Opinie o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROVESE S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ROVESE S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROVESE S.A. w Wałbrzych

Były 37

Panowie do Toyoty potrzebujemy logistyka czyli magazyniera dowożenie komponentów ma linie prace magazynowe 3950 brutto. Na olx mamy ogłoszenie pisze wam tutaj z sentymentu.

Cersanitiwiec
@Były 37

Ale po co piszesz, nam tu dobrze po 18 latach pracy 3400 brutto mamy więc jest ok.

Młody

Maja być bony 500

@Młody

Skąd taka informacja o tych bonach ? Jak 500 ? Skoro max było 330

@Młody

Nie siejcie zamętu,nie ma żadnych bonów na święta,w kwietniu będzie "nagroda"500 zł za to że dzìeki nam mają kieszenie pełne kasy.Jest nagroda,nie ma bonów,a ludzie będą się cieszyć że dostali ochłapy,gdyby były bony i dali nagrodę za wyniki to pokazaliby trochę klasy a nie tak jak teraz,dali coś ale znowu zabrali coś.....

@Ktoś

@Ktoś - a powiedz mi - ta "nagroda" ma być przelana razem z wypłatą? Dla nowych pracowników też? Pracuję od 20 stycznia

@Nowy

Nie wiem czy z wypłatą,w mailu było ale nie pamiętam,dla nowych też ale pomniejszona odpowiednio do przepracowanego czasu.

Ml

On pisze o pincset brutto z ty o 330 netto, w sumie obaj macie rację.

@Ktoś

A w jakim mailu? Kto pokazuje te maile? Ja nic nie widziałem :D To serio +300 będzie teraz przy kwietniowej wypłacie?

Wszędzie brudno, zapylenie masakryczne, hałas. Zarobki tragiczne. Robić 4 brygadówkę i zarabiać tak marnie, to wstyd. Oddają wolne zamiast płacić. Żenada i najgorszy zakład. Czekam do wiosny i się zwalniam. Nie polecam nikomu.

Ktoś

Masz racje co do warunków,najgorsze warunki panują na przerobowni,przechodzę tamtędy od czasu do czasu i zastanawiam się jak ci chłopacy tam wytrzymuja przecież tam jest większe zapylenie niz w kopalni.Jeszcze żeby uczciwie płacili ale obcinają wszystko jak leci a kierownicy,mistrzowie zamiast starać się coś wywalczyc dla ludzi to siedzą jak myszy pod miotłą,najgorszy (usunięte przez administratora) na całej strefie,omijać z daleka

Zk3
@Ktoś

Chlopaki z przerobowi mają zamknięte oczy więc im nie przeszkadza zapylenie :) Jakby była większa rotacja tak jak na Mwg i nie miał kto pracować to napewno by musieli podnieść pensje.

Czy
@Zk3

Wystarczy nowa inwestycja na strefie i 90 ludzi stąd odchodzi. Póki co nie ma alternatywy a poza Wałbrzych wielu z nas nie ma jak dojeżdżać.

Pracownik ;)

Dodaję odpowiedź do mojego wcześniejszego komentarza, aby po tej pięknej wypłacie napisać, że TEN ZAKŁAD TO NAJGORSZE (usunięte przez administratora) JAKIE WIDZIAŁAM. Robić jak murzyn 12 godzin bez przerw w prawie każdy weekend za tą marną jałmużnę? BRAK SŁÓW.

@Pracownik ;)

Popieram w 100 %,to najgorsze (usunięte przez administratora)w całym Wałbrzychu,zero szacunku do pracownika,złom na halach,tak zrujnować zakład to tylko nieliczni potrafią.Pracuje tutaj 15 lat i widzę jak to upada,kiedyś podania o pracę leżały w stosach a teraz ?

On 36

Jaki przelew miałaś?

On khh

Toyota daje 3900 brutto

Stary

Co uważacie czy jeden procent podwyżki to dużo? Bo tak myślę ja pracuje tu prawie 20 lat stawka 3400 brutto a nowi mają 3000 brutto, i jak bym co roku dostawał 1 % podwyżki miał bym 20 % więcej, 20 procent z 3400, już by to inaczej wyglądało, docenienie pracownika, doświadczonego z wiedzą i chęciami do pracy. A tak musimy się zwalniać do Toyoty żeby mieć 3800 brutto plus dodatki

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ktos

Weźcie się za robotę a nie gadanie śmieci, nie pasuje wam sytuacja w firmie, potraficie tylko narzekać, to dla czego się nie zwolnicie? Pracy w okolicy pod dostatkiem.

made in china

Z końcem kwietnia mija termin wybrania nadgodzin tzw ( brygadówek ) 180 godzin do odebrania ludzi brak urlopy wstrzymane , odbiór godzin wstrzymany no czekamy i pilnujemy terminu .

Seba

Nadgodziny wypłacane są po miesiącu czy okres rozliczeniowy jest 3-miesięczny w Cersanicie?

Claudia

Gdzie lepsze warunki - na kontroli jakości czy na produkcji? Gdzie lepsze "miliony" ? Z góry dzięki!

Claudia

A zarobki takie same? Ile na czysto można wyjść po pełnym miesiącu? Będę miała 4 brygadówkę 12 godzin (nie wiem czy tak jest w całym zakładzie dlatego napisałam).

On cs

Jeszcze do niedawna dużo było słuchać niezadowolenia w szatniach czy w rozmowach między sobą. A teraz widać że się każdy przyzwyczaił pogodził bo już jesteśmy do takich sytuacji przyzwyczajeni. Nawet już nikt zwolnieniem się nie grozi.

Mwg

Super podwyzki od 20 do 100 brutto i zabralu nam frekwencyjne brawo magazyn reszte dzialow dostala

Bunia
@Mwg

Nie macie zle , na innych działach dostali do 3 k brutto z wieloletnim stażem ale , rozumiem - doświadczony wózkowy nie będzie pracował za mniej niz 4 k wystarczy sprawdzic ogłoszenia innych firm bez niedziel i świąt mają podobnie lub więcej .

???
@Bunia

O czym ty piszesz gdy by tak było dawno wózkowi by się zwolnili a pracują i płaczą ze ciężko że trzęsie budą, że kasę zabiera kiero za byle co. To dlaczego tu pracują?

pele
@???

pewnie ze pracują bo na magazynie MWG mają lekko ponad 4k podstawy

Martyna

A na święta dostaliście jakiś prezent od szefostwa?

@Martyna

Na święta dostaliśmy "podwyżki".Niech mi ktoś mądry wytłumaczy jak to jest że dostałem 300 zł podwyżki a zarobiłem 300 zł mniej niż miesiąc temu i 400 zł mniej niż dwa miesiące temu.(usunięte przez administratora)

@Produkcja

Dlatego tyle zarobiłeś że cersanit jest mistrzem w oskubaniu nas,oni powinni szkolenia z tego prowadzić.Dali ludziom podwyżki a i tak na swoje wyszli,takie jaja tylko u nas.Ale ludzie tego nie odpuszczą,już teraz to przegieli,ci co mają robić to będa ale dużo buntu będzie,wiem co w szatni słyszę.

Majk
@Ktoś

od kilku lat w szatniach się gadało nawet jak tam pracowałem też się gadało nic się nie zmieni, mi pomogło osiagnąć godne zarobki dopiero gdy się zwolniłem

Anonimus

8 miechów po niebieskim 8 delfinie, i tak - wypłata na rękę 4300 teraz przelew na święta 700 zł, w Cersanicie nigdy do 4 koła nie doszedłem.

Anonimus

Owszem ale nie za kasą i warunkami bo samą pracę lubiłem

Polo

Widzę że dalej się łudzisz.

Czarny olo
@Anonimus

Pewnie minusa dał Ci jakiś zakochany w cersanicie pracownik który to zwalnia się od kilku lat. Ale prawda jest taka że mam już kilku znajomych którzy stąd się zwolinil i mają wypłaty o tysiaka większe niż my tu. Nie wiem czy są zadowoleni z pracy czy z chęcią chodzą ale chodzi o sam fakt zarobków tu 14 lat i 2600 średnia.

Bye

4 stycznia daję wypowiedzenie już jest napisane , mam już dozyc poniżania, małych pensji niby podwyżek ogólnie to od kilku lat niby zmiany idą na dobre ku pracownikowi, dają to i tamto a w rzeczywistości się nic nie zmienia. Niestety trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie czekać na cud. Fajnie było te 10 lat ale cóż. Pracę już mam nagraną na slepo nie odchodzę.

pracownik zk 1

a dla nas na podwyżki niE ma. Michał Sołowow wszedł w rynek biotechnologiczny i zamierza na nim zainwestować do 150 mln euro. - Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą inwestycją w ExploRNA. To unikalna firma, a przede wszystkim unikalna technologia. ExploRNA zajmuje się technologią mRNA, która jest bazą najnowszych szczepionek na COVID-19 – mówi Business Insider Polska miliarder. Biznesmen zainwestuje 100-150 mln euro w perspektywie najbliższych 7 lat

Pracowałem w tej popapranej firmie i więcej już nie będę tam pracował ani nie będę o niej myślał wolałbym iść na bezrobotne i czerpać jałmużnę za nic nie robienie zamiast ponizac się i pracowac jak jeleń za pieniądze które są nieco większe niż zasilek Teraz spokojna praca dobre zarobki ponad 3 I jedną zmiana bez żadnej kontroli i najważniejsze święta i weekendy w domku ???? Pozdrawiam

Produkcja

Czytaliście maila związanego z dodatkami i nagrodami ? Czy to nie jest tak ustalone aby nagrody były ale tak naprawde to żeby ich nie było...powyżej 100 % cały kpi,zero nieobecności,zero opieki,przecież to jest NIEREALNE przy tym stanie ludzi to kto ma wykonać te metry....?

Fakamaka
@Produkcja

Ludzie co wy tu jeszcze robicie?????? Skubią was od długiego czasu a wy na go worku rozkminiacie co w mejlu napisane, coś to zmieni? Czy nie widzicie ze góra nie ma dobrej woli na poprawę a nawet chcą wrócić do normalnej produkcji a nam nic nie zmienić. Weź sprawy w swoje ręce szukaj czegoś lepszego. Naprawdę to najwyższy czas na zmianę pracy

wlad

BRAWO Michał się się odważyłeś

Maniek

Na mwg tez dostalo paru wybrancow po 200-300 zl reszta fo 100 brutto !!!!???

Produkcja

Podwyżki dali a całą resztę zabrali,cały cersanit.Jak tu ma być dobrze jak tak traktują ludzi ? 300 zł podwyżki minus premia dodatkowa,frekwencyjna,nagroda ,równa się mniejsza kilkaset zł wypłata......parodia

Katolik
@Produkcja

Musicie się nauczyć prosić o podwyżkę nie że "chcemy podwyżkę z powodu..." ale że "chcemy Podwyżkę z zachowaniem dotychczasowych bonusów w firmie premii, absencyjnego"

piecowy

Ty zwałniasz od 2 lat i co ? zwolnisz się po przejsciu na emeryturę ?

Stern
@Produkcja

Mwg dostalo od 10 zl stednio po 90 zlbrutto zwykle kpiny i nie mamy za frekwencyjne zabrali inne niektorzy dostali na innnych dzialach nawet 500 zl podwyzki

Sorry "żaden", bo miałem Inne słowo na myśli tylko bałem się, że zbanują.

Potrzebuje coś się dowiedzieć o pewnym osobniku o ksywie „Bigos”. Przede wszystkim o jego śmiesznym pseudonimie, bo mówi, że żadna fryzjer do niego tak nie może mówić.

On 34

Bony dopiero na Wielkanoc :(

Cer

Pracuje tam kilka mięs a mam już dość. Zero szkolenia przekazywaniem wiedzy to porażka a później pretensje że człowiek nie wie i nie umi. Kary z kosmosu sobie wymyślają raz taka za dwa dni już inna porażka. Zero człowieka w człowieku .prRlozeni tempi tak że szok.

@Cer

Cześć.Wie ktoś może czy będzie kasa na święta (bony) czy wtym roku załatwią nas tak jak rok temu ?

@Ktoś

Też się o to pytałem majstra ale jak zwykle nikt nic nie wie,szczytem (usunięte przez administratora) było by jak nie dali by kasy po tym jak chodzimy do pracy w czasie pseudo pandemii.

:-) :-) :-)
@Ktoś

Mają być na pewno ale kiedy nikt nie wie na pewno przed wigilia

Zostaw merytoryczną opinię o ROVESE S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w ROVESE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ROVESE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROVESE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROVESE S.A.?

Kandydaci do pracy w ROVESE S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROVESE S.A.