HAPAM Polska

Łódź

Opinie o HAPAM Polska

alek 2011-09-01 03:35:53
Pewnie pracowałeś tam krótko! Napisze TAK- jeśli macie ochotę czuć się jak w Big Brother to firma wam to umożliwi a pan dyrektor będzie waszym Wielkim, ale bardzo nie mądrym bratem. Gdyby nie polskie kierownictwo było by naprawdę ok a tak oceniam na mierny!
Marek 2013-01-10 18:05:24
Firma postępuje zgodnie z wytycznymi KC PZPR !!!

Kropka
Młody 2014-05-15 20:29:04
Cieszę się że pracuję w tej firmie. Jak podjąłem tu pracę byłem w szoku. Myślałem że już nie ma takich zakładów. Faktycznie jest tu jak za czasów "PZPR ." Nowy , ładny zakład, czysto, przestrzegane są przepisy BHP, pracownicy otrzymują odzież ochronną, narzędzia potrzebne do pracy ,środki czystości, kawę, herbatę, soki ,wodę Dar Natury , premię urlopową i świąteczną, fundusz socjalny. Przeprowadzane są szkolenia BHP i inne w zależności od stanowiska. Wynagrodzenie płacone jest w termini, przestrzegany jest regulamin pracy a pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę.Nie ma rotacji pracowników. Nie słyszałem żeby ludzie odchodzili z tego zakładu. Mam kilku kolegów którzy chętnie by podjęli tu pracę bo zatrudnieni są przez agencję pracy tymczasowej na umowy śmieciowe ale narazie nie ma przyjęć. Ten kto pisał poprzednią opinię chyba nie pracował w innych zakładach , bez stałej umowy albo na umowę zlecenie, po 10 godz dziennie. Życzę aby " Kropka" znalazła pracę w lepszym zakładzie w Łodzi. Powodzenia.
eeeerrrrrrrrtttttt 2016-02-24 14:41:51
Hapam to taka montownia. Tania siła robocza. Pracują tam ludzie zwłaszcza na montażu na bardzo niskim poziomie. Dyrektor Generalny to człowiek który słucha ograniczonych umysłowo pracowników montażu którzy nic nie potrafią zrobić. Jak inżynier chce zaprojektować coś lepszego to od razu podnosi się głos montażystów, że to jest dla nich za trudne. Oczywiście, że za trudne skoro nie ma się nawet szkoły zawodowej o odpowiednim profilu. Ta cała zgraja posiada ledwie wykształcenie podstawowe. Normalnie towarzystwo z rodem Afganistanu czy też Pakistanu. Zarobki tak jak w krajach trzeciego świata. Dyrektor ponadto nie zatrudnia nikogo więcej bo chce jak najwięcej pieniędzy zaoszczędzić dla Właścicieli i Rasy Panów z Holandii. Symbol upadku Polski
Pracownik 2016-02-29 15:32:16
Zawsze można sprawdzić .
P 2016-02-29 16:10:16
Dobrze że cię nie zatrudnili w Hapamie. Z tego co piszesz to jesteś "człowiekiem z bardzo dużym wykształceniem , inteligentnym o wysokiej kulturze i na bardzo wysokim poziomie " . Czego taki wybitny człowiek szukał w takiej" montowni"? . Nie wiem czemu w tak podły i kłamliwy sposób obrażasz innych ludzi . Tak właśnie zachowuje się człowiek ograniczony umysłowo. Zastanów się nad sobą .Bo jest to wypowiedź pasująca do sfustrowanego nieudacznika . A tak dla twojej wiadomości - w ostatnim miesiącu przyjęto do Hapamu pięć osób. Widocznie byli lepsi od ciebie...
P 2016-02-29 17:54:10
Może to Jarek ?
Minionek 2016-07-15 17:33:32
No mi się wydaje, że macie racje, czytam tutaj wszystko co napisali, ale chyba jest właśnie tak, ja to szanuje, to dobra nowina generalnie, że tak właśnie jest
Zostaw swoją opinię o HAPAM Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAPAM Polska