Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Czy pracodawca Grupa Progres Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Januzzi

Poczytaj sobie to forum a sam wyrobisz sobie zdanie czy jest jakakolwiek motywacja to pracy u pracowników Grupy Progres (zwłaszcza w centrali firmy w Gdańsku). I przestaniesz zadawać głupie pytania.

Dawid
@Januzzi

Nie ma się co denerwować. Skoro zaglądają tu osoby, które w firmie nie pracują, to naturalne, że nie dysponują o niej wiedzą, którą mają pracownicy.

@Dawid

Ale ten Pan nie ma wiedzy jak wygląda praca w firmie, bo nigdy nie pracował jako pracownik wewnętrzny. Pan był zatrudniony u kilku naszych klientów.

Dzień dobry, Jako firma związana z branżą HR temat motywacji pracowników jest nam niezwykle bliski. Staramy się nie tylko podążać za trendami, ale nawet je wyznaczać. W firmie panuje kultura pracy nastawiona na pracownika, posiadamy interesujący pakiet benefitów: 1. Dbaj o siebie – kategoria skoncentrowana wokół samopoczucia, zdrowia i aktywności fizycznej z uwzględnieniem zasady work life balance – zachowania równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym 2. Czuj się dobrze – kategoria, w ramach, której dbamy o atmosferę panującą w naszej firmie oraz budujemy pozytywne relacje, sprzyjające wzajemnej współpracy 3. Rozwijaj się – rozwój naszych pracowników jest dla nas szczególnie ważny , ponieważ ich doświadczenie i wiedza są najwyższą wartością i kapitałem naszej organizacji Nieustannie się rozwijamy w związku z czym rozwój ten dotyczy również naszych pracowników. Zachęcamy ich do udziału w Progres Akademii – programie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, które licznie odbywają się w naszej firmie. Z przyjemnością opowiemy więcej na ten temat. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego z naszym Specjalistą ds. Personalnych: martyna.kurowska@grupaprogres.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Bbbb
@Januzzi

Te pytania zadają boty z goworku. To jest automat.

Janek

Osobiście sprawdzona firma, polecam.

Nika

Nie polecam, marna trata czasu! Żadnego awansu w tej Agencji nie ma, a obiecują złote góry. Tylko nerwy i nie wiesz czego oczekiwać od kierownictwa. Dobrze mówią, ryba psuje się od głowy. Zatrudniają za min. wynagrodzenie, wykorzystują na maksa, a potem zwalniają z firmy, dokładnie wyrzucają jak zwierzę.

@Nika

Dzień dobry, Dziękujemy za wypowiedź. Chętnie przyjrzymy się Pani sytuacji, ponieważ niezwykle ważna jest dla nas opinia naszych pracowników, zarówno tych aktualnych, jak i tych byłych. Musielibyśmy jednak poznać więcej szczegółów dotyczących Pani pracy. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: personalny@grupaprogres.pl, by porozmawiać i wyjaśnić wszelkie kwestie związane z Pani odczuciami dotyczącymi naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Llllllq
@Nika

Zgadzam się, niestety tak zwana centrala nastawiona jest na wyzysk.....brak szacunku dla ludzi w oddzialach, którzy bardzo często muszą pracować po godzinach. O podwyżkach można zapomnieć, tylko dla kadry najwyższej regionalnych itp. Brak doceniania ludzi. Firma ma potencjaln ale nie dba o swoich pracownikow.

Co jaki czas w Grupa Progres Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zm

(usunięte przez administratora) latwo ustalić Twoja tożsamość... daruj sobie.

Wielokrotnie dostałam podwyżkę nigdy specjalnie o nią nie zabiegając. Z resztą jak wiele innych osób, z którymi pracuję

Z tego co wiem jest to kwestia indywidualnie ustalana z przełożonym

ja też

Ewelina
@Paweł

Ty też dostałeś wielokrotnie? To brzmi, jakbyście mieli podwyżki kilka razy do roku, czyli kusząco :) Powiedzmy, że mam 3 lata za sobą jako haerowiec, z jaką pensją startowałabym w GP?

@Ewelina

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami i aplikowania, jeśli tylko znajdzie Pani coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniamy, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej porozmawiamy o wynagrodzeniu :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

ewa

Najlepsi

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, fajna atmosfera

Bawią się w rekrutację, headhunting, a nie potrafią dać informacji zwrotnej na temat rekrutacji. Prawdopodobnie w centrali jest bajzel i brak decyzyjności, stąd ich problemy wewnętrzne. Brak szacunku do czasu kandydata. Omijać!

Alicja
@Marek

Czy mogłabym się od Ciebie dowiedzieć jak przebiegała w ogóle rekrutacja w Grupie Progres? Ile jest etapów? Czy jest to tylko rozmowa? Ile czasu trwa cały proces? Przygotowywałeś się jakoś do niej? :P

lubie to
@Alicja

szybko - telefon, rozmowa i odpowiedź. Nie wiem czy to wynika z desperacji czy z negatywnych opinii tutaj, ale podejrzanie szybko xd

K

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie szczególnie blisko zarządu. Nie szanują pracownika tylko zrzucają na niego coraz więcej obowiązków bo lepiej zatrudnić nowego pracownika niż obecnemu dać podwyżkę. (usunięte przez administratora).

@K

Jak mógł nie wiedzieć o takich rzeczach? Przecież nie mógłby zapłacić mniej niż najniższa jeśli pracujesz na cały etat ;o

w smietnik

wszystko fajnie i dobrze , niema problemu ze zdobyciem pracy na tak psich warunkach jesli masz jakies tam kompetencje pod dany zaklad dla ktorych aktualnie szukaja , ale niech tylko wyladujesz na zwolnieniu bo cos tobie sie stalo (tymczasowo) , to ladujesz odrazu na smietniku nawet jak dobrze pracowales na rzecz danej firmy to i tak nie ma znaczenia , z nikim sie dogadac zeby wrocic za jakis czas i tak dalej,pisze tutaj o pracy organizowanej przez grupe progres do innych firm , a nie w samym progresie , kilka lat temu zatrudniony bylem w jednej z tczewskich firm i niekompetentny jakis tam malolat powiedzial mi , ze nie przedluza mi umowy i wypad , to sa jakies smieci , ostrzegam bo to jest jakies nieporozumienie i grupa progres nic nie ma do powiedzenia , dla nich ludzie to gorzej niz towar i do smietnika , pozdrawiam grupe progres TCZEW , normalnie sami profesjonalisci :)(usunięte przez administratora)

Jakub

Ostatnio właśnie się dowiedziałem coś ciekawego: robią dla obcokrajowców Oświadczenia lub Zezwolenia Wojewódzkie, biorąc 150zł od osoby w momencie, kiedy inne agencji nie pobierają żadnych pieniędzy za te usługi, bo Polityka firmy zabrania. Wnioskując, dla Progres nie ludzie tylko pieniądze są najważniejsze.

Potencjalny pracownik

Ta firma to jakieś nieporozumienie. Zaznaczam, że NIE jestem zbulwersowany itp. nie mam zamiaru się mścić, ale to w jaki sposób zostałem potraktowany, postanowiłem opisać. Nijaka Pani (usunięte przez administratora) wysyła mi SMS, w którym informuję, że RZEKOMO do mnie dzwoniła (rejestr połączeń pusty). Następnego dnia o godz 9:00 dzwonię - odbiera, wypytuje kim jestem, czego oczekuję, jaką pracę bym chciał (wcześniej wysłane CV adekwatne do odpowiedniego ogłoszenia) po czym informuję że ma klienta i odzwoni za 20 min. Miała odzwonić, więc po godz 15 ja zadzwoniłem, twierdziła, że się mną "teraz" zajmie, ale musi poszukać moje CV... Po 2-3 minutach ciszy oznajmia, że nie może go znaleźć i zadzwoni jak odnajdzie... :D Następnego dnia dzwoni około godziny 17. powiedzieć mi, że jest u lekarza i odzwoni jak wróci... Po kilku godzinach wysyła SMS, że dopiero wróciła, ma zamieszanie i przeprasza... Po co ja to pisze? Obecnie mam pracę, lecz chciałem zmienić ją na lepszą właśnie za pośrednictwem PROGRES. Niestety nie udało się, cała ta sytuacja do tej pory mnie bawi. Przeraża mnie fakt, że taka niekompetentna, chaotyczna, niesłowna osoba rekrutuje ludzi. To jest totalny brak poszanowania ludzi, którzy szukają pracę. Ta Pani traci swój czas (tu pytanie czy prywatny, czy służbowy?), traci czas kandydatów, robi im nadzieję - wówczas kandydaci odrzucają inne propozycje czekając, ąż owa pani się ogarnie. Kontakt urwałem z tą Panią, ponieważ nie można było się z nią dogadać. Z persektywy czasu żałuje, ze byłem taki miły i wyrozumiały.

inny potencjalny pracownik
@Potencjalny pracownik

Czy to przypadkiem nie Białystok ? Niedawno miałem podobną sytuację

Powiem tyle, ryba psuje się od głowy. Wielu doświadczonych, fajnych pracowników zostało zwolnionych lub przez decyzje zarządu między innymi poodchodzili do konkurencji. Zarząd woli zatrudniać co chwilę kogoś nowego za śmieszne stawki niż doceniać doświadczonych pracowników. Póki takie podejście się nie zmieni firma będzie tylko gorzej.

BONO

Hahah najlepsi są konsultanci , ktorzy odeszli z firmy z różnych powodów i tak narzekali na pracę w Progres, to szybciej wrócili, niż się zdawało.;)))

Były konsultant

Nie tylko w Tczewie tak jest. Kierownicy w tej firmie to (usunięte przez administratora) większość z nich nawet nie wie z czym ma do czynienia. Konsultanci mają większe kompetencje niż oni, a jak taki kierowniczek jeden z drugim to zauważą próbują osobę usunąć, tj. doprowadzić do jej zwolnienia . Takich przypadków było już kilka. Dla nich najlepiej przyjść, przesiedzieć w biurze nic nie robiąc i całą robotę zwalić na konsultantów. Najśmieszniejsze, że na kierowników zaczęli ,,mianować" Ukraińców, którzy myślą, że chwycili Pana Boga za nogi dostając stanowisko i samochód służbowy. ŻENADA.

@Były konsultant

Ukraińcy też są ludźmi, niektórzy bardzo inteligentni i są po studiach... Jak są kompetentne, to nie widzę problemu, żeby były "mianowani" na stanowisko kierownika. Takie osoby dadzą lepszy rezultat, czym naprykład moja była szefowa, która nic nie ogarnia w temacie, i po moim odejściu przyjęła swoich koleżanek do pracy... Już to widzę jak będą pracować ...

Haha
@KWP

Tak, pisać po polsku nie umieją a rwą sie na stanowiska. Śmiechu warte

@Haha

Jeśli są po studiach i kompetentni to nic do nich nie mam, ale takich kierowników praktycznie w GP nie ma, a tym bardziej wśród Ukrainy. Ledwo piszą po polsku, a z prawem pracy nie są zaznajomieni. Są przekupieni samochodem służbowym i zarobkami.

CM
@Były konsultant

Szkoda, ze niektorzy konsultanci nie wiedza jaki maja zakres obowiązków i probuja sie migac od swoich zadań, a przede wszystkim maja ograniczone spojrzenie na prace innych osob.....Chyba maja nieco zawyzone poczucie wartosci.Moze wlaśnie dlatego sa konsultantami....

Domi
@KWP

Ukraińcy sa cwani , czesto próbują (usunięte przez administratora)i migaja sie od swoich zadań, oczywiscie nie wszyscy, a pozniej maja pretensje do innych ,ze sa zwolnieni itd. Szkoda , ze nie potrafia spojrzec na swoje zachowanie i z pokora przyjąć porażkę. Wydaje im sie , ze nikt nie widzi ich przekretow ale niestety....

Laki
@Domi

No wiesz, jak czytasz ogłoszenie, to jest napisano kilka obowiązków, jak przychodzisz na rozmowę, to mówią o kilku obowiązkach... A jak zaczynasz pracować, to okazuje się że ich jest raczej kilkanaście, a nie kilka. Pod czas rozmowy obiecują, że możesz brać służbowe auto, gdy będziesz potrzebować, w rzeczywistości nigdy nie jeździsz służbowym, tylko swoim, tankując samochód co miesiąca na 200-300zł ze swojej wypłaty 1900zł, żeby co chwilę jeździć do klientów...

Domi
@Laki

Myslisz,ze w innych firmach jest inaczej?

Yellow
@Domi

Brzmi trochę rasistowsko...Wśród Polaków nie ma cwanych i nikt nie miga się od obowiązków? Są różne ludzi, niektórzy z czasem przyjmują swoją porażkę i odpuszczają sytuację na dobre, bo wiedzą na czym stoją i oco chodziło w tej czy innej sytuacji, wiedzą kto i jak ich traktował w firmie, kto obgadywał ich za plecami...Hmm, i nadal obgaduje i plotkuje, może dlatego, że ma nudne życie...

Bonka
@Były konsultant

Powiedz mi, gdzie są kierownicy Ukraińcy oprócz Lublina i logostyki (którą całkowicie składa się z Ukraińców)? I jeśli zarząd daję takie stanowisko Ukraińcu, znaczy że niema godnego Polaka.

@Bonka

Zarząd daje takie stanowiska Ukraińcom , bo są tańsi , a dla nich praca w Polsce na takim stanowisku to prestiż, bo zawsze lepiej siedzieć w biurze i udawać, że się coś robi i zna na wszystkim niż zasuwać na produkcji na 3 zmiany.

Nadia
@Były konsultant

Jak polaku w Niemczech/Norwegii/Danii zaproponują siedzieć w biurze zamiast zapiep*ania na trzech zmianach, to też raczej się zgodzi ????

@KWP

(usunięte przez administratora)to.lenie, chca zarobic ale się nie narobić.

Tomi

Szkoda mi osób takich jak ty ,które wypisują kłamstwa. Jakby komuś jest źle to niech szuka innej firmy.

@Tomi

O jej, już zapomniałam, że kiedyś coś tutaj pisałam. Nie trzeba mnie żałować, bo mam się świetnie odkąd odszedłam z Progres. A kłamstwa nie wypisuję, tylko napisałam jak było gdy tam pracowałam. Z całego zespołu nawet nikt się nie starał mnie poznać jako osobę...Po prostu przyszedłam i w pierwszym dniu już wszyscy mieli o mnie zdanie, bo ktoś jeden puścił o mnie głupie plotki, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością (i nawet wiem kto). Od szczerego serca chciałam pomagać Ukraińcom, i robiłam to nawet poza swoim roboczym dniem, tylko tego nikt nie widział, bo nie chciał widzieć, bo miał już dawno inne plany na moje miejsce robocze. Bo tak to bynajmniej mi teraz wygląda, ale mniejsza oto. Niech wam się świetnie pracuję w zgranym zespole, a klienty będą zadowolone, bo to jest najważniejsze w tej pracy. Co stosuje się J.....,to nic przeciwko niej nigdy nie miałam, bo nawet nie znam tej dziewczyny. I nie wiem gdzie widzieliście, że coś źłego o niej napisałam. Żadnego złego słowa o niej nie ma, więc nie wiem oco chodziło z tym, że obraziłam ją.

@Tomi

Świetna opinia od osoby, która pracuje w biurze agencji pracy i zatrudnia ukraińców... Pewnie po tych słowach będziecie mieli "dużo" chętnych osób do pracy ????

Magik

Konsultanci w GP , też myślą, że pozjadali wszystkie rozumy.......i że wszystko im się należy, bardzo często nie doceniaja pracy swoich kierowników. Za to poświęcenie czasu na obgadywanie ludzi idzie im świetnie..... Jakby się wzięli za swoją pracę było by duzo łatwiej wszystkim , a nie podburzanie zespołu.

Fredy
@Magik

To racja 100% , konsultanci w GP to straszne plociuchy...Klienci coś o tym wiedzą ;) plotkara z prawie pomorza P....... ,wiecie o kogo chodzi. Objeżdża wszystkich jak leci...w biurze i poza nim. Nie lubiana.....

Marcel
@Fredy

Też coś o tym wiem...Obs*rają cię z głowy do stóp, nie zdążych z biura wyjść i drzwi za sobą zamknąć. (usunięte przez administratora) donoszą o każdą bzdurę...Nieby nie mają nic innego do zrobienia, niby za obgadywanie ludzi im płacą...

@Marcel

Wiesz wszędzie ludzie gadają i będą gadać to się nie zmieni, aczkolwiek niektóre osoby mają tak wysokie mniemanie o sobie i tak sa zazdrosne o innych pracowników, ze caly czas mają ścisk czterech liter. Najlepsze jest to , że tym osoba wydaje się, że nikt o tym nie wie , a jednak opinia się ciągnie. ;)

Nie wypłacalni, wykorzystywanie pracowników, nie otrzymałem od 21 wypłaty do dziś i pewnie już nie otrzymam (usunięte przez administratora)

Regres

Żałosne są wpisy przedstawicieli firmy dotyczące karty Multisport. Z firmy zwalniani są lub uciekają do konkurencji kolejni pracownicy, a ci tutaj chwalą się jakim to benefitem jest karta za, którą trzeba w większości samemu płacić. Zacznijcie najpierw płacić ludziom przyzwoite pensje i wypłacać wypracowane premie, a nie udawać, że są "jakieś długi" oddziału i błędy w wyliczeniach, więc się nie należy. (usunięte przez administratora)

Haha
@Regres

Dokładnie. Wypisują bajeczki o benefitach i premiach, a tych ostatnich mało kto widział, ponieważ zasady są tak ustawione, że z byle powodu mozna ich nie dostać. Nawet gdy wyrobisz odpowiednie wyniki i tak wszystko zależy od widzi mi się prezesa.

Bebe
@Haha

Nie sądzę że od Prezesa a raczej od Kierowników.....

Renata
@Regres

Czy mógłbyś mi pomóc wyjaśnić jedną kwestię @Regres? Napisałeś, że premie często nie są wypłacane z byle powodu. Powiedz proszę: od ilu miesięcy pracujesz w Grupa Progres i ile razy dostałeś premię. W ten sposób będę mogła realnie określić, czy jest na co liczyć.

Betty
@Renata

Ja pracowałam 3 miesięcy, po czym zostałam zwolniona, no i za ten trzeci miesiąc dostałam premię... 100 parę złotych (bo to były Święta Bożego Narodzenia) ... Przy tym, że inne pracownicy dostały po kilka stów, a niektórzy nawet tysiaka... To nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać... Już nie wspomnę, że nie dostałam ani złotówki za zrekrutowane przeze mnie osoby za te 3 miesięcy...

R
@Renata

Nie masz na co liczyć. Uwierz mi. Nieraz kawlifikowałam się do premii i jej nie otrzymałam. Powód zawsze się znalazł - z reguły to był dług oddziału wobec centrali lub coś w tym stylu. Okazywało się, że oddział nie wyrabiał jakiś tajemniczych norm lub był dłużny centrali, a wówczas dotykało to wszystkich pracowników z danego biura. Ponadto w okresie wypowiedzenia chociaż masz prawo do premii to ona w tajemniczy sposób "znika" a, że nie wpuszczają już wówczas takiej osoby do biura to nie można dochodzić swoich praw. Jak kończysz z nimi współpracę tom od razu Cię odcinają od wszystkiego i nie odbierają od Ciebie telefonów. Taka to firma

A.
@R

Wystarczy, że powiesz co myślisz kierownikowi albo nie zostaniesz po godzinach ( bo jak to masz swoje życie po pracy ?! ) i po premii... Znam to.

Nikkk
@Bebe

Wierz mi ,że kierownik ma niewiele do powiedzenia......Wytyczne ida z samej góry

Zcxvxbxbn

Kolesiostwo niszczy ta firme, nie wszyscy grają do jednej bramki...... Szkoda bo bez pewnych osób Progres byłby naprawę ciekawea firma. A niestety jak widzę jest coraz gorzej...... Nie mogę więcej napisać ale......niektorzy wiedza o co chodzi...$$$$$

Bixon

Nawet nie wiem od czego zacząć ten komentarz...... Stan psychiczny po współpracy z kierownikiem regionalnym na południe Polski równy zeru..... Jest to bardzo przykra sytuacja że firma od dłuższego czasu daje przyzwolenie na to aby jeden człowiek w taki sposób traktował i wykańczał innych..... Demotywacja do pracy (za czasów kiedy ja jeszcze tam pracowałem) siegnela zenitu.... Przez jednego człowieka odeszlo mnóstwo świetnych pracowników którzy rokowali naprawdę bardzo dobrze i byli w stanie przyniesc oddziałom dobre wyniki..... Obserwuję swoich kolegów i koleżanki które zakończyły z różnych przyczyn współpracę z progresem i wiecie co? 90% z nich pracuje w tym momencie na świetnych stanowiskach(niejednokrotnie lepszych niż piastowali w GP) w konkurencyjnych firmach. O czym to świadczy???? Odpowiedź nasuwa się sama.... O tym że przełożeni tych ludzi w GP nie potrafili ich docenić... Dostrzec potencjału.... A przede wszystkim dołożyć starać aby tacy cenni pracownicy nie opuszczali struktur tej organizacji.....

Yellow
@Bixon

Bo każdy tam dba tylko o swoją (usunięte przez administratora) a reszta ludzi ma się gdzieś...

Bixon
@Yellow

Bardzo przykre.... I zastanawiam się z czego to wynika.... Przecież Ci się wszyscy ludzie... Kierownicy,koordynatorzy oddziałowi i konsultancji pracują również na wyniki przełożonych..... To zatrważające ze z taką łatwością w dzisiejszych czasach przychodzi komuś tak skandaliczne podejście do pracowników i traktowanie ich..... Zadziwiające jest też to że firma pozwala sobie na odejście tych dobrych ludzi.... którzy chcą pracować.....I wychodzi im to naprawdę dobrze.... Zawsze mi się wydawało że dobra i rzetelna markę budują ludzie najlepsi w tym co robią..... I myślałem że w tych czasach już każdy pracodawca o tym wie i takich v pracowników szanuje właśnie po to.... By byli najlepsza z możliwych wizytówka firmy.... No cóż.... Grunt że inne firmy takich ludzi sobie cenią....

Była
@Bixon

Niestety muszę się zgodzić. Na wschodzie Polski wcale nie jest lepiej. Sytuacja bardzo podobna.

Anka

Ciekawe, że kolejne posty stawiające tę agencję w niekorzystnym świetle znikają. Czyżby firma przedłużyła swój "złoty Profil" , który daje możliwość moderowania i usuwania niekorzystnych opinii o firmie ? Wszystko w zamian za co miesięczną opłatę, ale umowa nie krótsza niż 9 miesięcy. Ciekawe, czy ten post się pojawi...

Januzzi
@Anka

@Anka Post pojawił się. Chyba kierownictwo GP nie wykupiło tzw. 'złotego profilu'.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.