Opinie o IMS - Gdynia PL - Bergen NO w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMS - Gdynia PL - Bergen NO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMS - Gdynia PL - Bergen NO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMS - Gdynia PL - Bergen NO w Gdynia

DG Nowy wpis

Witam, około 10 lat tem pracowałem przez IMS w NO. Nie było żadnych problemów . Wszystko zgodnie z ustaleniami. Mieszkanie ok. itp. Nie wiem jak sytuacja po latach.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w IMS - Gdynia PL - Bergen NO?

Daniel Nowy wpis

Dużo widziałem, jak potrafią inne firmy zakwaterować pracowników.... W IMS miałem mieszkanie z kolegą, wyposażone każdy z nas miał osobny pokój wspólna kuchnia i łazienka, mieszkanie opłacone.

Daniel M

Pracowałem przez IMS, wszystko ok, świetny kontakt z biurem, zero problemów z wypłatami pieniądze zawsze na czas na koncie, fajne zakwaterowanie. Ktoś pisze o depozycie, też miałem pobrany potem wszystko co do korony;) zwrócone, oby więcej takich biur. Z czystym sercem POLECAM!!!

Berber Nowy wpis
@Daniel M

Może masz informacje o nowych rekrutacjach? Nigdzie nie widziałem

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Gregor

Pierwszy kontakt Ok ,po wyplacie niemile zaskoczony brakuje godzin ,zwrotu za podróz nie dostalem ,depozyt skradziony .Ogólnie drugi raz bym glowy sobie nie zawracal za 9 dni pracy wyplata 5500 koron all inclusive .Dziekuje

spawacz

Pracowałem, wszystko ok, kasa na czas nie walą w h..a oplacaja chate, samolot, POLECAM

ROKI 1

SIEMA KOLEDZY FIRMA IMS JEST OK, CHCE SIE ZALOGOWAĆ,MOŻE KTOS MI POMOŻE JAK TO ZROBIC POZDRO. ROKI

allofs
@ROKI 1

twoim obowiązkiem jest wydzwaniac po szpitalach i lekarzach przeszkadzać im w pracy i nagabywać jakie firmy ich odwiedzają i jakie leki wypisują. W 90 procentach spotkasz się z reakcją na k. i ch. jeśli lubisz gdy ci ktoś pluje w twarz mówić że pada ciepły deszcz to jesteś przyj ęty.

welek

Hej napiszcie cos konkretnego i swierzego na temat tej firmy...czy warto z nimi zacząć współpracę??

Niguel

IMS świadczy dosyć szerokie usługi w branży marynarskiej - nazwijmy to tak. Prawda jest taka, że jak ktoś jest świetnym fachowcem to chyba nie ma się co długo zastanawiać tylko próbować składać swoje CV do IMS. Spawacze z tego co wiem - nie wiem jak w Gdyni - ale zarabiają kupę forsy, jeżeli jeszcze to udokumentują ..

Michal

No siema Maciek tak czekam dzwonie co tydzien i dalej lipa troche szkoda pozdro.

Witam też jestem zainteresowany pracą w tej firmie złożyłem formularz i nie wiem co dalej czy dzwonić i pytać czy cierpliwie czekać? A co do wymogów to o co chodzi ,ja jestem monterem posiadam też uprawnienia na Tiga podstawowe,jest jedno ale moja branża to bardziej rurociągi spożywcze oraz przemysłowe(rafinerie itp) ze stocznią i platformami nie miałem do czynienia i czy miałbym szanse dostać się do IMS czy jak to widzą pracownicy tej firmy prosiłbym o opinie i jakieś podpowiedzi. Z góry dziękuje za wszystkie info Michał

Co to znaczy "stawki to mają jak dla studentów wymogi rekrutacyjne jak w NASA"? Bo nie bardzo rozumiem, mógłby ktoś napisać ile dokładnie proponują na starcie w IMS - Gdynia PL - Bergen NO? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Ja wam powiem ta firma to może i jest ok ale poziom organizacji to nie mieści się w żadnej skali. stawki to mają jak dla studentów wymogi rekrutacyjne jak w NASA Co do wypłaty to zawsze trzeba się upominać o swoje a to godziny się zapodziały itp. Jak już podpiszesz kontrakt to radz sobie sam .Dużo obietnic w Gdyni przy podpisywaniu a po przylocie do norwegi nic się nie pokrywa z obietnicami.Nie można uzyskać żadnych informacji pani Magda to szybciej kłamie i obiecuje niż myśli za jej opowieść jak potraktowali pracownika to powinien zainteresować się prokurator. Czekam na wypłatę i jak znam życie to znowu nie będzie się zgadzała i trzeba wyjaśniać.

tomek

ja byłem na Weskonie jestem jako stały pracownik mam stronke no i co pani Sylwia z Gdyni ze śląskiej obiecuje mi robote co dzwonie a a i tak jej niema byłem na zapchaj dziurę napewno a zeby zamknąć buzie to mówią ze bedzie wyjazd juz platforma wpływa i wpłyneła a ja dalej czekam ;;;;monterrrrr

trelelele

a skad masz info ze takie cos sie wydarzylo??

monter

Jestem monterem i jeździłem z ims do leirvik- no i znam Dariusza Z. Teraz już wiem, dlaczego nasz Bogu winny foreman 2008 czrwiec/sierpień, stracił posadę. A leprzego foremana nigdy nie było. Też niby jestem na liście pracowników "stałych", ale za cholerę nie mogę się wbić. W firmie robi się takie wały, że jeżdżą znajomi, rodzina, a ludzie z krwi i kości stoczniowcy są bez szans. I akurat kryzysie musisz wyłożyć na bilet do Norwegi. Dupowłazy, które jeżdżą tam cały czas nie mają problemu, ale pracując w kraju lub wogle nie pracując jak kupisz bilet? Dlatego twierdzę, że (usunięte przez administratora) w większości na podrobionych kwalifikacjach psują opinię tylko na kontraktach.W kraju byli najwyżej pomocnikami. Organizacja z biura w Bergen całkowicie do dupy.

To prawda a zwłaszcza taki jeden pracownik [usunięte przez moderatora]. na którego radzę uważać obecnie pracuje na Stoczni Westcon w Olensvag.Dużo gada i mało robi tylko psuje opinie dobrym fachowcom w firmie.Ludzie przez niego mają problemy z wyjazdem, donosi wszystko, gumowe ucho Prezesa.

spawacz z IMS GDYNIA

Firma jest ok ale jak wszędzie są kapusie.

Zostaw merytoryczną opinię o IMS - Gdynia PL - Bergen NO - Gdynia

• Jak się pracuje w IMS - Gdynia PL - Bergen NO?

Zobacz opinie na temat firmy IMS - Gdynia PL - Bergen NO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMS - Gdynia PL - Bergen NO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMS - Gdynia PL - Bergen NO?

Kandydaci do pracy w IMS - Gdynia PL - Bergen NO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMS - Gdynia PL - Bergen NO
2.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Pl. Górnośląski 21
    81-509 Gdynia