Opinie o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Padav Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Padav Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Padav Polska Sp. z o.o. w Łódź

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Padav Polska Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

ja1

Idziesz i się pytasz o pracę, najczęściej przyjmują z miejsca. Jak wytrzymasz psychicznie i fizycznie to pracujesz, jak nie, to odchodzisz, bo dla zakładu jesteś tylko kolejnym numerem na liście. Nie licz tam na nic dobrego.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Padav Polska Sp. z o.o. i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Human& Hunter

Zapraszam do kontaktu 575844744 lub anna.marszal@human-hunter.eu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Padav Polska Sp. z o.o.?

Skoro większość Ukraińców nie chce tam wrócić, to możesz sobie tylko wyobrazić...

Aneta

@Obiektywny dziękuję za odpowiedź. To rzeczywiście, ważne by jako nowy pracownik móc liczyć na pomoc i czas wdrożenia się do pracy. To istotna informacja, że w Padav Polska jest taka możliwość.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Padav Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Aneta

@Obiektywnywspominasz, że w firmie zaszło wiele pozytywnych zmian. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Padav Polska. Wspominasz też, że pracy trzeba się nauczyć. Ile czasu według Ciebie trwa wdrażanie się do nowego stanowiska pracy? Co może sprawiać nowym pracownikom największą trudność?

Obiektywny
@Aneta

Jeżeli chodzi o pozytywne zmiany to na pewno podejście brygadzistek do pracowników szeregowych i to jest największy plus. Myślę że pracownicy szeregowi że względu na nacisk z góry zaczęli inaczej podchodzić do nowych osób. Mam na myśli pomaganie w pierwszym tygodniu pracy. Ile czasu trwa wdrożenie się do nowego stanowiska pracy to chyba zależy od każdego indywidualnie. Mi zajęło jakieś trzy tygodnie bym dała radę pracować jak inni. Ale to też nie jest regułą bo dziewczyny które pracują tam długo też nie na każdym kodzie umieją pracować na czasie z normy ale to nic takiego. Dyrektor nie zwraca zbyt dużej uwagi na kilka pauz dziennie bo to nie możliwe by pracować bez pauz choćby z tego względu że trzeba czasem wymienić faszete... Praca niestety jest monotonna ale niektórzy to lubią.

Obiektywny

Pracowałam tam prawie 2 lata na pewno dużo się zmieniło na + nad wieloma rzeczami firma musi popracować ale wspominam pracę tam dobrze. Były lepsze i gorsze dni jak wszędzie. Co do brygadzistki wiem z doświadczenia że można się porozumieć. Nawet jak się zajdzie za skórę daje kolejną szansę. Co do czasów trzeba się nauczyć na nich pracować więc jeśli ktoś wypowiada się po tygodniu pracy to nie dziwne że nie nadąża.

aliada
@Obiektywny

Witam, czy mogę prosić o kontakt (znajoma będzie pracować w tej firmie) i ma parę pytań. mój meil: aliada@interia.pl

Aneta

@UNIK a Ty jak oceniasz pracę w Padav Polska? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy?

Aneta

@Lolarozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi komentarzami na temat firmy. Chętnie dowiemy się więcej o tym co Ty myślisz o firmie jako pracodawcy. Mogłabyś wymienić to co uważasz za plusy pracy w Padav Polska? Takie merytoryczne komentarze mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy i trafiły na ten wątek szukając dodatkowych informacji.

Lola

Zgadzam się z tym w stu procentach i niech pan nie obraża ludzi którzy tam pracują

Lola

Dba o swoje dobre imię i imię pracownika a widocznie nie jest tak źle a że pozostałe opinie są dobre to chyba o czym świadczy haha haha?☺

hahaha

Widać, że firma dba o swoje dobre imię. Bardzo szybko zniknęły poprzednie opinie na temat brygadzistki jak i firmy. Pozostałe są tylko pozytywne. Zastanawiające, prawda ???? Może w internecie się wybielicie, ale na zakładzie już nie !!!

Dyrektor

Witam Mysle, ze wiele rzeczy pewne osoby nie widza. Wiekszosc ludzi potrafi narzekac, ale nie potrafi nic zaproponowac. Kazdy potrafi krytykowac i kryc sie za anonimowoscia sieci, ale nie potrafi o tym powiedziec glosno na forum a przynajmniej do konkretnej osoby. Wiele rzeczy jest poprawionych nad pozostalymi pracujemy, ale widzi sie tylko to co jest nie dobre. Nikt nie jest doskonaly i mysle, ze nie jednokrotnie osoba ta ktora tak sie zachowala(wydarla sie) po pewny czasie uswiadomi sobie to i naprawi. Kazdy z pracownikow ma prawo byc godnie szanowany i kazdy ma prawo na to zareagowac. Ale warto zastanowic sie czy to jest normalne aby ktos za kogos wykonywal jego prace. Jesli osoby nieprodukcyjne nie moga sie wyrobic to nie bylo nigdy sytuacji aby ktos zabronil wziasc inna osobe do pomocy. Nie warto oceniac kogos innego ile ma pracy, poiewaz kazdya sowje obowiazki. A jedny z obowiazkow Brygadzisty jest pilnowanie aby produkcja pracowala, a linie sie nie zatrzymywaly. A dyrekcja je z tego rozlicza. I kiedy linia sie zatrzymuje lub brak jest czegos to misza zareagowac. A jesli one tego nie zrobia to zrobi to ktos inny. Jesli ktos uwaza ze lepiej sie nadaje na to stanowisko i lepiej by sobie poradzil to zapraszam, aby zglosil swoja kandydature do biura. Jest zawsze otwarte i nikt jeszcze nie byl z niego wyrzucony. A co do szacunku, to przyznaje racje ze powinien byc, ale w stosunku do wszystkich, do jednej jak i do drugiej strony. Krzyk napewno tutaj nie pomoze, ale tak jak to ktos napisal wczesniej, spowodowany jest on stresem jak i obowiazkami. Mysle, ze w/w osoba duzo sie zmienila i moga to powiedziec osoby ktore bardzo dlugo z nia pracuja. A kiedy krzyczy, poprawia to znaczy ze jeszcze jej na kims lub czyms zalezy. Gorzej jak przestanie to robic... Biuro jest zawsze otwarte, aby swoje sugestie zglosic lub rozwiazac niejasnosci. Pozdrawiam Dyrekcja

Ela

Napewno masz racje co do tego faktu, ale myślę, że powodem jest stres i dużo obowiązków. Warto pomyśleć co by było gdyby ktoś był na jej miejscu. Powinna przeprosić jeśli dojdzie do niej, że krzyk nie pomoże. Myślę że za dużo pracy i obowiązków.

Aneta

@mira a Ty na jakim stanowisku pracujesz w Padav Polska? Co więcej możesz powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest firma?

Gi Group

Dla zainteresowanych pracą! Są zatrudnienia w Padav. Z uwagi na dużą ilość zamówień potrzebujemy 10 nowych osób. Zapraszamy do biura Gi Group na Tysiąclecia 4/3 w Radomsku.

ewa

Czy ktoś wie,czy teraz będą jakieś przyjęcia dla kobiet w którymś z zakładów w Radomsku lub poza Radomskiem ale żeby był transport zapewniony.Będę wdzięczna za informację.Pozdrawiam.

@ewa

Zapraszamy do naszego biura na ul. Tysiąclecia 4/3 celem zapoznania z aktualnymi ofertami pracy.

poszukująca

Wie ktoś może czy będą w tym roku jeszcze przyjęcia do tego zakładu w Dobryszycach.Jeśli tak to gdzie można złożyć CV żeby się tam dostać.

@poszukująca

Dzień dobry, Zatrudnienia nowych osób dopiero w pierwszym kwartale nowego roku. Cv można dostarczyć zarówno do agencji Gi Group na ul. Tysiąclecia 4/3 w Radomsku lub dostarczyć bezpośrednio do firmy Padav. Pozdrawiamy

aga

Witam.Czy ktoś teraz pracuje,lub pracował ostatnio w Padav na Bloku Dobryszyckim i może mi napisać jak ta praca tam wygląda na czym polega,tak mniej więcej oraz jak jest z atmosferą panującą w tym zakładzie zakładzie.Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam.

as

tak polska mentalnosc gdyby nie ona to robiła bys za miske ryzu

Zostaw merytoryczną opinię o Padav Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Padav Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Padav Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Padav Polska Sp. z o.o.

Padav Polska Sp. z o.o.