2 Dodaj opinię
counter
2 307 284 5 1

Opinie o Wawel S.A.

Dzień dobry,

Miło nam powitać wszystkich odwiedzających profil firmy Wawel w serwisie GoWork.pl!

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy bardziej aktywnie włączyć się w życie serwisu GoWork.pl i jego użytkowników. Będziemy starali się odpowiadać na zadawane przez Państwa pytania oraz dzielić się informacjami z życia firmy. Mamy nadzieję, że przybliżymy wszystkim zainteresowanym pracą w firmie Wawel charakter naszych codziennych działań - w fabryce, działach sprzedażowych i wspierających.
Zależy nam na merytorycznej rozmowie i opartej na wzajemnym szacunku wymianie opinii. Zachęcamy więc do zapoznania się z zasadami korzystania z serwisu ujętymi w §4 regulaminu

Pozostajemy również do Państwa dyspozycji w razie zainteresowania kontaktem bezpośrednim. Wszelkie pytania dotyczące naszej firmy jako pracodawcy można kierować na adres zespolwawel@wawel.com.pl.

Nowy wpis

Dzień dobry,

rozumiemy, że obecna sytuacja w firmie, jak i na świecie, budzi Państwa niepokój. Kwestie te są dla nas istotne i dlatego pragniemy udzielić niezbędnych informacji.
Rozstanie z każdym członkiem zespołu jest dla nas trudne i podejmujemy taką decyzję jedynie wówczas, kiedy zajdzie taka konieczność. Zapewniamy, że działamy zgodnie z przepisami prawa pracy.
Dziękujemy za sygnały dotyczące procedur personalnych. Czas, w którym obecnie się znajdujemy, wywołany COVID-19, jest dla wszystkich nowym wyzwaniem. Państwa uwagi są dla nas ważne i zaowocują podjęciem stosownych działań.
Jeśli posiadają Państwo pytania lub wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl.

Tak6Nie2
Byly
Nazwa działu: Handlowy

Hej. Zostałem zwolniony z firmy Wawel ale czy mi szkoda może tak ale jakoś mi ulżyło bo przez lata w pracy wiele razy zostałem bardzo złe potraktowany wiec chyba mi ulżyło . Czy sposób w jaki mnie zwolniono był dobry ?? Oczywiście ze nie ale utwierdził mnie w opinii o ludziach z którymi pracowałem, po latach być zwolnionym jak (usunięte przez administratora) to cios poniżej pasa.

Tak6Nie10

@Byly

Dzień dobry, jesteśmy zaniepokojeni Pana słowami, przykro nam, że poczuł się Pan źle potraktowany. Relacje z Pracownikami opieramy na wzajemnym szacunku, który jest dla nas jedną z naczelnych wartości. Jeśli chciałby Pan podzielić się z nami szerszymi informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Tak6Nie5
ANo Nowy wpis
@Wawel S.A.

Z czym tu się dzielić ???!!! Jeżeli chcą państwo szerszych informacji proszę się zapytać o procedury jakie zostały stworzone w celu zwolnienia pracowników w ostatnim czasie. Procedura była odgórna i dla wszystkich .

Jarek Nowy wpis
@Wawel S.A.

Witam. Wystarczy zapoznać się z procedurami zwolnienia pracowników jakie zostały wydane w ostatnim czasie

Tak5Nie
Nowy wpis

Aktualność
Słodycze Wawel znajdziemy w tysiącach sklepów w całej Polsce – w supermarketach, dyskontach czy małych sklepach osiedlowych. Być może nie wszyscy wiedzą, że w kilkunastu placówkach na terenie kraju dostępne są wyłącznie produkty naszej marki.

W sklepach firmowych Wawel proponujemy klientom pełną ofertę naszych słodyczy, a dodatkowo także produkty, których nie kupimy w innych punktach sprzedaży. Chcemy, by wszyscy pracujący i odwiedzający nasze sklepy firmowe czuli się w nich dobrze i bezpiecznie. Mamy świadomość, jak ważna jest dziś troska o bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów.

Tak klienci, jak i pracownicy mają zapewnione odpowiednie środki ochrony osobistej. Rękawiczki, płyny do dezynfekcji czy maseczki dostępne są w każdej z placówek. By ograniczyć bezpośredni kontakt między osobami, zamontowaliśmy przegrody pleksiglasowe. Codziennie dezynfekujemy powierzchnie sprzedaży. Robimy wszystko co w naszej mocy, by wyeliminować ryzyko dla osób pracujących w naszych sklepach oraz wszystkich ich gości.

Nasze sklepy pracują w standardowych godzinach otwarcia. W związku z odgórnymi rozporządzeniami zamknięte pozostają jedynie dwie lokalizacje – sklep na Zamku Królewskim na Wawelu oraz wyspa handlowa w Modlniczce.

W erze koronawirusa wyjątkową popularnością cieszą się sklepy internetowe. Także i my od kilku już lat zapraszamy klientów do sklepu slodkiwawel.pl. To nie tylko wygodny dostęp do szerokiej gamy produktów naszej marki, ale i okazja stworzenia wyjątkowego kosza słodyczy do obdarowania kogoś bliskiego. Serwis internetowy to rozwiązanie polecane wszystkim ceniącym wygodę – szczególnie zaś klientom z grup wysokiego ryzyka.

Niezależnie zaś, czy nasze produkty trafiają do klientów dzięki naszym sklepom firmowym czy dzięki serwisowi internetowemu – najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Chcemy mieć pewność, że pracownicy i klienci czują się dobrze, pewnie i bezpiecznie.
Tak8Nie2

Aktualność
Maseczki i płyny do dezynfekcji dla pracowników polskich sklepów oraz tysiące opakowań słodyczy jako podziękowanie dla pracowników ochrony zdrowia – to dwie największe akcje pomocowe naszej firmy w trudnym okresie epidemii koronawirusa. Podobnie jak większość polskich firm, także i my chcemy wspierać potrzebujących i dziękować tym, którzy dbają o nas na co dzień.
Ponad 1000 kg słodyczy Wawel trafiło w ostatnich tygodniach do placówek medycznych w Krakowie i Myślenicach – jako symboliczny wyraz wdzięczności za ogrom pracy na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa milionów Polaków. Pierwsze produkty przekazaliśmy do Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala im. Stefana Żeromskiego w Krakowie - fundacja „Wawel z Rodziną” w minionych latach współpracowała już z oddziałami dziecięcymi obu szpitalnych placówek.
Kolejna partia słodyczy z Wawelu dotarła do Szpitala w Myślenicach – to placówka najbliższa zakładowi produkcyjnemu firmy w Dobczycach. Zakupiliśmy również kilkanaście kompletów profesjonalnych masek dla zespołu ratowniczego w Dobczycach. Paczki ze słodyczami trafiły także do krakowskiego ośrodka kwarantanny.
W drugiej połowie kwietnia ruszyliśmy z programem bezpłatnego przekazywania środków ochrony osobistej naszym partnerom w placówkach handlowych. Trafi do nich łącznie 50 tysięcy maseczek oraz 2 tysiące litrów płynów do dezynfekcji. Chcemy w ten sposób wesprzeć osoby, które na co dzień pracują nad zapewnieniem Polakom dostępności podstawowych produktów w trakcie epidemii koronawirusa, dziękując równocześnie za ich zaangażowanie.

W tym trudnym okresie tysiące polskich firm ruszyło z pomocą najbardziej potrzebującym. Cieszymy się, że także i my jesteśmy częścią tej tak ważnej, oddolnej inicjatywy!
Tak5Nie4
JAJO

Jak tam zwolnienia na sieciach ?? Ile osób poleciało ??

Tak2Nie5

@JAJO

Niemal cała polska gospodarka i większość polskich firm znajduje się obecnie w trudnym czasie, gdy prowadzenie działalności handlowej podlega znaczącym ograniczeniom - zarówno ze strony popytu, jak i możliwości działania. Stąd i my z wielką uwagą i troską podeszliśmy do koniecznej w tej sytuacji analizy stanu zatrudnienia, aby możliwie największa liczba naszych pracowników, wykazujących się dobrymi wynikami i zaangażowaniem, mogła z nami pozostać. Mamy szczerą nadzieję, że już nie będziemy musieli wracać do tak trudnego tematu w tym obszarze.

Tak6Nie3
JAJO
@Wawel S.A.

Szczerze wątpię ze epidemia była powodem raczej pretekstem . Firma jest źle zarządzana od jakiegoś czasu i świadczy o tym ze dyrektorów zmienia jak rękawiczki . Ludzi było zatrudnionych tyle nie dlatego ze była taka potrzeba rynkowa tylko dlatego ze ktoś sobie wymyślił standardy , które tego wymagały . Teraz Wawel zaniknie na sklepach . Druga sprawa to sposób w jaki rozstano się z ludźmi jak z jakimiś oszustami . Wezwano pod jakimś pretekstem i nawet nie mieli szans się pożegnać z klientami co ewidentnie pokazuje brak szacunku do pracownika oraz klienta . Większość firm znajduje się w trudnej sytuacji serio ???!!! Naprawdę jakoś nikogo nie zwalniają gdyż zarządzają rozsądnie i nie musza korzystać z nadarzających się sytuacji aby wykorzystywać je jako pretekst . Przy redukcji etatów oraz budżetów firma nie osiągnie 90% tego obrotu co w zeszłym roku a pewnie i trochę mniej wiec można sobie policzyć czy to się opłacało .

Tak7Nie9
DUDA
@Wawel S.A.

Co to za bzdury ??!!! firmy jeszcze nie wróciły do pracy na sklepach a wawel już pozwalniał ludzi. Moja opinia jest taka że ktoś wykorzystał całą tą sytuacje związaną z pandemia aby pozbyć się ludzi . No niestety taka prawda

Tak4Nie6

@JAJO

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz i uwagi. Sytuacja, w której obecnie znajduje się wiele przedsiębiorstw w Polsce i na świecie jest przede wszystkim spowodowana koronawirusem, który zmusił wiele firm do wstrzymania lub ograniczenia pracy ze względu na wprowadzone obostrzenia. Rozmawiając pracownikami o zmianach, które bezpośrednio ich dotyczą, zawsze staramy się jasno przedstawiać argumentacje podejmowanych przez nas decyzji. Jeśli jednak Twoje doświadczenia były inne, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Tak2Nie3

@DUDA

Dziękujemy za komentarz. Nie zgadzamy się jednak z jego treścią. Prosimy więc nie szerzyć nieprawdziwych informacji. O naszych działaniach w tym trudnym okresie informujemy w zakładce Aktualności. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Tak3Nie4
Pracujący
@JAJO

Jeśli uważasz że firma jest źle zarządzana kandyduj na prezesa, każdy może :) Inne firmy nie zwalnaja? Słabe masz rozeznanie, a umowę pracodawca zawsze ma prawo wypowiedzieć i zredukować etaty tak działa gospodarka i takie jest prawo pracy. Najlepiej jęczeć na Gowork tutaj każdy se żale może wylać i popłakać :)

Tak9Nie1
DUDA
@Wawel S.A.

A co jest nie prawdziwego w tym?? Proszę nie mówić że chodzi sprzedaż bo co to za firma że jak przez miesiąc czy dwa nie ma obrotu to redukcje robi?? Może również nie prawda że ludzie latami pracowali i zostali zwolnieni jak (usunięte przez administratora) ??!!! Bez żadnych podziękowań jak (usunięte przez administratora) ludzi , którzy latami pracowali na pozycję wawel .WSTYD !!!!!!!!!!!

Tak2Nie5
B

9 osób Od 10 osób trzeba by wypłacić odprawy

Tak2Nie4

@DUDA

Dziękujemy za komentarz. Niestety forum nie jest miejscem do rozmów na tak ważne tematy. Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Tak4Nie2

Aktualność
Maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji – to najbardziej zauważalne środki prewencyjne, dzięki którym w firmie Wawel ograniczamy ryzyka dla pracowników w czasie epidemii. Ale równie ważny jest odpowiedni sposób pracy i przestrzeganie bardziej restrykcyjnych zaleceń higienicznych.

Nowe standardy bezpieczeństwa i higieny rozpoczęliśmy wdrażać już pod koniec lutego, a więc na długo przed wprowadzeniem ogólnopolskich rozporządzeń dotyczących zakładów pracy. Dostosowaliśmy wewnętrzne procedury i wprowadziliśmy nowe środki ostrożności, jak badanie temperatury pracowników oraz wszystkich osób wchodzących na teren firmy. Wprowadziliśmy dezynfekcje pomieszczeń socjalnych co każdą zmianę. Pracownicy obszaru produkcji korzystają z zapewnionych przez pracodawcę maseczek ochronnych i mają dostęp do płynów do dezynfekcji. Reagujemy na bieżąco, kierując się aktualnymi wytycznymi służb sanitarnych oraz dostosowujemy nasz sposób pracy do warunków otoczenia.

Podobnie, jak w licznych polskich firmach, działy biurowe i wspomagające w zdecydowanie większym stopniu korzystają ze zdalnych form komunikacji, ograniczając do minimum bezpośrednie spotkania. Pracownicy działu sprzedaży, wyposażeni w odpowiednie materiały ochrony osobistej, kontynuują współpracę z punktami sprzedaży, po wprowadzeniu mniej restrykcyjnych norm dotyczących liczby osób mogących przebywać jednocześnie w danej placówce handlowej.

Bezpieczeństwo pracowników jest i pozostanie najważniejszym priorytetem naszej codziennej pracy. Mamy świadomość odpowiedzialności, jaka spoczywa na firmie jako pracodawcy. Chcemy zatem mieć pewność, że każda z ponad 1000 osób pracujących w Wawel S.A. czuje się w pełni bezpiecznie.
Tak4Nie1
Branża
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy jesteście teraz na HO ? Czy już powót na sklepy? Podobno fabryka na postojowym a reszta ma być objęta tarczą ? Prawda to?

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy można liczyć w Wawel S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak10Nie5
Obecny

Kumpel mi kazał tu zajrzeć i to zobaczyć . Ale jazda , bez kitu . Powiem wam tak, za chwile role się odwrócą i będą masowe zwolnienia , ludzie będą szukali pracy jak nigdy wcześniej . Wezcie się ocknijcie ludzie i cieszcie się ,ze Wawel nas nie zwalnia bo dostać prace za chwile będzie w (usunięte przez administratora) ciezko . U kumpla w firmie już się dzieje a to tez branża fmcg .Jak ktoś chce odejsc to się nie obrazę bo kumpel będzie za chwile szukał

Tak9Nie8
Ania

Firma wymaga od pracowników profesjonalizmu ciagle ich poddaje ocenie jednak teraz firma Wawel zachowała się poniżej poziomu dna . Chcecie mieć profesjonalistów w zespole to sami dajcie przykład profesjonalnego podejścia do pracowników . Doskonale wiecie ze firmy wstrzymały handlowców . Jak sue ma dyrektorów którzy pracują tu naście lat i wychowywali się na ekonomi PRL to się zarządza firma jak sie zarządza

Tak6Nie16
Ania
@Ania

Może i racja bo odczucia są jakie są ale otwórz własna firmę i podejmuj decyzje „nadwodne” To nie jest wszystko tak logiczne i proste jakby się mogło wydawać. Naprawdę łatwo pisać ale dlaczego ktoś i np ty w końcu nie odważy się tego napisać do tego zarządu co? No napiszcie bo może tutaj tego nikt nie widzi ??

Tak3Nie
szok
Nazwa działu: Handlowy

Niestety obecnie panująca epidemia uświadomiła Nas w przekonaniu, że pracownik najniższego szczebla nie liczy się dla firmy, ani jego zdrowie oraz zdrowie jego najbliższych. Obecne wytyczne sugerują, aby generować jak najmniejszy ruch na sklepach tymczasem Wawel nie zapewnił swoim pracownikom żadnej profilaktyki zabezpieczającej przed zarażeniem koronawirusem. Handlowcy ze względu na specyfikę pracy nie mają odpowiednich warunków sanitarnych, nie mają jak umyć rąk oraz czym ich zdezynfekować. Firma nie zdaje sobie sprawy, że naraża zdrowie kilku tysięcy ludzi- swoich pracowników,a przede wszystkim niczego winnych ich najbliższych współdomowników, którzy zgodnie z wytycznymi zostali w domu.

Tak4Nie13
@szok

Hmm nie wiem skąd jesteś ale my dostaliśmy 50 zł na zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Czy to możliwe ze jedni PH dostali drudzy nie skoro informacja mailowa poszła do całej firmy łącznie z PH?! . Czytasz maile czasami?

Tak9Nie
@szok

Idź na urlop albo L4 .Ja bez problemu dostałem urlop a koleżanka opiekę i tez siedzi w domu. Ci co zostali to z wyboru tylko i wyłącznie . Chyba ktoś chciał oczernić i nie wyszło :P

Tak13Nie2
Szok
@Ph

Powodzenia, nie starczy Wam urlopu na cały okres pandemii. Wybór to powinien dać pracodawca, a urlop wypoczynkowy jak sama nazwa wskazuje służy w innym celu. Daj namiary na lekarza co rozdaje zwolnienia lekarskie bez zachorowania.

Tak3Nie9
@Szok

Poki co jest okres dwóch tygodni co będzie później to się okaże . Wole wziąć zaległy urlop gdzie mam 100% płatne. Kwestia wyboru. Co do profilaktyki to pisałeś czy firma coś zrobiła ...no zrobiła a teraz piszesz czy to nas uchroni przed zarażeniem. No pi to to jest. Maseczka ,płyn czy rękawiczki. To o co ci w końcu chodzi bo już sam się pogubiłeś chyba. Prawda jest taka ,ze wszystko co dotyczy nas samych jest kwestia wyboru . Jestemy dorośli

Tak11Nie
PH PH
@Ph

Ludzie (usunięte przez administratora)gdzie są środki zgodne z KODEKSEM PRACY I ŚRODKAMI BHP? Nie piszecie głupot bo Wawel nas w ogóle nie zabezpieczył a swoje 50zl niech wsadzi (usunięte przez administratora) Pozdro

Tak3Nie5
Szok
@Ph

A pomyślałeś o tym, że nie każdy z Nas ma urlop do wykorzystania? A zwolnienie nie jest wydawane bez powodu? Za 50 zł w obecnej sytuacji nie kupisz nic. Ale spoko, jeśli uważasz, że firma Nas zabezpieczyła oferując 50 zł to nisko cenisz swoje zdrowie.

Tak3Nie13
Waclaw
@Pracownik

Chyba dopiero macie dostać z nast wypłata

TakNie12
@Szok

Do kogo ty masz teraz pretensje ? Ja ci tylko mówię co ja zrobiłem . To ze ty nie masz to nie jest mój problem . Ty nie czytasz co pisze tylko klikasz jak opętany.Moje zdrowie moja sprawa twoje zdrowie twoja sprawa. Nikt cię do niczego nie zmusza a jak tobie się coś nie podoba to rob wypad i z głowy. Chłopie nie płacz już

Worker
Nazwa działu: Handlowy

Jak zwykle, wylewanie żali na Gowork. Nikt Was nie trzyma, wystarczy kartka A4, dwa zdania i jesteście wolni, napisanie wypowiedzenia nie jest trudne. Nikt nikogo do pracy nie zmusza, do jazdy po sklepach również. Frustraci niestety zawsze będą płakać.

Tak9Nie2
Pzp
Nazwa działu: Handlowy

Bliska mi osoba pracuje w Wawelu jako Handlowiec. Do tej pory firma sprawiała nawet dobre wrażenie w wielu aspektach, osoba ta - powiedzmy, że była zadowolona. Jednak po ostatnich wydarzeniach Wawel traci w oczach. W dobie pandemii Wawel nie wychodzi z żadną propozycją dla pracowników zostawiając ich samym sobie, chociaż słodycze nie są artykułami pierwszej potrzeby! Handlowiec odwiedza kilka, czasem kilkanaście sklepów dziennie zagrażając zarówno kierownikom tych sklepów, sobie jak i swojej rodzinie. Firma nie zapewniła pracownikom nawet środków dezynfekujących (to 50 zł na bieganie po drogeriach i szukanie i tak obecnie masowo wykupywanych środków brzmi jak kiepski żart...). Oczywiście można mówić "niech pracownik pójdzie na L4", ale nie każdy lekarz da zdrowej osobie L4. Ze strony firmy padła sugestia urlopów - czy zatem pracownik powinien wykorzystać cały urlop, żeby uniknąć zagrożenia zarażenia się wirusem? Czy powinien cały swój urlop wykorzystać na siedzenie w czterech ścianach, żeby nie narażać swoich najbliższych, bo pracodawca o niego zwyczajnie nie dba? To firma powinna wyjść z propozycją, pokazać SZACUNEK dla swojego pracownika, a nie kazać mu kombinować co ma robić. Jestem zawiedziona, bo bliska mi osoba jest cały czas zdenerwowana, naraża swoją rodzinę odwiedzając szereg sklepów! Zamykane są szkoły, uczelnie, urzędy, większość osób pracuje zdalnie... Ta kwarantanna ma na celu spowolnienie wirusa. To chodzi o zdrowie wszystkich nas na dookoła. Ludzie, to są dwa tygodnie, a bez słodyczy da się przeżyć... Totalny brak poszanowania człowieka. Widać, że w Wawelu od człowieka ważniejszy jest zysk. Wawel chyba przestał dbać o swój wizerunek.

Tak17Nie3
Afro

Jak nieodpowiedzialną firma jest firma która POZWALA swoim PH pracować jeżdżąc po sklepach . Pierwszy handlowiec u jakiego wykryją wirusa będzie musiał powiedzieć z jakiej jest firmy i gdzie był . Już widzę te nagłówki w wiadomościach . Reklama wprost idealna . „Wawel jak nikt dostarcza wirusa „ Gratulacje dla mistrzów marketingu .

POIRYTOWANI PRACOWNICY FIRMY
Nazwa działu: Handlowy

Szanowni Państwo, Szanowny Zarządzie FIRMY WAWEL NA CZELE Z DYREKTORAMI, KIEROWNIKAMI I WSZYSTKIMI TYMI, KTÓRZY NA SKLEPACH CHYBA NIGDY NIE PRACOWALI.... BARDZO WAS PROSIMY MY WASI HANDLOWCY ABYŚCIE W KOŃCU ZAPRZESTALI DURNEJ GRY W NASZA STRONĘ! Troszkę szacunku!!! Daliście mam podwyżki, które inne firmy dawały na start... myślicie ze za (usunięte przez administratora), które sami MUSIELIŚMY SOBIE ZASŁUŻYĆ SPRAWIA ZE BĘDZIEMY(usunięte przez administratora) PROSZĘ OGARNIJCIE SIĘ...(usunięte przez administratora)MYŚLICIE ZE NOWOSCI KTÓRE MAMY WPROWADZAĆ NA SKLEPY PRZEKONAJĄ NAS DO TEGO TE MARNE BILETY DO KINA? Jeszcze NAS na nie stać wiec nie potrzebujemy WASZYCH OCHŁAPÓW ;) ZMIENIACIE CAŁY CZAS SYSTEMY PREMIOWANIA.... ileż można? MYŚLICIE ZE NIE POTRAFIMY LICZYĆ? KAŻDY WIE ZE JESTEŚMY STRATNI ;) EKSPOZYCJI NIE DA SIĘ ZROBIĆ WIEC JUŻ 500ZL BRUTTO W PLECY DO TEGO ZROBIMY PLAN NA 130% i tez za każde 30% jesteśmy stratni czyli 900zl BRUTTO CO DAJE NAM 1400ZL (usunięte przez administratora) NAS NA PREMI... CO MIESIĄC!!!! NIKT NIE WIDZI ILE WKŁADAMY ROBOTY W TA FIRMĘ.... ZOBACZCIE ZE BEZ NAS TEN WASZ WAWEL BY SIĘ NIE SPRZEDAWAŁ ;) BO GDYBY NIE WYMIANA TO NIC BYŚCIE NIE MIELI. OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE BO JAK ZACZNIE SIĘ ROTACJA PRACOWNIKÓW TO NIKT NIE BĘDZIE U WAS PRACOWAĆ (usunięte przez administratora) PS: NIE POLECAMY WAM TEJ FIRMY.... JEŻELI MACIE INNA MOŻLIWOŚĆ PRACY ZREZYGNUJCIE Z PROPOZYCJI FIRMY WAWEL WSADŹCIE NAM JESZCZE GPS W PUPE ABY BYŁO MIŁO I PRZYJEMNIE.... TAKI SYSTEM ZARZĄDZANIA NIE JEST DOBRY....

Tak5Nie15
PRACOWNICZKA

100% RACJI.... Zróbcie coś z tym... nareszcie ktoś napisal prawdę :D

Tak1Nie9
znajacyWawel
@POIRYTOWANI PRACOWNICY FIRMY

Nie rozumiem takich wpisów. jak komuś się nie podoba praca może pracować gdzie chce mamy wolny rynek. FoodCare, Maspex etc. czekają. kolejne kultura wymaga pisania normalnym pismem, a nie z CapsLock'iem - wyraz oburzenia? kolejno, w firmie Wawel z tego co słyszałem wdrożona została polityka antymobbingowa, więc można zgłaszać na bieżąco, a nie (usunięte przez administratora) pisać. kolejno, jak się komuś pracować nie chce, to nie zrobi targetu, ale żadna firma nie płaci za siedzenie! kolejno, co pracownik robi bez kontroli, to co chce, kolejno, nie masz nic na sumieniu podpisz się z imienia i nazwiska, wtedy koledzy ocenią Twoją pracę.

Tak11Nie6
Lala
@znajacyWawel

Chyba od tego jest ten portal aby mówić jak jest w danej firmie.

Tak2Nie1
Lol
@znajacyWawel

Ja tez nie rozumiem, jeszcze bardziej nie rozumiem dlaczego ludzie zamiast siedzieć na zwolnieniu pracują . Jak widzę na sklepie pH Wawel ze złamanym palcem to nie rozumiem co to za firma

Tak2Nie4
@Lol

Bo pewnie kierownik zabronił brać L4 bo trzeba sprzedawać sezon itd., każdego dnia będąc na sklepach i widząc ile jest towaru do przeceny cieszę się, że już mnie to nie dotyczy. Nie muszę świecić oczami za długi, nikt nie wyzywa od (usunięte przez administratora) gdy mając zadaniówke a w niej czarno na białym jest wpisane co otrzyma klient kupując Wawelski towar i czekało się na to miesiącami, koniec końców jak już się człowiek doczekał to dostawał mniej i w zupełnie innym asortymencie niż ten obiecany nie wiem jak jest teraz jestem już półtora roku poza firmą, ale takimi działaniami nie zbuduje się trwałej współpracy i jakże potrzebnego zaufania, które jest potrzebne by sprzedawac więcej, o braku działania w celu poszerzania indeksów w sieciach sklepów przez kierownictwo nie wspomnę.

Tak2Nie8
Stary pracownik
@POIRYTOWANI PRACOWNICY FIRMY

Szanowna PANI czas poszukać pracy poza strukturami firmy. Nie podoba się to idź tam gdzie TWOJA CIĘŻKA PRACA , POPRAWNE RAPORTOWAMIE,RELACJE NA SKLEPACH , których najwyraźniej nie posiadasz bo jesteś słabym PH. Strzeliłaś sobie w stopę ta opinia bo WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA a pracować trzeba wszędzie, robić wyniki stawiać expo robić perfect st., budować dystrybucje i WYMIENIAĆ TOWAR! Obudź się . Bywa ciezko i to jest bezapelacyjne A L E to w twojej gestii jest to aby wyznaczyć sobie priorytety. Jak czytam tak napisane opinie jak twoje to odrazu wiem,ze po prostu nie robisz roboty bo poziom irytacji sięgnął zenitu i zamiast wziąć sie w garść piszesz tutaj. Masz prawo. Jestem od lat w firmie z jedna przerwa bo myślałem ze gdzie indziej jest lepiej i wtedy zrozumiałem ze jak se pościelisz tak się wyśpisz . Ja już wiem ,ze dużo zależy od nas jak nie duża większość .

Tak9Nie2
@ByłyWawel

Większej bzdury nie widziałam . Wawel mysle cieszy się bardziej ze ciebie już nie ma.

Tak10Nie
WAwel
@Hahha

W Wawelu to już nie długo wielu osób nie będzie . Dyrektorzy zmieniają się tak często z tego nic dobrego nie wychodzi

TakNie11
@Hahha

Na pewno firma się cieszy, gdyż z niewolnika nie ma pracownika. Ale bardziej ciekawi mnie co konkretnie uważasz za bzdurę w mojej wypowiedzi?:)

Tak3Nie
@WAwel

Ooo do tego jasnowidz . To wez idź teraz tam gdzie cię potrzebują . Szukają !bo potrzeba wiedza o końcu świata a to pewnie tez wiesz a jak nie to napiszesz kolejne bzdury

Wszystko

@Hahha

Argumentami i dyskusją zamknęłas mi usta, mam nadzieję, że nie zajmujesz kierowniczych stanowisk w tej firmie, bo jednak jest to firma z tradycjami i nie życzę jej źle. Jakby nie było to niezła szkoła życia, ja zwróciłem tylko uwagę na problemy z którymi się mierzyłem pracując dla Wawelu. Dobra rada dla tych z góry lepiej zamiast kupna kolejnych 5s. czasu antenowego dajcie towar do bagażnika, wtedy konsument będzie miał gdzie kupić reklamowany towar. Kończę dyskusję nic tu po mnie, mimo wszystko powodzenia Wawelu!

Tak1Nie
Haha
@ByłyWawel

Trzeba było zwrócić uwage i odrazu inny ton. Trzeba było od niego zacząć. Ktoś tu chyba nie dostał awansu i musi się troszkę poużalać. Powodzenia w kolejnej firmie i szybkiego awansu.

Tak1Nie
Jaga

To podstaw A mówicie 2000? To dość mało w sumie szczególnie, że pracy sporo z tego co widzę?

TakNie10
Nowy
@Jaga

2000??? 2500 netto Średnio zarabiam 3500/3700 bo nie wszystko udaje się realizować . Dla mnie nie jest źle.jestem w firmie pół toku

Madzia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś pracował dla wawela przez target PRO lub inną agencje na detalu?

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Czy jest możliwość w Wawel S.A. pracy na część etatu?

Tak4Nie1

TakNie1
WW
Nazwa działu: Handlowy

Tym razem do administratora.....czy słowo (usunięte przez administratora) które zostało usunięte jest przekleństwem lub innym złym słowem? Chyba nie.....piszę tak jak jest więc proszę nie usuwać skoro chcecie opinii prawdziwej!!!

Tak1Nie2
Damiano
Nazwa działu: Produkcja

Nie ma co się sugerować tymi wpisami negatywnymi. Nie każdemu się dogodzi a te same negatywne wpisy myślę że piszą Ci co nie chce im się pracować i wszędzie dla nich jest za ciężko typowe mamijne synki które zeszły z garnuszka i muszą same na siebie zarabiać a mają dwie lewe rączki. Każdy ma swój rozum i każdy podejmie decyzję jak nie sproboje to się nie przekona jak jest naprawdę

Tak10Nie4
Rutra

Na Szczecin i okolice PH na rynek nowoczesny fajnie się pracuje. Szefowa jest na prawdę super.

Tak4Nie11
Poszukujacy
@Rutra

Pojawiło się ogłoszenie na ten region właśnie. Czyli warto złożyć aplikacje??

Tak2Nie6

Warto

Tak12Nie9

Miss
@Poszukujacy

Z tym warto to bym nie szastała . Kasa słaba roboty ogrom. Brak doceniania na każdym kroku,

Tak10Nie10
Poszukujacy
@Miss

To warto czy nie? Jakie zarobki średnio? Ktoś awansował czy zatrudniają dodatkowe osoby na tym regionie?

miss
@Poszukujacy

Ktoś odszedł bo miał większe oczekiwania. Kasa słaba pracy dużo brak zespołu zero zgrania. jedyne co fajne to produkty.

Tak9Nie5

Ewel
@Rutra

Rutra chyba sama jesteś tą szefową . Myslisz dlaczego ludzie odchodzą? 70% to właśnie przełożony a 30 % to zarobki. 2 tys netto podstawy!! Kur.....a żarty , a zapieprz jakby minimum 4 tys

Tak13Nie10
Miss
@Ewel

No niestety. I co bym nie robiła i tak winny jest kds. To podejście do pracownika jest bardzo słabe

Tak8Nie10

@Ewel

Nie jestem . Mam na imię Artur i pracowałem tam 9 miesięcy . Odszedłem do innej. Firmy bo dostałem propozycje na RkS. Pracowało się fajnie i z perspektywy czasu widzę , ze innych firmach jest naprawdę więcej ciśnienia. Pisząc na tym portalu , chciałem się wypowiedzieć jako osoba jeszcze pracująca , ale widzę ze jeśli ktoś był zadowolony ze swojej pracy , to nie portal dla niego.

Tak4Nie12
Jerzykrak
@Ewel

Kolego pH żyje x prowizji, jeśli 2 tys podstawy to za mało to jesteś kiepskim pH, gdybyś był dobrym to resztę byś z prowizji wyciągnął!

Tak3Nie5
Jakub
@Jerzykrak

Możesz powiedzieć jak z Twojej perspektywy wygląda praca w Wawelu i czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Ciekaw jestem czy osoby bez większego doświadczenia również mają szansę na zatrudnienie w tym miejscu. Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat.

Tak6Nie1

Ewel
@Jerzykrak

Z prowizji ??? Jakbym chciał żyć z prowizji to bym masażery po domach sprzedawał. W Wawelu prowizji max 1200 plus podctawa 2200 to naprawdę "godne pieniądze " dla Ciebie?? Gratuluję. Nie chodzi o to aby dorabiać tylko zarabiać kolego.

Tak4Nie6
@Ewel

Dla każdego z nas "godne pieniądze" oznaczają zupełnie inną kwotę - jest to zatem sprawa indywidualna. Ale oczywiście rozumiem, że akurat dla Ciebie zarobki w Wawelu mogą być zbyt niskie. A powiedz mi, jaki konkretnie pakiet socjalny w niej oferują?

Ajo
@Halina

No biorąc pod uwagę ile się zarabia jako pH na rynku to nawet po podwyżkach w Wawelu eldorado nie ma. Jednocześnie prawda jest taka ze zarobki na rynku spadają bo firmy mniej płaca . Kiedyś handlowiec zarabiał w porównaniu do najniższej krajowej 4 razy więcej zaraz będzie zarabiać najniższa krajowa . Firma sama sobie musi odpowiedzieć na pytanie czy znajdzie zaangażowanego pracownika za takie pieniądze co pani w biedronce na kasie. Czy taki pracownik będzie miał motywacje aby spełniać standardy firmy i zarabiać dla niej setki tysięcy złoty .

hahahahahahaha
@Jerzykrak

kolego owszem PH zyje z prowizji ale żaden szanujący się PH nie przyjmie podstawy 2k netto, jak przyjales to z ciebie zaden PH tylko klener przebujajacy zamowienia z wydrukow na decekach

@Poszukujacy

Nie warto. Uciekaj jak najdalej od tej firmy.

Tak1Nie3
Muniek

Czuję się dobrze...szczególnie po oleju palmowy, czekolada gnie się jak plastelina

Tak1Nie4
Wieszcz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 201 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Ktoś się orientuję co za za cisza przed burzą w kanale nowoczesnym?

TakNie2
@zainteresowana pracą
Nazwa działu: Produkcja

Witam, jak wygląda praca w firmie Wawel czy warto składać CV na produkcję, czy zakład jest podzielony na działy

@@zainteresowana pracą

@zainteresowana pracą Wawel ma dużo pozytywnych opinii. Próbuj. Mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami z rozmowy rekrutacyjnej. Powodzenia!

Tak3Nie1
Baśka

Dobra firma, dobry pracodawca do tego ogromne doświadczenie i tradycja!!

Tak7Nie2
TuttiFrutii
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Dzień dobry. Jak tam w Wawelu? Dalej Napoleon na tronie ,ze swoim chamskim i prostackim pachołkiem o imieniu najbardzien wielbionym w Polsce. Jarku kiedy my się w koncu spotkamy? Ciekawe co zrobi firma z PH jak płaca minimalna w Polsce będzie w granicach 4000 zl brutto

Tak3Nie8
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wawel S.A.?

TakNie4
Marek

Witam, pojawiło się ogłoszenie na ph w moim mieście Słupsk coś ktoś wie czy warto w tym regionie się zatrudniać ? Jak długo poprzedni ph pracował ?

@Marek

@Marek Ten wątek akurat dotyczy Wawel S.A. Kraków. Może warunki zatrudnienia są podobne. Ja uważam, że warto aplikować chociażby po to, aby przekonać się samemu czy było warto. Może napisze nam ktoś ,ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w tej firmie w Krakowie?

TakNie3
Tom

Jednym slowem.. masakra

Tak2Nie6
@Tom

Wawel to uznany producent słodyczy, czekolady i wyrobów czekoladowych, które powstają z naturalnych składników. Sądziłam zatem, że to godny polecenia pracodawca. To może wobec tego powiesz mi, skąd właściwie wynika Twoje tak negatywne zdanie o nim?

Tak4Nie2

Zostaw opinię o Wawel S.A. - Kraków

Chcę opublikować: