Opinie o HAPAM Polska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HAPAM Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HAPAM Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAPAM Polska w Łódź

Były@

Witam .Największym problem tej firmy jest brak wszystkiego zaczynasz coś robić a tu nie ma tego i tamtego ,więc odkładasz robotę na bok i zabierasz się za coś innego, ale po chwili okazuje się że i tam są braki.Góra zamiast zająć się żeby wszystko było na produkcję woli sobie robić listę palaczy,tych co zamienią ze sobą słowo albo obserwuje ludzi na telefonach,to jest żenujące i bardzo słabe.Szkoda że co do niektórych osób które cały dzień wiszą na telefonie nie ma żadnego problemu ,mówię tutaj o Panu z montażu.Ex.... też nie ma wesoło ciągle słyszą że to pilne a tamto jeszcze pilniejsze,a papiery ciągle z błędami i zawsze trzeba coś poprawiać zamiast zająć się załadunkami.Krótko mówiąc to logistyka i organizacja wszystkiego jest na minus.Jeszcze słowo na temat wydajności firmy dlaczego jest spadek na produkcji?Bo pracownicy palą czy rozmawiają nie!!!Moim zdaniem to wina ludzi z biura którzy robią ciągle błędy ale tego to nikt nie widzi.Najlepiej całą winę zwalić na robola.Pozdro :(

ukaR

Wakacyjne 2200brutto 13 pensja w zaleznosci od zysku 6% badz 8% rocznego dochodu Fundusz socjalny na rekreacje 800zl 800zl brutto premii swiatecznej od wlascicieli Karta bonus system 300zl

A Konstruktor Elektryk albo Konstruktor Mechanik ile zarabia?

Wku****ny

Spieprzam z tej firmy.

Helena
@Wku****ny

Powiesz coś więcej na temat pracy dla HAPAM? Dużo osób tutaj pisze krytyczne komentarze, ale większość zupełnie bez konkretów. Napiszesz jakie warunki pracy i finansowe proponują ?

@Helena

jeśli pracujesz bezpośrednio dla Hapamu, bez udziału agencji to -pensja na start około 3300brutto -wiekszosc pracowników pracuje na jedna zmiane -13tka -wczasowe -premia swiateczna -podwyzka co roku,przewaznie około 5%,choc ostatnio była średnio 10% -nadgodziny,jesli ktoś chce może pracowac

Firma HAPAM Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Pewien alfons postanowił zmienić swoje życie. Zwolnił swoje panienki. Zamknął budę na kłódkę i ruszył w poszukiwaniu innego zajęcia. Trafił do Hapamu. Rozejrzał się po hali. Pogadałem z ludźmi i stwierdził, że to robota nie dla niego. Nawet jego zaprawiony w bojach umysł nie był w stanie ogarnąć takiego (usunięte przez administratora) ????

Bajzlu...

Benek

Czyli teraz już nie ma szans na korektę wynagrodzenia? Może musi zabraknąć ludzi żeby firma lepiej płaciła?

Ktoś
@Benek

Nie ma takiej możliwości. No chyba że ludzie zacznie brakować. Na takich napędach widać doskonale że brakuje 1-2 osoby

Belfegor
@Ktoś

A roboty specjalnie dużo narazie nie ma. A co będzie jak się ruszy? Nawet pracownicy tymczasowi nie chcą przychodzić.

:D

Negocjacje z Holenderskim panami w sprawie podwyżek zakończyły się takim sukcesem, że ludzie nawet na nie nie czekają. Tylko składają wymówienia... ????

Goku

Ogólnie bajzel jest. Magazyn nie wyrabia. Tego nie ma. Tamtego nie ma. Skacze się z tematu na temat bo akurat części są. Robota szarpana. I do tego kiepska kasa. Żeby zarobić 3 tysiące to musisz godzin natłuc w tygodniu i w soboty też.

Wku
@Goku

O ile są godziny. Bo jak nie ma to zostaje goła chuda pensyjka.

młody

Dzisiejsze propozycje Holendrów są nie do przyjęcia. Od 4 do 19 % dobre sobie. 19% dostanie może 5 osób reszta 4%. Przy naszych niskich zarobkach jakakolwiek procentowa podwyżka jest śmiechem na sali. Nie mówiąc już o chorych ustaleniach jeśli chodzi o zwolnienia i konsekwencje premiowe. Mamy dość być d...ani, gdzie w innych firmach za znaczniej mniejsze obowiązki, lepsze pieniądze dostaniesz. Już widzę te tłumy młodych pracowników, co będą w przyszłości zastępować odchodzących na emeryturę.

Wku
@młody

Żenujące propozycje do żenujących zarobków. Jak tak dalej pójdzie to dogoni nas najniższa krajowa. Na krótką metę dyrektor załata dziury tzw. "czasownikami". Ale i oni niedługo będą zarabiać więcej od nas... Swoją drogą ciekawe ma określenie na osoby zatrudnianie przez APT. CZASOWNIK! Nie podmiot. Nie osoba. CZASOWNIK! To wiele mówi o podejściu do personelu.

OoO

Atmosfera jest w porządku, fajni ludzie choć mają już dość pracy za grosze i odchodzą. Zarobki niestety bardzo słabe. Inżynier-konstruktor na "dzień dobry" dostaje mniej niż kasjer w Lidlu i co gorsza z upływem lat stawka nie rośnie zbytnio. Bardzo płaska struktura firmy praktycznie nie daje szans na rozwój. Stanowiska kierownicze to fikcja - o wszystkim i tak decyduje dyrektor. Brak szkoleń i jakiejkolwiek integracji. Pracownika traktuje się jedynie jako koszt. Dla mnie niestety, firma w coraz to gorszej kondycji.

@OoO

Potwierdzam to co pisze OoO, widać, że to prawdziwa opinia pracownika (pozdrawiam!) Brak jakichkolwiek (!!!) szkoleń, brak rozwoju zawodowego, brak perspektyw, o pieniądzach było wyżej. W październiku odchodzi chyba 5 osób a szykuje się do odejścia kolejnych kilka. Jak się robi rekordowe lata rok po roku i zapomina się o pracownikach to tak jest. Poza tym firma zarządzana jednoosobowo jak folwark...

Antymon
@:)

W cywilizowanych krajach są odpowiednie przepisy, regulacje, które zapobiegają zarządzaniu firmy jak folwark. Ten pan co tak zarządza musiałby się bardziej liczyć z różnymi działami firmy jak i ze związkami zawodowymi.

H

Nie liczył bym na to.

@D, @Blurp, możecie napisać coś więcej? Interesuje mnie na przykład atmosfera, jaka panuje w firmie HAPAM Polska. Jakie są relacje między pracownikami? Jakie warunki oferuje pracodawca? Wasze opinie mogą być bardzo ważne! @c, z Twojej wypowiedzi wynika, że w tym miejscu ciężko jest awansować. Może jednak komuś się udało?

D

Śmiech na sali. Jeden wielki śmiech. Szybciej, więcej, szybciej, więcej. Czas chyba na rozsyłanie CV w inne miejsca.

c

Żenada, właśnie dostałem podwyżkę, a raczej coroczną rewaloryzację płacową. Szok, po kilkunastu latach w tej firmie. Naprawdę ludzkie pany. Tam może tylko dobrze zarabiać dyrekcja i kilka osób z biura. Jeśli ktoś jest ambitny to odradzam aplikowanie do tej firmy, tam stanowiska są już rozdzielone i choćbyś stawał na rzęsach, to nic nie zdziałasz. 3% podwyżki co roku i to wszystko. Więcej nie będzie.

Blurp

Kpiny, kpiny i jeszcze raz kpiny.

Seba

Wynagrodzenie na czas. Nadgodziny zawsze płacone, praca od 6-14, fundusz socjalny, premia świąteczna i na urlop, 13 jak plan wejdzie. Jedyny minus to dość niskie zarobki. Tragedii nie ma, ale w porównaniu do tego co robisz firma powinna płacić więcej, zwłaszcza że załoga z roku na rok coraz młodsza, bo coraz więcej ludzi odchodzi na emeryturę. Na razie jest w porządku.

Jacek

Trudno na forum dowiedzieć się czegokolwiek. Taka cisza od miesięcy , czy jest tego powód?

Czy w firmie HAPAM Polska są jakieś szkolenia? Jak są to jak często? Czy jest możliwość awansowania na wyższe stanowiska pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tej firmy.

Minionek

No mi się wydaje, że macie racje, czytam tutaj wszystko co napisali, ale chyba jest właśnie tak, ja to szanuje, to dobra nowina generalnie, że tak właśnie jest

P

Może to Jarek ?

Zostaw merytoryczną opinię o HAPAM Polska - Łódź

• Jak się pracuje w HAPAM Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAPAM Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAPAM Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAPAM Polska
  • Ks.bp.tymienieckiego Wincentego 22/24