Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

zuza

Można wytrzymać, jest znośnie a pieniądze lepsze niż miałam na umowie o pracę (minimum krajowe), nie dzwigam, nie brudzę rąk, fajne koleżanki, dobre godziny pracy.

callcenterka

Jak w kurniku :) ale sympatycznie. Bez energetyków i kawy nie byłoby lekko :) pieniążki na czas.

@callcenterka

@callcenterka Fajnie, że cenisz sobie pracę w firmie TELEMEDIC. A z kolei należne wynagrodzenie na czas stanowi tu absolutną podstawę, dobrze więc, że ten pracodawca tego pilnuje. A możliwe są jakieś premie? Jeśli tak, to opisz nam, w jaki sposób można je uzyskać.

@Katarzyna

Premie za wynik powyżej 3,1 zaproszeń na godzinę. To nie jest takie trudne :) Przy 160 godzinach miesięcznie zawsze zarabiam powyżej 2 do ręki.

Jola D.

Wszystko na czas, dobra organizacja, wiadomo co jest błędem a co nie, ludzie w porządku, zarobki mogą być, dobre godziny pracy.

pucia

Wiem jedno, że lepiej pracować jako telemarketerka niż wiecznie czekać na wymarzoną pracę. Da się przeżyć, nie ma jakiejś masakry a projekty o tyle dobre, że niesprzedażowe.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
okej

OK. Tymczasowo może być.

Fiona

Jest tak jak oczekiwałam ciężko ale dobrze płacą, no i wśród sympatycznych ludzi a to też bardzo ważne.

może ja?
@Fiona

przyznaję rację a w domu tego nie wysiedzę

Katarzyna

@Sylwia To bardzo istotne, żeby mimo wad danego pracodawcy, zawsze dostrzegać jakieś jego pozytywne strony. Jak długo obejmujesz swoje stanowisko w strukturach firmy TELEMEDIC? Jeśli dysponujesz jakimiś informacjami o ewentualnej rekrutacji, to daj nam znać, bowiem na pewno wiele osób chciałoby tam aplikować.

Mądrala

Tu jest tak, że stawka godzinowa rośnie wraz z ilością wyrabianych godzin. Jeśli przy tym masz dobrą średnią poprawnie zaproszonych osób na godzinę (od 3,1 wzwyż) to dostajesz premię w postaci jeszcze lepszej stawki godzinowej. Najlepsi mogą liczyć na 14-16 złotych (netto).

@Mądrala

Prawdą jest to, że nigdy mniej niż 2ooo nie dostałam.

Sylwia

Można się przyzwyczaić i robić swoje. Różowo nie jest ale czarna d to byłaby bez tej roboty.

Katarzyna

@ELa Masz w zupełności rację - zawsze trzeba dbać o jakość swojej pracy. Długo już pracujesz w TELEMEDIC? Twierdzisz, że premie są uzależnione od wyniku - a możesz nam wyjaśnić na czym polega konkretnie ten system premiowania? @Ania A zatem dobrze, że ta firma daje Ci poczucie jakiejś stabilności. A co z pokietem socjalnym - macie zapewniony?

jestem

Dobrze płacą jak za taką pracę, także jestem na tak :)

Widzewi@nka

Dobrze płacą. Taka prawda i każdy kto chce może tu zarabiać. Nic za darmo rzecz jasna, swoje trzeba wygadać.

Kamil

Witam. Pytanie kieruje do osób, które pracują lub pracowały w TELEMEDIC. Czy można pracować 8h od pon do pt czy godziny pracy są narzucane z góry na cały tydzień ?

P.K.
@Kamil

Odpowiadam. Można a nawet jest to dobrze widziane :) Praca od 8 do 16 i obowiązek 2 sobót (8-15). Jeśli chcesz jakieś wolny dzień/dni to musisz to ustalić z wyprzedzeniem.

Jak w gnieździe szerszeni :) ale nikt na nikogo nie wrzeszczy (chyba, że z drugiej strony słuchawki :)) przyzwoite zarobki. Tyle. Call center jak call center tylko tutaj mogę być pewna pieniędzy, które zarabiam.

ELa

Najważniejsze to dobrze wykonywać pracę. Nikt za darmo nie płaci a tu jak się starasz płacą i to całkiem nieźle. Premie uzależnione od wyniku.

Katarzyna

@Pati A zatem trzymamy kciuki za Twój rozwój i awans! Może nam jeszcze powiesz, jakimi cechami trzeba pokazać, by mieć realne szanse na awans w TELEMEDIC? I jaki rodzaj umowy dostają Kierowniczki? @Klaudusia Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? A może już to zrobiłaś? @ELa A możecie liczyć na jakieś premie i dodatki pozapłacowe?

ELa

Nie ma to tamto ;) praca w fajnych godzinach 8-16 i wśród fajnych koleżanek. Im mniej się stresuję tym lepsze mam wyniki i więcej zarabiam. Warto się starać.

Klaudusia

Chcę tu pracować. Dość się wysiedziałam na bezrobociu.

Pati

Wierzę i wiem, że można tutaj awansować od konsultantki do kierowniczki działu (wtedy jest inny rodzaj umowy), tylko trzeba być najlepszą a wtedy trudno się pogodzić, że przez pierwszy okres bedzie się zarabiać nieco mniej niż najlepsze konsultantki/ci. ;) Zamierzam tu zakotwiczyć na dłuższy czas. Warto.

Katarzyna

@Pati A długo pracujesz w TELEMEDIC? Nawet po dłuższym czasie od zatrudnienia nie ma szans na umowę o pracę? Czy zatem macie jakieś przywileje, pracując na takiej umowie? @mandarynka Widzę, że Ty też polecasz nam pracę w tym przedsiębiorstwie. Podpowiedz nam - prowadzą teraz rekrutację? Jakie wymogi trzeba spełnić, by zostać zatrudnionym?

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC
4.5/5 Na podstawie 123 ocen.

TELEMEDIC