Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

Patrycja

Bardzo dobra akcja pracy, szczególnie polecam kontakt z Panią Iwete z oddziału w Gdyni ktora jest bardzo pomocna i rzetenie wykonuje swoją pracę.

Mrowka

Oddział Gdynia. Beznadziejny!!! W szczególności p. I. Zero informacji przekazane na szkoleniu. Wszystkie wiadomości po fakcie. Nigdy więcej przez żadna agencja.

@Mrowka

@MROWKA Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby rzetelnie przekazywać wszystkie informacje. W celu wyjaśnienia sytuacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami na adres personalny@grupaprogres.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy w firmie Grupa Progres Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Dominika

a co z kandydatami się mogło podziać, że podobno o niej nie dbają? ja tam widziałam pozytywną opinię rzędem samej rozmowy publikowaną jeszcze niedawno, więc ciekawa jestem o co chodzi, napiszesz?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Krzysztof

Miałem przyjemność brać udział w procesie rekrutacji, oceniam ten proces jako jeden ze słabszych w jakich uczestniczyłem. Miałem wrażenie, ze Panią z Hr bardziej interesuje zaimponowania szefowi a nie rozmowa z kandydatem. Moim zdaniem brak spójnej i jasnej strategii pozyskania Klientów. Strategia na dwa uda: albo się uda albo się nie uda. Informacja zwrotna w firmie pisemnej po uprzejmym przypomnieniu się czyli to pokazuje podejście do człowieka. Z mojej oceny nie polecam.

@Krzysztof

Czyli po jakim czasie doszło do tego przypomnienia się? Zastanawiam się także nad częścią merytoryczną tej odpowiedzi. Dowiedziałeś sie mniej więcej co jest przyczyną do braku przyjęcia? jakichś konkretnych kompetencji jednak zabrakło?

Gonzi

No cóż firma w tworzeniu zewnętrznej otoczki jacy to są fantastyczni jest bardzo dobra. Marketing zewnętrzny działa. Niestety wewnątrz jest (usunięte przez administratora) brak szacunku wobec oddziałów i ich pracy, centrala która się wywyższa, nierówność płacową, brak szacunku do ludzi, konsultanci slabo rozgarnięci itd.

Weronika
@Gonzi

Te nierówności to bardzo duże są? Od czego to zależy? Od kwalifikacji i doświadczenia czy to kwestia uznania kogoś wyżej że jeden ma więcej a drugi mniej?

@Gonzi

@GONZI Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę a w naszej strukturze stawiamy na wsparcie i równość wobec każdego pracownika. Czuwamy również nad tym aby nasi konsultanci wykonywali swoje obwiązki należycie i dokładnie. Kładziemy bowiem nacisk na ciągłe szkolenia pracowników w ramach Progres Akademii. Dlatego też trudno nam się ustosunkować do tak mało konkretnej opinii pozostawionej anonimowo na forum, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami na adres personalny@grupaprogres.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR

Moro
@Weronika

Trudno powiedzieć.....prawdopodobnie sympatii oraz kierowników regionu ,którzy nie liczą sie z ludźmi , ważne są tylko cyferki nic więcej..... nastawienie na wynik , a nie na ludzi.

Loloo
@Weronika

W większości od sympatii, a przede wszystkim od zysków dla kadry zarządzającej najważniejsza jest kasa ,a nie człowiek, nie raz się o tym ludzie przekonali. Każdy dla siebie bierze. Kreują się.na niewiadomo kogo , a wewnątrz niestety ale brak spójności, a przede wszystkim sprawiedliwości.

@Moro

To podejście, które obecnie tu przytaczasz to jak długo może już trwać? pytam, bo zastanawiam się ile już firma mogłaby w ten sposób funkcjonować i co dalej. rotacje są stałe?

Jaksns
@Dominika

Trudno powiedzieć, każdy ma inny staż pracy, ludzie się zmieniają, a poza tym z czasem dostrzegasz pewne sprawy. Najgorsze i takie nieuczciwe jest to kreowanie firmy na zewnątrz jako takiego rzetelnego pracodawcy. A w środku niestety (usunięte przez administratora) i każdy kto może tylko do swojej kieszeni ciągnie kasę, a ludzie się nie liczą...Ci na niższych stanowiskach.

@Jaksns

No jeśli tak już miałoby by to czemu ci na najniższych? Bo co? Jak to można jakoś sensownie wyjaśnić? Ile w sumie byłoby tych osób z niższych stanowisk i jakie ogólnie wchodzą w ich skład?

Ivan

Cóż firma ciekawa z potencjałem jednak jeszcze wiele przed nimi ,żeby wygrać wszystkie brudy. Z zewnątrz oraz marketingowo kreują się na firmę poważna i dbająca o ludzi jednak rzeczywistośc jest inna......: * nierównosc placowa jeśli chodzi o stanowiska * brak otwartosci, kultury współpracy * niedbalosc o ludzi * stwarzanie pozorów * balagan * niskie wynagrodzenia * niskie premie

Iwona
@Ivan

czy - ta nierownnosc placowa na danym stanowisku nie zalezy od doswiadczenia pracownika ? - premia jest w umowie? jak jej nie ma wpisanej to jest to dobra wola pracodawcy przeciez odpowiesz?

@Iwona

I jak tu komentowac jak usuwacie wpisy. Na szczęście mam.zrojoone zdjęcia i ujawnię je bo przykro, że wpisy usuwacie.

@Ivan

Dziękujemy za opinię. Informujemy, że nie mamy możliwości usuwania Państwa wpisów. Usunąć wpis może tylko i wyłącznie administrator strony jaką jest GoWork, jeśli dana opinia narusza zasady regulaminu. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem portalu przed publikacja wpisów. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Iwona

Oczywiście, że nie. Wystarczy porównać wynagrodzenia różnice są znaczne. Dyskryminacja 100%. Sprawą zgłoszona do PIP. Niestety Kierownicy Regionalni.to oddzielna szajka, kolesiostwo, układy układziki, i kolejny temat rzeka w Progresie oraz wielka ściema. Umywają ręce wycierajac swoje brudne ręce w kierowników, którzy nie są świadomi pewnych sytuacji. KR to.slaby punkt Progresu. Osoby beż empatii patrzące na siebie nie dbajacy o ludzi. Tylko kasa się dla.nich liczy nic więcej

Dawid
@Ivan

Z Twojego opisu wygląda to niezbyt przyjaźnie. Niestety nie mam jak tego zweryfikować. Możesz za to podać kwotę wynagrodzenia i jakiego się tyczy stanowiska? Kto wie, czy jak do nich pójdę, to będzie to ta sama suma, czy też stawkę idzie tu w toku rekrutacji negocjować?

@Iwona

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Zarówno na wynagrodzenie stałe jak i na premię ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim stanowisko, zakres odpowiedzialności i uprawnień, pod uwagę brane jest również doświadczenie kandydatka, poziom wiedzy, kompetencji itp. Stawka jest zgodna z aktualnie obowiązującymi widełkami przypisanymi do danego poziomu stanowiska i jest ustalana podczas procesu rekrutacji, więc zgodę na nią przed podjęciem zatrudnienia wyrażają dwie strony Pracodawca i Pracownik. Premia, jeśli jest przewidziana na danym stanowisku również jest usystematyzowana, regulamin jest ogólnie dostępny w naszej bazie wiedzy, wiemy z jakich czynników się składa. Chętnie opowiemy więcej szczegółów jeśli wejdzie Pan/Pani w nasz proces rekrutacyjny i dojdzie do odpowiedniego etapu. Pozdrawiamy Zespół HR

Hanna
@Ivan

Bałagan w sensie że jest brudno czy raczej chodzi o chaos w strukturach firmy? Wpadłam w sieci na ogłoszenie na Pracownika Magazynowego i zastanawiam się czy aplikować

Wkurzony

Żenujący rekruterzy. Zawracają głowę na linkedinie, ustawiają rozmowy rekrutacyjne i obiecują gruszki na wierzbie. Powiedziano mi że informację zwrotną dostanę w przeciągu tygodnia. Minąl prawie miesiąc a z rekruterką jest zero kontaktu. Nie odpowiada na smsy, na nic. Jednocześnie non stop postuje w mediach społecznościowych więc no chyba jednak Pani nie zapadła się pod ziemię. Nie bierzcie się za rekrutację do dużych firm i na wysokie stanowiska bo wychodzi wam to żenująco.

@Wkurzony

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Z góry przepraszamy za brak kontaktu z naszej strony, chętnie przyjrzymy się szczegółom Pana kontaktu z naszym rekruterem/rekruterką. Proszę o wiadomość dot. szczegółów Pana udziału w procesie rekrutacyjnym na adres: martyna.kurowska@grupaprogres.pl, abyśmy mogli wyjaśnić Panu zaistniałą sytuację. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że procesy rekrutacyjne bywają skomplikowane i czasem wydłużają się ze względu na ich złożoność, czy dostępność osób decyzyjnych jednak nie zmienia to faktu, że powinien być Pan na bieżąco informowany o poszczególnych etapach, zgodnie ze standardami naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół HR

Ktoś

Byłam na "praktyce" w tej "firmie" w oddziale w Lublinie, z możliwością dalszego zatrudnienia. I to był totalny koszmar! Kierownik oddziału był świadomy tego, że ja nie miałam żadnego doświadczenia w HR. Przez te 3 miesiąca nikt nawet nie starał się podjąć jakieś działania czy chociażby organizować szkolenia dla mnie. Wszystko odbywało się szybko i nerwowo. No i oczywiście na koniec tego cyrku kierownik powiedział, że ONI NIE MAJĄ CZASU MNIE UCZYĆ. Więc ABSOLUTNIE NIE POLECAM! Traktują swoich praktykantów za nic.

Woowo
@Ktoś

No cóż cały Progres, na zewnątrz pięknie, a w środku bałagan.

Nika

Nie polecam! W tej firmie ludzie traktuje się z buta. Szkoda czasu.

Weronika
@Nika

Napiszesz coś więcej? Co takiego robią? Pisali wcześniej o nierównościach w wynagradzaniu, a oprócz tego?

Mamed

Firma niezła gdulyhy zadbała o pracowników. Niestety nierownosc w wynagrodzeniach, wszelaka dyskryminacja pracowników wiele jeszcze pracy przed Państwem żeby być firma z Top. Oddziały są bardzo lekceważone. Kierownicy wyższego szczebla patrzą tylko na wynik finansowy bo inaczej są problemy. Firma bardzo kiepsko zarządzana i kierowana nie tymi priorytetami. szkoda potencjał jest.

@Mamed

Dziękujemy za opinię, jest ona dla nas bardzo ważna. W naszej polityce personalnej staramy się równo traktować wszystkich pracowników i nie dopuszczać do dyskryminacji. W odpowiedzi na to powstał Kodeks Etyki, w którym zostały zebrane i umieszczone nasze kluczowe przekonania i wartości jakimi kierujemy się każdego dnia. Jeśli ktoś poczuł się w potraktowany nierówno powinien nam to zasygnalizować, abyśmy mogli w odpowiedni sposób zareagować. Zapraszam do kontaktu pod adresem: martyna.kurowska@grupaprogres.pl, by omówić szczegóły, abyśmy mogli przyjrzeć się sprawie. Pozdrawiamy Zespół HR

Mamed
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Proszę zatem porównać wynagrodzenia pracownikównikow. Akurat Pani z @ dobrze wie o co chodzi. ;) Nikt się nie odezwie bo się boi każdy wie kogo..... Niestety kodeks etyki ma się nijak jak ludzie się was boja, także proszę popracować nad relacjami z ludźmi, a papier z kodeksem to śmiech na sali, byście się wstydzili tak nawet odpowiadać.

pracownica
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Dzwonienie do człowieka czy jesteś ,czemu nie byłam ,czy na l4 ,gdzie jest l4 czy płacą za l4

Lala

Drodzy Państwo, firma jak firma , na zewnątrz pięknie ,chwalenie się wszem i wobec sukcesami, a w środku (usunięte przez administratora) Jak widać po " automatycznych" i sztampowych wypowiedziach tu na forum. Zero metytoryki i zainteresowania się tematem. Pani odpisze człowiekowi, że jest kodeks i ma wszystko w nosie sprawa załatwiona. Tak właśnie działa Progres.....powierzchownie i jak zwykle ludzie zostają z niczym.

Pan Tadeusz

Firma bardzo dobrze frajaca wizerunkiem.i kreującą się na wysoce idealna kierującą się wartościami. Nic bardziej mylnego jesteście bardzo powierzchowni, piękne zdjecia ,piękni ludzie na zdjęciach, a w środku firmy dyskryminacja placowa na każdym szczeblu, nic się nie liczy tylko wynik, jak konsuktant/kierownik ma po nocy zapier.....ć to jest super ale jak chce być za to doceniony to niestety nie ma opcji, zastraszeni pracownicy boja się.odezwac żeby nie zostać zwolnieni, kolesiostwo, krętactwo, machlojki itp. Dużo tego (usunięte przez administratora) Firma ma perspektywy ale tego (usunięte przez administratora) nie wykorzeni długo

Anonymous

Oddział w Lublinie jest bardzo nieprofesjonalny , całość tego oddziału , mogą nie odpowiadać nawet przez tydzień . Zwolniłbym wszystkich pracowników tego oddziału . Nie rekomenduję pracować od tej agencji .

Annonymus

Firma zatrudniała na "bezpłatny, dwutygodniowy staż". W dobie pandemii straciłam pracę i nawinie zgodziłam się aż na miesiąc "z możliwością zatrudnienia". Po miesiącu kontakt urwany, zero odpowiedzi, zero kontaktu, telefonu nikt nie odbierał. A wystarczyło powiedzieć "nie ma miejsca". Kompletny brak profesjonalizmu.

@Annonymus

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Profesjonalizm to jedna z wartości naszej firmy, która przyświeca nam w codziennej pracy. Informacja zwrotna jest bardzo kluczowa, dlatego każdy powinien ją otrzymać. Niestety z różnych przyczyn czasem nie możemy zaproponować współpracy po zakończeniu staży i praktyk, nie zmienia to faktu, że powinna otrzymać Pani informację zwrotną. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i postaramy się ją jak najszybciej wyjaśnić. Proszę o przeslanie szczegółów na adres: martyna.kurowska@grupaprogres.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Recruit

Rozmowa na I etapie bardzo profesjonalna, ale na kolejnym etapie z Managerem z Centrali Firmy to tragedia! Facet wysławia się jak Jasio z podstawówki, leje wodę i pomimo uzgodnionej rozmowy nie oddzwania od kilku tygodni. Wstyd dla firmy mieć takiego Managera...

Irena
@Recruit

To czym charakteryzuje się ten pierwszy etap rekrutacji? :)

@Recruit

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Jakość prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych jest dla nas kluczowa, tak samo jak i odczucia oraz komfort kandydatów. W związku z powyższym prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Specjalistą ds. Personalnych pod adresem: martyna.kurowska@grupaprogres.pl. Chcielibyśmy poznać więcej szczegółów, by móc wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Zespół HR

Brałam udział w rekrutacji do biura w Gdańsku. Ostatecznie zdecydowałam się na współpracę z inną firmą, ale współpraca z Panią Martyną podczas rekrutacji była bardzo miła, terminowa i rzeczowa.

Bonzo

Centrala żyje w idylli i nie ma absolutnie wiedzy o oravy w oddziałach. Oddziały przynoszą kasę do firmy ,a firma nie docenia pracowników w ogóle. Robią wszystko żeby tylko ludzi wyzyskiwac i płacić im marne grosze. Szkoda bo jest potencjał w tej firmie.

@Bonzo

Dzień dobry, Dziękujemy za wyrażenie opinii. Centrala firmy odpowiedzialna jest za sprawne funkcjonowanie wszystkich naszych oddziałów, dbamy o to, by każdy pracownik naszej organizacji czuł się dobrze, był doceniony za pracę, którą wykonuje, dlatego jeżeli w którymś z oddziałów wydarzyła się sytuacja, która nie powinna mieć miejsca musimy to zbadać. Jeżeli ktokolwiek, będąc naszym pracownikiem poczuł się niekomfortowo chętnie wyjaśnimy tę sytuację. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Specjalistą ds. Personalnych martyna.kurowska@grupaprogres.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR

Bbbb
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Wasz specjalista kiedyś odszedł z tej firmy właśnie z powyższych powodów, pracowała w oddziale więc wie jak to jest ,a centrala to inna bajka. Oddziały sa niedoceniane. Nikt nie wie ile pracy po godzinach robimy.....czy ktoś nam za to płaci NIE. Ile powrotow było z pracy w późnych godzinach ,ponieważ osoby z Ukrainy przyjeżdżały, Centrala tego nie zrozumie.

@Grupa Progres Sp. z o.o.

Wpis usunięty o specjaliście, który odpowiada na posty. Bardzo nie ładnie ze strony Progresu. Zrobiłem kopie na szczęście, także proszę ie usuwać bo pokaże screny na innych portalach. ;) Dziękuję za wyrozumiałość

@Boss

@BBBB @BOSS Dziękujemy za opinię. Usunąć wpis może tylko i wyłącznie administrator strony jaką jest GoWork, jeśli dana opinia narusza zasady regulaminu. My nie mamy bezpośredniej możliwości usunięcia Państwa wpisów. Odnosimy się z pełnym zrozumieniem do tej opinii, specyfika naszej pracy, odpowiedzialność za drugiego człowieka sprawia, że „Nasza praca to coś więcej niż tylko obsługa kandydata…” Jesteśmy pomostem, który łączy pracowników z pracodawcą, więc jeśli pojawia się potrzeba wsparcia – jesteśmy! Czasem dzieje się tak kosztem naszego czasu i rozumiemy, iż nie każdemu odpowiada ta forma. Pozdrawiamy, Zespół HR

Firma bez większego szału. Na pewno można się fajnie rozwinąć i tutaj plus dla firmy za tą możliwość. Nie oszczędzają na rozwoju pracownika. Nie da się jednak odnieść wrażenia, że to firma tylko i wyłącznie etapowa. Osoby przychodzą, doszkalają się i uciekają dalej. Przez co jest dość duża rotacja. Jeśli komuś to odpowiada to jak najbardziej polecam, fajnych rzeczy można się z pewnością nauczyć. Atmosfera w firmie (mówię o centrali) jest dość dobra. Panie z recepcji mają czasem gorszy dzień i potrafiły się dziwnie zachowywać, ale można to pominąć milczeniem. Niestety nie każdy z kierowników w centrali nadaje się do tej roli i trafić można na taką/takiego co swoje życie poświęca pracy. Nie polecam wtedy i zalecam szybkie poszukiwanie innej pracy. Szkoda czasu i nerwów na znoszenie humorków osoby, która leczy swoje życiowe kompleksy pozycją w organizacji. Ogólnie to chyba tak jak w każdej inne firmie, zależy jak się trafi. Zarobki dość dobre, benefity również. Na pewno to dobra firma do stworzenia sobie ciekawego CV.

Bardzo dziękujemy za opinie. Jako firma dokładamy wszelkich starań, by dać możliwość rozwoju naszym pracownikom m.in. w ramach Progres Akademii – warsztatach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, jak i udział w ciekawych projektach. Nasze jubileusze, które obchodzimy wspólnie z pracownikami w tym 3, 5, 10 – lecia, a także 15 i 18 lat pokazują, że jesteśmy nie tylko firmą na „dobry start” a wiele osób zdecydowało się na dłuższą współpracę ;) z nami. Jako rozwijająca się organizacja jesteśmy otwarci na młodych oferując programy praktyk i staży oraz dalszy rozwój w naszej firmie Pozdrawiamy, Zespół HR

Boss

Do tego Kierownicy są od czarnej roboty, Dyrektorzy itp wymyślają, a później wszystko spada na kierownikow. Konsultanci później kierownika oceniają i osadzają....nie widząc szerszej perspektywy.

@Boss

A nie można im opowiedzieć tej szerszej perspektywy? To takie trudne?

Januzzi
@Monika

@Monika Postaw się z punktu widzenia konsultanta zwykłego- pracownika. Czy naprawdę oni mają jeszcze czas jaki to ich kierownik (przełożony) jest biedny ??! Szczerze w to wątpię. kierownicy w tej 'agencyjce' pracy tymczasowej są od 'ciśnięcia' swych pracowników a nie od myślenia jak im ulżyć. Tylko wyniki i kasa dla centrali agencji pracy w Gdańsku liczy się i nic ponadto. "Dziki" kapitalizm w czystej formie ech.

Januzzi
@Monika

P.S. Tzw. 'myślący' konsultanci (o ile jeszcze tam tacy zostali, bo ci b. ogarnięci już dawno odeszli z Progresu) widzą tą szerszą perspektywę na pewno.

@Januzzi

To racja...nie obrażając nikogo niestety ale konsultanci bardzo często mają ograniczone myślenie..... Niewielu potrafi wyciągnąć wnioski z pewnych spraw. Najlepiej im wychodzi obgadywanie.

@Januzzi

Niestety kierownik jest obarczony ogromną presją, a konsultanci niestety ale widzą bardzo mało.

Ewelina
@Boss

Wyjaśnicie mi co to za taka struktura firmy? Konsultant jest nad kierownikiem? Pracowałam w call center i tam jest odwrotnie, kierownik ma pod sobą konsultantów. Na czym u Was polegają jego zadania oprócz tego oceniania kiero?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.