Wawel S.A.

Kraków

Opinie o Wawel S.A.

kalata

powiem tak , praca na lini formującej dla niektórych może być cieżka lyub nie . Ale dla mnie jest ok , robisz swoje i nikt ci głowy zawracac nie będzie . Wiec zajmujesz się swoją pracą i za nią odpowiadasz . Szybko się wrażasz też w prace więc dla mnie bardzo fajna praca. jeśli chodzi o warunki to nie powiem bo bywalo roznie, ale widac poprawe , bo na rynku brakuje ludzi, wiec pensje poszly w gore, do tego daja nam jakies bilety do kina itp. zeby zachecic pracownikow

anonymous

ludzie nie przesadzajcie wcale nie jest tutaj tak zle jak niektórzy próbuja to opisac

Gogotek

kumaty
@Gogotek 26.10.2017 14:46
Widze ze chyba prezesi zaczeli doplacac do wyplat ekstra za te komentarze albo panie w biurach sie nidza jak zawsze...

A ktos jeszcze wierzy w to, ze to prawdziwe wypowiedzi pracownikow? Hahaha przeciez na pierwszy rzut oka widac ze to komentarze pisane na zlecenie, wszystkie na jedno kopyto i pod konkretnego kandydata. Takiego co ma w d..e zaangazowanie, wartosci, rozwoj, a jedyna motywacja jest te pare stowek co miesiac. I jaki nagle wysyp tych pozytywnych komentarzy w przeciwienstwie do prawdziwych opinii sprzed paru tygodni. Mozna sie niezle usmiac z tego pajacowania pismakow, co to im sie wydaje, ze czytaja to sami debile, ktorzy sie nie zorientuja ze to jedna wielka sciema. Szanowni wlasciciele tej stronki ogarnijcie sie bo za chwile pies z kulawa noga tu nie zajrzy, szkoda czasu na ten spam

o tak
@kumaty 29.10.2017 22:43

ah no tak, przecież na firmę nie można powiedzieć ani jednego, dobrego słowa, bo to fake i wszędzie jest źle, a skoro Ty tak uważasz to wszyscy na pewno tez

korpo

ja dorabiam tam jako pakowacz z różnych powodów osobistych nie jestem w stanie podjąć pracy na cały etat mimo, że dostałem taką propozycję Z tego ile tam pracuję i jaką mam stawkę na godzinę jestem zadowolony

Klara

Jeśli chodzi o prace umysłowe to polecam dla osób, które nie lubią stać w miejscu, a nowe wyzwania nakręcają ich do pracy. Można się bardzo rozwinąć w tym zespole i podoba się to, że cele jednostki idą w parze z celami firmy.

Lui

Pensja jest uzależniona od stanowiska, ale u mnie pieniądze przyzwoite, atmosfera pracy w miare okej

Bob

ja pracowałam tam przez rok i powiem szczerze że nie mogłam narzekać płacą uczciwie i na czas a co do utrzymania to wszystko zależy jakie kto ma wydatki

Byly

Za takie stawki nie da się utrzymać rodziny, zresztą non stop szukaja nowych praco to.o czyms swiadczy no.nie?

Tadek

praca jak praca, zwłaszcza na produkcji nie ma co wymgać za wiele. Ważne, że pieniądzę zawsze w terminie są na koncie i jest za co rodzinę utrzymać

Karolina

Wawel to naprawdę rozwojowa firma, posiada doświadczenia i szerokie perspektywy. Nie jest łatwo dostać się na jakieś wyższe stanowisko, ale jeśli dostaniemy szansę to warto się postarać aby tam zostać :)

Bolo

dla mnie praca tutaj jest spoko, nie ma problemu z urlopami i wyplata na czas. Jedyny minus to praca na 3 zmiany.

Radek

Płacą na czas stawki podobne jak u innych, ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.

Natsa

Trochę pracowałam w firmie Wawel, ale w biurze i nie powiem, że zawsze było idealnie, czasem były jakieś zgrzyty, ale uważam ten okres pracy za świetny start

Baśka

Dla mnie praca w Wawel-u jest spoko. Pracuję z super ludźmi, mamy fajną pracę w dobrym towarzystwie.

Barry

Konkretnie - pieniądze na czas, ekipa w porządku. Z kierownikami na produkcji bez problemu da się dogadać, firma jest otwarta na nowe propozycje ulepszania i usprawnienia pracy

czarek

Praca na produkcji nie jest jakoś bardzo ciężka Fajna dla osób zadaniowych Atmosfera okej, ale bez serduszek naokoło :) wynagrodzenie oczywiście na czas, ale o tym to się nawet nie powinno pisać, bo to powinno być standardem we wszystkich firmach!!

Agaczi
@czarek 18.10.2017 11:12

Właśnie, też zauważyłam, że ludzie często piszą, że kasa na czas, wszystko w terminie, ale przecież to jest obowiązek pracodawcy! Szkoda, że w naszym kraju jeszcze tak wielu pracodawców nie wywiązuje się ze swoich obowiązków ;/

kk

Ludzie, atmosfera, podejście do pracownika, pieniądze - wszystko na plus

Ja tam chętnie bym powiedział ile zarabiam, ale i tak to zmoderują :(

Pawon

gdyby było tam tak źle to nikt by tam nie pracował. obecnie rynek pracy należy do pracownika, więc jeśli tylko ktoś tylko by chciał to znalazłby pracę gdzie indziej, a jeśli nie szuka to widocznie odpowiada mu ta praca

Witold

W takiej firmie jak Wawel, która zatrudnia kilkaset pracowników muszą znaleźć się jakieś niezadowolone osoby. Wiadomo, że inaczej mają pracownicy typowo fizyczni, a inaczej specjaliści i pracownicy umysłowi. Każdy też ma inne wymagania i oczekiwania wobec pracy, dlatego jedni są zadowoleni, a inni nie. Z perspektywy postronnego obserwatora uważam, że na pewno dobrze mają tam pracownicy, którzy są zatrudnieni na stałe...

Krzysiek

nie ma co generalizować - działów jest dużo, stanowisk jeszcze więcej, a na każdym inne warunki i inna ekipa. Jak ktoś jest zainteresowany pracą tam to niech idzie i się sam przekona, bo dla każdego liczy się coś innego. To co dla jednego jest minusem to dla drugiego może być plusem. Tyle w temacie.

mycha

a ja nie narzekam. Wypłata w terminie, transport jest, umowa jest, jakieś tam dodatkowe atrakcje jak kino itp. też się znajdą

pietri

narzekać to potrafią, a robić nie ma komu. Nikt nikogo siłą w Wawelu nie trzyma, droga wolna, drzwi otwarte, idźcie do innych fabryk i zobaczcie jak tam jest kolorowo

Dagmara

Praca na wyższych stanowiskach w Wawelu bez wątpienia daje swego rodzaju prestiż i dobre wynagrodzenie. Jednak nie jest to praca bezstresowa. Cały czas trzeba być na bieżąco i brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Jednak chyba wszystkie stanowiska kierownicze się tym cechują....

Norbert

Dla mnie bardzo dobre miejsce pracy, trzymają poziom

Minko

Nie oczekujmy cudów i zachwytów nad pracą na produkcji, bo wiadomo, że narobić się trzeba, ale jeżeli płacą w terminie i to nie najgorzej to myślę, że więcej nie trzeba. Atmosfera jest okej. Pracuję tam z kumplem, mamy umowę na czas określony i póki co nie planujemy zmian

aga

najwazniejsze, że nigdy nie spóżniają się z wypłatą. niby to obowiązek pracodawcy i nie powinno to być nic wyjątkowego a jednak wiele firm jeszcze ma opóźnienia w płatnościach ;/

Przemek

Musicie się sami przekonać - w każdej chwili możecie odejść i poszukać czegoś innego

Olly

Nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku ze strony kierownika, owszem jest wymagający i czasem nas uciszy albo pogoni do pracy, no ale taka jego praca, też musi wykonywać swoje obowiązki

Gabrys

ja się naczytałem opinii i ogólnie chciałem zrezygnować jeszcze zanim zacząłem, ale sytuacja mnie zmusiła i poszedłem tam do pracy i szczerze powiem wszystkie te negatywy są wyssane z palca, jakby pisali o innej firmie. Ile jest roboty to zależy od pory roku. Poza sezonem praca idzie sprawnie i bez stresu. Normalne podejście do pracownika, z chłopakami można się pośmiać i ogólnie w prządku praca

karierro wawello

Troktuja ta prace przejsciowo z uwagi na kokosy jakie zarabia sie w tej firmie jak by firma miala szacunek do pracownika doceniali by a tak to na produkcji dzis jest wiecej ukraincow niz polakow szara prawda o polskich firmach nie tylko tej

Kermit

Wawel to nie tylko produkcja - jest jeszcze administracja, ph, różni specjaliści. Ci pierwsi na pewno nie mają źle, bo od lat widzę te same twarze. Na produkcji trochę się zmienia, ale to też dlatego, że niektórzy traktują tą pracę tylko przejściowo

Nowy

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy przedstawiciela handlowego? Na jakie warunki może liczyć(telefon lub...) Jak się pracuje w firmie?

Jarek
@Nowy 06.10.2017 17:50

Możesz liczyć na najniższe stawki na rynku pracując jako Ph. Nie znam nikogo kto płaci mniej czyli 2400 brutto podstawy. Auta z bardzo dużymi przebiegami...

Arek

Dla mnie jedyny minus tej pracy to system trzyzmianowy. Poza tym mam umowę o pracę, pieniądze zawsze na czas i nie muszę liczyć od pierwszego do pierwszego.

Renata

Oczywiście poziom rozmowy zależy do stanowiska na jakie aplikujesz. Jeżeli aplikujesz na jakiekolwiek stanowisko pracownika umysłowego to musisz być dobrze przygotowana. Poczytaj o historii firmy i aktualnej sytuacji, bo padają o to pytania. Poza tym będą pytania głownie o Twoje doświadczenie i kilka sytuacji do rozwiązania. Zdecydowanie rozmowa nie należy do najłatwiejszych.

Zainteresowana

Czy ktoś może powiedzieć jak tam wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Monia

ja spędziłam tam tylko kilka miesięcy, ale dobrze wspominam ten czas, poznałam świetnych ludzi, z którymi do tej pory mam kontakt. Pracowałam właśnie na produkcji jako pomocnik. Była to moja pierwsza taka normalna praca, więc nie powiem, że było łatwo i przyjemnie, ale tak po prostu wygląda dorosłość :P

klarys

Finansowo wychodzi się całkiem dobrze, poza podstawą są również premie uznaniowe co bardzo dobrze wypływa na motywację pracowników i są dobrym zastrzykiem gotówki:)

Nowy

Sadzę, że większość firm zacznie podnosić zarobki,rynek na nich to wymusi.

Pawlo

Praca jak praca, pieniądze standardowe jak na fabryki. Za to atmosfera na produkcji jest wesoła :) nie wszyscy się lubią, ale większość jest zgrana i przyjemnie przychodzi się do pracy ze świadomością, że ma się tam dobrych znajomych i jest się do kogo odezwać

Tobi

Odkąd przenieśli fabrykę do Dobczyc to praca idzie sprawniej i jest mniej awarii. Szkoda tylko, że dojazd tam nie jest łatwiejszy, ale w sumie tak jak ktoś wyżej pisał Wawel ogarnia pomoc w transporcie, także nawet jak ktoś nie ma samochodu to nie ma problemu z dodarciem do/z pracy.

Jarek

Ja pracuję jako pakowacz i w sumie nie mogę narzekać. Mam umowę zlecenie i stawkę godzinową, a godzin pracy jest wystarczająco żeby mieć na koniec dobrą wypłatę. Kierownik nie wiem jak dla innych, ale dla mnie spoko, także nie ma się do czego przyczepić

iza

Atmosfera jest na dobrym poziomie zarobki 13zl brutto na umowe zlecenie na produkcji po latach mozliwa umowa o prace za 2000zlbrutto plus premia wiec stawki jak w markecie albo i gorsze dobra praca na okres zimowy do lutego jak jest sezon pozniej zwalniaja dziwna polityka starzy pracownicy tez szukaja czegos innego z uwagi iz podwyszki sa bardzo rzadkie cos musza z zarobkami zrobic bo lepszej zachety nie ma jak pracownik ktory jest zadowolony z wynagrodzenia wiekszosc pracownikow w tej firmie nie jest usatysfakcjonowana z zarobkow obecnie ofert pracy maja duzo lecz chetnych zdecydowanie mniej jak uslysza na rozmowie jakie stawki proponuja

Robert

Na pewno ważną informacją może być to, że Wawel zapewnia współfinansowany dojazd do/z pracy z wybranych kierunków dla stanowisk związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu :) także jak niektórzy martwią się o to, że może być problem z dojazdem itp. to firma zdecydowanie pomaga ;)

karierro wawello

Jak zapewnia od razu umowe o prace jak albo zatrudniaja ukraincow albo ludzi ktorzy po pierwszej wyplacie odchodza z uwagi umowy zlecenie i stawki nie powalajacej na nogi

Robert

Ja od dwóch lat pracuję na maszynie pakującej. Praca jest trzyzmianowa i na początku miałem umowę próbną, a później już umowę o pracę. Ogólnie nie jest źle, bo gdyby tak było to już dawno bym tam nie pracował. Firma daje poczucie stabilności, zatrudnia setki ludzi i daje im gwarancję zatrudnienia

Norbi

Może właśnie po to jest to forum żeby dyrekcja mogła dowiedzieć się jak naprawdę pracują ludzie w firmie. O ile Twoja opinia jest obiektywna to masz prawo czuć się zlekceważona.

Hania

najgorsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłam, HR owiec zarozumiały i niesympatyczny, brak informacji zwrotnej po rozmowie, warunki pracy: 16 spotkań dziennie, raportowanie do przełożonego, auto z kratką po pracy korzystanie z auta za odpłatnością, tryb pracy zadaniowy czyli nie płacimy za nadgodziny

Monia

@maxx Jeśli nie potrafisz normalnie rozmawiać z ludźmi i nie obrażać ich przy pierwszym spotkaniu to może lepiej, że tu nie pracujesz. Wawel to firma z pięknymi tradycjami, lata działania. Może nie jest idealna ale czy takie w ogóle są? Ja nie słyszałam

Krzysiek

Proszę podajcie stawki netto +ewentualne premie na które można liczyć Z góry dzięki

Krzysiek

Zostaw opinię o Wawel S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel S.A.