Opinie o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Padav Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Padav Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

pp

Czyli raczej szanse nikłe zeby pracowac przez wakacje w Padav w tym roku?

nadia

Może ktoś Wie gdzie w Radomsku przyjmują kobiety do pracy,czy są jakieś fabryki gdzie są przyjęcia albo poza Radomskiem ale z transportem zapewnionym. A może są jakieś agencje pośrednictwa pracy które wysyłają do pracy za granicą jest coś takiego w Radomsku,bo ja nie słyszałam a myślę że mieli by duzo chętnych.Pozdrawiam.

aga

Czy ktoś wie czy w najbliższym czasie będą przyjęcia do Padav i czy jest zapewniony transport do pracy.

pdv
@aga

Witam, w okresie wakacyjnym jest mniej przyjęć, mimo to zachęcamy do zgłaszania się do nas osób chętnych do pracy; sytuacja może się zmienić; CV można przesyłać na adres mailowy: nina.kraszkiewicz@padav.com Padav zapewnia transport z Radomska i z Gorzkowic-Kamieńska-Gomunic.

aga

Hej czy zaczął ktoś pracę niedawno w Padavie i może mi powiedzieć czy nadal jest tak beznadziejna atmosfera jak kiedyś.

@aga

To zależy kiedy Pani pracowała. Przez ostatnie kilka miesięcy sporo się zmieniło. W naszej opinii na lepsze. Jednak dopóki się Pani sama nie przekona to nie będzie Pani miała opinii jak było a jak jest.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Padav Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
maja

Witam,czy ktoś pracuje teraz lub pracował w ostatnim czasie w fabryce na Bloku Dobryszyckim i może mi powiedzieć jak warunki pracy czy coś się poprawiło,jeśli chodzi o traktowanie pracowników,bo wcześniej słyszałam wiele negatywnych opinii,interesuje mnie to ponieważ niedługo odbędzie się spotkanie dotyczące pracy właśnie w tym zakładzie i nie wiem czy warto.Z góry dziękuję za wszelkie informację.

Lola
@maja

Jest o wiele lepiej jak kiedyś ludzie którzy piszą takie opinie o tej firmie to bzdury wcale nie traktują ludzi źle niestety przychodzimy do pracy pracować a nie leżeć ani rządzić od rządzenia są tam osoby a Brygadzistki nie są takimi osbami za jakie je tu opisujecie a opinie łatwo każdemu zepsuć napewno idzie z każdym się dogadać też są ludźmi Dyrektor też się stara zmienić dużo w tej firmie ale odrazu Rzymu nie zbudowano a warto chyba każdemu dać szansę a opisując w ten sposób to kazdej firmie i osobie można popsuć opinie a każdy sądzi według siebie ps jak się komuś pracować nie chce to o każdej firmie lub pracodawcy i przełożonych będzie pisał źle a jeszcze nigdy nikt nikomu niedogodził wiadomo że są plusy i minusy jak wszędzie bo niema niczego nikogo idealnego

Lola
@maja

Gi Group

lemur- zapraszamy do kontaktu z nami Gi Group ul. Tysiąclecia 4/3, 97-500 Radomsko, tel. (usunięte przez administratora). Przedstawimy wszystkie aktualne oferty pracy.

poszukująca pracy
@Gi Group

Witam,a czy posiadają Państwo oferty pracy dla kobiet czy tylko dla mężczyzn.

@poszukująca pracy

Miejsca pracy są głównie dla kobiet, ale są także pojedyncze stanowiska dla mężczyzn.

@Gi Group

Zapraszamy do naszego biura. Adres powyżej w poście. Odpowiemy na wszystkie pytania i dodatkowo osoby chętne umawiamy na spotkanie na terenie Padav.

pdv

Nadgodziny w soboty są wypłacane 100% - w przypadku gdy jest inaczej prosimy zgłoszenie konkretnych przypadków do biura Padav. osoby podejmujące zatrudnienie zgadzają się na stawkę 11,50pln, natomiast jeśli coś zostało "zabrane" prosimy o informację.

@pdv

Podpisujemy się pod informacją od pdv. Karty pracy są do wglądu są u nas i w Padav. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do wypłaty zawsze prosimy to zgłaszać do agencji lub w biurze Padav. Zapisy na karcie pracy przedkładane są w razie kontroli inspekcji pracy. Proszę pamiętać, że stawki są brutto i pracodawca musi rozliczyć nietylko swoją część składek ale również zobowiązany jest do rozliczenia składe, którą pokrywa pracownik.

Podwyżka o 50 gr brutto, to naprawdę super motywacja do pracy w tym obozie. Nie czarujmy się, ale zawsze nam coś zabiorą, podobnie, jak te niby 100% za soboty.

Jesli masz 30% dodatku za nocki to gratuluję. Za nocki jest 20%

jola

Ciezko napewno jest. I tu masz racje. Ale stawka ktora juz proponuja nie jest nizsza niz gdzie indziej. Teraz na wstepie placa 11,50 na umowie o prace a nie jak w innych miejscach na umowe zlecenie. Gdzies wiecej placa?? Maja dojazdy??? Kto chce szukac dziury w calym to znajdzie. Jest teraz wiecej pracy i jest praca w sobote ale tylko 6 godzin i tylko pierwsza zmiana. Ale placa nadgodziny 100% tak ze mozna zarobic dodatkowo. Jesli sa nocki i jak dobrze wiesz to nie wszyscy tylko tam gdzie nie ma wydajnosci, to jest dodatek za nocke 30% i pracuje sie od 22.30 do 5.50 czyli 7 godzin 20 minut a placa za 8 godzin. To zle?? Ja sama wole pracowac w nocy bo wtedy wiecej zarobie a w dzien sobie pozalatwiam inne sprawy. Jesli ktos chce pracowac i nie boi sie ciezkiej pracy a przy tym mysle ze atmosfera nie jest najgorsza to napewno sie odnajdzie. Jak sie dojdzie do wprawy to i nie jest najgorzej.

mira
@jola

nieprawda, bo 13/godz.

ela

Praca tam to jakaś porażka. Brygadzistki same nie wiedzą do końca, co i kto wpina, jakby je ustawił, to pewnie by się pogubiły, a od nas wymagają szybkiego tempa. Płacą marne grosze, system niby 2 zmianowy a cisną o nocki i soboty pracujące. Robisz na umowie podpisanej z agencją i nie ma szans na przejęcie przez firmę. Jesteś białym murzynem, który ma zapier... i się nie odzywać. Po jakimś czasie widać, że niektórym funkcja uderzyła do głowy i za wysoko się noszą. Czasy niewolnictwa wróciły.

iza

Byłam pracowałam i nie polecam (usunięte przez administratora) za najmniejsze pieniądze nawet nie jest to najniższa krajowa.

ST

W końcu ktoś napisał prawde o K:))))) hahahahaha Sama prawda .. gbur i prostak

ONa1rok

Witam wszystkich! Czytam te opinie i jak to w kazdych opiniach/ komentarzach jest kawałek prawdy . Niektórzy poprostu się do tej pracy nie nadają co tu dużo mówić. Praca stojąca wymaga koordynacji i sprytu . Niestety nie każdy to posiada.. Co do atmosfery jak tez napisala agencja gi group czasami jest ciezko ale nie ma tragedii ten kto nie pracował nigdzie powie że jest tragedia i ganiają jak mogą poniżaja itd a to nie prawda!!! atmosfera jest ok!! brygadzistki? nigdy nie miałam z nimi problemu równe kobity:) Załatwić się wszystko z nimi da (jeśli chodzi o wolne/urlop nigdy nie mialam problemu. Jeśli nie moge przyjsć lub źle się czuję, dzwonie i bez problemu mam wolne bo przeciez nie będe przy linii czy jak to na whirpoolu stać i umierać) Zastrzezenie może do niektorych dziewczyn z linii które mają swoję grupy i jak ktoś z nimi nowy stanie to byle by go odesłać gdzie indziej. Nie pomogą Ci-nawet na to nie licz ale nie wszystkie takie są!na szczęście!!! Aaaaaa no i najlepsze!!!! Jest jeden gość ktory mega wkurrrr.. NO CO ZA CZŁOWIEK!! gość od pistoletów i od nie wiadomo czego jeszcze bo chyba od pistoletow to on byl albo teraz tak poprostu sie na niego mowi ,, no gościu a raczej PAN K. który czuje się urazony jak krzyczą po imieniu do niego .. wcale sie nie przejmuje ze pisstolety się psują ! Stałam na linii kilka razy to jest porażka tego goscia poprosić to chocbyś błagała powie Ci żę nie ma CZASU!!! no jasneee.. chyba zajety jest siedzeniem ciągle w biurze.. DZiewczyny mają problemy także na zakłuciach i na na tym dziale na przeciwko ze sprzętem. Jego zdaniem pistolety się psują przez dziewczyny które nimi operują i wiecznie ma wymówki że a to przez operatora a to przez zimną faszete a to że źle fasszetujesz a to ze trzaskasz pistoletem a to ze nie umiesz się z nim obchodZIc a ciul wie co jutro wymysli ten gosciu ... Jego kolega ktory faktycznie pistolety naprawia i przychodzi do dziewczyn jak proszą jest miły,pełna kultura i nawet zagadnie: "co tam u was..?" a nie to co ten gbur do ktorego każdy ma zastrzezenia tylko nie jego przełożony. Ale w sumie praca jest spoko wiec jeszcze może drugi rok tam zostane chyba że znajde lepiej płatną bo ta głodowa pensja lekko wkurza.. żeby nie powiedzieć bardzo..

Gi Group

Witamy, Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą- zapraszamy do naszego biura po więcej szczegółów(Gi Group ul. Tysiąclecia 4 lok. 3 w Radomsku, wejście w bramę obok Urzędu Pracy tel. 44 685 43 02). Przedstawimy całościowo ofertę i porozmawiamy z każdym kandydatem. Wbrew wszelkim opiniom pragniemy przypomnieć, że jako agencja nie pobieramy żadnych opłat za znalezienie pracy ani przed zatrudnieniem ani w trakcie. Wspólnie z Padav pracujemy nad polepszeniem atmosfery w pracy. Niestety każda praca na produkcji jest pracą na czas i z naciskiem na normy. Oczywiście taki charakter pracy nie będzie odpowiadał wszystkim, ale cóż, każdy ma wolną wolę wyboru i nie jest zmuszany do podjęcia pracy. Potrzebujemy nowych osób na nowe stanowiska pracy w związku ze zwiększeniem produkcji.

asia

Czy jest ciężko? Zależy dla kogo. Praca jest stojąca przez 8h dziennie. Są przerwy po 5 minut i jedna długa 20 minut. Pierwszy tydzień może okazać się ciężki, ale da się przeżyć. Grunt, to się nie poddawać po pierwszych dniach, dać sobie czas i szansę. To jest produkcja, tu się nie leży i pachnie. Atmosfera wcale nie jest taka koszmarna, jak opisują. Najlepiej przyjdź sama i się przekonaj. Nie gryziemy ;)

ol

Witam, zwiększają produkcję i zatrudniają więcej nowych osób.

ania

Witam.Czy ktoś w ostatnim czasie zaczął pracę w Padav na Bloku Dobryszyckim,kolo Radomska,chciałam się spytać czy atmosfera się faktycznie poprawiła bo podobno nowy dyrektor jest.Widziała ogłoszenie agencji pracy że poszukjują kobiet i to ogłoszenie pojawia się dość czesto,zastanawiam sie dlaczego czy jest tam az tak żle że ludzie rezygnują i ciągle potrzebuja kogoś nowego,czy jest aż tak duzo pracy.

ammy

Witaj. Warto isc porozmawiac i sprobowac popracowac. Powiem tak: Jesli zalezy Ci na pracy to praca jest i bedzie. Praca jest ciezka. Placa na poczatek minimalna plus premia 10% (jakosciowa+produkcyjna+obecnosciowa). Praca na 1 lub 2 zmiany w zaleznosci gdzie trafisz. Altmosfera sie poprawia choc nie byla za dobra. Byly sytuacje gdzie inni pracownicy zniechecali nowe osoby do pracy. Wygladalo jak by sie bali, ze nowi ich wygryza. Najwazniejsze aby sie nie zniechecac. Sprobuj a sama dojdziesz do wniosku czy sie tam dobrze czujesz. Jak przeszlam to pracuje ponad 2 lata i zaczynam sobie chwalic a szczegolnie ze zmienila sie osoba zarzadzajaca firma. Jak cos nie pasuje to zawsze mozesz isc do niego. Powodzenia moze bedziemy razem pracowac :). Ja napewno Ci pomoge

julka
@ammy

Dziękuję za odpowiedż na mój post,czytając wcześniejsze komentarze byłam troszkę przerażona tym wszystkim,a szczególnie traktowaniem ludzi.Ale po Twojej wypowiedzi stwierdziłam że jednak spróbuję,może nie bedzie tak żle,jeśli osoba zarządzająca firmą się zmieniła to może zmieni się i atmosfera.A co oznacza że pracuje się na jedną a co że na dwie zmiany,to nie wszyscy pracują na dwie.Bo w tej agencji w ogłoszeniu podane jest że 2zmiany.

julka

Witam czy jest ktoś kto pracuje lub niedawno pracował w fabryce Padav na Bloku Dobryszyckim.Interesuje mnie jak wygląda dokładnie ta praca,jakie zarobki w jakich godzinach się pracuje,jaka atmosfera.Mam możliwość w środę iść na rozmowę do agencji pracy Human..i nie wiem czy warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Padav Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Padav Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Padav Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Padav Polska Sp. z o.o.

Padav Polska Sp. z o.o.