Opinie o wapteka.pl - AB INITIO w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wapteka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wapteka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wapteka w Łódź

Opinia młodego faceta, który przepracował tam prawie dwa lata. Jeżeli jesteś mężczyzną szukającym pracy to odpuść sobie ten zakład. Minusy; - śniadania nie uświadczysz, dopóki księżniczki nie zjedzą, a pory wybierają sobie różne. Mój osobisty rekord to jedzenie śniadania o godzinie 13:40, gdzie pracowałem do godziny 15. My jako faceci, szanowaliśmy czas, w którym one jadły i staraliśmy się nie przeszkadzać, nie wchodzić i dawać im spokój natomiast one i te ich kawki i rozmowy o (usunięte przez administratora) maryny podczas Twojej przerwy były nieustanne. Zero spokoju. - jako facet, jesteś traktowany jako (usunięte przez administratora) roboczy, normy BHP dot. dźwigania przez kobiety w tym zakładzie nie występują - obgadywanie, wydzwanianie przez dziwne współpracowniczki na numer prywatny to norma - telenowela - brak jakiekogolwiek zarządzania, nikt nic nie wie, nikt za nic nie odpowiada chyba, że chodzi o pracownika, który ma ponieść 'karę' za coś co zrobi źle - rozmowy o podwyżkach, czyli czymś co jest normalne to też śmiech na sali. przyjdź później, pomyślimy itd. zbywanie level expert. - Tyle ile kobiet, tyle kierowniczek. Każda tam uważa się za gwiazdę, za którą masz wszystko robić. - Kobiecy team nie szanuję Twojej pracy i oczekuję od Ciebie byś Ty wszystko robił za niezadowolone ze swojego miejsca pracy księżniczki. Nie potrafią po sobie posprzątać, tylko zostawiają to Tobie. - BHP? Wózek unoszący palety wymaga kasku i zabezpieczenia taśmami tak by nikt pod ten wózek nie wszedł. Współpracowniczki widocznie lubią dreszczyk emocji, bo nic sobie z tego nie robiły. Łatwo o wypadek, w którym Ty będziesz odpowiadał. Buty robocze dostaliśmy dopiero po długim, długim czasie. :) - Wszechobecny (usunięte przez administratora) nieład i nijakość to trzy rzeczy opisujące dokładnie ten zakład. Po przejęciu zakładu przez zdrovit zrobił się z tego totalny (usunięte przez administratora) w którym nawet nie potrafili mnie wyrejestrować z ZUS tak bym mógł pójść na staż. (usunięte przez administratora) mnie, że już u nich nie widnieje, a na miejscu w ZUS dowiadywałem się, że podejmowali trzy nieudane próby wyrejestrowania po czasie - przypomnę tylko, że pracodawca ma na to siedem dni po ustaniu stosunku pracy. Ogólnie nie polecam tego zakładu chyba, że ktoś zna biegle ukraiński to dogada się z nową ekipą na miejscu. Sam zwolniłem się i chciałem wrócić bo podobno się tam poprawiło - nic bardziej mylnego. Marna płaca, zero możliwości rozwoju i jakiegokolwiek zarządzania. Kadry w innym mieście, co uniemożliwia kontakt bezpośredni w przypadku problemu dot. np papierologii. Tak czy inaczej, zdarzały się tam osoby, które były w porządku i te chciałbym pozdrowić jeżeli to czytają ale one same wiedzą jaka jest prawda. Śmiech na sali. Pozdrawiam :)

Jaki jest styl zarządzania w Wapteka?

Czarna Nowy wpis

Witam czy sa przyjecia do pracy?

Gość Nowy wpis

Pracowałam przez chwile w firmie.. co mi obiecali nie zostało spełnione, zarobki, oczekiwania i brak zagazowanie w pracownika. Firma dziala z firma przewozów leków poltfaf.. gorzej być nie może. Oczekawienie na zamówienie ok 2 tygodni .

Firma Wapteka w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Praca w magazynie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Grzegorz

Zdecydowanie nie polecam . Po kilku dniach po dokonaniu zakupu dzwoni do mnie pani informując mnie że darmowa przesylka która i tak musiałem opłacić bo oprócz mleka kupiłem jeszcze kilka leków nie funkcjonuje bo paczka jest za ciężka i muszą wysłać dwie paczki z mlekiem . Także jak będzie mieli pecha kupować u tych (usunięte przez administratora) to uważajcie na chwyt reklamowy z darmową wysyłka. Pani z biura doradziła mi żebym dokonał zakupu ponownie i kupił osobno leki i mleko po czym po chwili podniosła cenę za mleko. Banda (usunięte przez administratora) !!!

Hej, jaki jest czas realizacji zamówienia w wapteka.pl? Z tego co widzę na ich stronie 1-3 dni robocze, ale jak to się ma do realnych terminów dostawy? Trzymają się tego? I jak wygląda cenowo? Drożej niż w innych aptekach czy podobne ceny?

Zostaw merytoryczną opinię o Wapteka - Łódź

• Jak się pracuje w Wapteka?

Zobacz opinie na temat firmy Wapteka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wapteka