Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Zoxin

Dużo papierologii przed wyjazdem, czy nawet nie?

@Zoxin

Witam, o wszystkie dokumenty zadba dział rekrutacji, poinformuje o wszystkim czego Pan/Pani potrzebuje do wyjazdu.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Dobra dzięki, a długo to załatwianie trwa?

@Zoxin

no właśnie czasowo ile to zajmuje? ile trzeba wcześniej się zgłosić przed planowaną datą wyjazdu? plus minus oczywiście??

@benio

najlepiej po prostu zgłosić się jak jest ogłoszenie konkretne na coś i bez stresu wszystko zacząć ogarniać powoli

No do czytania dużo

Zoxin

No to wiadomo, spodziewam sie, bardziej chodzi o to, czy muszę latać coś załatwiac przed wyjazdem itd.

romo
@Zoxin

o też się chętnie dowiem, co trzeba z zewnątrz ogarnąć?

Mateo

Mam pytanie, czy na kwaterach jest zapewniony internet?

@Mateo

Na wszystkich zakwaterowaniach jest dostęp do internetu.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

o to spoko, bo ciężko by było bez tego, dzięki za info

timoteusz
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

jakaś dodatkowa opłata za niego jest?

@Mateo

u mnie normalnie był net

@timoteusz

Nie, dostęp do internetu jest bezpłatny.

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

to super, dziękuję za informację

Sławomir
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

A jak z płatnością za zakwaterowanie? To są duże koszty? Bo rozumiem ze w-fi jest bezpłatne ale za pokój chyba trzeba zapłacić, co?

czarek
@Sławomir

ilu osobowe są pokoje zazwyczaj?

...
@czarek

Mogę odpowiedzieć na pytania dotyczące pracy z tą agencją pod adresem pytaniaodpowiedzi41@gmail.com

timoteusz

jaki stan kwater? czy są czyste i czy pociągają za nie z pensji czy inaczej jest to rozwiązane?

@timoteusz

u mnie było w miarę okej

@timoteusz

zasada jest prosta: jak dbasz tak masz, ja trafiłem na spoko ludzi, którzy też dbali o porządek, więc było czysto

@ex

a jak z tym stanem liczebnościowym? ilu osobowe zazwyczaj są?

@ex

na jednoosobowe raczej nie liczę, bo rzadko gdzie są, ale czy bardziej dwu/trzy, czy wrzucają dużo chłopa na jedną przestrzeń?

Kz
@timoteusz

Biora co tydzień 125euro za mieszkanie na m8esiac 500euro szok,na dodatek firmy nie które placa axidusowi za transport dla ludzi a axidus obkrada ludzi i ponoera dodatkowo jeszcze co tydzień szok omijajcie łukiem axidusa a co do jeszcze transportu czekaliśmy nie raz po 2godziny...

współokaatorow

benio

wiem, że dużo pytam, ale mam jeszcze pytanie, czy trzeba znać język? angielski na jakim poziomie musi być, żeby się dało pracować?

zależy na co jedziesz.

@benio

jakieś podstawy zawsze są przydatne ale nie wszędzie jest to wymóg.

wiesiek
@Edi

czyli bez języka albo z takimi totalnymi podstawami też można znaleźć jakąś robote??

Na początkowym poziomie

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Artur

Właśnie wróciłem z pracy w Holandii zorganizowanej przez biuro Axidus w ramach bonusowej oferty Swiateczno Noworocznej 2018. To już druga z rzędu moja oferta swiateczna z Axidusem(pierwsza w 2017 r) Jestem po raz kolejny bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Miałem stała pracę w jednym zakładzie Tunderij Vers w Briele, przez okres 4 tygodni. Pracowałem na nocnej zmianie, więc stawki były odpowiednio wyższe (125%,140% za nocne godziny. Stabilne cotygodniowe godziny pozwoliły mi uzyskać zadowalający zarobek. Wypłaty co tydzień dawały dodatkową satysfakcję z pracy i z osiaganego dochodu. Ponadto otrzymałem paczkę świąteczną od Axidusa i od firmy Tunderij Vers. Dodatkowo po wypełnieniu warunków oferty i 100% frekwencji otrzymam bonus - zwrot za czynsz mieszkaniowy za 4 tygodnie(do 380 euro). Wszystko to sprawia, że doskonale oceniam firmę Axidus , do której z satysfakcją wracam w ramach różnych ofert. W ubiegłym roku 2018 byłem też zatrudniony przy eventach muzycznych i też bardzo wysoko ocenilem Axidus. Zaznaczam, że zawsze bardzo sumiennie wypełnialem wszystkie moje umowy z każdą firmą w której pracowałem. Axidus potrafi docenić tych sumiennych i obowiązkowych pracowników na których można zawsze liczyć. Wtedy można otrzymać też kolejny bonus w postaci gratisowego przejazdu po zakończonej ofercie. Zawsze daje z siebie w pracy 100% zaangażowania i z przyjemnością stwierdzam, że firma Axidus potrafi to dostrzec i odpowiednio wynagrodzić. Przede wszystkim zawsze starajcie się dać z siebie wszystko w pracy, by mogli Was dobrze ocenić pracodawcy w różnych firmach, a wtedy z satysfakcją stwierdzicie, że zostaliscie docenieni jako bardzo dobrzy pracownicy o których firma dba i chce współpracować. Polecam Axidus Artur

Michal
@Artur

A jak jest z tym zakwaterowaniem bo ciagle sie słyszy ze na kwaterach dzicz mieszka?Janek wyjechal do Holandii i mysli ze swiat podbija?znasz jakies miejscowy gdzie mniej tego stada jest.Ja nie mam nic do ludzi pijacych ,palacych ale nie pokajacych do drzwi o3 rano.

Teka
@Artur

Ty matole ile ci zapłacili za nocki na paczce świątecznej,bo albo ja źle widzę (usunięte przez administratora)

adam
@Artur

Ładna autoreklama, któryś z pracowników dobrze dba o PR.

Kuba
@Artur

Nie polecam, w 2018 roku miałem wyjechac z dziewczyną przez ta agencje. W dniu wyjazdu zrezygnowałem z transportu jak i pracy ktora oferowali, stracilismy 300zl na rezerwację śmiesznego busa i mało tego po kilku miesiącach razem z dziewczyną dostaliśmy karę umowna za niewstawienie się u Holenderskiego pracodawcy w kwocie 1180zl od osoby listem Sądowym. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tyle mogę powiedzieć na ich temat.

pawel
@Artur

a sofi już na ciebie czekało w (usunięte przez administratora) apartamencie .... czy ktos z axidusa ci pisal ten tekst?

Artur

Polecam

Pawelec

Jestem u nich od 7.12 na ofercie świątecznej, numer Sofi wyrobiony następnego dnia, do pracy poszedłem dnia następnego, pracuje na naturze i jestem mega zadowolony. POLECAM

@Pawelec

a co konkretnie robisz? dasz znać jak sama organizacja wyjazdu przebiegła?

germis
@Pawelec

co to jest ten numer sofi? o czym wgl mowa?

on
@germis

wpisz w przeglądarkę to się dowiesz

on
@germis

ważna i przydatna sprawa :)

Akcja świąteczna

Witam, czy ktoś wyjeżdża z Katowic lub ogólnie na tą akcje? Bywałem juz w Holandii i jestem "zmuszony" wyjechać. Zawsze omijałem tą agencję, bo najgłośniej o niej było, że brak godzin, koszmarne lokum, ale może są osoby co jezdza w tym okresie i jest inaczej? Ps. może ktoś również wyjezdza lub planuje i szuka kompana? Rażniej zawsze, Pozd

Lorem
@Akcja świąteczna

Hej ja planuje wyjechać można się dogadać i może wspólnie wyjechac

Akcja świąteczna
@Lorem

wyjazd2022(małpa)onet.pl można pisać

holidej
@Lorem

ja akurat jestem od 7 grudnia sofi wyrobiony na drugi dzien po przyjezdzie i na popoludnie do pracy praca sam aod poniedzialku do soboty nie patrza na angielski tylkko czy dobrze pracujesz sluchajac ze teraz w holandii podobno lipa z praca to moge powiedziec ze dobrze trafilem w tej agencji mam duzo godzin tygodniowki po 3 dniach dostalem zaliczke tez jak bedzie dobrze to sobie przedluze na razie mam umowe podpisana do 7 stycznia zeby ten bonus ogarnac

XcoX
@holidej

Siema a na jakiej pracy jesteś tam?

@holidej

czyli spoko? jesteś zadowolony? a co do samej roboty jak jest? do ogarnięcia?

Czy macie jakieś opinie odnośnie pracy przy montowaniu rowerów GIANT? Zastanawiam się nad wyjazdem, ale chciałbym coś wiedzieć na temat konkretnej pracy oraz agencji. Jakie są zarobki? Czy praca jest ciężka? Zakwaterowanie jest znośne?

bartek
@Ewa

zapraszam nedo@interia.eu

Kuba
@Ewa

Hej, możesz się odezwać na email: jjakubg@gmail.com, też jestem zainteresowany pracą, jesli już tam pracujesz, chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda

LONIA

Hejka,mam zamiar jechać na początku grudnia do pakowania mięsa czy coś na 2tygodnie.Pani przez telefon była bardzo miła, ale czytając te komentarze mam pewne obawy. Może Ktoś doradzić, co robić? ????

Szukaj innej agencji

Mari
@LONIA

J też chcę jechać ale właśnie jak czytam komentarze.... to się zastanawiam

Lukkk
@Mari

Ja jestem prawie 2 lata w NL przez Axidus i nie narzekam wystarczy być dobrym miło wypaść w biurze a będzie dobrze pozdro

Lukkk
@Lukkk

Aby nie trafić na Tzw Trzynastkę bo tam są różni ludzie sam się przekonałem

Xxxxd
@Lukkk

Jak jestes normalny i nie spotykasz sie z ta (usunięte przez administratora) która tu mieszka to żyjesz tu normalnie. Jesteśmy tu juz 3 miesiące i chwalimy sobie. Przynajmniej mamy normalne mieszkania max 6 os a nie 16 jak w innych lokacjach ☺️

Xxxxd

Dokładnie????

@LONIA

Po spontanicznie podjętej decyzji jadę z kolegą pierwszego. Nie ukrywam że lekko sie stresuję czytając to wszystko, ale ile negatywów tyle pozytywów więc czas pokaże.

Urszula

A nie możesz tutaj powiedzieć, jeśli coś jest nie tak? Wszyscy będą mieli wszystko jak na dłoni. A ja zresztą nie mam zamiaru pod jakieś obce numery wydzwaniać

Mam to samo...

@LONIA

Odradzam w miesiąc wyjdzie się na minus niz na zero pracując przez ta agencję ????

Alicja
@Mateusz

że na 0 to jeszcze jako tako rozumiałam ale żeby na minus? jak to się stało i jak to odkręcić?

Mari

Czy ktoś jest teraz w Holandii na pakowaniu mięsa? Chce wyjechać, ale się zastanawiam

Rafi
@Mari

Też mam podobny dylemat jakbyś coś wiedział Proszę daj znać

@Mari

Nie polecam, praca fajna ale nic nie zarobisz przez ta agencje

Mateusz

Z Całego serca odradzam każdemu kto chcę zdecydować się na prace od tej agencji, każda oferta jaką zobaczycie od tej firmy nie ma nic wspólnego z tym co będzie na miejscu, z firmy w Zaandam w której mieliśmy pracować z kolegami odelegowali nas na chłodnie. Cała ilość umów i tego co drukujecie podpisujecie w Polsce nie ma najmniejszego sensu, jest to tylko aneks od tego aby ściągnąć z nas pieniądze w razie nie dotrzymania obietnicy przyjazdu. Jak się okazało na miejscu za jechaliśmy na agencję gdzie kazdego rozdzielili na calkowicie inne stanowisko niż miał pracować, 150 Euro tygodniowo ściągają za mieszkanie/ubezpieczenie i dodatkowo dojazdy do pracy. Mieszkania jak kitki, z prysznica wybija woda nie można się normalnie wykąpać a co dopiero 5 osob na mieszkaniu, dojazd do pracy trwa ponad 2h w jedną stronę to pytanie gdzie tu jakikolwiek czas dla siebie?? Praca na godzine 8 wyjazd o 5 powrot o 20 do domu aby znow w kółko robić jak zwierzę, w pracy wykorzystują tych którzy przyjechali na jak najkrócej. Sumując jeszcze raz z calego serca odradzam wyjazdu przez ta agencję, nie przemówienie każdemu do głowy, lecz mam nadzieje że wiele osób odstraszy się tym co napisałem, bo naprawdę takie same pieniądze a nawet lepsze można zarobić u nas w kraju na najniższej krajowej. A dodając agencja za każda osobę która przyjedziesz i wyrobi nr sofii dostaje 500euro także przyjeżdżaj zgarniaja za Ciebie pieniądze a Ty potem siedzisz i zarabiasz im tylko na mieszkanie ????????. Także nie pozdrawiam Axidusa (usunięte przez administratora) firmy jakich nie brakuje.

Ebe heh

Przyjazd o 4 rano wszyscy zmęczeni podróżą i czekanie na dwie na pozur miłe paniusie które pojawiają się ok godziny 7 i robią biednym ludziom pranie mózgu obiecują gruszki na wierzbie. Ludzie łykają wszystko jak pelikany. Nie jest mi żal ani jednej z tych osób MASAKRA

Maria
@Ebe heh

Jakie gruszki na wierzbie obiecują? Co takiego konkretnie mówią? O co chodzi w tej całej sytuacji że o godzinie 7 taka sytuacja ma miejsce?

Kita
@Ebe heh

Czy to Axidus czy to inna agencja wszędzie wyglada to podobnie, a duzo od ciebie zależy na miejscu, bo prace akurat zapewniaja, wiec nie wiem o jakich gruszkach na wierzbie piszesz moze doprecyzuj.

Zadowoleniiii
@Ebe heh

Witam, Jestem pelikanem ktory łyknął w szystkie słowka miłych Pań(pozdrawiam)Do biura mozna sie dodzwonic, nigdy nie bylo z tym problemu. Zapewniono mi prace, mam prace. Wyrobiono numer Sofi juz nastepnego dnia, Mieszkanie dobre, bez (usunięte przez administratora)

Paullla

Z całego serca odradzam współpracę z tą firmą! Opowiem od początku. Razem z chłopakiem postanowiliśmy wyjechać do Holandii poprzez agencję Axidus w styczniu. Widzieliśmy negatywne opinie, ale stwierdziliśmy że nas to nie dotyczy - "pewnie wypowiadają się sami alkoholicy i nieroby, którzy chcą dostać pieniądze za nic". Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Ja trafiłam do firmy Greenyard-prawdziwy (usunięte przez administratora), na stanowisku kontrolerów Polacy, którzy nie potrafią wytłumaczyć Ci na czym polegać ma pracę, jednak zawsze potrafią udowodnić, że jesteś niedorozwinięty i do niczego sie nie nadajesz. Na moich oczach ludzie mdelli podczas pracy z wycieńczenia i stresu. Mój chłopak trafił do firmy Zeeman, praca calkiem sympatyczna, nie miał na co narzekać podczas wykonywania obowiązków. Problem zaczął sie przy wypłacie - 90 euro za 54 godziny pracy. Co do samej agencji... Pobierają tygodniowo ponad 100 euro za mieszkanie, 25 za ubezpieczenie które i tak nie jest opłacane, 30 euro za dojazd do pracy, 15 euro prowizji za pomoc w znalezieniu mieszkania (tak, potrafię przetłumaczyć PaySlip z holenderskiego na polski) + multum innych prowizji. Finalnie pracownik dostaję wypłatę, która wystarcza na opłacenie mieszkania, podstawowych produktów spożywczych i może ewentualnie żel pod prysznic. Najlepszym przykładem niekompetencji danej agencji jest fakt, że w momencie gdy przyjechaliśmy złożyć wypowiedzenie, pracownica biura była przerażona, schowała sie do gabinetu,po czyn wyszła i próbowała nas wyrzucić jakby się bała że przyszliśmy z pretensjami. Jeśli ktoś chce poznać więcej szczegółów proszę pozostawić adres e-mail w komentarzu. Pozdrawiam.

Hajdi
@Paullla

Chętnie poznam więcej szczegołów hajdi_245@interia.pl , sam miałem wyjechać z tej firmy za granice ale teraz po tym co czytam aż się odechciewa..

xyz
@Paullla

fluoryty@gmail.com Chciałbym się dowiedzieć jak to wyglada z wypowiedzeniem bo pracuje niby miesiąc a jestem już na skraju załamania nerwowego

jacek
@Paullla

Jeżeli pośrednik pobiera opłatę tytułem dojazdu do pracy to już wiedz, że to jest mina

Iwona
@Paullla

Witam proszę o wiadomość na emaila piwowarczyk.iwona97@gmail.com. Ponieważ przyjechaliśmy z narzeczonym dzisiaj właśnie do tej agencji i już są jakieś nie porozumienia i pretensje z ich strony.

Maciej

Paula wyślij mi ten salaris Maciej.kustra89@gmail.com

Klaudia

Ja tez tam jade w poniedziałek klaudia1996czwa@gmail.com

K.z
@Klaudia

Ja mam jechać 15/16 października czekam na ofertę bo akurat wte dni moge jechać ale jestem pewna że będzie tam ok.no widzę są mieszane opinie A czemu???Ja chce mieć prace A nie siedzieć na domku ktoś coś???

Waldemar
@K.z

Większość tych opinii tutaj jest negatywnych. Myślisz że kto to pisze? Konkurencja? Myślę że nie chciałoby się komuś to robić. Myślę że to ludzie których Axidus (usunięte przez administratora) Którzy nie mieli tam pracy. Weź się zastanów i znajdź inną agencje bo tu jedyne co zobaczysz to potrącenie z wypłaty

ŁowcaOpinii
@Paullla

Witam. Bardzo Cię proszę o podzielenie się informacjami dotyczącymi axidus i warunkami współpracy z tym pośrednikiem. w.p.bujak@gmail.com Mam wstępnie umówiony wyjazd ale ilość negatywnych opinii zaczynają mnie odstraszać. Pozdrawiam.

Sraxidus
@ŁowcaOpinii

Nawet nie próbuj wyjeżdżać.

Kamilb
@Paullla

Zacznijmy od tego ze na odcinku wypłat nie ma transportu tylko dostajesz fakturę bo transport zapewnia firma zewnętrzna. Jedne wielkie brednie :D

J
@Paullla

tymbark333@gmail.com proszę o kontakt oraz więcej informacji ponieważ rozważam wyjazd z tej agencji

ALKA
@J

Nie rób tego. Chyba, że chcesz zostać na początek zakwaterowana w pokojach z grzybem, po środku oszukana z Twoich zarobionych pieniędzy a na końcu, jeżeli w porę stamtąd nie uciekniesz ( o ile będziesz miała za co bo kantują ostro na wypłatach) to nie daj Boże, żebyś na ulicy nie została. Nie polecam

TheBanach

damianbanach1223@gmail.com

@Paullla

Hej znalazłam twoja wypowiedź mnie wyrzucili z pracy i z mieszkania z dnia na dzień nie miałam za co wrucic do pl prubujs odzyskać swoje pieniądze za ciężka pracę bo 3 tyg nie wypłacili mi wypłaty.

@Paullla

Proszę o kontakt na mesior@poczta.onet.pl

@ALKA

Skontaktuj się ze mną na meila mesior@poczta.onet.pl

TOm

Zawsze uważam, że karma wraca. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Czarna
@Paullla

dzięki wielkie za info nie podejmie z takimi współpracy (usunięte przez administratora)!!!!

Joł
@Paullla

Wierzę ci że faktycznie tak jest że potrafią z mądrego zrobić głupka ale to wynika z tego że boją się swoje stanowiska pracy że nowy ich wygryzie .Nie stety Polak Polakowi wilkiem tacy są Polacy większości lizi (usunięte przez administratora) tak zwani zrobią dla pracodawcy wszystko sprzedadzą swoich rodaków za bonusa lub premię sprzedawczyki

Bartosz green yard axidus
@Paullla

Bartoszkozub13@gmail.com popieram twoja wypowiedź masz całkowita rację i idealny opis co tutaj się wyprawia

Aga
@Paullla

Proszę o informację na maila jagniesia@wp.pl. Pozdrawiam

nie doWIARY
@Paullla

Nic z opisywanych mnie nie spotkało a jestem już kilka tygodniu tutaj. Jak ktoś nie potrafi tłumaczyć z Holenderskiego na Polski to potem mu wychodzi "prowizja za mieszkanie' XD. ja mam zarobki tygodniowe 300 euro na rękę więc w sumie starczy mi na kilkaset żeli pod prysznic :D wiem że moja opinia jest niepopularna ale sami piszecie że praca była wporządu to też potwierdzam bo pracuję na wskazanym zakładzie pracy.

Rena
@Paullla

To nie tylko ta agencja, to są jakieś szajki co ściągają ludzi i pomimo że np dla mnie nie było pracy po przyjeździe każą płacić za hotel i ubezpieczenie gdy ani jednego dnia nie było mnie w pracy szybko się zawinęłam i wróciłam do kraju. Celowo zachęcają ludzi do pracy a po przyjeździe dają mało godzin albo wcale i każą płacić. Nigdy więcej Holandia.

Majaaa566
@Paullla

majasier@interia.pl czekam na więcej informacji, pozdrawiam

minim

100 % prawdy

JEBaxidus
@Kamilb

co nie zmienia faktu ze musisz za ten transport placic , to jakies nieprozumienie w holandii...

Doki

Doki20@wp.pl

Osa
@Paullla

Tak znam ten bul trafić źle. Chodzi mi o ludzi gdzie mieli cię nauczyć wszystko i wytłumaczyć. Wtedy człowiek robi się kaleką . To przykre.

wingog
@nie doWIARY

300 euro? To chyba już coś nie tak jest z twoim narządem nie powiem jakim... Za 300euro to tylko najgorszy beduin pracuje.

Mona
@Paullla

Hej, jestem zainteresowana Twoja opinią. Chcę właśnie wyjechać z agencja i zastanawiam się czy warto. Jeżeli możesz mi przesłać szczegóły na monika.m.blazewicz@gmail.com jak to u Ciebie wyglądało będę wdzięczna. Pozdrawiam

Sza Sza
@Paullla

(usunięte przez administratora) Pier....Ne i tyle ja tydzień ponad przepracowałem i powiem szczerze że na takich (usunięte przez administratora)jeszcze nie trafiłem jak axidus

Myślący
@nie doWIARY

To jesteś bogaty jak zarabiasz trzysta euro.Holender ma większy socjal.

Wik

wikuk14n4@gmail.com

Magda

magdalenalewandowska957@gmail.com

Pancia
@Paullla

Jestem od roku w agencji nie mogę powiedzieć złego na nią a nawet niedawno firma w której pracowałam z partnerem została zamknięta i nie było problemu w agencji o inną pracę dla wielu osób nie tylko dla nas mieliśmy szansę wyboru gdzie chcemy iść do pracy czytając niektóre z opini po prostu jak bym widziała niektóre osoby w Holandii po co tu przyjeżdżają bo nie mam pojęcia dlaczego tak szkalują agencję bo bez powodów nie wyrzucają i nie ma tak że nie ma pracy w tygodniu przez 2 lub 3 dni jeden dzień rererwy to max Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Kylo
@Paullla

Witaj, skąd pewność że ubezpieczenia nie były płacone?

damianbulisz@op.pl

Prawda
@Kylo

Raz wiozłam kolegę do szpitala, bo stało mu się coś z nogą... Pani w rejestracji szybko sprawdziła, że pan nie ma ubezpieczenia, które od roku opłacał (ściągano mu co tydzień z wypłaty)

TytanowyAndrzej

kondzioibolek12345@gmail.com A poproszę o szczegóły ^^

@Paullla

Witam ja też mam źle doświadczenie z tą agencja,oszukują na wszystkim co się da,ludzie sami odchodzą od nich,odradzam naprawdę niejedzcie tam,jeszcze ten blok w Vlaardingen to porażka ciągle awantury w tym bloku pijaństwo,kto mądry szybko z tamtad ucieknie,jest dużo lepszych agencji gdzie można godnie zarobić

Ay
@Paullla

To co pani wypisuje nie ma nic wspólnego z prawdą lub jest przedstawione w taki sposób aby wyglądało jak najgorzej. Prawo holenderskie określa standardy hoteli pracowniczych, wynagrodzenie i przywileje pracowników tymczasowych. Nikt tu niczego nie tworzy. Firma Axidus jest na holenderskim rynku pracy od wielu lat. Zatrudnia ponad 2 tys osób. Sam przebywam tu kilka lat, właśnie z firmą Axidus. Mało tego, znam przypadki że bardziej korzystna finansowo jest praca przez agencję Axidus niż, bezpośrednio umowa o pracę w tej samej firmie. Moja uwaga do osób chcących przyjechać do pracy w Holandii . Jeżeli nie jesteście dobrymi pracownikami we własnym kraju, to nie będziecie nimi w żadnym innym miejscu na ziemi.

@Paullla

Opinie negatywne otwierają oczy. Napewno nie skorzystam z tej firmy.

Malwina

Mój narzeczony zdecydował się na wyjazd w okresie Świątecznym , prawie na ostatnią chwilę i bez weryfikacji czy będzie praca wykonalna dla niego. Mam nadzieję że warunki pracy będą dla niego akceptowalne i faktycznie będzie to conajmniej 40 godzin tyg. W przeciwnym razie trzeba będzie przesłać mu fundusze na powrót.

oDRADZAM

Jestem młodą dziewczyną która wyjechała sama pierwszy raz do Holandii. Wybrałam tą agencje bo wiele obiecywali a na miejscu? Brak godzin, spanie w bungalach z brakiem ogrzewania i wifi, dojazd do sklepu najbliższego 10 km. Kiedy prosisz o coś to mówią że sam masz sobie radzić i że to twoja wina że coś się zepsulo lub już było zepsute. Nie polecam naprawdę!!!! Gdziekolwiek tylko nie tutaj.

Ronatio

Wszystko git przyjechalem na poczatku grudnia zeby co tu duzo mowic odkuć wie finansowo na razie chwale sobie duzo godzin fajna oraca tygodniówki po 470-500 na reke chyba jeszcze maja miejsca na wyjazdy w grudniu na miesiac czasu jak u mnie pozniej zamierzam wrocic do swojej pracy w polse

@Ronatio

Dasz kontakt do siebie, chce się dowiedz co z tą firmą bo zamierzam wyjeżdżać na miesiąc właśnie

Sza Sza
@Ronatio

Weź chłopie co ty gadasz za śmieci ,w żadnej agencji się nie odkujesz

Blanca

Wyjeżdżam na dniach do Holandii pracuje już 3 lata i nie narzekam jest czasami dobrze a czasami źle

Arcik
@Michał

I jak? Nikt? Nic?

Natalia

Zachorowałam na jelitówkę, więc podziękowali mi za współpracę. Choroba trzyma długo, nie jestem zdolna do pracy i zostałam na lodzie.

Natalia

Dostaję 5,50€ na rękę, powinni zmienić nazwę na (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.