Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

;-p

Robota nie dla każdego ale też przecież nikt nikogo do pracy w tej firmie nie zmusza. Ja nie narzekam pracuję dla pieniędzy ;-p

@;-p

Dziękuję Ci za tę opinie. Faktycznie - praca w takiej branży nie będzie odpowiednia dla każdej osoby. Ważne jednak, że pracodawca, jakim jest TELEMEDIC spełnia Twoje oczekiwania. Dlatego może napiszesz o nim trochę więcej? Wiesz może, czy zatrudniają tam tych, którzy są zainteresowani jedynie tymczasowym zatrudnieniem?

Eryk
@Katarzyna

A jakie są te pieniądze w firmie telemedic? Korzystne?

Miksa
@Eryk

Pracuję od pół roku i mogę powiedzieć tak. Nie zarzynając się (średnio wyrabiam 160-170 godzin/mies.) zawsze powyżej 2 do ręki. (usunięte przez administratora)

gutek
@Miksa

Moge tylko przytaknac. Jedno małe ale... to jest telemarketing niestety.

@Miksa

Wielu użytkowników forum niejednokrotnie wspomniało o tym, że zarobki w TELEMEDIC utrzymują się na bardzo przyzwoitym poziomie. Jak widać - do tej grupy należysz i Ty, co oczywiście cieszy. A czy na wysokość pensji, o której piszesz, składa się jedynie podstawa, czy również i jakieś dodatki?

@Katarzyna

Podstawa (160 godzin = ~2300) + premie dochodzące nawet do 1000, wszystko na czysto.

@+-

To naprawdę ekstra! Widać, że TELEMEDIC stara się motywować swoich pracowników, a przy tym o nich dbać. Skoro już zechciałeś dołączyć się do dyskusji, to proponuję, abyś opisał Nam inne aspekty związane z pracą w tym miejscu. Czy pracodawca wpływa na jakość atmosfery między Wami? Chodzi mi tu o organizację cyklicznych spotkań integracyjnych. Możecie na nie liczyć?

tedi

W każdej pracy trzeba pracować hahaha nikt za darmo nie dostaje pieniędzy. Wolę tutaj gadać niż zapie... na jakimś magazynie lub markecie. Zawsze grubo powyżej dwójeczki.

Andzia

Jako wyjście awaryjne to idealna firma, pieniążki nieśmieciowe i na czas, pozytywna kadra i super ekipa.

@Andzia

Naprawdę wiele osób chwali pracodawcę, jakim jest TELEMEDIC. Jak widać - zaliczasz się do nich i Ty. Poruszaliśmy już wiele kwestii, dotyczących pracy w tym miejscu, ale chętnie poznamy Twój punkt widzenia na niektóre z nich. Powiedz, czy miałaś organizowane jakieś szkolenie przed rozpoczęciem pracy?

Maja
@Katarzyna

Szkolenie jest krótkie (w sumie kilka godzin) i bezstresowe, trzeba lubić gadanie i jeśli tak masz to ani się nie nudzisz ani czas się nie dłuży. Najlepsze zarobki w branży.

Realista

Opinie, które są tutaj dodawane to chyba dodaje kadra, lub rekruterka :) Jezeli chodzi o prace to fakt nie jest to nic skomplikowanego, natomiast to co jest oferowane to inna bajka. Wykonujesz milion telefonow dziennie, tak naprawde bez chwili na zlapanie oddechu praktycznie, bo telefon wskakuje Ci jeden za drugim. Dodatkowo trzeba sie liczyc z tym, ze jakies 90% osob do krorych dzwonimy nie bedzie chcialo nas sluchac, bo dzwonione jest do nich co chwile jak nie z tego to z innego oddzialu i najzwyczajniej w swiecie w takie bajki jakie sa tam opowiadane ludzie juz nie wierzą. Trzeba również liczyć się z tym, ze ciągle ktoś stoi Ci nad głową jak nie idzie, ponieważ oczywiście jest ciągłe parcie na cel i średnią. Przemiał ludzi ogromny, ciągle nowe osoby, z resztą nie tylko pod względem pracowników, ale również kadry. Jedyny plus kiedy ja pracowalam byli fajni ludzi i kasa na czas. Podsumowujac praca dla osob naprawde odpornych psychicznie, pracowalam w kilku cc, ale to wypada najgorzej.

Realistka
@Realista

Realista... Jak wynika z wypowiedzi w formie żeńskiej taki z ciebie realista jak kobieta... Czyli żaden. Ewentualnie masz problem z określeniem swojej płci. Do rzeczy. Nie jestem z kadry ale czytać się tych wypocin babochłopa nie da. Faktem jest, że to telemarketing. Praca na słuchawce wszędzie generalnie podobna. Trzeba się nagadać. Przerw (płatnych!) jest w sumie 45 minut. Nie znam innego cc, w którym byłoby aż tyle płatnej przerwy. Po drugie zarobki bardzo przyzwoite (nawet dla takiego Ferdka jak ty) za samo wyrobienie 160 godzin masz gwarantowane 2000 netto (premie za wynik wahają się od 200 do kilkuset złotych.) W jednym zgadzam się z tobą tutaj naprawdę są fajni ludzie i zarobki płacone na czas. Trudno uwierzyć, że przyznając rację odnośnie atmosfery "stwierdzasz", że to najgorsze cc z tych, w których podobno pracowałeś/aś. Powodzenia w związku z planowaną operacją zmiany płci. Wszystkim zainteresowanym osobą mogę tylko powiedzieć: zapraszam, nikt tu na siłę nikogo nie trzyma a kase dostaniesz za każdą godzinę.

Realistka

@Gall

Andrzeja Struga 78a

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Luna 777

Interesowały mnie zarobki o kilkaset złotych lepsze niż minimum krajowe, dobra atmosfera, w miarę luźny grafik (trzeba przepracować minimum 30 godzin tygodniowo), niesprzedażowe projekty. I tak tu jest :)

Helena

Tutaj odnalazłam swoją życiową drogę. Zarabiam więcej od mojej cioci , która pracuje w państwowej instytucji przy obsłudze klienta. Teraz żyje godnie i jestem panią telemarketerką. Chce z tą firmą związać swoją przyszłość.

Konsultantka

Wiadomo, że jak masz duże doświadczenie, wiedzę, lub znajomości to nie musisz szukać pracy w cc... Jednak jeśli nie posiadasz tych atrybutów to tutaj możesz przyzwoicie zarabiać na życie.

i już
@Konsultantka

Dokładnie! Tak właśnie robię. Po prostu dzięki tej pracy nie muszę nikogo o nic prosić.

@Konsultantka

Oczywiście, taka osoba nie musi, ale może. Nawet Ci, którzy posiadają takie przymioty, o których nadmieniasz, mogą chcieć pracować w TELEMEDIC - dlatego nie upraszczamy tu niczego. A sama tam pracujesz? Jeśli tak, to dokładnie opisz, jak wygląda tamtejszy system wynagradzania pracowników.

Tak to wygląda.
@Katarzyna

Pracuję już pół roku. 160h/mies.=2000 netto (minimum). Do tego dochodzi premia uzależniona od wyniku może to być nawet 600 i więcej złotych. Osobiście przez ten czas nigdy (przy 160 godzinach) nie wzięłam mniej niż 2300.

@Tak to wygląda.

W bardzo dokładny sposób opisałaś Nam kwestię, o którą Cię poprosiłam - dlatego też dziękuję Ci za to. A więc w TELEMEDIC można już dosyć dobrze zarobić, a do tego dochodzą premie, co jest tu dodatkowym plusem. A czy oprócz pensji podstawowej oraz premii dostajecie jeszcze jakieś fajne dodatki pozapłacowe?

45+

Łódź zmienia się na lepsze ale z pracą dla osób w moim wieku (45+) już nie jest tak łatwo. Tym bardziej, że fizyczna nie wchodzi w grę (kręgosłup) dlatego ciesze się, że istnieje tu TM i mogę zarabiać, nieminimalnie.

Dida

Może i wypłacają na czas. Praca dla mało ambitnych , przyjmują wszystkich bez szkoły i po studiach . Zerowa rekrutacja. Szkoda było mi mojej wiedzy na taka pracę. Jedyny plus to szkolenie przemiła dziewczyna .

@Dida

Dla jednych praca w TELEMEDIC może być mało wymagająca, a z kolei dla drugich okaże się ambitna. Proszę w związku z tym, żebyś tu nie generalizowała. Orientujesz się, czy ten pracodawca daje również szansę na zatrudnienie osobom, które mają lekki stopień niepełnosprawności?

tak jest
@Katarzyna

Firma daje szansę na godziwy zarobek wszystkim pracowitym i lubiącym rozmawiać. Niepełnosprawność nie stanowi przeszkody.

Zakonnica ;)

Wolę tu na zleceniu niż na umowie o prace śmieciowej. Pracuję dla pieniążków.

Ninka

Można dorabiać, zarabiać a hajsik na czas i tyle ile zarobisz.

Anoninka
@Ninka

W piątek idę na rozmowę. Czego mogę się spodziewać? Jakie są godziny pracy?;)

Viva!
@Anoninka

Najważniejsza jest ochota do pracy. Projekty łatwe. 8-16.

Ruda

Szału nie ma ale biedy też. Wśród pozytywnie zakręconych szybko mija czas.

@Ruda

Ważne, że Ty Ciebie praca w TELEMEDIC zadowala. Z Twojego wpisu wynika, iż można tam także liczyć na przyjacielską atmosferę, a to już sprawia, że niektóre osoby chciałby tam aplikować. Wiesz może, czy w tym momencie przyjmują nowe osoby? Napisz nam jeszcze, na jaką umowę mogłyby takowe liczyć.

uparta kobieta

Pamiętam swoją sytuację jak nie miałam tej pracy... Tak więc mimo, że niekiedy ciężko i idzie jak po grudzie wiem, że lepiej zarabiać na słuchawce niż biegać po rodzinie, znajomych, prosząc o jakieś grosze na życie.

EL
@uparta kobieta

Dlatego tu jestem. Nikt wiecej nie dał mi szansy.

@EL

Jaką jest umowa o pracę czy zlecenie? Trwa jakas aktualnie rekrutacja?

'77
@Ania

Jak w większości cc umowa zlecenie ale zarobki o wiele lepsze niż minimalna krajowa. Najlepiej przyjść/zadzwonić i pracować. Z tego co wiem można.

@'77

A jak wygląda okres szkolenia, zatrudnienia? Zaraz po rozmowie kwalifikacyjnej do tego dochodzi czy po szkoleniu? Kiedy jest podpisywana umowa.?

Call

Świetna atmosfera pracy! Przemiła kadra, wypłaty na czas ! Praca bardzo komfortowa , kazdy ma swojego laptopa a program jest bardzo uproszczony. przy 160h i wyrobionej sredniej a jest to teraz 2,75 zawsze mam wyplate ponad 2100 na reke

wiosna

Nie jest to najlepsza praca pod słońcem ale jak na call center to może być. Mam zamiar tu przezimować a potem zobaczę.

@wiosna

Jesteś już kolejną osobą, której praca w TELEMEDIC odpowiada - co bardzo oczywiście cieszy. Może w związku z tym postanowisz związać się na nieco dłużej. A czy Wasze wynagrodzenie składa się jedynie z podstawy, czy może macie jakieś prowizje?

ra
@Katarzyna

Jest płacone za przepracowane godziny (160=2000netto) + premia za wyniki.

@ra

A wiec można stwierdzić, że jest to bardzo uczciwy system wynagrodzenia oraz premiowania. Widać, iż pracodawca, jakim jest firma TELEMEDIC dba o swoich pracowników. A czy osoby, które mają niewielki stopień niepełnosprawności mogą zostać tam zatrudnione?

Takie są fakty
@Katarzyna

Każdy kto ma sprawny mózg, narząd mowy i jest po prostu pracowity ma szansę i jest dobrze widziany.

Rybak

Nie wszystkich tu lubię ale to nie przeszkadza mi w pracy. Kasa spoko.

konkretna

Plusy: zarobki, ludzie tak kadra jak współpracownicy, projekty niesprzedażowe, godziny pracy. Minusy: ciasno, gwar.

wróżka

Istotne jest to, że pieniądze się zgadzają bo praca lekka choć monotonna.

majka

Naprawdę to może nie spelnienie marzeń ale jak na pracę tymczasową to zarobki fajne a ludzie jeszcze fajniejsi :)

Dorota1989

Ani bardzo ciężka ani bardzo lekka ta praca. Dobre jest to, że każdy kto na serio szuka pracy dostanie szansę na całkiem dobry zarobek.

@Dorota1989

@Dorota1989 Ale trzeba przyznać, że praca w takiej branży ma swoją specyfikę. Fajnie, że TELEMEDIC daje szansę swoim pracownikom na godziwy zarobek. A na podstawie jakiej umowy zatrudniani są nowi pracownicy - mogą liczyć na tą stabilną?

jestem tu
@Katarzyna

Niestety w tym się nie róznią od innych call center, że jest umowa zlecenie, ale zarabiam więcej niż na umowie o prace gdzie dają minimalną krajową.

@jestem tu

@jestem tu Szkoda zatem, że TELEMEDIC nie oferuje jednak swoim pracownikom umowy o pracę. Ale trzeba też docenić fakt, iż daje im dobrze zarobić. A jak wygląda sprawa z jakimś dodatkami pozapłacowymi - dostajecie je?

taka jak ja
@Katarzyna

Jak na zajęcie tymczasowe to powiem krótko, że lepiej byc nie może. O dodatkach pozapłacowych nic nie wiem. Dobre premie jak wyrabiasz ponad średnią no i jestem bezpłatnie ubezpieczona. Także na ten czas dobrze jest.

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC
4.5/5 Na podstawie 123 ocen.

TELEMEDIC