Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

nanana.

Niektóre dziewczyny przez agencje też przychodzą żeby odwalic swoje osiem godzin właściwie nie robiąc nic, ale są też takie które naprawdę ciężko pracują aż biegają przez osiem godzin w mezie ukłon dla takich dziewczyn i co z tego maja wielkie nic, jest kilka takich dziewczyn a są takie które nic nie robią, i aby na pomoc czekają powinni takie pracownice też zwalniać, przecież to gołym okiem widać jak pracują.. Po co trzymać osoby które nie robią nic/ ????????????

japa

Niech się ktoś z góry temu przyjrzy dopiero pójdą zwolnienia z firmy ha ha

Maja
@japa

A na jakiej zmianie pracujesz JAPO,bo ja u Kasi,pracuje przez DHL i gównie na przyjęciach ale nie tylko,chodzę w meze,zbieram PF-ki,rozkładam manuala,chudzę na paczki,dosłownie wszędzie,pracuje ciężko każdego dnia i nie życzę sobie żeby ktoś mnie obrażał i nazywał święta krową,widzę że wszyscy piją do przyjęć ale tam też jest ciężko,mam świadomość że w mezalinie jest ciężej ale to nie powód żeby ludzi obrażać,jak coś jeszcze masz do powiedzenie podejdź do mnie to pogadamy,bo ja nie mam wpływu gdzie stoję danego dnia,o tym decyduje lider,pozdrawiam a na imię mam Sylwia i zapraszam na pogawędkę.

ula

PRACUJE NA SPL DŁUGI CZAS ANI RAZU NIE WIDZIAŁAM ŻEBY DAMY Z PRZYJĘĆ NA MEZE POSZLY DLACZEGO TAKA NIESPRAWIEDLIWOSC NIECH I TAM PRACUJĄ , A NIE TYLKO DZIEWCZYNY Z AGENCJI . CO TO ŚWIETE KROWY PRZECIEŻ TE Z PRZYJĘĆ DAMY PRACUJĄCE PRZEZ FIRMĘ NIE POTRAFIA NAWET SKANERA TRZYMAĆ NIE WIEDZĄ GDZIE CO JEST I JAK DOSTAŁY SIĘ PRZEZ FIRMĘ?????

dama

Liderki jak liderki ha ha co się dzieje obiecali 200złoty więcej a na spl o towar się biją na przyjeciach w meze je dać niech tam pokażą normę jaką robią a nie liderka w (usunięte przez administratora) wchodza żeby tam stać, pracownice dhl powinny świecic przykładem i pracować wszędzie z normami a nie płyty wezmą i zadowolone ze normy robią tak to każdy głupi potrafi a dziewczyny przez agencje malo flakow nie wypruja bo muszą zapi..erdalac na nie i przez nie, niech pokażą normę w mezaninie;)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy POMOCNIK OPERATORA MASZYN
Sochaczew
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Bbb

Takie Liderki to powinny zdjąć ze stanowiska

JONNY

NA SPL PRACUJA FAJNE NIUNIE

Popek

a co powiecie o ''KO''z spl'a panu Sylwestrze??

yyyyyy

Ludzie zwrócicie uwagę na dwie liderki na zmianie B, lub teraz D obydwie maja na imię M , cały czas siedzia na antresoli u kierownika i nic nie robią, potrafią przegadać całą zmianę i mają wywalone na to co dzieje się na ich działach, bo mają takich osłów którzy ich zastepuja. Totalna olewka ludzi, są zajęte swymi sprawami sercowymi . To jest porażka.

ewel

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

przemo

A ja bym mimo wszystko chciał wiedzieć , o której zmianie w końcu piszecie? Ten romans to na zmianie A czy B, bo wózkowy ze zmiany A to chyba żonę ma i małego dzieciaka i szkoda dziewczyny, jak jej rogi przyprawia

trew

Usunęli ostatni wpis. Robota w łóżku miała być.

aa

He, jeden drugiemu zagląda do łóżka, za robotę się wziąć !!

biz

właśnie będę taki odważny i nawet na magazynie co będe chciał to będe mówił bo mi się tak podoba wolność słowa rozbawiona

rozbawiona :)

Hahah :) Ludzie zajmijcie się swoim życiem.... Chyba za nudne macie swoje, ze się wtracacie w czyjes xD Biz taki odważny jesteś na forum to może na magazynie powiedz wprost co myślisz :) bo pisać bzdury to każdy umie :) Żałosne...

@rozbawiona :)

rozbawiona masz racje ale tylko wyrazałem swoja opinie sorry

biz

to predzej ta dziewczyna z agencji fs szuka przygód rozwalając przy tym czyjeś związki troche ją poznałem i stwierdzam fakt zę to nie dobry materiał na dziewczyne czy żone.. i ztego co słyszałem miała w porządku chłopaka ale to ona potraktowała go jak śmiecia tylko tak słyszałem .

czeslaw

Prędzej czy później jego dziewczyna się dowie. Będzie w tedy musiał wybrać. Może ta agencja jest lepsza i daje mu to co dziewczyna mu nie daje. Wiadomo że porządna dziewczyna się szanuje i dba o swoją reputację. Nikt nie chciałby mieć lajdaczki na stałe bo będzie się puszczać na lewo i prawo.

@czeslaw

po prostu nienawidze takich lasek jak ta z fs o której cały czas mowa ze zawracaja chłopakom w glowie a potem sobie z nimi w kulki lecą.ta dziewczyna mysli sobie ze jest taka piękna to sie grubo myli jedynie to mogę co ocenic tą dziewczyne ze jedynie ma wielkie (usunięte przez administratora) w głowie i już .

biz

z tym romansem to prawda miedzy wózkowym a dziewczyną agencji fs z zmiany B. sam byłem świadkiem pewnych zajść sutuacji a tym bardziej na imprezie zmianowej niedawno ale podkreślymy ze ten chłopak ma dziewczyne i to szkoda tej dziewczyny tego wózkowego.a ta dziewczyna z fs powinna sama sie ogarnac bo to jest chore to co ona wyprawia tak szczerze tyle na ten temat

olek

Deszczyk gdzie jesteś? Dlaczego nie padasz? Zobacz jakie straty są podczas twojej nie obecności. Gdy Cię nie ma panów się afrykańskie słońce, ratuj,przychodź!

nowaja

Kamilek to wolny jest czy zajęty ? :)

kamil
@nowaja

Wolny jestem. A ty ?

teges

I jalmuzna a nie pensja. Dwa i pół tysia do rączki było by mile widziane.

zakuty
@teges

Daj spokój. Niektórzy tu zasuwają jako magazynowi od samego powstania magazynu a łaskawie dadzą im 1.9 i to pod warunkiem że premia cała

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL