tak jak było umówione i na czas, pierwsza premia zaliczona w 100%bez obcinek i bez żadnego podlizywania czy układu.Z mojej strony polecam.

@k_acper

I jak tam k_acper się pracuje? Możesz coś więcej napisac?

K_acper
@Nowy

Jest Ok więcej nie pisze bo tych dwóch wściekłych gości z forum zaraz mnie zahejtuja , nie wiem co to za typy jak chcesz szczegóły podam maila wyślij mi Twoja komórka zadzwonię opowiem więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia