Opinie o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy E.G.O POLSKA SP Z.O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E.G.O POLSKA SP Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.G.O POLSKA SP Z.O.O w Łódź

Tati

Cześć, nieciekawie się dzieje z produkcją, z tego co czytam. Piszecie o postojach, zwolnieniach, ofert pracy tez nie widzę... jak myślicie, bo pewnie jako pracownicy wiecie najlepiej. Ruszy coś do przodu? Zanosi się na to, że jeszcze wszystko wróci do normy? Tak poza tym, czy na produkcji również pracują kobiety? Warunki i wypłaty przed tym "kryzysem" były okej?

Estera

A ma się w tej firmie płatny dodatek nocny? Dalej nie ma tych aneksów, czy już coś więcej wiadomo na temat zarobków w tym roku? Styczeń się już kończy...

Jakie narzędzia pracy zapewnia E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@informator

To dlatego nie ma żadnych ogłoszeń z pracą! A przynajmniej nie pod własną nazwą firmy :/ No i co dalej będzie, jak ten oddział usuną? Firma będzie działać taka okrojona? Niby pisali, że ludzi w inflacji oszczędzają głównie na AGD, ale nie myślałem, że aż tak to poszło i że w sumie jako magazynier zawsze da się pracę znaleźć.

ktos

witam ,jak wyglada obecnie zatrudnienie we firmie?widze po ogłoszeniach ze rekrutuja agencjie pracy na produkcjie. co sie wlasciwie robi w tej firmie na produkcji i jakie sa zarobki? ktos moze wie?czy jest mozliwosc zatrudnienia przez zakład i posiadania stalej pracy ,a nie przez agencjie ,ze jak niepotrzeba to zwolnią i do widzenia. jak wygladaja zarobki na produkcji mniej wiecej?

@ktos

Szukają tylko na dział manualnego montażu . Zarobki zwykłego operatora nie całe 5 tys netto z całą 20 % premia jak prezes da .

AAA Nowy wpis
@ktos

Zatrudnienie przez zakład po minimum pół roku pracy przez agencję. 5 tysięcy na dzień dobry nie dostaniesz. Tyle zarabiają operatorzy a nie młodsi operatorzy. Firma oferuje szkolenia, więc jeśli ktoś ma chęci, to sobie poradzi.

Izka Nowy wpis
@AAA

Czyli ile zaczynający młodszy operator ma, 4,242 zł brutto? Znaczy minimalną. A agencja jak wstawiała ogłoszenie, to pisała "atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + bardzo wysokie premie)"... A powiedz, w jakich godzinach są te trzy zmiany?

Ja Nowy wpis
@Izka

6-14 / 14-22/ 22-6

Serwisant Elektronik ma jakieś benefity pieniężne czy tylko rzeczy typu prywatna opieka medyczna, jak pisali w ofercie 7 miesięcy temu? O ile ta oferta nadal jest aktualna ich dla tego stanowiska. Tak czy siak chcę wiedzieć, czy dają cos poza podstawą, czy tylko to jest.

AAA Nowy wpis

Premia, pakiet medyczny, dofinansowanie do multi sportu

Hejka. Mówiliście ze po nowym roku będzie praca, ale ofert na operatora jak nie było tak nie ma :( Czyli dalej to wszystko leży? Albo rozkręca się powoli i potrzeba czasu? A może warto się tam przejść do firmy. Zaniepokoił mnie trochę komentarz „obowiązki operatorskie”. Co do was należy ze uważacie wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy?

Zygfryd

Są przyjęcia . Przez agencję, na produkcję

Właśnie nowa wieść, od 1 kwietnia wznawiają 5-proc. VAT na żywność. Tak że tego, z listopada wieści o zarobku może by ktoś zaktualizował.. Było 4 tys. nie wiem - na rękę, czy brutto, a ciekawość jak teraz. Czy firma zauważy tą podwyżkę cen?

E.g.o.logica

A co to górę obchodzi? Przecież do dzisiaj nie ma informacji co dalej z fabryką... Może w ogóle jak nam się skończy najem to dostaniemy kwitek z miesięczna odprawą... Firma zauważy jak płacić Tobie tyle samo, ale żebyś robił więcej???? Oficjalnie ci nie powiedzą tego że jak jest ci źle to zmień pracę, ale na końcu języka mają to zdanie. Tym bardziej że tam nikt nie rozmawia z ludźmi którzy na to wszystko pracują czyli operatorami.

Firma E.G.O POLSKA SP Z.O.O w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Technik / Inżynier / Serwisant Elektronik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Tati

No i...tak
@Tati

Powoli wszystko wraca do normy, prawdopodobnie po nowym roku będą zatrudniać. A zarobki przed kryzysem...były spoko, teraz jest gorzej niestety. Trzeba przetrwać jeszcze 2 gorsze wypłaty i powinno być lepiej

@No i...tak

Niby od stycznia mają ruszyć 3 zmiany , ale zarobki operatora będą fatalne przy premii 20% ma wychodzić coś +/-4 tyś. Jak na takie czasy ta inflację którą mamy wzrosty cen żywności , podwyżki rachunków i ogólne większe koszty życia , to 4 tyś to śmiech na sali na (usunięte przez administratora) wystarczy . Praca na 3 zmiany i te obowiązki operatorskie jakie mamy są warte w tych czasach myślę , że spokojnie 5 tys netto . Aby można było jakoś żyć na średnim standardzie . A oni zaczynają nas traktować jak tanią siłę roboczą ;-/ Jak ktoś jest zadowolony z tego wynagrodzenia które otrzymuje to jest mało ambitny bądź mieszka z rodzicami i te 4 tyś co zarobi ma tylko dla siebie na przyjemności ...

No i...tak

Myślę, że musisz nauczyć się liczyć. Zarobki będą w granicy 4,700 Chyba, że zamierzasz się(usunięte przez administratora) i nie mieć premii

@Karol

20% premii? A dlaczego nie napisałeś że pozostałą część premii czyli pozostałe 20% włożą w podstawę? Podniesienie podstawy o 20 procent to jest bardzo dużo i ludzie lepiej na tym wyjdą bo premia i tak jest uznaniowa. A tu muszą Ci wypłacić

Kobieta

Czyli rozumiem, że do tej pory była jedną, czy dwie zmiany? I w jakich godzinach one będą? Za co można otrzymać w ogóle tę 20% premię? Czy poza tym wszystkim można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Zbigniew
@@Karol

20 procent włożono do podstawy dlatego że jak co roku trzeba było dać podwyżkę. Wkładając te 20 % oszczedzili. Pracuje tam już na tyle długo żebym mógł stwierdzić że uzyskanie tych kolejnych 20 % pod rządami nowego prezesa będzie graniczyło z cudem. Zwłaszcza że prezes powiem w danym miesiącu "była mała sprzedaż i max premia to 5 % albo jak będzie łaskawy to 10" A nawet gdyby dał 20 % i udało by sie je uzyskać to zarobi się 100zł więcej niż w zeszłym roku. To co to za podwyżka ?

@Zbigniew

Dokładnie teraz takie pieniądze jakie będziemy zarabiać można będzie zarobić wszędzie . Nie pracując na nocki . Proszę przejrzeć oferty pracy i zapoznać się ze stawkami . Po drugie nadal nie otrzymaliśmy aneksów do umowy i tak na prawdę nie wiadomo jak w tym roku będzie wyglądać pensja ...

Estera

Zamyka się? Czy to przez spadek sprzedaży, o którym można przeczytać w jednym z poniższych komentarzy czy coś jeszcze ma na to wpływ? Widziałem, że zwalniają ludzi i nie patrzą w ogóle na staż, doświadczenie, etc., czy to prawda? To w ogóle sprawdzone info, że się zamykają?

McDonald's

Czy się zamykają... tego na 100 nie wiadomo prezes nie powie.... w sumie to nic nie mówi. Spotkania nawet żadnego nie zrobił.... No miał, ale jednak przesunął... Patrząc na redukcję etatów i zmniejszona produkcję to można wnioskować że coś się zamknąć może... Chodzą słuchy o postoju... o pomniejszaniu premii. Wszystko jest jedną wielką zagadką nie do odgadnięcia. Jedna maszyna na której mieliśmy produkować super ilości po audycie producenta z Niemiec stoi wyłączona. Z drugiej strony jest nowa maszyna i nowa linia z nowym rodzajem pracy ... NIC NIE WIADOMO. Chociaż jeśli można by patrzeć na ruchy grupy...to wszystkie projekty można rozlokować w fabrykach poza Polską... O nowej lokalizacji też nic nie wiadomo...

Emil
@McDonald's

Hmm, ale chyba coś powiedzą wcześniej i poinformują załogę jakby mieli się zamykać albo iść na postój. Jak są przestoje to zwykle wtedy nie płacą i jest za urlop czy nie wiesz bo nie było jeszcze takiej sytuacji?

No limit
@Emil

Postoje są już w piątki, ale tylko dla grupy ludzi z produkcji. Jak będą kroić wypłaty to się okaże przy najbliższej bo nic oficjalnie nie jest przedstawione jak to będą robić i na jakiej podstawie.

informator

tak to prawda,są zwolnienia,proces usunięcia oddziału z ulicy Manewrowej rozpoczął się w tym roku

@informator

Marnymariusz

Es tut mir leid, die Situation im Unternehmen ist nach der letzten Regierung sehr schwierig. Sie wussten es ganz genau, ich gebe mein Bestes, es ohne Verlust für die Gruppe abzuschließen. Wenn Ihnen meine Arbeit nicht gefällt, danken Sie mir bei Ihrem nächsten Besuch. Grüße

Się dzieje pracy nie ma sprzedaż spadła o 60 % ... Ciekawe jak będą wyglądały kolejne miesiące. Nie ciekawie to wszystko wygląda zwalniają ludzi nie przedłużają umów ,wysyłają ludzi na urlopy . Najlepiej się pozbyć do 0 chyba według ich .... Prezes mógłby zrobić zebranie i poinformować ludzi co się dzieje bo pracownicy przez tą nieświadomość snują różne teorie . Że firma upada itd ... Nie wiadomo co o tym myśleć ????‍????

McQueen

Prezes zrobi zebranie... Przecież widać gołym okiem że jest to TABELKOWIEC. A co on miał ustalone w Niemczech jak go zatrudniali to już tylko on wie.... Ponoć 2 zmiany mają zrobić i dalej zwalniać ludzi. Zobaczymy czy podzielimy losy zakładu z Lodowej :)

Ona
@McQueen

No ja mam tylko nadzieję , że jak prezes będzie chciał dalej zwalniać ludzi z innych działów niż dotychczas to weźmie pod uwagę kto jak pracuje i jak się przykłada . A nie kto ile lat pracuje bo często ten kto ma staż wali w (usunięte przez administratora) przez całe 8 h I ma w głębokim poważaniu co się dzieje i , że wypadało by coś zrobić samemu liczą na osoby które sobie lepiej radzą i są wykorzystywane . Myślą , że im się wszystko należy . Mam nadzieję , że kierownictwo weźmie to pod uwagę bo jak zostaną takie osoby to kto później będzie robił. Na pewno nie te nygusy co wiecznie im trzeba pomagać bo sami sobie nie radzą . Dziękuję za uwagę ????

Były pracownik.
@Ona

Nie będą na to patrzeć i nie patrzą. Zwalniają ludzi którzy pracują, pół roku, dwa lata a nawet i więcej niestety brak poszanowania. Do Ukrainy nic nie mam nie o to chodzi ale jest to dla mnie Polaka upokarzające że we własnym kraju zwalniany jestem szybciej niż Ukraina. Im umowy dajecie przez firmę mimo że nie ma pracy gdy kończy się im umowa powinni zostać zwolnieni a nie wzięci na firmę. Żenada.. Każdy potrzebuje pracy ale to co się odpierdziela tutaj to hit. Co do ludzi którzy pracują po x lat owszem większość z nich w ciula tnie. Jest takich parę osób na każdej zmianie. Śmieszki, chodzenie po zakładzie i nic nie robienie oprócz odpierdzielania tyłków nowym osobom. Strasznie to przykre często nowy pracownik jest o wiele wydajniejszy a starszy tylko na tym korzysta. Ale jak widać taka polityka zakładu.

Dusia

Hej, mój mąż chce aplikować do nich na Serwisanta Elektronika, mają aktualną ofertę pracy. Wymagają wykonywania pomiarów ESD w zakładzie wg. normy IEC 61340-5, czy jest szansa przeszkolić się u nich z tych norm? Co prawda mój mąż jakieś pojęcie o nich ma, ale nie za wielkie....dajcie też znaka, czy na tym stanowisku pracuje się trybie zmianowym :)

Dr House
@Dusia

Może i jakieś szkolenie będzie miał. Natomiast co do zmiany ,to tzw flex do 9 musi być. Jedna zmiana

Antoni

Na początku roku byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Myślałem że będę miał do czynienia z kierownikiem produkcji, lub z kimś kto ma z produkcją na codzień do czynienia. Tymczasem spotkanie miałem zapewne ze " specjalistką od HR" która nie miała o tym pojęcia. Nie istotny był mój zawód wyuczony technik elektronik i przebieg pracy zawodowej. Nie istotne że to co na hali produkcyjnej mi pokazano było dla mnie dziecinnie łatwe. Ważne za to były metody stosowane przy rekrutacji rodem z przedszkola, przekładanie kółek przez sznurek na czas, szukanie ludzika który nie ma pary spośród setki innych i jeszcze jakaś (usunięte przez administratora) której nie pamiętam. Jesteście po prostu niepoważni. Na szczęście trafiła mi się inna lepsza oferta , bardziej platna gdzie kierownik produkcji poznał się na moich kwalifikacjach. Dlatego taka rada w EGO niewiadomo kogo i czego szukają, kasa też nie powala, a jeśli macie bogate doświadczenie zawodowe to po prostu darujcie sobie tutaj nie ma osoby która się na tym pozna.

@Antoni

Tak. Czasem idę koło stołówki i patrzę jak te "testy" są robione... To chyba ma być coś na kształt "poważnej" rekrutacji w "poważnej korporacji" ale jednak gdzieś indziej taki test inteligencji emocjonalnej wygląda trochę poważniej. O ile jest wgl. Potrzebny.

aaa

A skąd takie info? Potwierdzone przynamniej od kogoś z góry? No i czemu niby mieliby się zamknąć? Jakieś problemy z płynnością finansową? Trochę tak mało wiarygodne to mi się wydaje, biorąc pod uwagę świeżą ofertę pracy na stanowisko Księgowego/Księgowej..

@aaa

No a jak mają prowadzić firmę przez 3 lata bez księgowej? Najem hali się kończy i kończy się ta firma... Nic o nowej lokalizacji nie mówią, zero informacji dla pracowników. Ogłosili nowa strukturę, nowe informacje o inwestycjach. Wyraźny brak rozwoju i inwestycji w grupie,zmniejszenie kosztów...

Snejk
@McQueen

Człowieku nie siej paniki. Kim jesteś w tej firmie,że znasz kolejne kroki zarządu. Skąd wiesz ,że firma nie przedłuży dzierżawy obecnej siedziby . Po co szczekać,ludzi denerwować jak się (usunięte przez administratora) wie. Poza tym księgowa o której piszesz jest jako wsparcie dla obecnych.

@Snejk

Nie szczekam i nie denerwuję ludzi tylko tak to wygląda. Nie wydaje ci się że wypadałoby informować ludzi którzy zarabiają na to wszystko...? Jakby mieli przedłużać to by nie oddawali 4 hali, bo wielkie plany były rozwojowe. Teraz to nawet nie wiadomo czy będzie produkcja na tyle maszyn co mamy... W obecnej sytuacji są jakieś szczątkowe informacje uzyskane pokątnie. Prawdziwy prezes firmy robi zebranie i przedstawia "kolejne kroki zarządu". Ten nawet dzień dobry nie umie odpowiedzieć. Pierwsze jego spotkanie z pracownikami: - W przyszłym roku w nowej lokalizacji - jak widać nie udało się - nie będzie pracujących sobót - jednak trzeba było przyjść w soboty do pracy. Kim jestem w tej firmie? Nikim tak samo jak i ty. Jednym z numeru w SAP i Excel. Polecam spojrzeć na to wszystko z chłodną głową i przemyśleć co jest, o czym mówią, co obiecywali...

Olaf
@McQueen

Czyli obiecywali różne rzeczy a nic z tego nie wyszło? Jeśli chodzi o pracujące soboty to płacą za nie więcej? Bo mnie akurat nie przeszkadzałoby jak stawka jest dobra. Czy to w ramach ustalonej pensji i nikt z tego nic nie ma?

saa
@McQueen

Co to za nowa struktura?

Witold

Pod względem fizycznym, jak ciężko jest na produkcji? Wisi dalej ogłoszenie, więc może zdążę się załapać. Nie boję się pracy fizycznej i mam dużo siły. Martwi mnie co pisaliście o tym dokładaniu obowiązków. Ciężko się przez to pracuje? I te informacje o zarobkach trochę niepokoją. Nie zanosi się, aby były podwyżki albo coś na plus z kasą?

Vitja
@Witold

Jeśli chodzi o stanowisko jako operator na manualnym montażu to spokojnie dasz sobie radę nie ma tam fizycznej pracy, chyba że wkładanie ramek na Transporter najcięższa wazy 9kg. Potrzeba cierpliwości i spostrzegawczości bo jest dużo małych różnych elementów które można pomylić. Na początku jest ciężko bo szkolenia odbywają się na stołówce przez czytanie stosu kartek, nie ma porządnego szkolenia takiego "hand in hand". Podwyżek z tymi naszymi "nowymi" dusigroszami to już nie będzie.

Wiktoria
@Vitja

czy na tym stanowisku zatrudniane sa kobiety? czy ze wzgledu na wage ramek tylko faceci ?

@Wiktoria

Do pewnego czasu to tylko był zakład kobiecy (mowa o produkcji). To zatrudnianie mężczyzn na produkcję od jakiegoś czasu jest nowością. Nikt nie patrzy, że kobieta nosi takie ramki. Taka praca a BHP jest przestrzegane.

Honorata
@To ja

A praca na produkcji jest w dwuzmianowa? Bo z tego co słyszałam, to często na produkcjach jest kilka zmian. Czyli skoro BHP jest przestrzegane, to pracownik dostaje ubrania robocze od firmy? Dlaczego kiedyś był to zakład kobiecy, czemu nie przyjmowali mężczyzn?

@Honorata

Firma pracuje w systemie 3 zmianowym. Tak. W firmie obowiązuje ESD więc od firmy dostaje się odzież ochronna oraz obuwie. Czemu kobiety ? Praca manualna. Może dlatego. Kobiety mają mniejsze ręce i palce :) ale to było dawno i minęło :) teraz i kobiety i mężczyźni zatrudniani są na produkcji

Helena
@To ja

Godziny pracy tak jak zazwyczaj na zmianach? 6-14 itd? Co w ogóle dokładnie się robi, bo nie znam tej firmy, trafiłam po prostu na ten wątek szukając pracy. W takiej jestem sytuacji że wezmę pracę w ciemno, pytanie tylko czy w ogóle są przyjęcia? Dużo ludzi pracuje? Jest rotacja czy raczej nie?

Inżynier erdzi

Dzień dobry, szukam opinii na temat stanowiska " inżynier utrzymania ruchu"

Sutafar
@Inżynier erdzi

Jeżeli umiesz myć okna to doskonale będziesz się nadawał. Dodatkowym atutem będzie znajomość procedury wymiany klamki w drzwiach. Najważniejszą czynnością na tym stanowisku jest podpisywanie się swoim nazwiskiem pod wszystkim czym się da. Musisz przygotować się na częste awarie związane z przypadkowym wciśnięciem grzyba, które polegają na wyłączeniu i włączeniu maszyny. Równie często będziesz wzywany na stanowisko by wetknąć kabel zasilający do gniazdka. Pamiętaj tylko by na pierwszy dzień w pracy przynieść ze sobą komplet narzędzi, dzięki czemu na pewno zaplusujesz u kierownika.

Banita

Dzień dobry wszystkim. Mam takie pytanie,czy w ostatnim czasie w waszej firmie praca w weekendy jest odgórnie narzucona?Czy też pracownik dobrowolnie zgłasza chęć pracy w nadgodzinach? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

@Banita

Dla chętnych

Sylwia
@To ja

Super, rozumiem, że te nadgodziny są dodatkowo płatne? W weekendy jakoś wyzsza stawka jest? Ile weekendów można w miesiącu sobie tak dorobić?

lilok

Hej, niebawem mam rozmowę w Firmie Ego. Na co powinnam się przygotować?

@lilok

Zależy z kim i na jakie stanowisko

@To ja

Wiem tylko, że na produkcję ...

@To ja

O ile się nie zmieniło to kiedyś trener IPC dawał testy do rozwiązywania czy nadaje się człowiek na produkcję. Ale jak jest teraz to nie mam pojęcia

Karol
@To ja

Jakie to testy? Psychologiczne czy bardziej branżowe czy umie się obsługiwać jakąś maszynę np? Pamiętasz coś?

@Karol

Niestety nie znam odpowiedzi, ale raczej nie są takie trudne

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko inżynier automatyk w E.G.O POLSKA SP Z.O.O? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Ekspander

Na nic, nie polecam tam pracy. Kierownictwo zakłamane. Procesy są w cały świat, szukanie oszczędności w miejscach najmniej je przynoszących.

@Ekspander

Masz w tym momencie na myśli oszczędności względem własnej kadry czy chodzi o jakieś jeszcze inne konkretne obszary? jeśli tak to jakie?

Ekspander
@Hanna

Pani jest z firmy czy z portalu?

wyznawcy Mojżesza

Pracuję tu parę lat i z roku na rok ten pracodawca zbliża się do poprzednich od których chciałem/łam uciec... Coraz mniej rzeczy które dają przewagę nad innymi...

Iwona
@wyznawcy Mojżesza

Możesz dokładniej napisać w takim razie co się zmienia tu z roku na rok ? Że pracodawca zbliża się do tych, od których kiedyś Ty chciałeś uciec ?

Wyznawcy Mojżesza
@Iwona

Tak, mogę. Oszczędności oszczędności, ale sami z samochodów nie zrezygnuje i premii dla zarządu. Większość firm robi na święta np. spotkania integracyjne lub jakieś pikniki z funduszu socjalnego, a tutaj ani większej kwoty na święta to ani balu. Ta firma odkąd pojawił się co&vid elegancko wymiksowała się z tego. W tym roku podobno nie ma na to budżetu. No pewnie bo planowano go na kolanie kiedy to wszystkich pozwalniali... Były imprezy noworoczne teraz nie ma. No i najważniejsze to pensje, dokładanie obowiązków a pieniądze te same, jeszcze dodatkowo trzeba się bać o swoją premie... [Jeśli ja masz]Tłumaczenie że indziej jest gorzej... No jest, ale jest i lepiej można podnosić kwalifikacje, tutaj można, ale najwyżej udaru dostać z obawy na to jak będzie wyglądał przyszły miesiąc. Jak już ktoś tutaj napisał, rok,2 i nowe'miotł¥' zamkną ten zakład jak poprzedni.

@Wyznawcy Mojżesza

jak poprzedni? z tamtym to co konkretnie się stało, bo w sumie to nie słyszałam. a w tym tutaj to od kiedy jakoś niepokojąco na Twoje oko zaczęło się dziać? pisałeś, że od lat tu jesteś ale nie od samego początku?

Wyznawcy Mojżesza
@Hanna

Ema elester później GE Power Controls, Łódź Lodowa 88, 92-313 Łódź. Wykupione przez ABB w roku 2018, zamknięte do końca 2021. Tereny sprzedane potentatowi logistycznemu Panattoni. Nie chcę nic sugerować ale przeniesienie zakładu miało być jakoś szybko bo "Nowa lokalizacja" ale chyba coś góra zatrzymała, tym " naszym" i chyba miał to być właśnie Panattoni.... Ale nie chcę nic sugerować.

Szukam pracy w mieście Łódź. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6700 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Hanna

No dobra to inaczej może... Na jakie najwyższe śmiało można liczyć? ;)

Sznapi
@Hanna

To zależy w którym miejscu chcesz pracować.

Inżynier

Takie zarobki to na wyższych stanowiskach. Inżynier . Niżej niestety,aż tyle nie płacą

@Hanna

Napisz jako kto chciałabyś pracować. Rozbieżność w stanowiskach ,a co za tym idzie w wysokości zarobków jest różna

@Inżynier

obecnie na administrację szukają. A inspektor jakości ile by zarobił?

Inżynier Karwowski

Witam. Proszę o opinię na temat stanowiska "inżynier automatyk utrzymania ruchu" jest takie ogłoszenie aktualnie. Ktoś podpowie jak atmosfera w UR, jak kierownik, system pracy?

A$AP baby
@Inżynier Karwowski

Stanowisko inżynier w tym dziale odbiega mocno od pojęcia" inżynier w dziale utrzymania ruchu. W ogłoszeniu opisane są rzeczy których w tej firmie nie ma(manipulatory scara) no chyba że kupili,ale rozwój tej firmy to też parodia. Jeśli ktoś jest inżynierem utrzymania ruchu to raczej może się zdziwić swoimi obowiązkami (robisz to co zwykły technik). A kierownikiem jak pracowałem był Tomasz (usunięte przez administratora) , bez znajomości by się tam nie dostał (kolega poprzedniego prezesa). pracowałem tam przez jakiś czas i to konfliktowy człowiek. Jeśli obsada w UR się nie zmieniła to chłopaki są ok. Praca inżyniera tam była na 2 zmiany 5:55-13:55 i 13:55-21:55

Swayze
@Inżynier Karwowski

Oni tam potrzebują ”inżyniera automatyka"? z tego co pamiętam to jest tam "główny automatyk" więc... A tematów automatyki jest tam jak na lekarstwo.

@Inżynier Karwowski

Na kierownika chłopaki bardzo narzekają . Nie zna się. Bardzo konfliktowy. Jak nie grasz do jego bramki jesteś be. Praca dwu -lub trzy zmianowa. Inżynier zazwyczaj dwu.

@Inżynier Karwowski

Daj sobie spokój z kilku powodów: kierownik ma w głowie zarządzanie rodem z państwowej fabryki w czasach (usunięte przez administratora) Nie mówi prawdy i stosuje jakieś dziwne zagrywki. Beton, bez możliwości rozmowy. Zakład jeszcze z rok może 2 będzie funkcjonował, Niemcy zatrudnili fachowców z ABB do zamknięcia tej Budy. Tyle od byłego.

Aneta
@1234

O co ci konkretnie chodzi z tym podejściem rodem z państwowej fabryki, jak to w praktyce funkcjonuje? No i czy zarobki wynagradzają tą atmosferę tak porównując do innych firm?

Pikpok
@Aneta

O pracę w czasach wschodniej władzy proszę pytać starszych. Zarobki nie wynagradzają. Chłopaki już się ewakuują powoli.

Misiek

Całkiem niepoważna firma, po wstępnej rozmowie z Panią, która cały czas się śmiała, jakbyśmy sobie opowiadali kawały, nie dostałem informacji z kim będę miał rozmowę kwalifikacyjną, a na umówioną godzinę nikt z firmy nie zadzwonił.

rekruter
@Misiek

Szanowny Panie, celem wyjaśnienia sytuacji proszę o wskazanie, na jakie stanowisko Pan aplikował - proszę o podanie przybliżonej daty rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o E.G.O POLSKA SP Z.O.O - Łódź

• Jak się pracuje w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy E.G.O POLSKA SP Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.G.O POLSKA SP Z.O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.G.O POLSKA SP Z.O.O
2.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Manewrowa 6/10
    92-517 Łódź