Opinie o Transbud Nowak Sp. j. w Reda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Transbud Nowak Sp. j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transbud Nowak Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transbud Nowak Sp. j. w Reda

Szukam pracy, bo niedawno przeprowadziłem się do Redy. Ciekawi mnie jednak, czy można liczyć już na całość wynagrodzenia na konto? Czy nadal jest tak, jak pisaliście, że najniższa przelewana, a reszta do ręki? Wypłata zgadza się z tym, co wcześniej obiecywali? Bo widzę w komentarzach, że był z tym kiedyś problem...

piotrek ;)

Jak da się za uwarzyć firmy praktycznie już nie ma a ogólnie to każda praca ma plusy i minusy wiadomo szef zawsze ma racje ja osobiście życzę wszystkim byłym i wciąż zatrudnionym wszystkiego dobrego konkretnych utargów i wszystkiego naj..................... :(

Irena Nowy wpis
@piotrek ;)

Ej a po czym widzisz, że firmy już praktycznie nie ma? A kandydatom też życzysz? ;)

piotrek Nowy wpis
@Irena

kandydatom też życzę! lubiłem ten mój mały maleńki składzik mimo wszystko :) A widzę po tym że jestem bezrobotny ha :)

wujek Nowy wpis
@Irena

Irena gdzie jesteś

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Transbud Nowak Sp. j.?

Czy zgadzasz się, żeby ci płacili pod stołem a tylko najniższa krajowa na umowie

Irena

W takim razie na luzie się zgodziłeś, skoro już były jesteś? ;) A jakieś inne pytania, bo raczej po tym jednym chyba nie przyjmowali, nie przesadzajmy. ;p

Serdecznie odradzam nawiązywania współpracy z tą firmą jakich kolwiek pracowałem na stanowisku kierowcy dostawca a byłem odpowiedzialny za marketing pakowanie węgla odbieranie telefonów od klientów itd (usunięte przez administratora) ludzi że to polski węgiel robiąc przekładkę na polskie wagony, niby certyfikat jest polski ale ten węgiel jest zmieszany i na dodatek ruski na składach węglowych (usunięte przez administratora) ludzi na ponad 80kg węgla waga wali 2procent plus 30kg dla skladu aby kierownik składu miał dobre wyniki z kierowcy wyciska 7 poty aby podlizać się prezesowi a ty masz robić za miskę ryżu i na dodatek bez żadnej przerwy Na sezon zazwyczaj szukają naiwniaków tak aby przepracować całą zimę a a na lato ciebie zwolni. Ludzie nie dajcie się tej firmę oszukać

anonimus47

anonim opisujesz przypadki z ich punktów sprzedaży detalicznej i jest to prawda. A co za cuda dzieją się na terminlau w Piórkowie gdzie wodę do mialu czy wegla dolewają koparkami bezpośrednio ze zbiornika ppoż. Największe wały robią na elektrociepłowniach gdzie miał mieszją z różnymi nisko kalorycznymi odpadami jak i również zpopioem . Pracownicy rozdzieleni są w firmach córkach pod jednym nazwiskiem NOWAK : TRANSBUD ALAFA LOGISTIK TRANSTOR-SYSTEM Nie wysyłają ludzi na badania okresowe, najwięcej ludzi pracuje takich co chcą ukryc zarobki. Księgowość jest prowadzona w Redzie i tam wypłacają njniższą krajową na konto resztę wypłaty dostajesz w kopercie w LESIE NA TERMINALU W PIÓRKOWIE

Honorata
@anonimus47

A dlaczego właściwie nie wysyłają ludzi na badania okresowe, chcą zaoszczędzić czy o co chodzi? I właściwie skąd to wiesz - jesteś pracownikiem? Twoje informacje są sprawdzone?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Transbud Nowak Sp. j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Robol

Ja pracowalem w tczewie i wiecie jak tam oraca wyglada bo prezes nie wie bo tylko po kase przyjezdza ale ja wam powiem tzn."kierownik"nacpany ciagle ma (usunięte przez administratora) na wszystko bajzel na placu ludzi wyzywa masakra niech sie za idiite wezma a nie pani karolina zwalnia ludzi tylko dlatego bo ktos mu tzn.kier.wyslal smsa z prawda a czliwiek zapier.przy workowaniu na akord i mu podziekowala karolina ktora nic nie wie i ma to w de.takze iddzie tam haha

anonimus47
@Robol

wszystko co opisuje poprzednik to prawda

@anonimus47

Dalej tak jest? Serio kierownik chodzi "naćpany"? Macie jakieś dowody na to?

SS

Pan Jerzy obiecuje stawkę 18-20 zł na rękę. Po miesiącu roboty jak przychodzi do rozliczenia nagle stawka 17 zł , bo coś tam nie pasuje(szkoda że przez miesiąc chwalił że wszystko ok), a przy wypłacie nagle nie ok, a jak pracownik ma odwagę nie zgadzać się z rozliczeniem to ma wracać na nogach do domu albo sobie zamówi ci taksówkę :(

@SS

Czemu na nogach? W sensie szef was gdzieś wozi czy to jedna wielka metafora? ;p

Barbara

Jak dojechać po węgiel w Wejherowie?

Bolec

Kierowcy nie szukaja

Sebastian
@Bolec

Wybierasz się do nich do pracy? A może już Cię przyjęli? :D Jak tak, to napisz jak jest.

Zastanawiam się

A jakieś opinie o pracy w składzie przy odbieraniu dostaw/wystawianiu mm i faktur? W ofercie pracy opis jako pracownik biurowy.

Znalazłam ofertę pracy Transbudu na stanowisku Key Account Manager w Austrii: https://career.bisnode.com/. Zastanawiam się jak w tym przypadku będzie odbywać się proces rekrutacyjny, czy całość będzie prowadzona zdalnie?

Kierowca

Dziś odwiedziłem ich serwis w Wejherowie na Przemysłowej. Serwis to totalne (usunięte przez administratora) Za wąż hydrauliczny, 15 litrów oleju i jego wymianę zapłaciłem 720 zł. Dzialali ponad 5godz A roboty było na godzinę. Ogólny (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Bartek
@Kierowca

Szkoda, że nie chciał Pan podzielić się swoją opinią z Nami przed publikacją. Co do sytuacji: Proszę nie wprowadzać w błąd potencjalnych klientów. Przyjechał Pan 23.12.20 pojazdem zwanym LOHR (pojazd auto-laweta, w którym przewody hydrauliczne ułożone są w trudno dostępnym miejscu). Wymiana przewodu hydraulicznego nastąpiła bez oczekiwania w kolejce. Na koszt usługi składa się demontaż i montaż przewodu 200 zł netto, przewód dorabiany w zewnętrznej firmie wraz z transportem 150,00 zł netto, olej przekładniowy ATF 15l - 225 zł netto, materiał pomocniczy do umycia tego syfu 10,00 zł netto = RAZEM 595,00 zł netto + VAT. Jeżeli to jest drogo i źle wykonana usługa. To faktycznie proszę omijać szerokim łukiem Nasz warsztat. Pozdrawiamy i życzymy bezpiecznej jazdy.

sierść i królik

Dawno nikt nic nie napisał i tak powinno pozostać :) firma piękna i cudowna wypłata na czas zawsze to podstawa współpracy szanowni czytacze

VIN

Widać że ostatni handlowiec się nie sprawdził bo znów pokazało się ogłoszenie. Z resztą tak jak zawsze, średnio co 2 m-ce. Pytanie tylko czy te osoby nie nadają się do pracy handlowca, czy sami rezygnują ze względu na warunki pracy?

Polecam skład w Górnej Grupie. Wszystko jest jak należy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Transbud Piotr Nowak Jerzy Magosiewicz S.J.?

Pershing

Tak powiedz że będziesz pracował za darmo

Wojti

Pracowałem u Nowaka w jego drugiej spółce . Prawda jest taka że nigdy nie był zadowolony zawsze mu było mało . Nie dość że na własnej działalności to za śmieszne pieniądze . Na stanowisku kierowcy trzeba oprócz dostaw workowania węgla Obsługa klientów Ulotki Zarządzanie dokumentami Jak przyjeżdżała łódka na skład to dymali cię na 3/4 t Wagi bez legala (usunięte przez administratora) Duże kwoty pieniężne na twojej odpowiedzialności A na samym końcu dzwonią do cb i mówią że muszą ratować firmę i jutro masz nie przychodzić porażka nie polecam

Pioter

Bardzo poważna i konkretna firma zachęcam do współpracy

Hubert

Firma działa już od 2007 roku więc doświadczenie zdobyte przez ten czas jest bezcenne. Do tego dobry pracodawca, polecam.

Błażej

A czego oczekują, aby dostać się na to stanowisko magazyniera? Jak wygląda rekrutacja?

Pracuję w Transbud Reda prawie 10 lat, zarabiam 2500 plus premia drugie tyle, za dodatkowe nadgodziny niejednokrotnie kolejne 1000 do 1500 i jestem tam tylko magazynierem, proszę śmiało składać cv. Piotr.

Zostaw merytoryczną opinię o Transbud Nowak Sp. j. - Reda

• Jak się pracuje w Transbud Nowak Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Transbud Nowak Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transbud Nowak Sp. j.?

Transbud Nowak Sp. j.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gdańska 78A
    84-240 Reda