Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

NICK

Widzę że ktoś z biura wziął się za podszywanie się pod kierowców i mocno się stara poprawić wizerunek firmy na tym forum. BRAWO. A warto by było poprawić się, i to by przyniosło zdecydowanie lepszy efekt. Ponieważ pani menager jeśli będzie firma dbała o pracowników(kierowców, nie biurowych.) to prawdziwe pozytywne wypowiedzi również się znajdą GWARANTUJE. Często prosicie o podanie imienia itd... Aby nie chować się za maską nicku a sami co robicie??? Chonorowo nie macie nic sobie do zarzucenia i jesteście fer??? To nie macie powodu aby się pod kogoś (kierowców) podszywc, z dumnie podniesioną głową wytyka kłamstwo, no ale........ Właśnie honor......

Adam78

Planuje do nich dołączyć rozmawiałem z trzema kierowcami Lwa na trasie i o dziwo dobrze mówią o firmie jak czytam to forum czuje sie dziwnie. Przepraszam nie chce nikogo urazić ale jak zacząłem analizować niektore opinie to moje wrażenie jest takie jeden pisze oszukują kombinują kobieta go bije itd i trzech kolejnych tak :zgadzam sie popieram mnie tez bili jak troche sfrustrowane baby co nie maja swojego zdania i gdzieś musza sie wyżyć.Szkoda nic sie nie dowiem pożyjemy zobaczymy U

Edi007
@Adam78

Racja sam widzisz jak forum jest różne od rzeczywistości naprawdę jest spoko polecam

Odradzam

Miesięcznie wychodzi około 5500-5800 na rękę tak w praktyce, więc jak na przerzuty to wieje nędzą. Zwłaszcza jak spojrzysz na diety które każą ci podpisywać. Z szefostwem tylko dobrze się rozmawia przez pierwszych parę miesięcy, generalnie po przejściu okresu próbnego zaczyna sie kibel, wiem to na przykładzie swoim i kilku innych znanych mi kierowców. Panią manager pozostawie bez komentarza, ale kobieta zdecydowanie pomyliła zajęcia względem swoich predyspozycji. Zbyt głęboka woda. Przypominam ze od tej osoby zależy to czy dostaniesz premie oraz jej wysokość. Ta Pani ocenia twoją technikę jazdy itp :) dodam że kiedyś usłyszałem cytat od kierowcy, który już w tej firmie nie pracuje, Pani menadżer stwierdziła, ze skoro kierowca ma prawo jazdy C+E, to NIE MA PRAWA wystąpić żadna nawet najmniejsza obcierka czy odprysk na lakierze, z tego co słyszałem, to firma obciąża za szkody, wbrew temu co obiecują na rozmowach. Ogólnie rzecz biorąc odradzam, atmosfera miedzy ludzmi w firmie bardzo kiepska, może ze względu na kolesiostwo panujące w firmie, duże koneksje rodzinne itp między niektórymi pracownikami, szefostwem itp.

Niektóry pracownik
@Odradzam

Dziwna opinia piszesz kolego ze pracowałeś a oceniasz jak poczytasz bo kolega powiedział :nie może wystąpić żadna obcierka , ze kolega powiedział ze obciążają a czy Ciebie obciążyli za coś ? Bo mnie nigdy i pisze bo mnie nie obciążyli i nie słyszałem ZEBY KOLEGA POWIEDZIAŁ ze jego obciążyli za cokolwiek a o wynagrodzeniu nawet podajesz kwoty ale ile dni w miesiącu pracowałeś podaj może

Były kierowca

Do "obecny pracownik" od "były kierowca". Przeczytaj jeszcze raz wszystkie powyższe wpisy i pomyśl nad tekstem który przeczytałeś. W powyższych wpisach nie ma słowa o tym, że nie płacą pensji czy są nie wypłacalni. Powyższe wpisy wskazują tylko na to, że system pracy jest tam tak pokręcony, że generuje on same problemy na lini kierowca dyspozytor, kierowca szefostwo. A system premii np. za paliwo zawsze będzie po stronie szefostwa. I to wpływa na negatywna opinie o tej firmie.

Ecodrive
@Były kierowca

Były Kierowco mogło sie Tobie na lini kierowca dyspozytor coś nie podobać szanuje to ale tam tez powinna byc twoja dobra wola a jak jej nie było to sie skończyło , a odnośnie oszczędności za paliwo ja akurat sobie to cenie bo nikomu za przepały nie potrącają bo ich nie ma jest wysoka norma jak na nowe autka , a jak masz ciężka noga to potem boli jak inni dostają sianko a ty miałeś nerwa .

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
piterr

Ktoś mówi ze czterech kierowców na rok chyba na miesiąc sie zwalnia w tej firmie od początku roku to chyba ze 40 osób sie przewinęło jak nie więcej wyjazd w trasę i już dziękują albo tylko okre próbny trzy miechy i dziękują Pani manager.

Bajkopisarz
@piterr

Piterr kto Cie tak nauczył wszystko wyolbrzymiać czterdziestu sie zwolniło ? To wymień chociaż pięciu ,za chwile napiszesz ze twój ptaszek ma 40cm zapewne i na pewno uwierzę

robii

A do tego jeszcze ta Pani pseudo sekretarka która jest tak fałszywa i wredna ze brak słów myśli ze kierowcy to dalej uczniowie ze szkoły no cóż jak uczyła w szkole i ja zwolnili to już samo obie świadczy a teraz kupiła taką dobrą wazelina ze co szefostwo powie Jolka robi.

John

Niekumam niektórych kolesi ja pracuje w Lwie drugi rok nie słyszałem zeby komuś coś kiedyś potracili albo ktos nie dostał kasy na czas, jak chcesz sie dogadać co do ilości dni wolnych czy w trasie zawsze sie dogadasz , wcześniej jeździlem w dwóch firmach na przerzutkach to przez rok tylko dwa razy zjechałem jak byłem umówiony ,na pudłach tez niezła szkoła życia teraz nie narzekam w końcu normalna firma, polecam, a ze koledzy niektórzy narzekają No cóż nie jeden sie taki urodził któremu jeszcze nikt nie dogodził ????

pffff
@John

to mało słyszałeś o tym potrącaniu, przecież za byle pierdół, leciutką obcierkę, zerwaną 1 klamrę itp potrafią zabrać 500zł premii kwartalnej, to wszystko w skali kwartału, nawet jak masz świetny kwartał, żadnych spóźnień, dobre spalanie to za 1 błąd potrafią ci zabrać kasę, albo jesteś bezbłędny, albo jesteś obciążany, oczywiscie to tyczy się tylko kierowców, bo za częste błędy spedycji płaci kierowca swoją nieprzespaną nocą, przegiętym tachem itp.

John
@pffff

Pffff nie do końca tak jest chyba chodzi o obcierki i uszkodzenia które nie zgłosiłeś a ktos po Tobie dostaje np naczepa z oberwanymi klamrami i ma zonk a druga rzecz piszesz ze możesz stracić 500zl kwartalnie -chyba nie dostać premi bo z wypłaty nigdy nie obcinają ale to w przypadku jak podałem nie zgłoszenia ????

Dafik;;;

Coraz mniej pozytywnych rzeczy można powiedzieć o tej firmie, chyba tylko to że płacą w terminie. Ludzie się zwalniają, robota nie za ciekawa, kasa nie za duża, są premie ale nie za bardzo masz na nie wpływ, w każdej chwili możesz stracić. Zamiast skupić się na robocie myślisz czy czasem nie zrobiłeś czegoś przez co premie stracisz. Pracuje się dla pieniędzy, w tej firmie nie zostaniesz doceniony. Bardzo dobra firma dla "swierzakow", nigdzie indziej nie przejdziesz takiej szkoły i dyscypliny, no chyba że coś uszkodzisz to niestety ale musisz placic, przecież jesteś zawodowym kierowca i takie coś nie powinno ci się zdarzyć......

Driver07
@Dafik;;;

Dafik zgadzam sie z Tobą ze jest dyscyplina ja tez sie czasami stresuje ale powiedz jak myślisz przy tylu kierowcach jakby to wyglądało gdyby każdy robił co chciał ? Z drugiej strony czy chciałbyś przyjść do firmy i dostać auto z połamanymi stopniami dziurami od fajek w fotelu i zapachu stęchlizny w kabinie? Sam wiesz ze tutaj tak nie ma moze właśnie dlatego????a z tym zwalnianiem to jak na 40 kierowców 4 rocznie sie zwolni czy to dużo ? A połowa z nich tylko jedno trasę zrobiło Hmm ?

piter

Parkingi płatne czyli snap serwisy i autohof musisz mieć zgodę od spedytora bo inaczej Cię obciąża czyli standard stoisz w krzakach lub pod firmą bez socjalna.A zwracasz im uwagę co do roboty to jeszcze Cię docenia tak że masz po tygodniu dosyć To pasy zakładanie na stop przepinki bo w tej firmie nie masz swojej naczepy.Więc nie polecam

Jest coraz gorzej
@piter

Racja z tymi parkingami, jakaś paranoja, czas masz wykorzystać na maxa, wieczorami parkingi już pełne a Ty masz się pytać czy możesz stanąć na płatnym...... Śmiech na sali, a gdzie masz stanąć ? Na marginesie ? Za niedługo pewnie tak będzie. Tych młodych i Ukraińców nauczą gdzie stawać, spedytorzy wogole pojęcia nie mają o robocie. A przepraszam, bardziej wysyłacze adresu bo jedynie to potrafią sami zrobić. Szef pozatrudnial bandę nieudaczników, płacić musi to szuka oszczędności na kierowcach...... Przykre.

Driver 07

Witam Kolegów nie do końca zgadzam sie z opiniami np parkingów chwile już jeżdżę i to prawda ze parkingu trzeba zgłaszać ale chociaż masz na snapa zgłaszasz i stajesz nie widzę w tym problemu nie musisz zebrać o zaliczki albo nie daj Boże swoje wykładać i niech kolega nie pisze ze na 45 ktos w krzakach stoi.Na pewno można by wiele rzeczy poprawić ale na to już nie mam wpływu i jak narazie cieżko znaleść firmę aby ba pewno wszystko było lepsze,

Wolny od lwa

Czytam te komentarze i jako były kierowca tej firmy potwierdzam każdy negatywny komentarz tu napisany. Dużo obietnic w kwestii zarówno jakosci pracy jak i finansów, w praktyce lepiej mieć wszystko na piśmie, bo jak przychodzi co do czego to lubią z ludzi robić idiotow, nawet dla mikroskopijnego zysku i poniżenia kierowcy.

nick

Witam .Tak jak piszą to Wielka prawda kierowca po podpisaniu umowy jest praktycznie nikim masz robić to co ci pseudo spedytor wyśle jako zlecenie bo nawet tej firmy nie stać na jeden prawdziwego spedytora

OdradzamO2

Należy też dodac, że pauzy 45h właściwie tylko w Niemczech i we Francji, no ale jak Was stać.. .

Pracuję w tej firmie 2 miesiące i naprawdę cenie uczciwość pracodawców. Mysle że jest to firma z przyszłością dla początkujących kierowców.

Darek

Pracuje w tej firmie 2 lata i nie widze choasu. Wynagrodzenenie zawsze na czas, premie wypłacane na jasnych zasadadach. Myślę że niektórzy koledzy niesprawiedliwie oceniają pracodowców.

@Darek

Jak to jest widać że tą opinie wystawił ktoś z biura podszywajac się pod kierowcę.

Darek
@Kiero

cześć kiero. Jak masz tak negatywną opinie o Lew Transport to może przedstaw się z imienia i nazwiska. Uważam że jesteś nieobiektywny. Ja pracuje w tej firmie nie 2-3 miesiące i nie zgadzam się z twoim zdaniem.

@Darek

Nie wiem z czego wywnioskowaleś że mam negatywną opinie o lew transport. Nic bardziej mylnego w końcu sam jestem jej częścią Darku Marku i jeszcze jak tam sobie wymyślisz. Moje imię?? A może podasz swoje prawdziwe pewnie tak w 90% twoje powinno być żeńskie.

@Darek

"Darek 2017-07-28 22:58:05 Sory ale muszę napisać 3 słowa ponieważ gro kierowców nie jest obiektywnych. Pracuję w tej firmie nie 3 tygodnie i 2 dni tylko 5 lat i uważam że po 3 tygodniach opinie powinny być mało istotne. Ze mną firma się rozliczą zawsze w terminie i premie są wypłacane na ustalonych zasadach." -Typowe podejście pracowników biura, dopasowywać prawdę do aktualnej sytuacji. To w końcu jaki masz tu staż?. 5 lat czy 2?

asdfghjkl
@Kiero

siedzi biedaczysko w biurze, nie dość że ma kupę swojej roboty to jeszcze szef każe mu/jej pisać przychylne komentarze na temat firmy. z całego tego natłoku obowiązków pomyliły się mu/jej dane dotyczące fikcyjnego bohatera :)

Kiero

kiero_kiero ja Również pracuje w tej Firmie i co jak co ale system premiowy jest kompletnie poręczny i bardzo nie uczciwy.

kiero_kiero

A ja tam żadnych problemów nie mam. Pracuje od kilku miesięcy i wszystko jest ok. Jest dokładnie to na co się umawiałem na rozmowie. Nie widzę zeby cokolwiek było pokręcone.

wydymany
@kiero_kiero

jak jesteś tak dymany jak inni to musisz mieć niezłą zniżkę na wazelinę że Ci się to tak podoba, bo opcji że jesteś taki głupi nie biorę pod uwagę, tylko nie mów o tym kolegom z firmy bo Cię śmiechem zabiją

Obecny pracownik

Zastanawiam się czy moi poprzednicy piszą o tej samej firmie w której pracuje? Wypłata jest zawsze na czas - a system premiowy jasny i zrozumialy. Polecam!

Były kierowca

Firma na rynku jest od kilku (nastu) lat ale utrzymuje się tylko kosztem kierowców. Bracia Sylwek i Grzegorz jako właściciele wyrobili sobie markę największych kombinatorów jak tu "oszukać" kierowcę. Ich mściwość i pamietliwosc względem kierowcy przerasta zwykłą ludzką godność. Oni (bracia) nigdy nie przyznają się do popełnionego błędu lub pomyłki. I zawsze będą obracać kota ogonem tak aby to winny był zawsze kierowca. Nawet za swoje błędy potrafią obciążyć finansowo kierowcę. Do rangi absurdu wyrosły opinie Sylwia temat techniki jazdy. On - człowiek który za kierownicą ciężarówki nie spędził ani godziny potrafi pouczać i oceniać kierowcę który od ponad dwudziestu lat jeździ zawodowo. A kto z nim jechał jego osobówką to wie, że trasa z bazy do mechanika jest walka o przetrwanie i wyjście z życiem z jego osobowego auta. Firma Lew Transport jest firmą dla ludzi bez własnego zdania, bo jeśli masz inne zdanie niż (usunięte przez administratora) to jesteś na spalonej pozycji. Jeżeli kiedykolwiek się im sprzeciwiasz tak jak jeden z kierowców który był na urlopie 10 dniowym z rodziną i nie mógł wyjechać wcześniej w trasę niż było to zaplanowane to na urlopie był jeszcze dwa tygodnie bo....jego auto wyjechało. A kto tu pracował to wie, że firma płaci dniówki, więc jak nie jeździsz to nie zarabiasz. Ot jeden przykład ich mściwości. I można tak jeszcze pisać godzinami...ale po co. Wystarczy napisać, firma nie godna uwagi że względu na brak poszanowania pracy kierowcy i samych kierowców.

Rasputin

Wiem że kiedyś było się tam trudno dostać do pracy, dziś pracują tam nawet Ukrainscy Panowie Kierowcy. Słyszy się że z tej małej rodzinnej firmy zrobił się moloch, bez względny i liczący tylko swój dochód nie licząc się z kierowcą bo to jest najtańszy wymienny element.

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia