Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Arkana1973

Od ponad miesiąca czekam na refundację pieniędzy za usługę która była w pakiecie A za którą zapłaciłem bo pani sekretarka tego nie wiedziała ze strony Lux Medu do tej pory nie uzyskałem pieniędzy Czy można taką firmę polecić ?

Pacjentka
@Arkana1973

Witam. Również miałam taką sytuację przed zabiegiem na na NFZ w szpitalu tylko dwukrotnie chodziło o 1 badanie na początku lekarz na infolinię powiedział że nie może mi wystawić bo to zabieg na NFZ i taka jest polityka FIrmy (tak powiedział lekarz), później sprawdziłam w umowie i było to w zakresie pakietu więc poszłam osobiście do recepcji z tym wydrukiem i całkiem inna gadka naciąganie bo takie badanie to był koszt 80 zl

magda

Dzis mialam wątpliwą ,,przyjemność" uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej na infolinię do tej firmy. Powiem , że jesli zatrudniają do rekrutacji tak zimne wyćwiczone manekiny to nie dziwię się skąd potem tyle skarg na obsługę. Przy okazji dowiedziałam się, że premię otrzymuje się za krótki czas rozmów z pacjentem. Wiecie teraz skąd tyle pomyłek niedomówień itd. Nie polecam ani przyszłym pracownikom ani klientom. Korpo to przy tym pikuś

@magda

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, by zachować najwyższą jakość procesów rekrutacyjnych i na bieżąco podejmować działania w kierunku doskonalenia doświadczeń kandydatów.

anna
@magda

Absolutnie nie polecam tej firmy zarówno jako pracodawcy jak i korzystaniaz usług. W stosunku do pacjenta są roszczeniowi, kłamią i nie angażują się w wykonywane obowiązki. Zwlaszcza jeżeli chodzi o pacjentów z problemami psychiatrycznymi i psychologicznymi. Odradzam!

Pracownik CC

Pacjenci, czego się spodziewacie jak płacą pracownikom call center najniższą pensję a przy możliwości awansu zamiast awansować tych z dłuższym stażem nagradzają swoje młode i niedoświadczone znajome.. w doświadczonych pracownikach rośnie poziom frustracji i spada jakość obsługi. Nie wspomnę już o tym, że premie są uzależnione od czasu rozmów przez co dobro pacjenta często schodzi na drugi plan. Niestety nie polecam współpracy z firmą lux med..

Agnieszka

Widziałam na stronie, że poszukiwana jest asystentka biura. Orientujecie się czy to jest praca zmianowa? Grafiki są elastyczne? I jak z zarobkami? Bo nie podali widełek

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
adi666

Dzisiaj miałem umówioną teleporadę. Czekałem i nikt nie zadzwonił. To jest LUXMED. (usunięte przez administratora) a nie prywatna opieka.

Dominika

Porażka, dzwonię aby umówić się do lekarza prowadzącego, a Pani w recepcji informuje mnie,że wizyta u okulisty w kwietniu. Ograniczyliście dostęp do lekarzy, a w zamian podnieśliście składki!!! Pytam dlaczego nie mogę iść z dzieckiem do lekarza okulisty w nagłym przypadku??? to Pani na infolinii poinformowała mnie ,że mogę sobie iść do innego lekarza!!! Nie nie mogę bo to jest lekarz prowadzący. Macie nas gdzieś drogi Lux Medzie

@Dominika

Może pani iść do innego lekarza. Inni lekarze mają dostęp do dokumentacji medycznej. Lekarz nie jest pani (usunięte przez administratora) Kupiła pani pakiet Luxmed a nie lekarza X . Na wyłączność. Jest mnóstwo innych pacjentów, którzy korzystają z usług tego lekarza, a lekarz nie ma godzin pracy z gumy. Też ma swoje życie prywatne nie będzie siedzieć 24/7 w klinice, bo ktoś uważa, że ma prawo do tego, aby zawsze korzystać z jego usług.Może ma wyrzucić innego pacjenta bo pani musi się widzieć z lekarzem. Ludzie jesteście tak (usunięte przez administratora) że aż śmieszni.

Patryk

Dla potencjalnych klientów. Proszę uważać i w żadnym wypadku nie zawierać umowy na odległość, zanim nie zapoznacie się ze szczegółami. Firma stosuje zapis o braku możliwości wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni, proponując w zamian aktywacje umowy w ciągu trzech dni. A gdy ktoś chciałby zrezygnować z umowy w czasie jej trwania, będzie musiał płacić 50 proc. kosztów do końca trwania umowy. Jest to o tyle ważne, że są problemy z dostępem do specjalistów. Trzeba wydzwaniać i użerać się. Zdecydowanie nie polecam.

Radek
@Patryk

Mi wyliczyli koszty za rozwiazanie umowy 1300 zl w przyszlym tygodniu ide do prawnika bo to wal jest jakis.

Paula
@Radek

Mam to samo 1500 chcą, a jak napisałam własną rezygnację bo mam prawo i wydaje mi się że ich wymysły nie są ponad prawem to dostałam @ ze nie przyjmują mojej rezygnacji.

anonimek
@Radek

czy udało się u prawnika coś konkretnego dowiedzieć? mój przypadek: pracownik nie pracuje u mnie już od kilku miesięcy, a cały czas był płacony pełny pakiet, nie wprowadzili wypowiedzenia w terminie, przyjęli sobie inny termin rozwiązania umowy, doliczyli kolejne faktury... no i jeszcze doliczyli karę!!! faktury za "swój okres wypowiedzenia" anulowali po kilku dniach walki mailowej (w końcu sam luxmed interweniował) a co do kary to straszą. Już jestem po konsultacjach u prawnika, zobaczymy co dalej

Rozwiazalem umowe a Luxmed naliczyl mi kare umowna ponad 1000zl czy to odosobniony przypadek? Czy kogos jeszcze nabili w butelke?

Do anonima

To nie była umowa z Luxmed tylko z pośrednikiem. Jak się chce tanio to potem się za to płaci. Też miałem ofertę ale przeczytałem warunki i zrezygnowałem. W Luxmed kupiłem drożej i normalnie mogłem odstąpić bez żadnych kar.

Paula

Masz zamiar zapłacić? To jest bezprawne u ich wymysl z ich regulaminu. A prawo jest prawem i masz możliwość odstąpienia od umowy jak oni uważają inaczej to ich problem

anonimek

mi też doliczyli karę umowną, nie uznali wypowiedzenia złożonego kilka miesięcy wcześniej, wystawili faktury za kolejne miesiące (tu akurat kontakt bezpośrednio z luxmedem spowodował, że anulowali te faktury) teraz straszą mnie kosztami windykacyjnymi do kary - a pakiet był na pracownika który od 7 miesięcy nie pracuje juz u mnie!!

Julia

Znalazłam ofertę na stanowisko specjalisty ds aktuarialnych. Czy ktoś mi powie jakieś wypłaty mogę się spodziewać? Jak dokładnie wygląda ta praca hybrydowa? Można samemu się dostosować czy są określone dni pracy w biurze? Na jakim poziomie jest wymagany angielski? B1 wystarczy? W jakiej kwocie dopłacają na naukę języków?

Robert

Szybkie badania diagnostyczne???? 19 dzień po TK i nie ma komu opisać wykonanego badania. Wizyta lekarska przepadła ale bzdury typu „szybka diagnostyka” jak najbardziej…. NIE POLECAM!!!!

Paulinaka

Mam wykupiony abonament który obejmuje usg, gdy chciałam monitorować cykl ze względu na moje schorzenie nagle się okazało że lekarze się tym nie zajmują W RAMACH pakietu, ale już prywatnie na usg prosze bardzo cyk 250 zł. Skandal jak dla mnie, że wykupując pakiet musze płacic poza pakietem. I jeszcze wmawia się mi że chciałąm wywołąć owulację o co tylko zapytałam informacyjnie, i wysyłaja mnie do kliniki leczenia niepłodności , kiedy ja mam owulację ponieważ mam już 1 dziecko, tylko problem jest z niereguarymi cyklami i owulacjami. GORĄCO NIE POLECAM PAKIETÓW, ZASTANÓWCIE SIĘ 100 RAZY ZANIM SIĘ ZDCYDUJECIE. NIe ma możliwośći wypowiedzenia rocznej umowy, a jak chcecie zakońćzyć to oczywiście musicie spłącić całość mimo że nie możecie korzystać z tego do czego jest ten pakiet również przeznaczony. ZŁODZIEJSTWO I (usunięte przez administratora)

JAJAKOJA

mam różne abonamenty w Luxmed od 8 lat . Czytam te opinie i jestem zdumiona. Nie zdarzyło mi się aby nie było dostępu do lekarza lub badania . Czasem trzeba poprosić o skierowanie na cito aby wizyta była szybciej, Ja traktuję to jako tzw. drugie ubezpieczenie zdrowotne i nie oczekuję serwisu GDZIE WSZYSTKO JEST OD RAZU. Przy niewielkim wysiłku można umówić sie do każdego lekarza z dnia na dzień .Badania także,.Lekarze jak wszędzie są rózni .Można iść priv i zapłacić 400 pln za wizytę i też mieć zastrzeżenia .Ja cenię sobie dostep do lekarza w każdym momencie .Wg mnie to najlepsza sieć poza NFZ bo ma dużo placówek i najlepszą dostępność lekarzy

Beta
@JAJAKOJA

To proszę się umówić do dermatologa w Warszawie i dać znać jak poszło!!!! Bo graniczy z cudem, chyba, że telefonicznie!!!!!

SARA
@JAJAKOJA

Mam abonament w LUX MED od kilku lat .Może kilka lat temu owszem nie było problemu z terminami. Od co najmniej dwóch dostępność wizyt do lekarzy specjalistów i na badania jest tragiczna. Trzeba czatować na portalu pacjenta po kilka godzin może coś się zwolni. Natomiast jeżeli chcesz iść na wizytę płatną to wygląda to zdecydowanie korzystniej.

Janusz

Po telefonicznej konsultacji z lekarzem otrzymałem skierowanie na zrobienie wyników w placówce w mieście gdzie mieszkam.Miałem się zgłosić a placówka będzie miała w systemie wszystko co potrzebne.....i tu skrócę tekst bo po prostu nie chce mi się tego pisać.Straciłem 3 godziny wykonując telefony do LUXMED i prosząc o pomoc ponieważ w laboratorium nic nie wiedzą,a próby dodzwonienia się do LUXMED na numer,który dla placówek współpracujących się nie powiodły ponieważ nikt nie odbierał.Pani w laboratorium nie jest raczej od tego żeby wydzwaniać i czekać na połączenie tylko powinna mieć wszystko w komputerze.Najlepsze było gdy już szedłem do auta i po raz kolejny rozmawiałem z kimś z luxmed i ta osoba stwierdziła, "ja widzę,że pan już zrobił te badania we wskazanej placówce".....łapy mi opadły....katastrofa!!! straciłem ponad 2 godziny plus nerwy i nic nie załatwiłem!!!!!

Nie polecam.w Warszawie wieczny brak terminów do lekarzy właściwie wszystkich specjalności. Trzeba czatować na zwalniane terminy. Dostępność porównywalna do tej na NFZ.

Tragedia

Istna tragedia… prywatna opieka, pakiet rozszerzony, za który płaci się co miesiąc a wielkie problemy z wystawieniem skierowań na badania krwi, nawet dla osób, które mają wskazania. Nie powinno to tak wyglądać!!! Skoro płaci człowiek za dostęp do opieki prywatnej to powinno być to łatwo dostępne i skierowania powinny być wypisywane bez zbędnych pytań i przeszkód na wszystko co zawiera wykupiony pakiet. A niestety jest robione ciągle pod górkę podczas konsultacji online. Po rozmowach z osobami należącymi do innych placówek i korzystającymi w nich z opieki prywatnej, okazuje się, że takie problemy są tylko w luxmedzie. To samo tyczy się dostępności terminów… szybciej czasami uda się znaleźć wizytę na NFZ. Porażka, bardzo ODRADZAM!!!!!

Xyz
@Tragedia

Miałem to samo, badanie krwi w pakiecie a 3 lekarzy nie wystawiło skierowania. Parodia.

Dabo
@Tragedia

Miałem dziś to samo. Mam zalecenie od lekarza endokrynolog gdzie byłem prywatnie żeby zrobic badania witmany b12, D i koryzolu. Chrouje na gravesa basedova. Nawet w internecie wystarczy poczytać że te witaminy są istotne w leczeniu tej choroby. Pani "doktur" stwierdziła że nie ma podstaw żeby takie badania wystawiać i jak takie chce to mam przedstawic pismo z pieczątką od lekarza dlaczego takie badania mi są potrzebne. Cyrk. Rezygnuje z ich usług.

Honorata

Konsultantka Infolinii nie jest jeszcze przypadkiem potrzebna? Wiem, że już nie ma nowych ofert tutaj, ale były kiedyś, i chciałam mieć pewność. Szukam pracy uporczywie jako studentka, czy dobrze trafiłam w ogóle? Status studenta im nie przeszkadza?

p

Wybrałem droższy pakiet ze względu na dodatkowe badania i dość szybkie terminy, ale nic z tego - lekarze badań nie zlecają, mimo że nie wiedzą, co dalej z moimi problemami, nie potrafią nic zaradzić, a terminów ciągle brak.

To tylko naciąganie na kasę i nękanie fakturami już po zakończeniu umowy .Umowa na rok ani razu nie dostatałam się do specjalisty ani mąż ani ja w grudniu skończyła się umowa a oni ślą nadal faktury mimo wypowiedzenia ,i wpisują na listę zadłuzonych .Mam już tego dość chyba tylko sądownie można to zatrzymać

Kris

Żałosna firma. Każde spóźnienie liczone co do minuty (usunięte przez administratora) ludzi, bardzo nie polecam

hanys502

Zanim ktokolwiek podpisze umowę z tą firmą niech się 10 razy zastanowi, nie proponuję tej firmy za żadne skarby. (usunięte przez administratora) chyba że chodzi o opiekę podstawowa ale chyba tylko pobranie krwi do innego lekarza się dostać graniczy z cudem wysyłają cie gdzieś indziej ale potem już nie wrócisz do tego lekarza masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.