Jobhouse

Opinie o Jobhouse

Jobhouse zleciliśmy znalezienie 20 osób o określonych kwalifikacjach do projektu. Wszystko załatwione szybko i konkretnie. Kandydaci o określonych kwalifikacjach jakich wymagaliśmy,

Kamil

Firma oferująca profesjonalne usługi rekrutacyjne. Polecam ich jako pewnego partnera biznesowego

Łukasz

Szukałem pewnej firmy do współpracy i na ten moment jest wszystko ok. Agencja rekrutacyjna zdecydowanie godna polecenia.

Dario

Praca opłacalna, ogarnęli szybko wszystkie formalności, można teraz spokojnie pracować za fajną kasę.

OK

Trzymają się wszystkich ustaleń. Pracownicy ogarnięci dokładnie tacy na jakich liczyłem. Określone kwalifikacje, kontaktowi którzy rzeczywiście chcą pracować.

Jacek

Potrzebowaliśmy 40 pracowników do nowego projektu i zgłosiliśmy się w tym temacie właśnie do Jobhouse. Przekazaliśmy wytyczne zgodnie z którymi mieli wytypować pracowników. Udało się to ogarnąć bardzo sprawnie. Profesjonalnie podeszli do tego tematu za co jestem wdzięczny i bardzo dziękuję.

Tomasz

Współpracuję z agencją od 2 miesięcy przy masowej rekrutacji - jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymuję kandydatów zgodnie z oczekiwaniami i w dużej ilości na poszczególne stanowiska. Rekruterka Pani Ola jest bardzo kompetentna, zadaniowa i profesjonalna. Współpraca z firmą Jobhouse i Panią Natalią również przebiega bez zakłóceń. Pani prezes jest osobą serdeczną i otwartą na propozycje zmian czy aneksów w umowie. Wszyscy w zespole wykonują kawał świetnej roboty. Jak współpracować to tylko z Jobhouse.

Katarzyna
@Tomasz

sierpnień 2022 również polecam, też jestem zadowolona ze współpracy

Zgadzam sie
@Tomasz

W 100% mogę się pod tym podpisać. Wszystko załatwiają tak jak potrzeba. Potrzebowaliśmy 25 pracowników i przygotowali odpowiednich kandydatów. Profesjonalni i pewni. Polecam!

Dinos

Może i jest full roboty, ale kasa się zgadza i to jest najważniejsze. Dobra agencja rekrutacyjna.

Jobhouse polecił mi ziomek bo szukałem pewnej agencji pracy tymczasowej. Wszystko załatwione bardzo sprawnie i z dopilnowaniem wszystkich szczegółów.

Pablo

Najlepsza agencja pracy tymczasowej z jaką dane mi było współpracować.

Moim zdaniem najlepsza firma rekrutacyjna. Praca porządna i dobra kasa.

Simo
@Paweł

No zobaczymy, ale ogólnie sporo osób jeśli chodzi o rekrutujące agencję to oni są polecani

Azer

Do jakich firm rekrutują? Możecie powiedzieć coś więcej?

Simo
@Azer

M.in. Amazon, Pgnig

Damian

Potrzebowaliśmy znaleźć czterech pracowników do nowej placówki i ogarnęli to kompleksowo. Dziękujemy za pomoc. Według mnie jedna z najlepszych firm które zajmują się rekrutacją.

Łukasz

Dzięki nim udało się ogarnąć szybko pracę w Amazonie. Warunki w porządku - jestem zadowolony bo w końcu porządna, stała praca.

Olga
@Łukasz

masz umowe bezpośrednio z Amazonem podpisaną czy z Jobhouse ?

Damian

Profesjonalna firma rekrutacyjna. Potrzebowaliśmy stałych pracowników do naszej firmy i bez problemu sobie poradzili. Dziękujemy za pomoc.

eva

Wyjazd spoko, dobre warunki, firma stanęła na wysokości zadania:)

Janek

Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Praca ok. Kwestie finansowe bez problemu, ogólnie bez zastrzeżeń

rasiek

Bardzo dobra praca dla osób, które szukają pierwszego doświadczenia za granicą. Można się wiele nauczyć i zobaczyć jak wygląda specyfika takiej pracy. Ale też jak ktoś już "stary wyga" na kontraktach zagranicznych to spoko jest.

Magdalena
@rasiek

A do jakich krajów jeździsz jeśli można wiedzieć?

Grzesiek

Ok, normalna umowa, normalna kasa, bez problemów na miejscu na razie

Bartek
@Grzesiek

+1, popieram

Patryk

Pewna i sprawdzona agencja pracy która załatwia fajna pracę. Dużo ofert, dobra kasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobhouse - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jobhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Jobhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobhouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobhouse?

Kandydaci do pracy w Jobhouse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobhouse