Jobhouse

Gdańsk

Jobhouse
4 119

Opinie o Jobhouse

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Cezary

Jobhouse ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Jobhouse? Czy firma zapewnia benefity?

aga
@Aga 17.05.2018 19:49

A jako kto pracowalas? :)

Dariusz

Czy tylko narzekać niektóre osoby potrafią?

Witek

Współpracaz agencją w praktyce - idziesz do pracy na 8 godzin w praktyce 6,37 bo niematyle pracy(wszystko wyliczone do sekundy ) stawka za godzine 10,50 wypłata do 21 w następnym miesiącu szkoda fatygi

Zadwolony
@Witek 13.05.2018 16:57

Pracuje z nimi już trzeci raz i wszytko jest ok. Ja polecam bez dwóch zdań, a jak podpisywałeś umowę do chyba widziałeś kiedy jest wypłata.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Jobhouse? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Justyna
@Administrator 03.02.2018 12:18

Atmosfera może i dobra ze wzgledu na ludzi, ale za małe pieniądze niestety.

Wiki

Możecie podpowiedzieć coś o pracy asystentki z jęz. rosyjskim?

Witek

Bardzo pomocne jest to forum. Dużo dowiedziałem się o agencji, a teraz mogę spokojnie z nimi pracować!!

Wioletta Kossakowska

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalności tej agencji. Dzięki niej udało mi się znaleźć dwie wspaniałe fryzjerki do mojego salonu. Działają szybko precyzyjnie i starannie a obsługa jest bardzo miła pomocna i uprzejma. Polecam z całego serca

Zuzanna Nowaczek

Gdy stracilam prace po duzych problemach ze zdrowiem myslalam ze juz nikt mnie nie zatrudni. Czesto bywam w szpitalu i musze brac dzien lub dwa wolnego. W takich warunkach nie latwo znalezc odpowiednia prace.. Postanowilam zglosic sie do agencji pracy z prosba o pomoc. Zostalam bardzo mile obsluzona, kilka dni po zostawieniu CV juz dostalam kilka ofert.. Bylam na 4 rozmowach o prace i na ostatniej sie udalo :) Jestem szczesliwa, mam zabezpieczenie finansowe, moge sie nadal leczyc a ta agencje polecam dalej bo wiele dla mnie zrobili.

kludyna

Przerobiłam w swoim życiu już kilka agencji i najbardziej jestem z nich zadowolona. Oferty mają dobre, wszystko na miejscu jest zgodnie z umową, żadnych przekrętów, nieporozumień. Oby wszystkie agencje działały tak profesjonalnie

Kubas

Jak patrzę na listę ofert pracy to widać, że firmy poszukują fachowców. Mimo, że agencja ma bardzo dobrą opinię to niestety brak rąk do pracy jest również dla nich przeszkodą trudną do przejścia. Może wyższe płace zatrzymają ludzi przed wyjazdem z kraju

Julka Stawicka

byłam na stażu w Jobhouse w dziale rekrutacji dokładnie rok temu. Ogromnie pozytywne wrażenie. Dużo ciekawych, niecodziennych doświadczeń i lekcji na własną przyszłośc :) mili, przyjaźnie nastawieni ludzie, chcący uczyć szkolić i to właśnie bylo najcenniejsze - że nie byłam tam od parzenia kawy, ale od pomocy. Od kawy mają całkiem niezły ekspres ;d

Marzena Dworska

Szukalam pracy od bardzo bardzo dawna.. ze wzgledu na male dziecko i meza w rozjazdach mialam problem ze znalezieniem stanowiska na ktorym praca bedzie tylko od pn do pt od 8 do 16 bez weekendow popoludniowek swiat itd bo wtedy nie mam co zrobic z dzieckiem... postanowilam zglosic sie do agencji pracy i to byl strzal w dziesiatke :D Bardzo mila wspolpraca, duzo ofert, sympatycznie panie pracujace w agencji. Mam teraz super prace i jestem zadowolona.

hieronimka

Otwierajac nowy oddzial salonu kosmetycznego szukalam doswiadczonej pracownicy z podejsciem do klienta i profesjonalizmem. Dzieki tej agencji udalo mi sie znalezc odpowiednia kandydatke w ciagu zaledwie tygodnia. Jestem zadowolona ze wspolpracy, kontakt bardzo szybki. Supet

Matylda

Profesjonalizm zauważalny już od pierwszego kontaktu z firmą, niespotykanie szybka organizacja, rzetelność i wspaniała pomoc pracodawcy pomogly mi spełnić marzenia w rozpoczęciu nowego etapu w życiu :)

Szymon Motylewicz

W zeszlym miesiacu za posrednictwej JOBhouse udalo mi sie znalezc 3 rewelacyjnych ludzi z doswiadczeniem i umiejetnosciami na stanowisko przedstawiciela handlowego w mojej firmie. Idealnego pracownika szukalem od 3 miesiecy, niestety gadane mieli tylko na rozmowie bo efektow pracy zadnych. Z obecnych pracownikow jestem bardzo zadowolony i dziekuje firmie za pomoc. Teraz moge preznie wkroczyc na rynek i rozwijac firme.

Trezor

Jobhouse to z pewnością jedna z najlepszych agencji!

karol

Współpraca z tą firmą jak dla mnie jest bardzo dobra ,oferty pracy też bardzo dobre, a komunikacja z przedstawicielem firmy za pomocą maila lub telefonu bardzo ułatwia podjęcie pracy za granicą. W przyszłości na pewno będę dalej współpracował z tą firmą i polecał moim znajomym, którzy mają problem ze znalezieniem uczciwego pracodawcy

Łukaszsz

w ubiegłym roku rozkręcałem biznes. Szukałem zaufanego, ale przede wszystkim doświadczonego dyrektora handlowego, z którym mógłbym kraść konie, ale przede wszystkim z którym będziemy budować dobry fundament firmy. Jak wiadomo handlowi to podstawa interesu. w jobhousie przedstawiłem temat, podałem dokładne wytyczne w kwestii moich oczekiwań w procesie rekrutacji. po kilku rozmowach trafiłem na w tej chwii dobrego kumpla. zbudowaliśmy regiony handlowe w głównych punktach kraju. polecam job house głównie ze względu na to, ze słuchają jak ludzie, widac ze angazuja sie maksymalnie w to co robia, bo zalezy im na powodzeniu swoim, ale przede wszystkim drugiej strony. polecam - rzetelna firma

Marcel

potrzebowalem wsparcia w dziedzinie, w ktorej mam powierzchowne doświadczenie. A ze kilka razy zaliczylismy już wtopę, zglosilismy się do job house z prośba o pomoc w procesie rekrutacji na doświadczonego programiste. Wspolpraca przebiegala na najwyższym poziomie. dostepnosc firmy praktycznie 24h/dobę. rozumieją co znaczy prowadzic biznes i dostosowyali sie do naszych potzreb i mozliwosci

Agata

@Ola - dziękuję za informację. @Sylwusia - a czy możesz napisać nieco więcej o odbytym stażu? Czy był on płatny? Czy w trakcie praktyk były organizowane szkolenia? Czy po odbytym staży była możliwość zatrudnienia na pełen etat?

Piotr

Martwi mnie , że mają mało ludzi do takiej pracy!!

Krzychu K

szukalem dobrego event managera. Dzialajac na wlasna reke zmarnowalem tylko czas, którego naprawde nie mam! Zmarnowany wiec i czas i pieniadze bo 2 osoby przyjalem, po czym po glebszej obserwacji zwolnilem, gdy okazalo się ze ich cv to zwykla farsa… w ciagu msca mialem profesjonaliste - dokladnie taka osobe, ktorej szukalem, ktora im zaprezentowalem w briefie. Oni zwyczajnie słuchają i dzialaja, a takich partnerow cenie sobie najbardziej

Sylwusia

Bylam na stazu w dziale kadr, jestem bardzo zadowolona, mili ludzie, przyjemna wspolpraca, rodzinna atmosfera. Polecam

Tania

Jestem przekonana, że konkurencja chce zdyskredytować Jobhouse.

Kargul

Jobhouse jest agencją która oferuje pracę, każdy może sobie wybrać co chce robić i oczywiście jeśli umie. Korzystałem z ich pośrednictwa i nie miałem żadnych problemów. Myślę, że niektóre osoby są mocno inspirowane do pisania oszczerstw żeby tylko zaszkodzić agencji.

Maciek

Jaka jest przyczyna, że Jobhouse ma taką długą listę ofert pracy? Jakiś nowy projekt się szykuje, coś wiecie?

Paweł
@Maciek 15.08.2017 19:46

Dużo ich widać w mediach i jako jedyna agencja pracy mają taki ludzki przekaz, więc nie dziwię się, że firmy i pracownicy wolą skorzystać z nich niż napychać kabzę niepolskim bezdusznym korpo.

Agata

@Kasiula2 - gratuluję nowego zatrudnienia! A czy ktoś z forumowiczów posiada informację, czy Jobhouse poszukuje w tym momencie rekruterów? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Ola
@Agata 11.08.2017 12:37

@ Agata - gdzieś mi chyba mignęło ostatnio ogłoszenie, że szukali do Gdańska, ale nie wiem czy jest jeszcze aktualne. Odnośnie wynagrodzenia, to z tego co słyszałam mają wysokie premie.

Kuba

Jobhouse to świetna agencja i bardzo szybko pomagają znaleźć pracę.

Kasiula2

Ja też jakiś czas temu wysłałam do Jobhouse swoje zgłoszenie, bo długo nie mogłam znaleźć pracy. Już następnego dnia się do mnie odezwali i zaprosili na spotkanie, by porozmawiać i przeanalizować moje CV. Mają bardzo rozbudowaną bazę ofert pracy i profesjonalną obsługę. Dzięki ich pomocy szybko udało mi się dostać pracę, w której pracuję do dziś.

Zostaw opinię o Jobhouse - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobhouse