Opinie o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawa

Patrycja

@Gość czy poprosiłeś kelnera o faktyczny rachunek? To prawo każdego konsumenta, aby taki rachunek został mu okazany. Kradzież to bardzo poważne oskarżenie, bo jest to przestępstwo. Czy ktoś znalazł się w takiej sytuacji i ma na to jakieś dowody? Jak wygląda w takim razie podstawowe wynagrodzenie kelnera w Teatrze Sabat?

Muszę się zgodzić ostatnio byliśmy jako goście w teatrze sabat i wszystko było super tylko jedna rzecz mnie zaintrygowała obsługiwał nas kelner właśnie taki starszy proponując nam wino z karty opierał się o nasz stolik swoim brzuchem było to mało apetyczne nie powiem już o tym że nawet nie podał żadnego rachunku tylko pokazał na tablecie kwotę do zapłaty przypuszczam że to ten sam kelner o którym mowa ....Dom..

Wioletta

Drogi Panie (usunięte przez administratora) jeśli pisać głupstwa na forum i obczerniac ludzi którzy mają doświadczenie w zawodzie to proponuje się zająć kształceniem swojej osoby bo w tym wieku mieć tylko takie osiągnięcia jak pań to rzeczywiście przykre nawet nie mieć odwagi się podpisać .Drodzy goscie proszę uważać na kelnera w podeszłym wieku bo okrada gości..... To smutne !!!!

Olga

Taka cisza na forum, czy poprawiło się i nie ma chętnego żeby skreślić kilka zdań?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
zyczliwy

Teatr sam w sobie jako budynek bardzo ok super miejsce i piękny lokal lecz mialbym zastrzeżenia co do jakości spektakli poziom który był 2 lata temu nie tylko tancerzy którzy tancza nie równo bez sily i dynamiki jak kiedyś ale również spiewajacych znacznie się opuscil .Jestem mocno zawiedziony jak również brak nowych kostiumow brak nowych pomyslow dużo jest powtarzanych części spektakli i mieszanych na nowo.Artysci lekko powiedziawszy nie sa przekonujący w tym co robia być może jest to sytuacja zwiazana ze zla polityka tego teatru i złym zarzadzaniem nie widać zadowolenia a w takiej profesji niestety to jest bardzo ważne .Jedzenie nie koniecznie co znacznie wpływa na jakość tego miejsca nie polecam proszę zjeść wcześniej przed spektaklem a jeśli ktoś ma noc z drinkami nie przeszkadza jaoksc spektaklu na trzezwo dużo gorzej !!!!!

Życzliwa

Nie wszystko złote co się z wierzchu świeci. Pracowałam w Teatrze i szybko miałam dość. Niestety negatywne opinie Ludzi którzy pracowali lub współpracowali z Teatrem nie wzięły się z nikąd. Sam spektakl jest OK. – pytanie tylko czy w tej cenie - ale atmosfera pracy już niestety nie . W Teatrze panuje chaos, brak organizacji i strategii działania, Najpierw się robi a dopiero potem myśli na zasadzie „jakoś” to będzie czytaj byle jak. Nie ma czegoś takiego jak Team Spirit ale jak mam być jak nie ma pieniędzy na nic i co chwile zmienia się kadra: od księgowej i menagerów począwszy, kończysz na gastronomi i kelnerach. Wynagrodzenia nie są płacone terminowo a osoby które pracują bez żadnej umowy – bo też takie kwiatki tam rosną- wypłacane są na zasadzie „kiedy będą to będą i ciesz się że w ogóle dostaniesz”, „nie mam i co mi zrobisz” nikogo nie obchodzi że masz swoje zobowiązania. Podwykonawcą też nie płacą na czas więc jak ma być dobrze?!! Koleżanka pisała że zamiast spróbować się dogadać to ktoś chce iść z tym do mediów ale ile można chodzić i prosić się o coś co Ci się należy jak psu micha....., raz, dwa, trzy........?! Jak się nie ma pieniędzy to się nie zatrudnia pracowników ale tu się pojawia schemat działający w Teatrze że najpierw się robi a później myśli pomijając już uczciwość.... Może coś od mojej „przygody” zmieniło się na lepsze ale mocno w to wątpię bo niestety osoby zarządzające Teatrem, nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu, nie mają pieniędzy na marketing i promocję za to mają ogromne mniemanie o sobie... Nie są w ogóle elastyczne w stosunku do klientów, zamiast czasami zarobić mniej ale zarobić to wolą czekać do końca a nóż się „JAKOŚ” uda, a później trzeba na ostatnią chwile odwoływać spektakl bo niestety sprzedaż jest tak mała że nie opłaca się grać i głupoty klientom opowiada że aktor zachorował a następnego dnia grane jest to samo i nagle za pomocą czarodziejskiej różyczki aktor o zdrowiał ... Szkoda tylko kilku osób które dwoją się i troją żeby to „JAKOŚ” funkcjonowało a i tak cały czas są do nich zastrzeżenia. Bo do osób zarządzających teatrem nie dociera że z pustego i Salomon nie naleje... (usunięte przez administratora) Kto nie wierzy niech sam spróbuję swoich siły i się przekona czy to tylko bajki wsysane z palca zawistnych i nie życzliwych osób.... czy taka jest rzeczywistość...

Igor

Szkoda, że nic od dawna nikt nie pisał. Przydatne sa takie informacje dla chętnych do pracy tak jak ja teraz!

Patrycja

@jestem na nie czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą, dlaczego są takie opóźnienia w wypłatach? 3 miesiące to sporo czasu. Czy ktoś z was jeszcze tak samo nie dostał wypłat na czas? Ktoś jeszcze wypowie się na temat pracy w Teatr Sabat?

jestem na nie

Tak wróciły, o ile kiedykolwiek ich nie było. W mojej karierze chyb tylko raz dostałam kasę na czas. Obecnie niektórzy mają zaległości po 3 miesiące.

Nie polecam

Nie polecam tego miejsca. Pracowalam tam kilka lat. (usunięte przez administratora) Ogólnie zaplecze techniczne, rekwizyty, kostiumy pamiętają jeszcze czasy teatru powszechnego, który tam miał swoją scenę kameralna. Ogólnie tragedia. Amatroszczyzna i prowizorka. Ogólnie ludzie przychodzą na spektakle i tego nie widzą bo w zaciemnionej sali nie będzie widać poklekonych taśma rzeczy i podartych kurtyn. Co do samej ekipy to wśród załogi istnieje hierarchia. "Najlepsi" to oczywiście artyści. Choć wśród nich artystami mogą nazwać się tylko kilkoro z nich reszta to pseudo artyści. Cała reszta załogi tj. technika, kelnerzy i kuchnia to zło konieczne, któremu MP (usunięte przez administratora) Oczywiście tym ostatnim kasa wypłacana jest w ostatniej kolejności lub wcale. MP potrafi naublizac w taki sposób, że śmiem twierdzić że zakrawa to o groźby karalne. Ogólnie trzymajcie się z daleka jeśli macie odrobinę godności. Inaczej zostaniecie z niej obdarci. W tym teatrze dobrze ma tylko MP menadżerowie i Iwo. Dla ciebie nie znajdzie się kasa, która zrobiłaś uczciwie ale dla MP na wakacje w Hiszpanii i nowego merola dla iwa juz tak. Nie wspomnę już o tym ze iwo robi spektakle dla swoich znajomych z których nie ma pieniędzy wiec jak ma być dobrze? Ogólnie pomysł na teatr jest fajny ale wykonanie tragiczne.

ikh

No właśnie przecież jak ktoś chce podjąć pracę w firmie to chyba chce wiedzieć jak najwięcej na ten temat

sknera

biletów najlepiej poszukać w necie, można trafić okazyjne ceny a nie wydawać majątek w kasie :D

sknera
@sknera

oczywiście mam na myśli serwisy typu allegro, olx, a nie ebilet, katalog, czy inny prezent, bo tam zdzierstwo jak w kasie

Wanda

Oczywiście Pan (usunięte przez administratora)jest bohaterem mojego wpisu

Wanda

Niedawno znajoma zaprosiła mnie na koncert poświęcony twórczości(usunięte przez administratora) odkąd sięgam pamięciom zachwycałam się głosem i piosenkami tej wybitnej wokalistki. Po pierwszym utworze miała ochotę wyjść. To jest skandal, co osoba przedstawiana i kreowana na gwiazdę wyczynia na scenie. Żenujący głos, fatalne zachowanie podskoki pokrzyki. Jestem głęboko oburzona, że ta osoba jest wpuszczana na tą scenę. Z pewnością nie odwiedzę tego miejsca.

tomek

a ja tam raz byłem,bo moim zdaniem to miejsce ma klimat i faktycznie swojego czasu dobre spektakle tam grali, teraz to wiadomo, ze tylko komercja jest i wydaje mi się, że multikono wszystko przejęło, może to też jest kwestia ceny na przykład? mam nadzieje, ze jednak takie miejsca nie umrą i znajda swoich obecnych zwolenników.

Nie

Szczerze nie polecam tego miejsca. Jest to najgorszy pracodawca, z jakim miałam przyjemność pracować. Jest dużo prawdy w tym, co ludzie pisali już 2 lata temu. Mają problem z wypłacaniem kasy (wstyd!), poza tym atmosfera nie jest rewelacyjna, ludzie są mega obłudni i patrzą wyłącznie na siebe. Nie będę wymieniać imion, ale jest tam taka jedna czarna stara jędza w menadżerce, kłamie i wszystkich w okół siebie podjudza, aż się nie chce do pracy przychodzić! Wstyd, żeby w takim wieku, tak się zachowywać! To nie jest miejsce pracy dla porządnych, uczciwych ludzi. Zdecydowanie nie polecam i nie życzę nikomu pracy w tamtym miejscu!

wojtek

Z tego co widzę, to Teatr Sabat płynnie gra przedstawienia, więc chyba nie ma co się bać, także przestoje pewnie ustały.

Jarek

Oby było już ok, ja mam z teatrem Sabat miłe wspomnienia, ale jako widz, dawno nie byłem, szkoda by było.

joka

Może zamiast grozić zgłoszeniem sprawy do mediów, wystarczyło szczerze pogadać, ale widzę, że komentarze ucichły, to pewnie w Sabat jest już ok.

pinokio

tylko, żeby się zainteresowali to tacy pracownicy musieliby mieć mocne dowody, a nie chwilowe przestoje np.

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej - Warszawa

• Jak się pracuje w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

Zobacz opinie na temat firmy Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej?

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej