Opinie o Lew transport w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lew transport. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lew transport o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lew transport w Gdynia

Gatian

Bartku potwierdzam , mam wiele doświadczeń ale co do rozliczeń to mi również zawsze się zgadzało , czasami trzeba było coś wyjaśnić ale temat zawsze normalnie zamknięty był .

Bartek

Kolego napisałem swoją opinie do której mam prawo , tylko tyle że ja nie miałem problemów nigdy z wynagrodzeniem terminowym, albo żebym nie dostał tego co mi się należy , i proszę nie obrażaj mnie że piszę bzdety

Bartek

Nie słyszałem aby ktos u nas nie dostał kasy na czas wszystko zawsze jak w zegarku nie wiem skad kolega jakieś brednie o niewypłacalności wymyśla

@Bartek

Potwierdzam ja również nie mogę powiedzieć złego słowa jeśli chodzi o rozliczenia

Xxxxxx
@Bartek

Bartek jeśli nie jesteś szefem to przeczytaj tamtą wypowiedź że zrozumieniem. A nie ni z gruszki ni z pietruszki piszesz bzdety

Owen

LEW TRANSPORT = DZIAD TRANSPORT!!!!!

Rafał
@Owen

owen proszę daj sobie na luz. Poszedłeś miałeś prawo ale takie teksty nie świadczą dobrze o tobie

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Hej

Dokładnie dziad trans i jeszcze troche chwilę i firma zrobi upadłość jak to sp. Zoo Nie polecam tylko kabinuja jak tu kierowcy coś upindolic z wypłaty z premii a ta blad...... To musi niezle strac sie bo co chwilę spodnie przetarte w kolanach (usunięte przez administratora)

Owen

Lew transport - DZIAD TRANS!!!!

Zawiedziony

NIE POLECAM. FIRMA NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH W STOSUNKU DO PRACOWNIKÓW. JEST NIEWIARYGODNA . KIEROWCY SĄ OKŁAMYWANI. WPROWADZANE SĄ CIĄGLE NOWE ZASADY TYLKO PO TO ŻEBY ZROBIĆ ZAMĘT I ZABRAĆ Z WYNAGRODZENIA TO CO SIĘ NALEŻY. KIEROWCÓW, KTÓRZY MAJĄ SWOJE ZDANIE I WIEDZĘ NAJLEPIEJ SIĘ POZBYĆ. KIEROWCY SĄ TRAKTOWANI JAK ZŁO KONIECZNE, A NIE SIŁA NAPĘDOWA FIRMY. PRZYKRE ALE PRAWDZIWE.

Damian
@Zawiedziony

Zawiedziony= oszukali cię na kasę? O co chodziło?

jarek
@Zawiedziony

Adam ty już nie pracujesz w tej firmie. wyciągnąłeś z niej kasy na maksymalnie daj sabie spokój z takimi komentarzami

Julian

Pracowałem w firmie Belgijskiej i zatrudniłem się w Lwie 3 miesiące temu. Jak na razie jestem zadowolony i mogę polecić w 100%. świeże pojazdy i stała praca bez stresu

Francuz

Fajnie się stało w tej firmie że wszyscy narzekacze poszli sobie i teraz atmosfera się oczyściła. Naprawdę firma jest godna polecenia i uczciwa. Pracuję w niej 8 miesięcy i jestem zadowolony. Ten hejt niektórych pracowników był żenujący. Firma ma samochody do 3 lat a wynagrodzenia wypłaca tak jak się umówisz na rozmowie podczas zatrudnienia.

Zadowolony

Stawiam flaszkę każdemu kto się zwolnił, dzięki chłopacy, dzięki wam w końcu będzie podwyzka. W końcu nie będzie głupich premii, swoją drogą szef musiał ładnie kombinować z oszczędnościami kierowców że nagle firmę stać na podwyżki.

Ogarnięty
@Zadowolony

Kolego jaka podwyżka. Jak ktoś umie liczyć to wie że premie sa poprostu wliczone w dniówkę.Kierowcy nie zwalniają się ze względu na pieniądze tylko dlatego że mają swój honor i zasady których nikt z szefostwa nie szanował. Flaszka dla szefów za dobre rozdanie kart.

@Ogarnięty

Dobrze napisane, niestety największy problem z liczeniem w tej firmie ma szefostwo z mega hiper super transics em. To powinno być coś normalnego zeby wszystko(wypłaty, premie, urlopy, itd) tak policzyć żeby żaden pracownik nie powiedział że ktoś próbuje go oszukać. Niestety w firmie LEW panuje zasada że może głupi kierowca się nie kapnie

pracownik 1

Możesz podać konkretnie na swoim przykładzie w jaki sposób ciebie oszukali ? Pytam ponieważ pracuję tam już rok i tak nie uważam. Uważam że co do wynagrodzenia za pracę to firma ta jest uczciwa i wypłaca zawsze na czas i kwoty na które się umawiamy

Mądry

Kiedyś ktos Mądry powiedział dumą dzieci nie nakarmisz coś w tym chyba jest

Aministrator

GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o., ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa, podmiot który jest zarządcą treści strony internetowej i jest administratorem wybranych danych osobowych wyodrębnionych na zasadzie jednolitej zgody na przetwarzanie danych tylko dla tego podmiotu. GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. prowadzi działalność która dotyczy działań w zakresie Opinii o pracodawcach, ogłoszeń o pracę, Employer Brandingu, forum i blog. GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. jest odpowiedzialny jest za przetwarzanie części danych osobowych ( np. zapisywanie, kopiowanie, modyfikowanie, usuwanie treści) na witrynie internetowej www.gowork.pl z uwzględnieniem zakresu działalności. Składanie reklamacji dotyczące opublikowanych treści (np. opinii o pracodawcach) zawarte na stronie internetowej inne niż ochrona danych osobowych powinna być składana na adres mailowy admin@gowork.pl GOWORK.PL Andrzej Kosieradzki z siedzibą w Siedlcach, ul. Starowiejska 172, 08 – 110 Siedlce - odpowiada za dane których wyodrębnione zgody dotyczą działalności firmy GoWork.pl Andrzej Kosieradzki w tym : Szkoła Policealna, Oświata, Rekrutacja opiekunek do osób starszych, kursy i szkolenia. Kontakt odnośnie danych osobowych -Dane przetwarzane przez GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. ul Żurawia 47, 00-630 Warszawa lub GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 172, 08-110 Siedlce w zależności od działania które zostało przeprowadzone. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach wskazanych w niniejszym regulaminie. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana. Cofnięcie zgody, żądanie zaprzestania przetwarzania danych osobowych niezależnie od podmiotu administratora, powinny być skierowane na adres e-mail: iod@gowork.pl §1. Wstęp Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, rodzaje i zakres świadczonych usług oraz zasady korzystania i funkcjonowania Serwisu. Serwis dostępny za pośrednictwem sieci Internet i strony internetowej https://www.gowork.pl, jako zasób systemu teleinformatycznego oraz informatycznego, którego rozdzielność administratorów posiadających dane została określona we wprowadzeniu Postanowienia niniejszego Regulaminu wraz z przepisami prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w sposób wyłączny określają prawa i obowiązki Użytkownika, a także prawa, obowiązki oraz zakres odpowiedzialności Usługodawcy. Administrator świadczy Usługi drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem i obowiązującym prawem./p> Administrator udostępnia Użytkownikowi Regulamin przed zawarciem umowy o świadczenie Usług. Użytkownik nie jest związany tymi postanowieniami Regulaminu, które nie zostały udostępnione w wyżej opisany sposób. Usługodawca umożliwia Użytkownikowi bezpłatne pozyskanie, odtworzenie i utrwalenie Regulaminu w każdym czasie. §2. Definicje Użyte w Regulaminie wyrazy, których znaczenie zostało zdefiniowane poniżej, należy rozumieć w następujący sposób: Administrator - GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą w Siedlcach, ul. Starowiejska 172, 08 – 110 Siedlce lub GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o., ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa, które odpowiadają za treści wskazane we wprowadzeniu. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach wskazanych w niniejszym regulaminie. Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Udzielenie zgody jest dobrowolne. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana. Cofnięcie zgody, żądanie zaprzestania przetwarzania danych osobowych, powinny być skierowane na adres e-mail: iod@gowork.pl Serwis lub GoWork.pl - platforma internetowa udostępniona na rzecz przedsiębiorstw i użytkowników serwisu znajdujący się pod adresem https://www.gowork.pl . Usługi - wszelkie usługi świadczone drogą elektroniczną przez Administratora na rzecz Użytkowników w oparciu o niniejszy Regulamin. Specyfikacja usługi - charakterystyka i warunki oferowanej usługi płatnej, określone indywidualnie dla Użytkownika. Moderator - zadanie moderatora to poznanie firm i aktywne pozostawianie informacji na wątkach w zakładce "opinie o pracodawcach". Użytkownik - każda osoba fizyczna, osoba prawna lub podmiot nieposiadający osobowości prawnej mający zdolność prawną, który korzysta z Usług świadczonych przez Serwis. Gość - osoba odwiedzająca stronę Serwisu, uprawniona do korzystania z określonych funkcjonalności Serwisu. Konto - panel zarządzania Usługami Serwisu, który zostaje przypisany

Smerfik

Strona główna » Tajemnice » Magiczny świat zwierzątFacebookGoogle plus Małe literyŚrednie literyDuże literyJak pingwin z pingwinem Geje wśród zwierzątCzy to naturalne? Ssaki, ptaki, ryby, a nawet owady uprawiają seks z osobnikami tej samej płci. I mają z tego frajdę. Wendell i Cass żyli sobie w nowojorskim akwarium na Coney Island w Brooklynie. Choć miłosne konfiguracje wśród 22 samczyków i 10 samic pingwinów przylądkowych (zamieszkują południowy koniuszek Afryki) w ich stadzie zmieniały się jak w operze mydlanej, oni cały czas byli sobie wierni. Nie rozstawali się nawet poza gniazdem, co wśród pingwinów jest czymś wyjątkowym. Niestety, choć Wendell i Cass regularnie uprawiali seks, nie mogli doczekać się potomstwa... Podczas godów samica pingwina kładzie się na brzuchu, a samczyk wdrapuje się na nią, tak by ich kupry stykały się ze sobą. Pingwiny nie mają zewnętrznych narządów płciowych, ale to, że Cass był zawsze na górze, pozwalało przypuszczać, że właśnie on w tej parze jest facetem. Przeganiał zresztą z furią innych amatorów wdzięków Wendell. Ale pewnego razu jeden z opiekunów zwierząt zauważył, że na górze... pojawiła się Wendell. Zlecono więc badania krwi i okazało się, że najwierniejsza para w akwarium to dwa samce. Jeszcze do niedawna homoseksualne zachowania zwierząt były tematem skwapliwie omijanym przez naukowców. W końcu uznali oni, że nie można dłużej udawać, że w świecie fauny takiego zjawiska nie ma. Opisali więc blisko 2 tys. gatunków ptaków, ssaków, gadów, płazów i ryb, które łączą się w pary z przedstawicielami tej samej płci. Ostatnio do tej listy dorzucili jeszcze pokaźną grupę bezkręgowców – owadów i pajęczaków. Kiedy bycie gejem się opłaca Część naukowców uważa, że gdyby dokładnie przebadać wszystkie gatunki zwierząt, to w każdym można by znaleźć samca, który nigdy nie posiadł samicy. Niektóre gatunki jedynie sporadycznie wyczyniają miłosne harce z przedstawicielem tej samej płci; u innych są to dość częste zachowania. Na przykład wśród lwów i baranów kilka procent samców stanowią zagorzali homoseksualiści. Tu najprawdopodobniej chodzi o ustalenie hierarchii w grupie. Dominuje ten samiec, który kryje drugiego. Zaś u szympansów karłowatych bonobo może być nawet 75 proc. takich seksualnych r

Wujek

Powoli okazuje się ze to jednak nie starzy kierowcy włpywali na atmosfere w firmie bo 90% z nich już odeszło a jest jak było. Najciekawsze jest to że znaczynaja uciekać juz ludzie którzy pracują od niedawna ale znając życie znajdzie się i na to dobre wytłumaczenie. Zastanawia tylko jedno kiedy w końcu zrozumiecie że to może jednak nie kierowcy są źli tylko podejście do nich jak do idiotow sztucznie miła atmosfera i cudowne zmiany i zasady które większość uznaje za paranoje. Bez powodu ludzie nie uciekają.

Jerry

Co to za sztuka do kogo ma dotrzeć gamoniom ma złagodzić obyczaje buhhhhaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Lew transport - Gdynia

• Jak się pracuje w Lew transport?

Zobacz opinie na temat firmy Lew transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lew transport?

Kandydaci do pracy w Lew transport napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lew transport
2.7/5 Na podstawie 416 ocen.
  • Bałtycka 20
    84-103 Gdynia