Opinie o InterHouse Hotel (działalność zamknięta) w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie InterHouse Hotel (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie InterHouse Hotel (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterHouse Hotel (działalność zamknięta) w Kraków

nowy Nowy wpis

A coś konkretniej???

Sebastian Nowy wpis

Do roboty a nie pierdołami się zajmować. Pozdrawiam wszystkich mi bliskich. Buziaki dla was .

Agata

Czy nadal jest tak duża rotacja pracowników ?

@Agata

Tak. I nadal wypłaty byle jakie i z opóźnieniem.

nowy Nowy wpis
@Jack

co to znaczy byle jakie? ile za godzine?jakie premie i za co? ile osob się zwolnilo ile nowych?

Zawiedziona

I jak kochani , trochę nie ładnie jak Prezes "podrywa" pracownicę. !? O tym to już pisać Wam się nie chcę. Panowie od nadgodzin ?????!!!!!!!!!! Zero reakcji , smutne!

ciekawski
@Zawiedziona

to zależy w jaki sposób? coś nowego u Was? jakieś zmiany? czy dalej byle jak

nowy

czy mogę wiedzieć jak z wynagrodzeniami u Was ? mam informację że hotel szuka ludzi do pracy

Ochtylkonieto
@nowy

Szukają i będą szukac ciągle, bo nikt nie zagrzeje tam długo miejsca. Stara ekipa ciągle czeka na wypłaty. Obecni - z opóźnieniami. Nadal brak wypłaconych nadgodzin. Serdecznie nie polecam pracy w tym chorym miejscu. Nie z obecnymi tam ludźmi.

Ochtylkonieto

Czyżby? Jakoś nadal nie mam wypłaty. Kucharze skarżą się na brak wypłat nadgodzin. Czyżby wszyscy są juz rozliczeni jak trzeba? Nie sądzę.(usunięte przez administratora)

nowy
@Ochtylkonieto

to jak jest naprawdę?

@nowy

Przyjdź na kuchnię i się zapytaj. Na pewno wszystko jest ok.

Czy po rozmowie w InterHouse Hotel (działalność zamknięta) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
dach

zaczyna być OK

Jarosław Polskę Zbaw
@dach

Buahahahahahaha, się Duda za takich weźmie, oj się weźmie

@dach

Myślę, że takim PiaRem nic nie zdziałacie. Wg Was zaległości na wieleset tysięcy, brak wypłat pracownikom zwłaszcza tym, co odeszli, brak struktury w firmie, chlejacy co wieczór Wasi bodygardowie i pożal się Boże pijana szefowa kuchni to jest OK?kiedy wypłacicie ekwiwalenty? Pensje? Kiedy spłacicie wierzycieli? Czy może znowu nabierzecie towaru, zamówicie usługi a potem ZNOWU zmienicie spółkę i dacie podstawionych prezesow? Panowie szefowie byli i obecni idą święta może czas na refleksje. Ludzie Wam nie odpuszczą. Oddajcie nasze ciężko zarobione pieniądze!!! OK to już było i dopóki będziecie nieuczciwi wobec pracowników dopóty nie będzie OK.

Lolo
@Sergio

Nobla temu za te slowa.

@Jarosław Polskę Zbaw

Najpierw to wypada wziąć się za siebie i uderzyć się w pierś. Te piwka za darmo , pełne brzuszki i wiele innych godnych pożałowania zachowań. Znam was długo koledzy i koleżanki!!!! A co do pensji to macie rację. Ale z tego co mówicie to teraz chyba jest ok!?

@Lolo

Nie trzeba Nobla. Trzeba nazwać rzecz po imieniu. Krew człowieka zalewa gdy musi się upominac o swoje. Jeden prezes ucieka od kontaktu i obowiązku wypłat, nowi prezesi robią dokładnie to samo. Panowie, tacy jesteście na poziomie, a zaslaniacie się tym, że spółka IHH to nie Wasza brocha, bo przecież załozyliscie sobie nową (lepszą, ha!). Ktoś tu napisał, że pracownicy piją i jedzą, o rany rany... To po co trzymacie "darmozjadów"? Cyrk na kółkach, pic na wodę, fotomontaż... Wszyscy wiemy, o co chodzi i co za ruchy poczyniliście. Panowie "byznesmeni", pełna kulturka, co? Tylko jaj brakło i zwykłej ludzkiej PRZYZWOITOŚCI. Wesołych Świąt koledzy i koleżanki...

@Sergio

Miałbyś jaja to byś przyszedł i powiedział to prezesom w twarz , ale jesteś zwykłym tchórzem. Przestań podjudzać . A ci wszyscy którym jest tak źle powinni się natychmiast zwolnić.

@Dodi

Martusiu, skąd ta pewnosc, że nie byłem?Jak grochem o ścianę i albo nie mają czasu, albo że pieniądze "dzisiaj" będą, albo idz do Prezesa, bo to nie nasza sprawa. Wszyscy wiedzą jak jest a Ty podjudzaniem nazywasz przedstawienie faktów? Dobre :) Ciekawe jak zaczniesz śpiewać jak to Tobie nie wypłacą...

@Dodi

Jak zwykle typowy tekst. Przyjdź i powiedz w twarz. Że pracownik ma prosić się o honorowanie jego praw?? Bardzo zabawne Martusiu. Sprzedałaś się... Więc w ogóle nie powinnaś zabierać głosu. Jesteś kwintesencją tego miejsca. (usunięte przez administratora)

Dodi

Plotkarze i to największej klasy a do tego z kwalifikacjami pozwalającymi pracować w barze. Szukajcie sobie pracy bo nowi prezesi zaczynają rozumieć że trzeba to miejsce przewietrzyć. Wesołych Świąt

w samo sedno
@Dodi

Martusiu, jesteś najlepszym dowodem na to, że to miejsce potrzebuje solidnego!!! wietrzenia

Jackie
@Dodi

Poznasz głupiego po czynach jego

Jack

Łatwo oceniać pracę innych... A jak się ma sprzedaż w hotelu? Czemu tak marnie Martusiu? Wesel nie ma... Imprez żadnych... Oj chyba ktoś cienki w marketingu... Może trzeba otworzyć oczy prezesom??? Taka właśnie atmosfera w firmie... Same krety i donosiciele... Martusia na czele.

@Jack

Patrząc w internet szukam kursu gdzie można by się nauczyć robienia kilku sztuk deseru tego samego rodzaju. Nie ma !!!!! Więc nie pomogę. Warto zapytać swoich mamusi , może będą mogły pomóc. ????

nikt ważny:)

nie wiem jak długo jeszcze wytrwam wypłaty jak nie było tak nie ma a 10 był i co nic z tym PIP nie robi ....pytanie czemu?

Jerzy
@nikt ważny:)

Wiesz może czy inni są w podobnej sytuacji? Z czego wynika taka sytuacja, czy pracodawca jakoś to uzasadnił? Ciekawy jestem czy firma zalega z kilkumiesięcznym wynagrodzeniem czy jest to kwestia niedawnych zaległości?

Bobo
@Jerzy

Nie wyplacaja pensji zbywaja pracownika tych co odeszli podobno tez maja nie wyplacone a ci co pracuja brak pensji na czas oraz nie wyplacaja nadgodzin porobione jakies spółki dzierżawca zmienia sie itd

@Bobo

Bo to wszystko to chyba już plajtuje

@Jack

Wiesz, dobrze by było gdyby opinie miały jakieś uzasadnienie. Podawanie np. fałszywych informacji może kogoś zmylić i zniechęcić do aplikowania do pracy. A jaka jest atmosfera w InterHouse?

@Jack

Jest dobrze a nawet bardzo dobrze . Nowe inwestycje i nowi ludzie . Zakompleksieni musza odejść by zrobic miejsce dla normalnych

@Dobrze poinformowany

Jakoś po wpisach nie da się wywnioskować, że jest dobrze. Raczej bardzo źle. A tych zakompleksionych kto przyjął do pracy? Na początku pewnie byli "normalni", aż się znudzili lub zauważyli co się tu wyczynia i mieli dość. I taka rotacja. Niezłe traktowanie pracowników.

@Dobrze poinformowany

Co za bzdura dobrze gdzie?sam nie wierzysz w to co puszesz

@Jack

Z nowego idzie w jeszcze nowsze. Zbliża sie remont i nowa nazwa hotelu .Takze juz 5 nowy zarząd w tym roku .A 7 czeka az 6 sie podda.Co do zakompleksionych to tak to juz jest .Centrala w Wiedniu .

@Dobrze poinformowany

Nowsze, lepsze. Ciekawe. To kto teraz jest naszym pracodawcą?

Kotek

Nowy dzierzawcy chca sie nachapac kosztem pracowników

@Kotek

Józio i Jakubek zwiali? Już się narzadzili hotelem????

Kotek

Teraz podobno zarzadza jakis kioskarz

@Kotek

Ale jest prezesem czy dyrektorem? Zmienił się właściciel czy tylko kadra?

pytajnik

@Kotek też chciałabym to wiedzieć

Jan

Mam pytanie. Jak wygląda praca na recepcji, tzn. w jakim systemie pracujecie? 8-ki czy 12-ki? Niepokoją mnie też opinie dotyczące braku wypłaty wynagrodzeń, czy taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce w tym hotelu?

Nie polecam
@Jan

Oczywiście o wypłacie na czas zapomnij. W sierpniu były zwolnienia - odeszła spora częsc dobrych pracownikow - kierownicy poszczególnych działów i żadna z tych osób do tej pory nie otrzymała zaległego wynagrodzenia. Pracodawca nic sobie nie robi z codziennych wizyt PIPU Może jak zobaczą kilka wezwań sądowych od byłych pracowników to sie ogarną. Z całego serca NIE POLECAM !

pytajnik
@Nie polecam

A co to za "kioskarze" zarządzają teraz hotelem i od kiedy? jakieś nazwisko? skąd oni są, skoro nie mają doświadczenia w branży? można coś więcej na ten temat? chciałam tam aplikować, ale chyba nie jest to dobry pomysł .....

Psyszczekajakarawanaidziedalej

Strasznie dużo tu hejtu i godnych pożałowania komentarzy. Zastanawiam się ciągle dlaczego niektórzy nie byli tacy wyszczekani i nie stukali tak zawzięcie w klawiaturę za czasów poprzedniego zarządu. No chyba, że te opóźnione wypłaty tak nagle zaczęły Wam przeszkadzać Drodzy Frustraci.

@Psyszczekajakarawanaidziedalej

To nie hejt Droga Pani czy Panie. To opinie o tym co dzieje się w tym hotelu. A opóźnione wypłaty nie powinny mieć w ogóle miejsca. A Droga Pani czy Pan ma jeszcze czelność mieć pretensje, że pracownicy się upominają??? Godne pozałowania Drogi Zarządzie godny pozałowania.

Kazik

Kucie sobie kiosk nowi zarzadzajacy Interhousem bo tam bylo by latwiej sprzedawac gazety niz zarządzać hotelem.A i przypominam o wyplatach ktore mialy byc wczoraj ,co znowu mamy czekac dwa tygodnie.Pensja nalezy sie cala a nie jej cześć.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie InterHouse Hotel?

Jack

Takie samo jak i do wszystkich wewnątrz. Wystarczy poczytać.

Lider vs lider

Ludż

Nowy zarząd niech kupi sobie kiosk z gazetami i tym zarzadza bo do hotelu sie nie nadaje.

Kazik

Nowy zarząd.. ...brak słów na rozmowie słodsza byc nie moze a pozniej kopa w (usunięte przez administratora) Brak wyplat ,brak wyplacanych nadgodzin itp....

Właściciel
@Kazik

Zapraszam na rozmowę. Jeśli czujesz się pokrzywdzony, to nic prostszego. Po co te kłamstwa?

@Właściciel

Rozmawiam z wami codziennie i nic to nie daje

Ludż

Panie Prezesie Interhousehotel jak Pan sie czuje jak ma pan goracy obiad kawusie i cieple lozeczko a praconicy bez wyplat i moze bez obiadu nawet moze byc tak ze bez mieszkania bo nie mamy za co zaplacic czynszu.Śpi pan spokojnie z czystym sumieniem

Ono

Jak sie zwalniasz to pamietaj pensji nie otrzymasz (usunięte przez administratora)

Straszna rotacja. Ludzie szybko zwalniają się. Powód : brak zapłaty za pracę. Hotel niewyplacalny.

Łucja

Branża hotelarska jest dosyć specyficzna i dlatego też nie ulega wątpliwości fakt, że nie każdy się w niej odnajdzie. Bardzo mnie jednak zmartwiła informacja o braku wypłacenia należnego wynagrodzenia pracownikom. Jeśli nie możecie doprosić się o swoje pieniądze to może warto byłoby zwrócić się do wyżej postawionych instytucji. Jak myślisz: miałoby to sens?

@Łucja

Z tego co wiem były zgłoszenia i byla inspekcja kilka razy i nic to nie pomogło. Teraz to nawet rzadzacy ponoć zwolnili się.

Łucja

Jest więcej osób poszkodowanych, którym InterHouse Hotel nie wypłacił wypłaty? Może bardziej skuteczny byłby pozew zbiorowy na drodze sądowej? Dopytam jeszcze o te osoby rządzące - myślisz, że zwolniły się ze względu na tak złą kondycję tego przedsiębiorstwa, czy jest jakiś inny powód?

Solo

Nowi zarządzający w Interhouse. Na to kasa jest a wyplaty dla pracowników po dwa tygodnie opóźnione. Nic dodac nic ująć.

Beata
@Solo

Tak, dokładnie. Nie polecam.

Ola.g244

Hotel jest okej w kwestii obsługi też I super komunikacja, ale jeśli chodzi o Pokuj to jest okropny:śmierdzi papierosami,brud,rozpadająca sie łazienka(grzyb,popękane kafelki I polecam wziąść własne ręczniki pościel itd)pełno kurzu brudny carpet, ściany również. Ogólnie nie polecam tego hotelu (A gdy wylądowaliśmy się widzieliśmy ładniejszy Pokuj I czystrzy Ale był to tylko jedyny za dodatkową opłatą Moje sugestie dla InterHouse Hotel: Poprawcie pokoje ,wymieniajcie pościel i ręczniki codziennej I sprzątajcie 1 raz dziennie kiedy goście wychodzą z pokoju żeby mogli wrócić do czystego pokoju

Tak
@Ola.g244

Nie ma się co dziwić jak tam pieniedzy brakuje na wszystko. (usunięte przez administratora) Oszczędzaja na wszystkim. Na pracownikach, gościach i jakości.

Agent

Jasne. Juz w to wierze :)))))

Antymoderator

Użytkownicy zainteresowani podjęciem pracy w tym miejscu dowiedzą się więcej na temat realiów w hotelu czytając wcześniejsze opinie. A ten "moderator" coś bardzo się udzielający tutaj - niespotykane i podejrzane :-)))

Łucja

@Brak zdrowia zrujnowanie zdrowia psychicznego to mocny zarzut. Czy wobec tego mogę Cię prosić, abyś rozwinął/rozwinęła swoją wypowiedź? Jakie zachowania osób zarządzających InterHouse Hotel wpłynęły na Ciebie tak negatywnie? Atmosfera w pracy jest bardzo istotna, więc z pewnością wiele osób rozważających wysłanie tam swojego cv chętnie zapozna się z opisem Twoich doświadczeń.

Agent
@Łucja

Łucja nie wysilaj się. I tak wszyscy wiemy kim jesteś.

InterHouse Hotel (działalność zamknięta)
  • Bratysławska 2
    31-201 Kraków

InterHouse Hotel (działalność zamknięta)