Opinie o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Padav Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Padav Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

Mela

Ja uwazam ze jesli mnie cos nie pasuje to sie zwalniam i zmieniam na lepsze, a nie narzekam i siedze dalej. Jest takie powiedzenie: Wszedzie dobrze gdzie Nas nie ma. Gdy ja chce cos wiedziec lub potwierdzic to ide do dyrektora i pytam. Nie mam z tym problemow. To moje prawo. Ale my wolimy karmic sie plotkami ì nakreca atmosfere. Niech te co narzekaja to sie zwolnia to bedzie wiecej pracy dla innych. Temat podwyzek jest prosty, inne firmy dzisiaj daja pare groszy wiecej bo im brakuje osob i tym przyciagaja nowych a od stycznia czy marca i tak osoby by to mialy. Bedzie pare groszy wiecej to ja sie ciesze a nie wybrzydzam. Polska mentalnosc...

pracująca

Zacznijmy od tego czy owa firma będzie istniała po nowym roku, bo póki co to wygląda jakby się mieli zwijać. Podwyżki, premie i przyjęcia do firmy??? Piękne bajki opowiadają, sam Andersen by się nie powstydził.... Z agencji do agencji i tak w kółko, jak na linii...

He he bedziesz miał podwyżkę najniższej krajowej na 12 zł a od marca na 13. W tym zakładzie nawet premiera na święta nie dostaniesz a co dopiero podwyżke Tak pod firmę też cię na pewno wezmą. Może w agencji ci obiecali że poroku dostaniesz umowę pod firmę. ..??innym osoba też tak obiecywali 3 lata temu...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Padav Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
q

Za sobotę masz placone100%. Nawet jeśli nasz urlop bezpłatny to lepiej na tym wyjdziesz niż mieli by ci pokryc sobotę za bezpłatny piątek. Wystarczy sobie przeliczyc!Kiedyś już o to toczyly się wojny.

@q

Nie wiem jak to liczysz ale logicznie patrzac gdy masz zaplacona sobote 100% a inny dwa dni wolne, lub gdy za sobote pokryja Ci 2 dni urlopu to masz to samo zaplacone. A nawet jezeli srednia do wyliczenia urlopu jest nizsza, a w wiekszosci wypadkow tak jest to wziecie urlopu mniej sie oplaca. A gdy wezmiesz dni urlopu bezplatnego to napewno jest to samo. Wazne aby byla praca i placili. A z tego co slyszalem to od stycznia beda podwyzki. Co i ile nie wiem, ale takie sluchy chodza ze ok. 1 PLN na godzine. Sluszalam tez ze od nowego roku zaczna powoli przyjmowac bezposrednio do firmy. Zobaczymy jak to jest.

Mela

Nadgodziny. Co do chorej logiki to masz racje ze to strata czasu i pieniedzy. Jednak mysle ze i tak lepiej na tym wyjdziemy jak z nadgodzin pokryjemy urlop w piatki jesli beda wolne. Wtedy za sobote naprzyklad zostanie jeszcze pare godzin do zaplaty. Nie ma co narzekac. Trzeba miec nadzieje ze sie poprawi. Aby praca byla.

Ktosktos

Z jednej strony kto chce iść zobaczyc jak jest naprawde niech idzie i sie przekona jak jest naprawde. Jezeli chodzi o zarobki na sam poczatek daja duzo jak na kogos kto nie ma zalozonej rodziny. Lecz pozniej juz coraz mniej. Checi ludzie maja,ale czegos zawsze brakuje!! Albo kabli nie ma albo jakiegoś komponentu i piatki sa wolne ! Bo po co przychodzic? I w taki o to sposob wykorzystujemy urlop o ile ktoś go wgl ma! A i co najwazniejsze tam nie ma umowy o prace! Tylko z agencji do agencji rzucaja i po 18 miesiacach podwyzka w wysokosci 50 groszy, masakra!!! A o atmosferze wole nie mówić. Idzcie i sie przekonajcie sami :) i liczcie sie z tym, ze sa tez ukrainki ktore sa lepiej traktowane od nas

jaja
@Ktosktos

Albo się przychodzi na swoją zmianę i okazuje się, że nie ma co robić i rzucają człowieka jak szmatę z linii na linię, podkręcają czas nawet, jak się pierwszy raz jakiś kod robi. Piątki robią wolne, ale w soboty to już nie. Chora logika zarządzających. I jeszcze coś - na zewnątrz jest tak ciemno, że człowiek nie widzi, gdzie idzie, bo ramach oszczędności najlepiej jest pogasić wszystko.

a tak w ogóle tyo czy padav posiada swoją stronę internetową? tak przyznam szczerze że usilnie szukam jej od jakiegoś dłuższego już czasu i znaleźć jej nie mogę - jakbyście dali namiary to byłabym bardzo wdzięczna

Gi Group

Jeśli chodzi o stawki.. Każdy pracownik tymczasowy zatrudniony przez Agencję Pracy Gi Group, otrzymuje po wypłacie wynagrodzenia pasek z wyszczególnioną kwotą netto. Pracownicy różnicowani są stawkami pod względem stażu pracy, wysokością premii przyznawanych jednorazowo (za jakość, obecność w pracy i efektywność) w miesiącu. Każdy pracownik ma również inną podstawę do wypłacenia za urlop i chorobowe. Osoby zgłaszające wątpliwości co do wypłaconego wynagrodzenia, mają dokładnie rozpisane składniki wynagrodzenia co pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Zgodnie z Polskim prawem, za pełen przepracowany miesiąc pracownik musi otrzymać najniższą krajową tj. około 1355 zł netto/miesięcznie. Nawet my jako Agencja musimy tego przestrzegać.

On

Proszę Cię kto tam dba o pracownika. Tam tylko normy się liczą. Nawet jak się wyrabia te normy to nic z tego nie ma marne grosze i premie śmieszne.Z tego co wiem to odchodzą starzy i najlepsi pracownicy więc o czymś to świadczy. Nawet nie są w stanie zatrzymać tych osób, więc nie mów mi że dbają o swoich pracowników!!!!

@On

Podpisuję się pod tą opinią. Starzy pracownicy odchodzą. O czymś to świadczy, prawda? Czyżby statek tonął ??? Zarobki są tak niskie, że niedługo ekwiwalent za pranie będzie wyższy niż premia. Normalna kpina.

Padav
@111

Witam, rotacja osób w zakładach pracy jest koleją rzeczy; każdej pracy towarzyszy wypalenie i chęć zmiany. jeśli chodzi natomiast o zarobki, są one porównywalne do innych zakładów pracy w Radomsku.

ela

Niestety tak nie jest. Są różne stawki, chociaż każdy pracuje tak samo. Agencja nie udziela odpowiedzi na pytania o to rozgraniczenie, jak i nie przyznaje się ile tak naprawdę zarabiamy netto. Ciekawe kto się przyczynia do takiej sytuacji ??

Ona

Pracowałam w tej firmie nie byłam najgorszym pracownikiem wyrabiałam normy co kazali to robiłam, ale atmosfera jest tragiczna, nie chodzi mi o Panie z produkcji bo są sympatyczne, lecz o brygadzistki szczególnie o K która myśli że jest fajna i że bycie wrednym to najlepsza metoda na zmobilizowanie pracowników, nie idzie na rękę z ludzmi tylko zeby im na złość zrobić (może miała trudne dzieciństwo). nie polecam tej firmy nikomu. Pozdrawiam

@Ona

Kogo masz na myśli pisząc K?

Takajedna
@Ona

Pani K w cale nie jest taka zła jak ją opisujesz. Gdyby wszystkim na wszystko pozwalała to by był jeden wielki burdel... Musi trzymać trochę rygoru w pracy. Ale prywatnie to bardzo miła kobitka i wyrozumiała. Przyjdzie pośmieje się. Naprawde jest spoko. Każdy czasem ma prawo się zdenerwować. A stwierdzenie że "nie miała dzieciństwa" jest nie stosowne i przede wszystkim to nie nasza sprawa nawet jeśli by tak było... Nie raz dostałam od niej opr. ale nie mam do niej żalu o to bo jeśli ma racje to niech opie**** a jeśli racjii nie ma to najlepiej jej to powiedzieć.

kasia

Witam czy wie ktos moze kiedy beda przyjecia do Padav.podobno jest otwprzpna nowa hala wiec moze beda potrzebowac ludzi.bo juz dawno nie bylo ogloszenia z tej fabryki

###

Nie na każdej linii jest stawka 12,50. Agencja się zarzeka, że wszyscy mają taką samą, ale jak właśnie się wydało są równi i równiejsi. Jak miło dla tych, co mają tylko 11,50. Niby nic, ale przez miesiąc się uzbiera....

Iga

Jesli pracowalas nie caly miesiac a tylko 3 tygodnie bo byl jeden tydzien wakacji i poszlas na zwolnienie a nie na urlop to czego oczekujesz??? Nie rozumiem czasami tych wypowiedzi. Zarobki sa jakie sa. Nie za duze, ale przychodzac ma sie 12,50 na godzine + premia. Jest dojazd darmowy do firmy. Mozna sie dogadac jak sie potrzebuje wolnego lub aby sie zamienic na zmiany. Mysle ze wiele z osob tutaj sie wypowadajacych nie pracowala w innych zakladach. W Radomsku napewno sa miejsca gdzie mozna lepiej zarobic, ale albo na czarno, albo jest rygor a jak sie spoznisz kilka razy do pracy lub zbyt czesto bierzesz wolne bo masz chore dziecko to Cie zwolnia. Tutaj chociaz jak sie starasz to mozna sie zawsze jakos domagac. Pracuje kilka lat i widze ze jest o wiele lepiej niz kilka lat temu.

jadzia

Odpowiednie zarobki?? Dobre sobie - kolejny miesiąc, kolejna mniejsza wypłata. No nic, tylko tam pracować za grosze..... Jeszcze trochę, a ten zakład padnie, bo coraz więcej ludzi ucieka z niego, a nowych chętnych jakoś nie widać.

###

Gościu, pracujesz tam, ze tak głupio gadasz?? Przyjdź i się przekonaj jak jest tutaj fantastycznie, bo takimi domysłami to sobie można...

anet

Praca w padav -odradzam!!! to jest wyzysk ludzi w biały dzień! Atmosfera tragiczna! może w końcu prezes zobaczy jak pracują brygadzistki i coś z tym zrobi!!

@

11.50 zł na godz. srednio wypłata wychodzi ok 1600 zł z premią. w soboty bardziej opłaca sie przyjsc bo płacą setkami. ogólnie to gdzie by sie nie stało na linii to jest (usunięte przez administratora) trzeba zapierda... umowa jes tprzez agencje pracy wiec dłuższej umowy niz kilka miesiecy nie dostaniemy.

ona

Jeśli ktoś ma zamiar przyjść tu pracować, to niech się dobrze zastanowi. Atmosfera jest gorzej niż zła, wieczne czepianie się o wszystko i traktowanie człowieka, jak śmiecia. Zachowanie brygadzistek jest dalekie od normalnego i szkoda tylko, że dyrektor nie ma o tym pojęcia, co się dzieje poza jego gabinetem. Co do zarobków-z miesiąca na miesiąc płacą coraz mniej, a stabilność zatrudnienia jest taka, że jak się krzywo spojrzysz, to możesz na drugi dzień już nie pracować. Szczerze odradzam i nawet darmowy dojazd nie jest już żadną zachętą.

Zostaw merytoryczną opinię o Padav Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Padav Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Padav Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Padav Polska Sp. z o.o.

Padav Polska Sp. z o.o.