Jobhouse

Opinie o Jobhouse

Wolti

Dobra praca ogarnięta :) Zdecydowanie polecam

Kannu

Konkretnii ludzie którzy profesjonalnie podchodzą do kandydatów. Dzięki!

@Kannu

A jak z ofertami?

@Jacek

Wejdź na stronę do nich. Tam wszystko opisane.

@Jacek

Trochę tego tam jest, więc zależy co Cię interesuje.

Ryszard
@Kannu

Potwierdzam, dzięki nim znalazłem pracę która jest naprawdę dobrze płatna, a do tego nie muszę się martwić o wszelkie kwestie formalne bo to jest już po stronie agencji. Polecam

Współpraca z agencją JOBHOUSE układa się dobrze. Klasa i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Patrycja

Jestem zadowolona ze współpracy z tą agencją, przede wszystkim słowni, dobra organizacja i pomocni pracownicy.

Bartosz

Co do współpracy nie mam zastrzeżeń. Kilka razy zlecaliśmy im pozyskanie pracowników o określonym profilu i umiejętnościach. Za każdym razem stanęli na wysokości zadania. Polecam

Aleksy

Jest ok, kasa sie zgadza. Wiele razy już miałem do czynienia z tego typu firmami i agencjami, jednak jobhouse wykazuje sie duża skutecznością, a zarobki tutaj są naprawdę dobre

Fajna, sprawna rozmowa. Załatwili mi dobrą pracę i niedługo zaczynam. Pierwsze wrażenie bardzo miłe:)

Polecam, praca znaleziona szybko i za dobrą pensję . Wiele razy już wyjeżdżałem przez różne firmy/agencje ale nigdy nie byłem tak zadowolony

Katarzyna

Zainteresowana ofertą fakturzysty chciałam zadać parę pytań, widzę że jest mowa w ogłoszeniu o rodzaju umowy. A jak stawki? Więcej jak minimalna wyjdzie?

Konrad

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Jobhouse. Bardzo konkretni i skuteczni.

Mi praca podpasowala i się zgłosiłem. Nie żałuję bo jest dobrze.

Oki

Polecam

Jacek

Oferta dobra? Opłaca się?

Maciek

Pierwsze wrażenie pozytywne, myślę że będziemy współpracować.

Jacek

Jasno i konkretnie jeśli chodzi o szczegóły współpracy. Dobry kontakt

Jacek

Pozytywna współpraca. Jesli chodzi o agencje rekrutacyjne to według mnie są najlepsi.

Gabriela
@Jacek

Jestem pozytywnie zaskoczona tyloma dobrymi opinia o firmie, ponieważ zwykle ludzie lubią narzekać a nie potrafią pochwalić. Może z nowym rokiem się coś zmienia;) A jak długa trwa proces rekrutacji pracownika? Sprawnie działają w tym zakresie?

Kuba

Polecam. Jobhouse to dobra agencja rekrutacyjna. Profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta.

Angel

Wszystko załatwione sprawnie i bez problemów.

Pawel

Polecam!

Od roku nie ma nowych ogłoszeń na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji. Wiecie coś o planach rekrutacyjnych do teamu agencji na 2023 r.? Chętnie spróbowałabym, więc także informacja o zarobkach będzie mile widziana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jobhouse - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jobhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Jobhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobhouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobhouse?

Kandydaci do pracy w Jobhouse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobhouse