Opinie o Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o. w Wrocław

Wojtek Nowy wpis

Jakie było Wasze ostatnie szkolenie pracownicze ?

Mateusz B. Nowy wpis

Pracuje już jakiś dłuższy czas jako kierownik, bardzo fajna i ciekawa praca. Rzeczywiście trzeba poświęcić trochę czasu, ale są efekty w postaci naprawdę wysokich prowizji dla agenta przy minimalnym pobieranej prowizji od klienta za JEDYNIE WYGRANE sprawy. Polecam każdemu, zero presji ze strony przełożonych, jak przez kilka miesięcy nie sprzedaż umowy to nikt nie ma pretensji a próbują pomóc każdemu agentowi. Naprawdę POLECAM !

a Nowy wpis

Przyjechali do mnie do przychodni i zaproponowali nieuczciwa współpracę łamiąc zasady uczciwej konkurencji i wszelkie zasady etyczne w biznesie.

Prawa Poszkododowanych HR Nowy wpis
@a

Drogi Panie/Droga Pani "a", Dziękujemy za udzielenie opinii. Ponieważ mamy jedną z najlepszych ofert na rynku skierowanych do Klientów (można to wszystko łatwo porównać) to bardzo się cieszymy, że nasza konkurencja tak pisze o nas jak pisze - co świadczy, że idziemy w bardzo dobrym kierunku:) Dodatkowo nasze warunki współpracy skierowane dla parterów biznesowych są również dla nich bardzo korzystne i dostosowane do indywidualnych wymagań dlatego jesteśmy pewni, że Pan lub Pani "a" jest naszą konkurencją, która miała już możliwość dowiedzenia się o nas lub porównania się z naszą ofertą:) Pozdrawiamy gorąco. Zespół hr

Kamil B.

Kiedyś byłem obsługiwany przez tą spółkę. Jestem zadowolony z ich efektów a przede wszystkim z tego jak się z nimi współpracowało. O wszystkim wiedziałem na bieżąco a dodatkowo uzyskali kwotę, która w pełni mnie satysfakcjonowała. Warunki bardzo uczciwe a długo szukałem odpowiedniej dla mnie firmy odszkodowawczej na rynku. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o. - Wrocław

Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o.