Opinie o Jobhouse w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jobhouse. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jobhouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Jobhouse w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat

Warto podjąć z nimi współpracę?

Kandydat

jak oceniacie współpracę z Jobhouse?

Kandydat

Warto podjąć z nimi współpracę?

Robik90

Tak!

Tomek
@Adam

Pracę ogarniają dobrą, do tego pewna umowa, więc myślę że tak :)

Anti
@Adam

Ogolnie powiem tak - pewna firma i dobre warunki współpracy.

Gabor
@Adam

Dwaa razy byłem I zawsze wszystko dopięte tak jak być powinno

Sergio

Tak

@Adam

Tak, jest ok i to jedna z lepszych agencji tego typu

@Adam

Tak, w moim przypadku się sprawdzają

@Adam

Moje odczucia co do wspołpracy są okej. Najbardziej zalezało mi na zarobieniu rozsądnych pieniędzy i to otrzymałem. Jestem zdania że jak się chce to się potrafi!

@Adam

Imienniku - dobra umowa, człowiek wie co ma robić, nie dodają obowiązków. dlatgo warto podjąć współpracę

@Adam

Tak, firma rekrutacyjna która naprawdę jest ok.

@Adam

Zdecydowanie tak, można liczyć na pomoc

@Adam

Witam imiennika. Tak, współpraca z nimi ok. Jak szukacie profesjonalnej agencji to jest to najlepszy wybór wg mnie.

@Adam

Tak. Najważniejsze że są pewni bo róznie to bywa.

Zgadzam się
@Adam

W kwestii rekrutacji pracowników niezawodni. Zawsze zgodnie z wytycznymi, odpowiedni kandydaci o okreslonych kwalifikacjach. Polecam!

Dario
@Adam

Moim zdaniem tak. Polecam!

Kamil
@Adam

Jak najbardziej tak. Pewna i sprawdzona agencja rekrutacyjna.

@Adam

Tak, bo nie zlewają kandydatów tylko rzeczywiście kontaktują się szybko.

Artur
@Adam

Jak ktoś szuka pewnej roboty gdzie człowieka szanują i można dobrze zarobić to Jobhouse pomoże

Gago
@Adam

Moim zdaniem tak. Ile ludzi, tyle opinii. Jednym odpowiada to, drudzy z tym się nie zgodzą. Wszystkich po prostu nie zadowolisz. Ja skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony.

Wawrzyk Nowy wpis

Tak, dają radę

Czarek Nowy wpis
@Adam

Wszystkie formalności załatwione bardzo szybko, ale konkretnie. Nie ma do czego się przyczepić.

ikonka

Sprawdź 16 opinii klientów firmy Jobhouse w Gdańsk.

Sprawdź
Czarek Nowy wpis

Jest to firma godna zaufania. Sumienni i rzetelni.

Kandydat

jak oceniacie współpracę z Jobhouse?

Robik90

Jest dobrze

Pozytywnie

@Łukasz

Dobrze jest, bo pieniądze i warunki na miejscu ok

Ewa
@Patryk

No wybacz, setki wpisów, wszystkie ograniczają się do słowa "tak". Poważnie to byście oceniali, pisząc, ile się zarabia na danym stanowisku, czy tyle, co podali w ofercie, czy umowę ma się z agencją czy z pracodawcą docelowym, itp. Proszę o rzetelny wpis, a nie te "sucharki" :D

Bartek
@Łukasz

Dobra agencja, teraz mam robotę w Polsce, ale jakby coś sie działo to wiem do kogo się zgłosić

@Ewa

Czy ja wiem. Chłop spytał jak ocenia się współpracę i też bym napisał jednym słowem, może trochę rozwinął. Raczej nikt konkretnych kwot nie poda z prostej przyczyny - różne stanowiska, różne widełki. Ja tę współpracę oceniam pozytywnie bo szukałem dobrej pracy i pewnej kasy. Dlatego mogę ich ocenić pozytywnie. Tutaj to mam i tyle w temacie.

DK94
@Łukasz

Fajnie jest, nie ma co narzekac

@Łukasz

Jest dobrze .Jasne i konkretne ustalenia. Jeśli chodzi o agencje pracy tymczasowej jedni z lepszych moim zdaniem.

@Łukasz

Szukałem pracy na własną rękę dość długo i znajony polecił Jobhouse. Teraz mam pewna robotę na dobrych warunkach.

@Łukasz

Myślę że warunki jak najbardziej fair.

bez zarzutu, polecam

Kamyk
@Łukasz

Jeśli chodzi o agencję rekrutacyjne to warto im zaufać. Jeśli potrzebujesz czy to kilku czy kilkudziesięciu pracowników o określonych kwalifikacjach to oni potrafią to ogarnąć.

Vecino
@Łukasz

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

@Łukasz

Pozytywnie. Najlepsza agencja rekrutacyjna jaką można znaleźć. Jasne warunki umowy.

@Łukasz

Dobrze, ogarnęli pracę z której jestem zadowolony.

Aneta
@Łukasz

Praca znaleziona, pieniążki na czas. A panie w biurze bardzo sympatyczne.

OK
@Łukasz

Jest dobrze. Dobre pieniądze, da się dogadać w każdej kwestii.

Zambo Nowy wpis
@Łukasz

Na pewno jeszcze się zdecyduje na współprace z tą firmą

Wawrzyk

Firma godna polecenia, uczciwa. Dużo ciekawych ofert pracy. Obsługa miła i chętna do pomocy

logo firmy Tajemniczy klient
Nakatomi Sp. z o.o.
(238 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
OK

Spoko warunki, ludzie ogarnięci którzy załatwiają dobra prace.

Barto90

Bardzo szybko i skutecznie pomagają znaleźć pracę zgodnie z oczekiwaniami.

Marcin

Znalazłem ogłoszenie i się zgłosiłem. Wszystko załatwione bardzo szybko, konkretnie. To mi się podoba.

Dario

Praca opłacalna, ogarnęli szybko wszystkie formalności, można teraz spokojnie pracować za fajną kasę.

Dinos

Może i jest full roboty, ale kasa się zgadza i to jest najważniejsze. Dobra agencja rekrutacyjna.

Adam

Jobhouse polecił mi ziomek bo szukałem pewnej agencji pracy tymczasowej. Wszystko załatwione bardzo sprawnie i z dopilnowaniem wszystkich szczegółów.

Pablo

Najlepsza agencja pracy tymczasowej z jaką dane mi było współpracować.

Paweł

Moim zdaniem najlepsza firma rekrutacyjna. Praca porządna i dobra kasa.

Simo
@Paweł

No zobaczymy, ale ogólnie sporo osób jeśli chodzi o rekrutujące agencję to oni są polecani

Azer
Kandydat

Do jakich firm rekrutują? Możecie powiedzieć coś więcej?

Simo
@Azer

M.in. Amazon, Pgnig

Łukasz

Dzięki nim udało się ogarnąć szybko pracę w Amazonie. Warunki w porządku - jestem zadowolony bo w końcu porządna, stała praca.

Olga
@Łukasz

masz umowe bezpośrednio z Amazonem podpisaną czy z Jobhouse ?

eva

Wyjazd spoko, dobre warunki, firma stanęła na wysokości zadania:)

Janek

Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Praca ok. Kwestie finansowe bez problemu, ogólnie bez zastrzeżeń

rasiek

Bardzo dobra praca dla osób, które szukają pierwszego doświadczenia za granicą. Można się wiele nauczyć i zobaczyć jak wygląda specyfika takiej pracy. Ale też jak ktoś już "stary wyga" na kontraktach zagranicznych to spoko jest.

Magdalena
@rasiek

A do jakich krajów jeździsz jeśli można wiedzieć?

Grzesiek

Ok, normalna umowa, normalna kasa, bez problemów na miejscu na razie

Bartek
@Grzesiek

+1, popieram

Patryk

Pewna i sprawdzona agencja pracy która załatwia fajna pracę. Dużo ofert, dobra kasa.

Sergio

Dobra agencja i dobre warunki. Nie ma spin, kasę można zarobić dobrą. Moim zdaniem warto jechać

Zostaw merytoryczną opinię o Jobhouse - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jobhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Jobhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobhouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 33 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Jobhouse?

Liczba opinii klientów firmy Jobhouse, to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobhouse?

Kandydaci do pracy w Jobhouse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobhouse
4/5 Na podstawie 183 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jobhouse