Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Roland

Byłem na rozmowie, poszukują niby specjalisty ds. rekrutacji a tak naprawdę osoby, która za drobne będzie pracować wiele godzin ponad zwykły czas, rozmowa bardzo nie miła, nie profesjonalna, szkoda gadać.

WuESka
@Roland

@Roland a kto przeprowadzał tę rozmowę? Możesz opisać ogólnie tę osobę? Też się wybieram i się zastanawiam, czy warto...

Alicja
@Roland

Czyli jakie wynagrodzenie Ci zaproponowano na takim stanowisku w Grupie Progres? I jakie były oczekiwania co do przepracowywania godzin? Podasz więcej informacji?

Przestroga

Byłem kiedyś pracownikiem tej pseudoagencji. Miałem orzeczenie o niepełnosprawności, dzięki czemu firma otrzymywała z PFRON zwrot za moje zatrudnienie. Wiem, że to u nich powszechna praktyka. Gdy tylko "ważność" mojego orzeczenia się skończyła to zostałem zwolniony - nie ze względów merytorycznych ( miałem niezłe wyniki ), ale dlatego, iż (usunięte przez administratora) nie mógł już więcej pozyskiwać publicznych pieniędzy. Przy tym sugerowano mi, ze jeśli nie przyniosę aktualnego zaświadczenia to mnie zwolnią i nie mam co liczyć na przedłużenie umowy Ostrzegam przez progresem.

Arek

Pisali do mnie z tej firmy i chcieli zachęcić do współpracy. Ich strona www wygląda fajnie i na bardzo profesjonalna. Natomiast szokują mnie wpisy tu na forum. Szczerze to nie kieruje się aż tak wpisami na gowork, ale tu to widać ze ewidentnie cos jest nie tak. Niestety, ale raczej zrezygnuje z dalszych rozmów z ta firma.

Ciiii

Tragedia...... Bardziej męczącej destrukcyjnej i toksycznej firmy nie spotkałem nigdy...... Jeden konsultant jest obarczony taka ilością pracy że nie wydała ani fizycznie ani psychicznie.... (i nie mówię tu tylko i sobie ale o konsultantach nawet bardziej doświadczonych ode mnie, którzy znacznie dłużej tu pracują) Konsultantki w jednym ze znanym na tym forum (z zeszłego roku) oddziale dosłownie płaczą i z niemocy psychicznej momentami.... A w tym samym czasie zatrudnia się do biura słupa posiadającego orzeczenie który nie robi nic.... Ale naturalnie firmie taki ktoś się bardziej opłaca. W momencie kiedy konsultant chce się zwolnić.... Przełożony urządza psychiczne piekło.... Bo to oczywiście nie jest po jego myśli.... Nie można w tej firmie iść na urlop czy na l4 kiedy jest taka potrzeba.... Podejmując tam pracę nie chciałem polegać na opiniach które przeczytałem na go work ale niestety...... Jestem bardzo bardzo rozczarowany.... Zawiedziony.... Zszokowany...... Ponieważ wszystkie wszystkie opinie w 100% się potwierdziły......

Psp
@Ciiii

O którym oddziale mowa ? Łodzi Po czy TP ?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Czy Grupa Progres Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Januzi

@Pytanie Tak. Jest karta Multisport + o ile zgodzisz się zapłacić ok. 75 % z własnej wypłaty he, he. W dodatku w odległych miejscach (np. typu Gdańsk Osowa znaczy wieś cholerna) proponują podobno. I o ile znajdziesz czas wolny, bo w czasie wolnym odrabiasz zaległości w Progresie.

@Januzi

Zapomniałem dodać, że pracownikom zewnętrznym nie przysługuje karta Multisport + i Progres nie pokrywa kosztu zakupu karty nawet w tych śmiesznych 25 %. Znajomej konsultantce, która wciąż pracuje w GP (najpierw w oddziale w Gdańsku a teraz z powodu likwidacji tegoż oddziału w ub. roku obecnie w oddziale w Gdyni) zaproponowano podobno siłownię w centrum Gdańska. A wiem, że mieszka w Gdyni Chyloni daleko od SKM gdzieś. Oczywiście nie skorzystała z tej "propozycji".

Katarzyna
@Januzzi

Panie Janie, przyzna Pan, że to nie jest Pana znajoma. Oddział w Gdyni i w Gdańsku został połączony, ale poza tym ani jedno Pana słowo nie jest prawdziwe. Nikt nikomu nic nie proponuje, karta Multisport upoważnia do użytkowania w określonych siłowniach.

@Katarzyna

P.S. Wszystkim moim znajomym i byłym kolegom ze studiów odradzam Grupę Progres jako pracodawcę jak i miejsce pracy. I dalej będę to robić.

Katarzyna
@Januzi

Jasne, nikt Panu przecież nie broni :) Proszę śmiało wyrażać swoją opinię. Sugeruję tylko, żeby nie wypowiadał się Pan na temat pracy, w której Pan nie pracował (bo nigdy wewnętrznym pracownikiem Pan nie był) ani pracowników, których Pan nie zna.

DeDe
@Katarzyna

Jak widać bezczelność kierownictwa progres nie zna granic. Na szczęście wasza agencja przędzie coraz gorzej. Ludzie się na was poznali. Ukraińcy tez odchodzą.

Marian
@Katarzyna

Prezesowi kończą się fundusze i trzeba było się wynieść z biurowca. Już wszystkie foty, którymi się niegdyś firma chwaliła na fb i linku są nieaktualne ?

Zom
@Marian

@Marian o czym mówisz? Progres nadal jest w tym samym biurowcu co był. Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło?

@Zom

Już niedługo (max. 1,5 roku wg. mnie) wyniosą się z tego biurowca (architektonicznie brzydkiego). Nie martw się @Zom. Proponuję przeprowadzkę na teren ZUT w Gdańsku (Gdańsk Szadółki). Lub ewentualnie przy [SZOK w Pruszczu Gdańskim. Ich 'zapaszek' tam bardzo pasuje he, he.

@Zom

Miało być PSZOK w Pruszczu Gd. Literówka Sorry ;-)

@januzzi
@Januzzi

Ty musisz mieć straszne kompleksy albo problemy osobowościowe, że masz ciągle parcie na szkło by szkalować te firmę. A może ktoś Ci za to płaci ? Ty naprawdę nie masz innego życia? Nie masz przyjaciół? Nie spędzasz czasu na świeżym powietrzu? Żyjesz tym progresem jakby to była jakaś fobia.. może skorzystaj z teleporady ? Świat nie jest taki zły - zacznij z niego korzystać, bo stoisz w miejscu

@@januzzi

Nikt mi nie płaci za jak to ująłeś "szkalowanie" Grupy Progres [a szkoda ;-)]. I zgadza się mam parcie na szkło he, he. A kolegów i znajomych mam akurat, więc tu kulą w płot strzeliłeś Pan. Przyjaciół b. niewielu też znajdzie się (zależy co rozumiesz pod tym pojęciem i bynajmniej nie chodzi mi tu o przyjaciół z Facebooka z którego korzystam sporadycznie ostatnio). I na koniec zapewniam, że żaden z moich znajomych czy b. kolegów ze studiów nie pracuje obecnie w Grupie Progres. Są na rynku inne: normalne agencje pracy tymczasowej dla których można pracować. Miłego weekendu Ci życzę.

@Januzi

Co masz na myśli pisząc: w czasie wolnym odrabiasz zaległości w Progresie? Czy firma wymaga pracy po godzinach jeżeli nie wyrobimy się ze swoimi zadaniami? Jeśli tak, to czy te nadgodziny są płatne?

Betty
@Renata

To i znaczy, że w prace czasem jest taki zawrót głowy, że po prostu fizycznie nie masz czasu na zrobienie pewnych rzeczy...Potem pod koniec dnia Ci mówią, że masz na jutro zrobić ok 200 umów, lub aneksów do umów, lub innych pierdół... To przychodzisz do domu, siadasz i robisz do 21-22godz...Tylko że jak potem wspomnisz kierownictwu, że pracowałaś w domu do 21-22godz i coś ci się za to należy, to dostaniesz nie pochwałę, że straciłaś swój czas, zamiast spędzić go z rodziną, a opierdol i będziesz wyzywana od oszustów, że po prostu chcesz naciągnąć na kasę, no i oczywiście Ci nikt za te nadgodziny nie zapłaci...Bo przecież nikt ci nie kazał robić tego w domu. Masz to zrobić nie na nadgodzinach w domu , i nie w pracy, bo w pracy nie ma czasu tego zrobić... Taki oto paradoks...

Była

Nie pracuję tam już jakiś czas, ale utrzymuję kontakt z byłymi współpracownikami i wiem, że w firmie nic się nie zmienia.(usunięte przez administratora)W tej firmie złożenie wypowiedzenia przez pracownika jest traktowane jako zdrada i od razu jesteś stawiany w złym świetle, mimo że jeszcze dzień wcześniej zapewniali o twojej niezbędności dla firmy. Z kolei gdy to firma zwolni pracownika wtedy wszystko jest w porządku. Firmy nie poznaje się po tym jak wita, ale jak żegna pracownika , o czym sama się przekonałam.(usunięte przez administratora)Firma jest może dobra na początek kariery i zdobycie pierwszego doświadczenia, jednak na dłuższą metę tam nie da się pracować(usunięte przez administratora)

@Była

Wspomniałaś, że firma Grupa Progress będzie dobrym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia, a na odbycie stażu? Czy miałaś kontakt z kimś korzystającym z takiej możliwości w tej firmie- czy można z takiego stażu "dużo wynieść"?

Renata

W zeszłym tygodniu Grupa Progres poszukiwała pracownika na stanowisko Pomocnik na magazynie. Oferta już nie aktualna- czy ktoś z Was wziął udział w rekrutacji? Czego oczekiwali od kandydata?

P.

W tej firmie prawie każdy ( mówię prawie, bo nie każdy ) kierownik oddziału stosuje mobbing . Ludzie powinni to zgłaszać . W żadnej innej firmie nie widziałam tyle nienawiści i wrogości wobec ludzi.

szarlotka
@P.

Bo każdy kieras biura i regionalny - dbaja o swoj interes, a jak cos nie idzie wyzywaja sie na podleglych pracownikach.... nie mowie juz o tym jak jedna z Pan kierownik - (usunięte przez administratora) osiągnela regionalnego, krotkie mini spodniczki i obcasy zrobily swoje. (usunięte przez administratora).

Tadam1

Jedna z najbardziej fałszywych osób jaką znam, a to że kierownicy oddziałów włażą jej w cztery litery jest prawdą. Zresztą... Ci kierownicy wcale nie są lepsi

@Tadam1

Zgadza się, ale Ona to ostatnia tam. Zgasi światło. Nigdzie indziej nigdy nie pracowała, a w Progresie zrobiła zawrotną karierę idąc po trupach. Wredna wyrachowana osoba. Żadnych norm etycznych byle kasa zgadzała się na jej koncie.

Miałem przyjemność współpracować z tą ,, Panią " i nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu i przede wszystkim taktu, mimo rzekomych tylu lat w firmie.

Nigg

@byly pracownik - o kim mowa?

Progres-gówno

Dostałam PIT z tej firmy-krzak . Dostając wypłatę , nawet nie minimalną krajową , nie został mój przychód opodatkowany , nigdzie nie zostałam zgłoszona , same zera . Po próbie kontaktu oczywiście żaden oddział w całej Polsce nie odebrał mi telefony hahah Tragiczna firma Tragiczne wypłaty Tragiczna centrala Tragiczne szefostwo Omijać ! P.s Ukraińców (usunięte przez administratora)

NICK

Jako były już pracownik tej firmy - krzak potwierdzam to co napisali poprzednicy: Fluktuacja pracowników na poziomie 100% w ciągu roku - dotyczy również managerów. Fatalne zarobki - na poziomie najniższej krajowej., brak sprzętu do pracy - telefonów komputerów. Benefity to jakiś żart - pełna odpłatność. Firma, która się zwija.

KWP

No to wtedy pretensje do wyższego kierownictwa, a nie do ludzi...

RR

Я застерігаю вас від роботи в цьому агентстві - особливо українців, які особливо вразливі до діяльності цього агентства. Не лякайтесь і уважно читайте договори. YA zasterihayu vas vid roboty v tsʹomu ahent·stvi - osoblyvo ukrayintsiv, yaki osoblyvo vrazlyvi do diyalʹnosti tsʹoho ahent·stva. Ne lyakaytesʹ i uvazhno chytayte dohovory.

Regres

Jako ich były pracownik, mam nadzieję, że w końcu ta agencyjka zbankrutuje lub, iż dobiorą się do nich odpowiednie instytucje jak PIP i ZUS. To co wyprawia "prezes" i ten jego pomagier to jeden wielki skandal. Firma prowadzona w stylu wczesnych lat 90 - tych. Nie dziwne, że tracą klientów i nastawieni są głównie na żerowanie na Ukraińcach. Ale i to się powoli kończy bo ludzie widzą z kim mają do czynienia i opinia się rozchodzi.

Wlepiaja kary za karą wielka ściema Moderatorzy kasujązłe opinie wystarczy na go work kupic abonament za srednio 400 pln wiec go work nie jest odpowiednim miejscem na opinie bo złe kasują dajac oszustom mozliwosc wybielenia sie NIE POLECAM bede rozysłał info do ich klientów

Negatywna

Bardzo wiele niekorzystnych wypowiedzi o tej pseudoagencji jest kasowana na wniosek właścicieli.

@Negatywna

@Negatywna Sama prawda. Zatrudniają chyba cały sztab cenzorów jak w czasach słusznie minionych (czyt. PRL-u) obecnie nazywanych dla niepoznaki moderatorami. A kontrolę nad ich pracą sprawuje sam Szanowny pan Prezes [Pan specjalnie z małej litery ;-(]. Moderatorzy z serwisu GoWork też często usuwają wypowiedzi (mi 3 dotychczas usunęli a nie zawierały przekleństw ani nie nawoływały do nienawiści jakiejkolwiek).

BH

Przestrzegam przed pracą w tej agencji - zwłaszcza Ukraińców, którzy są szczególnie bezbronni wobec działań tej agencji. Nie dajcie się zastraszyć i dokładnie czytajcie umowy.

Były

Czy w tej firmie pracuje jeszcze ktoś kompetentny ? Nie sądzę , bo zostały same (usunięte przez administratora) , co dla paru stówek premii i awansu na wyższe stanowisko zrobią dosłownie wszystko . Tak dużej rotacji chyba w żadnej firmie nie widziałem .

Rafraf
@Były

Hehehe jakia premia i jaki awans??! Bladam Cię.... W tej firmie to pojęcie względne.... Tylko się dojeżdża ludzi jak dzikie osły dokładając ich co chwilę nowych obowiązków i czekając na natychmiastowe rezultaty.... W ramach bonusa... MOGĄ Cię co najwyżej wykończyć się PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE

Była
@Były

Dzień wolny, którego nie ma kiedy wziąć bo non stop jest dużo roboty.

@Była

@Była Za chwilę kierownictwo Grupy Progres wymyśli dzień wolny w święto państwowe lub kościelne gdy i tak dzień wolny jest (przynajmniej dla tych co pracują w ramach umowy o pracę) he, he ;-( Nowa filozofia tej firemki powstaje jak widać.

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Januzi

@Pytanie Wszystko zależy od danego stanowiska pracy o którym myślisz. Słyszałem, że jeszcze przed pandemią na szeregowym stanowisku konsultanta w oddziale prawie nikt nie wychodzi równo o godz. zakończenia obsługi klienta (16.30 kiedyś; teraz chyba 16.00). Dopiero 20 - 30 min. od godziny zakończenia obsługi klienta. Praktycznie codziennie tak było (w piątki również). Oczywiście pani dyrektor oddziału nie było już od ok. 15.50. A najlepsze jest to, że nadgodziny w GP są darmowe !!! W zamian firma proponowała dzień wolny lub zniżkę na kartę Multisport.

Tanita

Czy ktoś pracował w Słupsku?? Jakie warunki panują?

Tosia

Byłam na rozmowie w Gdańsku, we Wrzeszczu, posiadam doświadczenie w hr ponad 1rok (pracowałam w konkurencji). Nie polecam firmy, bardzo słabe warunki, słaba rozmowa.

@Tosia

A kiedy byłaś na rozmowie kwal. Tosiu droga ? Pytam z ciekawości jeno. Potwierdzam, że GP to słaba firma. Biorę zlecenia tam tylko w ostateczności (gdy ie ma miejsc wolnych w innych agencjach pracy).

@Tosia

Grupa Progres nie ma biura we Wrzeszczu.

@Marta

@Marta Od kiedy wiesz, że Progres nie ma biura swego biura we Wrzeszczu (al. Grunwaldzka 99/101 II p.; wcześnie było pod numerem 78/81 III p. - wejście od str. ul. Dmowskiego było). Zawsze odkąd pamiętam był tam oddział GP. Od wybuchu pandemii w poł. III nie widziałem szyldu od str. ulicy. Ale to nie oznacza, że biuro zamknięte. W II mieli remont generalny wnętrz i wciąż działali (2 pokoje z trzech dostępne były dla kandydatów).

@Januzi

Dzień dobry, obecnie Grupa Progres nie posiada biura w Gdańsku. Najbliższe zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Mściwoja 10/4 81-361 Gdynia tel: +48 (58) 354 60 04 e-mail: gdynia@grupaprogres.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.