Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Ciekawy

Podpowie ktoś jak wygląda praca na dziale Assistance w Warszawie?

on

Mam pytanie ile zarabia dyrektor odziału PZU? Czy jest to rodzaj franczyzny?

Stażysta

Czy przyjmują na praktyki wakacyjne w tym roku? Dział sprzedaży. Kontaktowali się już z kandydatami?

xyz
@Stażysta

Tak, aplikacje można było składać do 19 kwietnia. Dalsze etapy rekrutacji są już w toku.

Hola
@Stażysta

Dzisiaj sie ze mną kontaktowali. Jakie sa obowiązki stażysty w firmie? Ktoś pracował w dziale sprzedaży korporacyjnej?

Ciekawy

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Specjalisty obsługi klienta. Jak wygląda sprawa zarobków, obowiązków itp?

Agent
@Ciekawy

A ty Ciekawy problem z czytaniem masz? Poczytaj poniższe posty to się dowiesz, że najniższa ustawowa stawka na śmieciówce z obcinaniem godzin. Wychodzi jakieś 1500 lub mniej cebulionów na rąsię. Biorą z ulicy każdego tak więc pracę masz gwarantowaną na rozpadających się krzesłach, z oplutymi połamanymi słuchawkami i wiecznie wieszającym się systemie. Acha. Premia to KORONAWIRUS z oplutych słuchawek.

Alfred54
@Agent

brzmi zachęcająco, idę :) czy przyjmują starsze osoby?

student
@Agent

ale za to ludzie jacy są mili, poza pojedynczymi przypadkami

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ciekawski

Jak oceniacie jakość szkoleń wstępnych? płatne są? przygotowują dobrze do pracy?

Odpowiadajacy
@Ciekawski

Szkolenie wstępne nie przygotowuje do realnej pracy, wiec przygotuj sie na stres w 1 miesiącu pracy, bo uczysz sie dopiero jak juz zaczniesz pracować sam. Plus jest taki, ze na pewno znajdzie sie ktos ze wspołpracowników kto ci pomoże. Placa za szkolenie dopiero po chyba 50 przepracowanych godzinach. Jesli odejdziesz wczesniej to nic nie dostaniesz.

ppp

Jakie zarobki są proponowane stażystom?

Krzysztof

Podpowiedzcie czy firma prowadzi w ogóle rekrutacje? Sytuacja z pandemią budzi moje obawy

Zażenowana

Wszystkie opinie prawdziwe. W ciągu dnia ze słuchawek korzysta co najmniej 3-5 osób. Przełożona uznaje że nie ma czego się obawiać bo w Polsce w ogóle nie ma zagrożenia. W komunikacji jest luźniej więc nie powinniśmy czuć zagrożenia. W dodatku w tym momencie firma mają czas do 14.04 wypłaciła tylko część wynagrodzenia bo nie zdążyli się wyrobić na czas. (usunięte przez administratora) Ludzie mają przeróżne zobowiązania jak chociażby opłata mieszkania czy cokolwiek a w tym momencie wypłata "postarają się" aby była cała na 22.04 o wszystko trzeba walczyć i dbać. pracownicy nawet nie dostali informacji o tym że nie zdążą wyrobić się z podsumowaniem poprzedniego miesiąca. Dowiedzieli się poprzez stan konta gdzie nawet połowa pensji nie została wypłacona. Bo wypłata jest równa podstawie, bez żadnych innych dodatków. Nikogo nie obchodzą pracownicy na umowie zlecenie.

Zażenowana
@Zażenowana

Ach! PZU nawet zapewniło pracownikom płyn do dezynfekcji rąk w każdej łazience. szkoda że po dwóch dniach się skończył. Mydła zresztą też często nie ma :)

Rozczarowana

Nie dba. Pracujemy na jednym piętrze, na którym przebywa więcej niż 50 osób. Pomieszczenia nie są wietrzone A stanowiska pracy nie są oczyszczone. Kiedyś pzu odpisali że oczyszcza stanowiska 3 razy w tygodniu. To nieprawda. Panie sprzątające zajmują się wc, kuchnia i odkurzaja wykładziny na piętrach.

Kiki
@Rozczarowana

Tak ... po tym cxy możesz zdalnie pracować poznasz czy twoja praca tam ma dla kogoś wogole znaczenie.nie można czuć się bezpiecznie zakładając brudne słuchawki po kimś innym. Nawet w sklepie nie pozwolą ci załožyć czy zwrocić słuchawek. Tam na openspejsie masz 1 słuchawki dla ilu osób dziennie ?ktoś widział żeby były odkażane?

@Kiki

Słuchawki mamy wlasne

Zaskoczony
@Rozczarowana

Od kiedy konsultanci mają własne słuchawki? Słuchawki są przy każdym stanowisku zapewnione przez firmę, nikt nie przychodzi ze swoimi słuchawkami, podejrzewam, że nawet nikt nie pozwoliłby podpiąć własnych słuchawek. Korzystamy z tego co mamy na stanowisku, a to że nie jest to czyszczone to inna sprawa, sami musimy zadbać o porządek, o zdezynfekowanie słuchawek, stanowiska.

@Zaskoczony

czyli z 1 słuchawek korzysta kilka osób w ciągu dnia ... ? kilkanaście w ciągu tygodnia ...? kilkadziesiąt w ciągu m-ca ? czy jednak każdy ma indywidualnie przypisane? Różnie to bywa w firmach więc pytam jak jest. Czy są stosowane nowe zalecenia czyli odległość 1,5 m między pracownikami? Czy trwa obecnie rekrutacja, są przyjmowane nowe osoby? Gdzie można znaleźć ogłoszenie o pracę do Telefonicznego Biura Obsługi?

Rozczarowana

Tak. Mam je przy sobie. To moje własne zakupione.

Agent
@Potencjalny Pracownik

Z jednych słuchawek korzysta dziennie nawet do 3 osób. Aż dziwne że jeszcze tej budy nie zamknęli ale to kwestia czasu jak korona tu zagości.

Johnny

Jak taka firma się jeszcze uchowała, to nie mam pojęcia? Serio, nikt się jeszcze tym nie zainteresował...

Inkasenci mają odpowiedzialna pracę bez umowy o prace tylko śmieciowka bez urlop dodatków bez niczego. Żenada... Takie pzu

Lifto
@Anna

W głowie się nie mieści, żeby taka firma jak pzu zatrudniała ludzi na umowach zlecenie. Wstyd, pawno każdy myśli, że to taka wspaniałą i lojalna firma. A tu..... Traktowanie ludzi jak zero. Naprawdę wstyd.

POSZKODOWANY przez PZU hit ***

Zdenerwowany

Ta firma to jeden wielki żart. Nikt nie dba o pracowników, nie dostajemy godzin, jest to tłumaczone tym że ludzie nie dzwonią a za chwilę przyjmowane są nowe osoby, oczywiście oburzenie pracowników skutkuje odezwem kierowników którzy zapewniają, że nie musimy martwić się o pracę bo będą godziny, kolejny czwartek, kolejny grafik a w grafiku na cały tydzień przydzielono 8h wyłącznie w poniedziałek bo oczywiście jest to dzień obowiązkowy w pracy. Umowy nakazują nam wypracowanie minimum 100h w miesiącu. Jest to nierealne ponieważ analitycy i osoby odpowiedzialne za grafik nie dają godzin, czyli celeowo obniżają nasze wypłaty bo łącznie w miesiącu pracujemy około 90h. Musimy przestrzegać wszystkich norm jakościowych podczas rozmów ale nikt nie przestrzega umów. Etatów nie ma. Etat dostaną tylko Ci którzy nie kłócą się o swoje i wchodzą w tyłeczki liderów, cała reszta która walczy może zapomnieć pomimo dużo lepszych wyników miesięcznych. Oczywiście aby otrzymać wyższe stawki trzeba spełnić różne kryteria. Wprowadzona została odpowiedzialność grupowa za niewypracowanie wskaźników więc automatycznie wszyscy mają niższe wyniki. Liderzy o zmianach w systemie oceniania informują pracowników nawet 2 miesiące po wejściu zmian w życie. Każde ogłoszenie zawierające informację o realnych możliwościach rozwoju to ściema, tu jest brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, szybciej stwierdziłbym że następuje proces uwsteczniania. Nie polecam, jeśli zastanawiasz się nad pracą w tym śmiesznym tworze jakim jest PZU to lepiej idź na kasę do Biedronki tam masz realne możliwości na rozwój i 10 kolejnym osobom nie pozwól iść tam do pracy. Szkoda nerwów i czasu. Mam nadzieję że w końcu ktoś zajmie się sytuacją tam panującą bo to jest wykorzystywanie pracowników.

@Zdenerwowany

Dziwna praca z określonym jednak wymiarem 90-100 godz w m-cu, chcesz pracować np. 140-160 a dostajesz 90-100? czyli trzeba mieć 2 prace albo traktować jako dodatek do stypendium albo masz na tzw "waciki". Starsi konsultanci nie mają pracy a następni są przyjmowani. Ciekawa polityka, ciekawe co ma ktoś na myśli prowadząc taką "politykę kadrową". Dobrze wiedzieć co może człowieka spotkać.

Xxx

Ha ha ale śmieszne najważniejsze jest to ze masz owoce i kawę za darmo

Kiki

Jak ten pracodawca dba o pracownika w obecnym,trudnym czasie,czy z poziomu infolini jest możliwa praca zdalna? Czy nie zostawiają ludzi samym sobie? Jak oceniacie?

!
@Kiki

Szczerze mówiąc to firma nie dba za dobrze o swoich pracowników na co dzień więc tym bardziej w obecnej sytuacji. Jeżeli chodzi o pracę zdalną to owszem jest możliwość pod warunkiem że masz etat inaczej to zapomnij o tym. Siedzisz otoczona innymi osobami w odległości 40cm jeden od drugiego, owszem są płyny do dezynfekcji ale wszystkie stanowiska są sprzątnięte tą samą ścierą. Słuchawki nie są odkażane, chyba że zrobisz to samodzielnie.

kiki
@!

Dzięki za odpowiedź, teraz mam już jasność. Do tej pory też jak ktoś chciał odkazić stanowisko, to musiał robić to sam, a stanowisko i słuchawki są "przechodnie", czyli każdy może ich używać(dla niewtajemniczonych dodam,że słuchawki to nie tylko coś na uszy, ale też mikrofon, który masz tuż pod nosem, na wysokości ust, więc dotykasz i chuchasz:). Teraz weszły w Polsce takie zasady,że jeden pracownik musi być oddalony o 1,5m od drugiego pracownika, ale widocznie PZU uważa,że wystarczy przepierzenie między stanowiskami i można siedzieć obok.Boże, jak można tak myśleć, przecież to nawet logiczne nie jest: jak stanowisko jest przechodnie i nieodkażone to stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia pracownika. Pewnie po tym będzie trochę spraw wytoczonych takim pracodawcom, jak ta sprawa z Francji do Carrefoura, gdzie zmarła pracowniczka. Ode mnie taki apel do ludzi myślących: nie idźcie do pracy w takich warunkach, jeśli sami o siebie się nie boicie, to bójcie się o swoich starszych rodziców, wujka z cukrzycą, czy starszego brata zawałowca...bo pracodawca wam ich nie odkupi...

Czy inkasenci zarabiają najniższa krajowa?

Liko
@Ewa

Inkasenci z roku na rok zarabiają coraz to mniej. Ze względu na to, że ludzi w oddziale coraz to mniej. Oczywiście od utargu wciąż 1 %. Umów śmieciowa (zlecenie) czyli zero wszystkiego. Jeśli chcesz mieć wolne, to masz, ale za darmo. Cóż więcej? Poprostu nie wesoło. Pzu tak traktuje ludzi, niestety

Insider

PZU sypie kasą na lewo i prawo, teraz auta oddali na służbę zdrowia. Ok, popieram. Tylko kosztem kogo? Właśnie zaczynają ciąć zmiany zleceniobiorcą, tak da się jeszcze bardziej. Zawieszają procesy byle ludzie nie mieli roboty i można było ciąć dalej. Zaraz się wezmą za stawki godzinowe...

Ula
@Insider

Proszę o odpowiedź. Jeśli ucięli godziny dla tych co są na zleceniu, to do wypłaty dopłacą? Tzn według kodeksu powinni dopłacić do najniższej krajowej. Ale..... W tym przypadku nie muszą, bo nie pracuję już pełnego etatu. Jak to jest. Proszę o odpowiedź?

Marian

pieniądze potrafią brać za AC i OC, ale żeby wypłacić dla poszkodowanego to masakra, naciągają, zbywają byle mniej dla ludzi zapłacić - nie polecam, dobrze jest tylko i z uśmiechem, gdy trzeba popis na polisie złożyć a później 1/3 chcą wypłacić szkody rzeczywistej Tylko pięknie na reklamach , że auto zastępcze na lawecie przyjeżdża masakra

Rozczarowana

Odpowiedź jest prosta. PZU wydało 6mln na walkę z koronawirusem to pewnie nie pozostało kasy dla pracowników. Nadal siedzimy w skupiskach po 80 osób na jednym piętrze, które nie jest wietrznone.

Wercia

Ja też jestem inkasentem pzu. To porażka totalna. Co oni wyprawiają z ludźmi. Wstyd.

Wercia

Proszę, napisz, czy wypłata chociaż jest najniższa krajowa?

Patii
@Wercia

Nie każdego miesiąca wyrabiam najniższa a Ty?

Dorota
@Patii

@Patii, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Jeśli nie każdego miesiąca wyrabiasz najniższą, to znaczy, że nie masz umowy na cały etat, na którym przecież najniższa obowiązuje odgórnie? Jak to działa w PZU?

Patii
@Dorota

Jestem na umowie zlecenie siedzę od 8 do 16 i nie wyrabiam najniższej tak się (usunięte przez administratora) pracownika w pzu

Rozczarowany
@Wercia

Tyle to będzie ale na prawdę lepiej iść gdziekolwiek indziej

Olka
@Patii

Czyli, że zarabiasz mniej niż najniższa krajowa, tak?

Pati
@Olka

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 10 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.