Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

inposthfh kg d

A no chyba ze za 5 godzin to faktycznie zwracam honor:) myslalem ze masz taki Sam zapierdol jak ja;)

fdfdfdfd

a gdzie zarobie wiecej? za 5-6 h dziennie.

inpostgdh

1900 I git? Za takie pieniadze nawet w rejon bym nie ruszyl.. Ludzie za tak ciezka prace zgadzacie sie na wyplate 1900 I jeszcze sie cieszycie? Nigdy nie bedzie w tym kraju dobrze jak ludzie beda pozwalac zeby dymac ich bez mydla. Ja zarobilem gorzej niz jak byly sadowki ale ciagle 2,5k mam, ale jeszcze miesiac i zmiana roboty Bo taka kwota mnie nie satysfakcjonuje.

fdfdfdfd

mam najnizsza na umowie.i norme miesieczna do wyrobienia. jak zrobie wiecej placa dodatkowa za kazdy list.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
PostiIn

Fdfdfdf a jakie masz stawki ?

fdfdfdfd

zarabiam wiecej niz kiedy byly sadowki. za marzec mam 1900zł. na czysto. wlasnie wplynela 2 czesc kasy z bezpiecznego 450zł. i jest git

Jajaaa

To co kazdy odzial inne stawki ?? Przeciez to niemozliwe zeby u nas tak poszlo w dol - odzial chelm. A ty na gminy czy na miasto jejzdzisz ?

listonoszix

pracowałem kiedyś w inposcie i rozwiązałem problem veksla. poprosiłem by określono na nim osobę której miałbym ewentualnie zapłacić jak i dopisano że veksel jest powiązany bezposrednio z umową vekslową

co oni kombinuja?

Spoko dzis rano dowiedzielismy sie od kierowniczki ze umowa z mg invest ma byc przepisana na jakas firme certis ale na nowych watunkach. Czyli umowa z bezpiecznym listem - podstawa + umowa z cerisem lecz trzeba wyrobic co najmniej 1700punktow zeby za kolejny punkt dostac jakies wynagrodzenie z certisu. Czyli 1700 punktow to okolo 3000 listow czyli jak ja mam dwie gminy co lacznie przychodzi nie wiecej jak 3000listow na miesiac to zarobie tylko podstawe 1300 do reki a juz ze kolo 900zl wydaje na paliwo to nikogo nie obchodzi, ze pracuje po 8 - 12 godzin tez nikogo nie obchodzi ( duza gmina i przeje××ne bo same pola ) czyli reasumujac zarobilbym nabtakich zasadach 200 -300zl. Spoko. Jest jeszcze inne wyjscie bo umowa na akord ale tylko z certisem czyli bez podstawy. Stawi sie maja wtedy 75gr za zwykly i 3.2 za polecony, oczywiscie brutto. Ku**a to teraz nawet na rate kredytu nie zarobie. Co robic ????!!!!!

pesteczka

u nas na zebraniu była informacja taka że: z bezpiecznego listu 1850 brutto podstawa + z Certis podstawa 1000 zł brutto + to co ponad normę punktową

polo

Był u mnie wczoraj w firmie nowy listonosz z PP, pogadaliśmy chwilę i przyznał się, że właśnie przeniósł się z ipostu. Cyt. jego słowa "Odkąd odeszły sądówki w tej "firmie" nie da się nic zarobić". I nie był to jakiś młody szczun, tylko facet dobrze po 40-tce. Godzinę później był człowiek z inpostu, potwierdził jego słowa. Zresztą jakie zdanie można mieć o "firmie" która od marca traci kontrakt na sądówki i z miejsca ma problemy z wypłatami dla pracowników, żenada.

I normalnie wyolacili kase ? Ja mam od listu niby 40gr od zwyklego i cos ponad 1zl od poleconego i czasami jest tak ze wiecej wydam na paliwo niz rozwioze tych listow

ddffdfdf

ja robie miasto.i obskakuje rowerem. wiec nie ponosze kosztow paliwa. jedyne co jakies drobne naprawy roweru. na zleceniu mam najnizsza krajowa. i mam jakies normy miesieczne do wyrobienia. ja nie wyrobie to i tak musza zaplacic te najnizsza jak zrobie wiecej placa dodatkowo za kazda sztuke. ja za marzec dostalam 1700zł. to chore ze nie placa za paliwo- to wogole sie nie oplaca.ja robie od kwietnia 2014 roku.

U nas tez narobili tych odzialow mini i niektorym tez dowoza poczte ale ja akurat mam blisko na odzial wiec wole na odziale tylko gminy daleko mam i km duuzo robie. A jakie stawki masz teraz za listy ? Bo u nas juz kilometrowki nie ma tylko za listy. Tylko tego przelewu za listy nie widać wiec moj zarobek za miesiac marzec wyszedl mi jakies 200 zl. Bo podstawa przyszla 1100 a na paliwo 900 poszlo, a jiz nie wspominam o tzw amortyzacji auta . Fajnie sie robi w tej robocie a 2 i pol roku juz robie eh...

ddffdfdf

popoludniu dajemy rozliczenie paczkowemu i on zawozi na firme. czli tak ok 19 jak juz zjezzda na baze.ja to ogarniam na poku. mamy taka fajna pania i pozwala nam na zapleczu poogarniac listy i w rejon.

Jac

Nie no zazwyczaj wszystko wynosimy no chyba ze przyjdzie duzo to wiadomo na raz nie da rady. A jak ta poczte ci do domu dowozi czy jak ? Jak potem sie rozliczasz ?

ddffdfdf

to szybko ja zwykle dopiero zaczynam o 10 bo mi kurier poczte dowozi. a tak szczerze wszystko na raz wynosicie. polecone i zwykle? bo slyszalam ze nie ktorzy zbieraja zwykle i dopiero w sobote wynosza z calego tyg.

Jack

Roznie to bywa ale wiekszosc przychodzi przed 7 a po 7 juz na rejonach jestesmy.

fdfdfdfd

o ktorej zaczynacie prace.? o ktorej na oddziale a o ktorej w rejon?

Jack

Jutro mamy zebranie 6.30 to moze czegos sie dowiem ale zobaczymy, pewanie tak jak ktos wspomnial ze beda przeciagac itp. :(. Odzial Chelm

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.