Opinie o Phenicoptere Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Phenicoptere Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Phenicoptere Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phenicoptere Sp. z o.o. w Warszawa

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wszystko zależy od charakteru współpracy. Warunki współpracy są negocjowane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Oczywiście są one możliwe do renegocjacji.

Zadowolony

Jestem bylym pracownikiem Phenicoptere, odszedlem, poniewaz od niedawna pracuje na własna rękę. Po dwoch pracy w Phenicoptere, zdobylem wieloobszarowe doswiadczenie (logistyka, eksport, poznawanie roznych kultur biznesowych, sprzedaz, marketing). Na rynku jest niewiele firm, dzieki ktorym mozemy nauczyc sie tak wiele, majac przy tym tak duza satysfakcje, widzac bezposrednie efekty swojej pracy. W korporacji bylem tylko malym pionkiem w strukturze. Tu odpowiadalem za siebie i widzialem efekty pracy, te pozytywne i negatywne. Zycze dalszych sukcesow!

Catherine
@Zadowolony

Na podstawie tej wypowiedzi widzę, że paluszki w niej maczała niejaka Pani Monika (lub może Dominika), która stara się przełamywać motyw złego miejsca pracy kopiując swoją jedną i tę samą PR-ową wypowiedź parokrotnie. Uuu....nie wygląda to wszystko ładnie, oj nie...

@Catherine

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Phenicoptere aniżeli użytkownik, który wypowiedział się na ten temat? Jeżeli tak, to chciałbym poznać Twoje zdanie o pracy w tym miejscu. Rzeczywiście pracując w tej firmie, można nabyć wiedzę i umiejętności, które mogą być przydatne w dalszej karierze zawodowej? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

Germany
@Adam

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Najlepiej to isć samemu sie dowiedzieć co i jak.

@Germany

Przed bezpośrednim kontaktem z firmą i dowiedzeniem się z pierwszej ręki, jak wygląda praca w danym miejscu, dobrze jest zasięgnąć opinii osób, które mają doświadczenia i mogą wyrazić swoją opinię na temat pracy u tego pracodawcy. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdzie możemy trafić do pracy w firmie, która nie będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Pracowałeś może w firmie Phenicoptere? Czy może również poszukujesz informacji na jej temat? Odpowiedz, proszę.

Marlena

Czytam poniższe opinie i nasuwa mi sie jeden wniosek - praca w Phenicoptere to nie jest zajęcie dla wszystkich. Nie każdy odnajdzie sie w takiej organizacji. Nie ma idealnej posady, zawsze mamy wzloty i upadki, ale moge zapenić, ze praca tutaj jest ciekawa i unspirująca. Zgrany, fajny, młody i ambitny zespół, w ktorym kazdy ma realny wplyw na strategie i kreacje produktow, co na rynku jest niezmiernie rzadkie. Kreatywne projekty, wiele mozliwosci rozwoju, elastyczne podejscie i nastawienie na cel. Jesli chcesz sie rozwijac, aplikuj

Iwona

@Magda marketing manager, czy Twój nick świadczy, że jesteś pracownikiem akurat Phenicoptere? Możesz coś więcej powiedzieć o możliwych ścieżkach rozwoju w niej? Czy masz na myśli szkolenia czy np. udział w międzynarodowych projektach? W jaki sposób pracodawca ten docenia zaangażowanie swoich pracowników? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phenicoptere Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Product Manager ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Magda marketing manager

Gorąco polecam to miejsce pracy, kreatywna atmosfera, flamingi w biurze mieszczącym się tuż obok centrum oraz możliwość rozwoju w miedzynarodowym środowisku.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Phenicoptere Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Firma Phenicoptere daje duże możliwości rozwoju jak żadna inna firma w Polsce w branży kosmetycznej. Płacimy za szkolenia, BENEFIT, MEDICOVER. Firma organizuje też szkołę językową z angielskiego, hiszpańskiego z lektorami którzy przychodzą do nas do biura. Rzeczywiście dużo wymagamy. Praca w Phenicoptere jest dla ludzi z pasją, ambitnych, myślących globalnie.

Iwona

@Marcin, może nie będzie tak źle jeżeli zdecydujesz się na odbycie stażu w Phenicoptere. Dobrze, że korzystasz z informacji zawartych na tym forum. Jednak może warto osobiście sprawdzić ich słuszność. W jakim obszarze Phenicoptere miałbyś pracować i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć?

Jarek

czy jest jakiś powód, że od dawna nie piszecie?

Bad boy
@Jarek

Wszyscy mądrzy odeszli ... reszta niedobitków pcha ten wózek

Iwona

@Bezaczy powiesz coś o pracy w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.? Czy długo tutaj pracujesz i na jakim stanowisku jesteś? Proszę o pozostawianie merytorycznych informacji na temat pracy w firmie.

Beza
@Iwona

Beza to ja czyli stan umysłu, ja wiem co w jakim kącie piszczy. Beze mnie nonono nie ma nic. jestem alfa i omegą, a stanowiska zdradzić nie mogę. A merytorycznie to nooooo jest fajnie , każdy ma realny wpływ na wszystkie zaakceptowane decyzje. no może niektórzy nie noooooo ale oni się nie liczą. Jest spooko mamy lancze czasami. nawet jakiś wyjazd się zdarzy. moc atrakcji w sumie tylko sie zastanawiam co takiego sie dzieje w tym świecie że ludzie nie chcą tu pracować, przecież umowę o dzieło dostaną. nie każdy chce przecież za kogoś zapłacić jakby co. nie dajmy się okradać państwu. A poza tym mozna się wykazać, rewelacji nie ma, bo my taka bidniutka firma że aż strach poprosić o cokolwiek, ale za to ludzie jak chcom to musza ciężko pracować bo się nauczyli w tej polsce nic nie robić tylko żondać za nic. tyle bo chyba czasu nie mam już

Beza

No no no Zamiast pisać tu głupoty, niech ktoś lepiej poda papier do damskiej, bo się skoczył. I nie mogę wyjść.

Iwona

@KLARA J.czy nie zdecydowałaś się jednak aplikować do firmy Phenicoptere Sp. z o.o.? @Andżelika co powiesz o warunkach pracy w firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj? Jakie są plusy pracy w firmie?

Andżelika

Już przestańcie, przecież nie trzeba gdzieś pracować jak się nie chce .. ja mam dobrze i nie narzekam. Nawet jeżdzę na targi po świecie i mogę to czego nie mogłam gdzie indziej. A pracodawcy słuchać się trzeba i być dla niego miłym, a nie ciągle czegoś chcieć.

xxxXXXxxx

Ludzie którzy to piszą chyba myśleli, że będą dostawać pieniądze za nic. Jest dużo pracy - to prawda, ale praca jest ciekawa, bo praktycznie każdy ma realny wpływ na to, w którym kierunku idzie firma. Można się wykazać, o ile ma się coś do zaprezentowania sobą, a nie tylko siedzi się i udaje, że pracuje lub w godzinach pracy zajmuje się rzeczami prywatnymi. Zespół jest zgrany, bierze swoje rady pod uwagę. Nie ma sztywnego czasu pracy, kiedy zaistnieje potrzeba można nawet pracować z domu, nie ma problemów z dostaniem urlopu. Dużym plusem są też integracyjne lunche ;) Ja ogólnie nie narzekam, rozwijam się i zdobywam doświadczenie, a chyba o to chodzi w pracy.

Iwona

@Belmondo czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? @ktoś gdzieś czy pracujesz w firmie Phenicoptere Sp. z o.o.? Jakie masz doświadczenia związane z firmą? Wasze przekazane informacje na tym forum będą ważne dla tych co chcą się zatrudnić w tej firmie gdy tylko pojawi się nowa oferta pracy.

Belmondo
@Iwona

Może zapytajcie jak bokiem przechodzą fundusze :P , Praca na początku jak wszędzie, natomiast patrząc z boku. 1. kombinacja jak zaoszczędzić na każdej osobie w firmie. Najlepiej wybrać stażystów i za najniższą kwotę. Pod przykrywką nauki, jadą z koksem za innych. 2. Wszyscy zapylają na pełnych obrotach i dosiadują po godzinach, bo zawsze jest jeszcze coś do zrobienia. 3. jak pisze xxx o realnym wpływie to śmiech na sali - ten realny wpływ to jest tylko na kolor herbaty w dzbanku. 4. Podobnie ze zgranym zespołem, niby są grill-ki, lunche, winka, torciki, ale pracownicy dzielą się na lizusów klasy wyższej (D) Grupę skaczącą z kwiatka na kwiatek " byle złego słowa o nich nie powiedzieć" i pracowników tymczasowo skierowanych na roboty w postaci stażu. Kto mądry ten ucieka i nie bawi się w zagmatwane historie rodem z Dynastii. Swego Nawet był pomysł żeby była kamerka nad każdym komputerem żeby nikt się nie opierniczał. Jak to się mówi albo zdrowie albo Penicopter, wybór należy do Ciebie Drogi przyszły pracowniku!

ktoś gdzieś

zgadzam się. totalny odjazd ... wszystko bez charakteru byle "najwyższej instancji było dobrze"

Iwona

@APjak dawno pracowałaś/pracowałeś w Phenicoptere? Na jakim stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie. Dlaczego uważasz, że praca w niej to strata czasu?

akai

Skoro szukają spawaczy do holandii belgii to nie jest tak źle. Przecież taka praca w iąże się z tym, że dostaje się od razu wyższe zarobki niż te osiągalne w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Phenicoptere Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Phenicoptere Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phenicoptere Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Phenicoptere Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.

Phenicoptere Sp. z o.o.