Opinie o Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A w Brzeźnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A w Brzeźnica

Agnieszka

I firma nie szykuje żadnych "obejść" tego ładu, żeby każdemu żyło się lepiej? ;)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

A.B.

Płacili nadgodziny, teraz zostały całkowicie ucięte. Jest zakaz robienia nadgodzin - oszczędności.

Ma'o

Czy to prawda ,że wujka Sławomira C. wy...li ze. śnieżki???

@Ma'o

Naprawdę gratuluje tematu. Lud pracujący pokazuje swój poziom na każdym kroku !

Jak wyglądają benefity? W ogłoszeniach o pracę sporo o tym piszą, ale czy rzeczywiście wszystkie są dostępne?

Pierwsza rozmowa tel, merytoryczna, szczegółowa z dopytywaniem, drugi etap, spotkanie z kierownikiem małych sieci. Człowiek prymitywny, bez ogłady i wiedzy. Pytania infantylne, opis pracy i stanowiska niezrozumiały, brak odpowiedzi na konkretne pytania

czy jestem gotowy na pracę w weekendy, czy przeszkadza mi nienormowany czas pracy, czy nie boje się pracy fizycznej przy przebudowach, jak radzę sobie z presją wywieraną przez klientów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jolo

Liderzy w zwalnianiu pracowników, wieloletnich

Hanna
@Jolo

Trochę niepełna jest Twoja wypowiedź. Udało mi się wyłapać, że w „Śnieżce" liderzy zwalniają wieloletnich pracowników. To może dopowiesz, dlaczego podejmują oni aż tak radykalne kroki? Firma ma jakieś problemy finansowe? Więcej szczegółów poproszę!

Gh
@Hanna

Chwala się jedynie zyskami w mediach a pracowników doświadczonych tak naprawdę mają gdzieś udając że nie ma funduszy na nich!

Ciekawy
@Jolo

Młodszy laborant Jak wygląda stanowisko, atmosfera , wynagrodzenie ?

Czy w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wiedząca

W tej firmie nie szanuje się ludzi. (usunięte przez administratora) brak kultury i zero szacunku. Szefostwonawet dzień dobry nie odpowiada. Właśnie zwolniono wieloletnią pracownicę strasząc ją zmuszając do porozumienia. Kobieta 26 lat pracowała dla tych ludzi, mało tego jest jedynym żywicielem rodziny, bo mąż nie żyje. Tylko wykorzystać człowieka a potem się go pozbyć w okropny sposób. Nie polecam, ostrzegam. Mało tego - nie kupujcie ich produktów. Nie dajmy zarabiać takim ludziom!

Karol

Dajcie znać czy pierwsze dni są płatne ?

Dd

Firma dobrze zorganizowana pod względem pracy jednak atmosfera marna jak w typowym korpo. Nie ma co liczyć na rozwój może jedynie nerwicy. Dobra spółka dla początkujących ludzi i tyle. Nie polecam!

Leah

@Prezes Hen ryk a to jest jakiś problem z pracą na magazynie? O co chodzi?

Prezes Hen ryk

Co się dzieje z magazynem?!!! Jest masę telefonów o niezrealizowaniu zamówień!!!! Panowie, to nie przedszkole! Jeśli nie sprzedamy to nie zarobimy! Może nie dla wszystkich pieniądz jest najważniejszy, ale godnie żyć trzeba. Panowie! Zakasać rękawy od flanelek i do roboty. Dziękuję.

Bart
@Prezes Hen ryk

Co z magazynem ? Zapytaj anki

Szukajacy

Witam jak wygląda obecną sytuacja na firmie, czy prowadzona jest jakaś rekrutacja na magazyn, produkcję?

Daniel

Jak wygląda praca na rozlewie farb dla kobiet?

Jacek

Są organizowane tu szkolenia ponoszące kompetencje dla pracowników?

Ludzie, jakie szkolenia - ani jednego szkolenia nie mialam, podwyzki? moze ze 100 zl na rok, az przykro sie robi w jaki sposob pozbywaja sie pracownikow, i to zaangazowanych,ktorzy wiele lat pracowali na to zeby ta firma sie tak rozwinela. Nigdy w zyciu nie kupie ich produkow i bede tym bardziej ich antyreklama !

Waldek

Chyba osoby zarzadzajace zauwazyly ze wiekszosc pracownikow to tylko kawa i dobra mina. Jak sie zaglebia w to co sie dzieje w Pustkowie i Lubzinie to dopiero wyjdzie czy ktos jest zaangazowany. Fb na okroglo na telefonie i przekrety ale nic nie wyjdzie bo my starzy wyjadacze. Zezlomuj i dopisz w zlecenie. Uklad jest to sie nie wyda nic za odzial. Poziom brygadzistow adekwatny do wyksztalcenia,do dzis szkolenia nic nie daly.

Magda

@alexx jak długo już pracujesz w firmie? Opowiesz coś więcej o swoich doświadczeniach?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A?

Z

Zależy na jakie stanowisko. Określ się lepiej.

scs

Co to za blendyna jeździ pomarańczową furą?

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Staszek

Może trzeba bardziej się starać żeby zarobki były lepsze?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A?

Kandydaci do pracy w Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” S.A